Znak Przymierza. Synaj, Jordan, Betlejem, Galilea, Jerozolima

Artystyczna relacja na najwyższym poziomie edytorskim (wszystkie strony posiadają m.in. złote obramowania) z epokowego wydarzenia, jakim była pielgrzymka Papieża do Ziemi Świętej - od Synaju po Galileę, od Jordanu po Jerozolimę - śladami Abrahama, Mojżesza i Chrystusa. Adam Bujak towarzyszył Ojcu Świętemu będąc często jedynym, obok...

Autorzy: Jan Paweł II, Adam Bujak

liczba stron: 224
obwoluta: tak
format: 240x310 mm
papier: 170 g kreda błysk
oprawa: twarda
data wydania: 11-05-2000
ISBN: 83-912165-4-3
Zarejestruj się aby otrzymać rabat 25% na pierwsze zamówienie oraz 20% na kolejne zamówienia! Darmowa dostawa zamówień powyżej 120zł.
Dostępność: nakład wyczerpany

Artystyczna relacja na najwyższym poziomie edytorskim (wszystkie strony posiadają m.in. złote obramowania) z epokowego wydarzenia, jakim była pielgrzymka Papieża do Ziemi Świętej - od Synaju po Galileę, od Jordanu po Jerozolimę - śladami Abrahama, Mojżesza i Chrystusa. Adam Bujak towarzyszył Ojcu Świętemu będąc często jedynym, obok Arturo Mari, mającym możliwość fotografowania Jana Pawła II. Znaczenie tej pielgrzymki Piotra naszych czasów do Ziemi Świętej przekroczy wielokroć ramy ludzkiego życia.

Album nasz utrwala i przekazuje w pięknej, wyszukanej formie wydarzenie, o którym historia nigdy nie zapomni. Zawiera blisko 200 dużych zdjęć; podpisy pod nimi są obszernymi cytatami z wszystkich przemówień Ojca Świętego; najważniejsze homilie i modlitwy zaprezentowane zostały osobno. „Znak przymierza” jest pierwszym albumem Złotej Serii „Wielkie Wydarzenia Roku Świętego 2000”.

Psalm 105      9

Krzak gorejący      10

Synaj      18

Nad Jordanem      68

Ziemia Obiecana      92

Galilea      128

Ściana Płaczu      166

Grób Zbawiciela      178

Psalm 1      222


Opinie o produkcie (0)

Imię i nazwisko:
do góry

Zamknij X W ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl