Krzysztof Szujecki

Krzysztof Szujecki (ur. 1987) – absolwent Uniwersytetu Warszawskiego, gdzie uzyskał  licencjat na Wydziale Historycznym oraz magisterium na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych.

Autor i współautor wielu książek o sporcie, przede wszystkim ukazujących jego dzieje, a „Historia Sportu w Polsce” jest szczególną pozycją w dotychczasowym dorobku Krzysztofa Szujeckiego.

W ramach swojej działalności związanej z popularyzacją historii kultury fizycznej współpracował m.in. z Muzeum Literatury w Warszawie oraz Centrum Edukacyjnym Instytutu Pamięci Narodowej w Katowicach. Z tej dziedziny publikuje również artykuły na łamach wydawanego przez wydawnictwo Biały Kruk miesięcznika opinii „Wpis” oraz fachowego portalu www.sportowahistoria.pl.

W 2017 roku Krzysztof Szujecki, przedstawiając projekt pod tytułem  „Intelektualiści i sport”,  został jednym z laureatów stypendium twórczego Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w zakresie literatury. 

Historia Sportu w Polsce Tom 1 Historia Sportu w Polsce Tom 1 Historia Sportu w Polsce Tom 1
Krzysztof Szujecki
Cena: 45,00 zł 69,00 zł
  • promocja
do góry

Zamknij X W ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl