Bogdan Chazan

Ur. w 1944 r., lekarz, profesor ginekologii i położnictwa, absolwent warszawskiej Akademii Medycznej. Kierował Kliniką Położnictwa i Ginekologii Instytutu Matki i Dziecka oraz ginekologiczno-położniczym Szpitalem Specjalistycznym im. Świętej Rodziny w Warszawie. Był krajowym konsultantem w dziedzinie położnictwa i ginekologii. Członek m.in. Komitetu Nauk Demograficznych przy Wydziale I Nauk Humanistycznych i Społecznych PAN, rządowej Rady Ludnościowej oraz komisji problemowych Regionalnego Biura Europejskiego WHO i Rady Europy. Wykładał na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach, był członkiem Rady Naukowej Medicover.

Przewodniczący Rady Fundacji MaterCare Polska oraz MaterCare International, jeden z najbardziej znanych w Polsce propagatorów naprotechnologii i obrońców życia. W 2014 był sygnatariuszem Deklaracji wiary lekarzy katolickich i studentów medycyny w przedmiocie płciowości i płodności ludzkiej.

Autor rozdziału w książce „Wygaszanie Polski 1989-2015”.

 

Wygaszanie Polski 1989-2015 Wygaszanie Polski 1989-2015
Adam Bujak , Andrzej Nowak , Bogdan Chazan , Antoni Macierewicz , Piotr Naimski ,...
nakład wyczerpany Cena: 59,00 zł
do góry

Zamknij X W ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl