Bp Krzysztof Zadarko

Bp Krzysztof Zadarko urodził się w 1960 r. w Słupsku. Od 2009 r. sufragan diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej. Doktor nauk teologicznych. Wykładał homiletykę i zastosowanie mass mediów w duszpasterstwie w Wyższym Seminarium Duchownym w Koszalinie. Pełnił funkcje prefekta w Wyższym Seminarium Duchownym w Koszalinie, dyrektora diecezjalnej koszalińskiej rozgłośni radiowej, dyrektora Wydziału Duszpasterskiego Kurii Biskupiej w Koszalinie oraz rzecznika prasowego kurii biskupiej (2005-2007). Pracował też w Polskiej Misji Katolickiej w Szwajcarii. W ramach KEP jest przewodniczącym Rady ds. Migracji, Turystyki i Pielgrzymek, delegatem ds. Imigracji, a także członkiem Komisji Wychowania Katolickiego oraz Komisji ds. Polonii i Polaków za Granicą. Zawołanie biskupie: Amen Deo ad gloriam (Amen Bogu na chwałę). Autor artykułu w książce „Polsko, uwierz w swoją wielkość”.

Polsko, uwierz w swoją wielkość. Głos biskupów w sprawie ojczyzny 2010-15 Polsko, uwierz w swoją wielkość. Głos biskupów w sprawie ojczyzny 2010-15 Polsko, uwierz w swoją wielkość. Głos biskupów w sprawie ojczyzny 2010-15
Adam Bujak , bp Ignacy Dec , abp Wacław Depo , bp Antoni Dydycz , abp Andrzej...
nakład wyczerpany Cena: 59,00 zł
do góry

Zamknij X W ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl