Piotr Łuczuk

Urodził się 13 maja 1987 roku w Zamościu. Dziennikarz i teolog. Absolwent Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Wykładowca w Katedrze Internetu i Komuni-kacji Cyfrowej Instytutu Edukacji Medialnej i Dziennikarstwa UKSW. W 2016 roku uzyskał stopień naukowy doktora z wyróżnieniem (temat rozprawy: „Cyberwojna i cyberterroryzm w kontekście ‘zderzenia cywilizacji’. Studium etyczno-moralne na wybranych przykładach”). Współpracownik tygodnika „Gazeta Polska” oraz dziennika „Gazeta Polska Codziennie”. Obecnie wydawca i redaktor portalu niezalezna.pl. Współtworzył również znane serwisy i portale internetowe (m.in. duchowy.pl, wpolityce.pl, niezalezna.pl). W swojej pracy naukowo-badawczej zajmuje się głównie zjawiskami dotyczącymi cyberbezpieczeństwa i wpływu nowoczesnych technologii na komunikację społeczną.

Cyberwojna. Wojna bez amunicji?

Cyberwojna. Wojna bez amunicji?

 

Książka w przedsprzedaży, realizacja zamówień od 16 października!
To pierwsza na naszym rynku taka książka rodzimego autora.
Opisane wydarzenia, analizy i prognozy nie są bynajmniej dziełem fikcji literackiej. Nie są wyssaną z palca czarną wizją przyszłości.

W wydawnictwie Biały Kruk ukazał się debiut książkowy Piotra Łuczuka „Cyberwojna. Wojna bez amunicji?”

Tyrania postępu Tyrania postępu Tyrania postępu
Andrzej Nowak , ks. Dariusz Oko , ks. Waldemar Chrostowski , Jerzy Kruszelnicki ,...
Cena: 79,00 zł
Cyberwojna. Wojna bez amunicji? Cyberwojna. Wojna bez amunicji? Cyberwojna. Wojna bez amunicji?
Piotr Łuczuk
nakład wyczerpany Cena: 59,00 zł
do góry

Zamknij X W ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl