"Święta Rodzina" na portalu nakanapie.pl

Nasi autorzy

"Święta Rodzina" na portalu nakanapie.pl

Jest to cudowne dzieło zawierające opisy historyczne dotyczące Świętej Rodziny. Historycznie i biblijne udokumentowane przedstawienie postaci, wspaniały przekrój przez wydarzenia opisane w Nowym jak i w Starym testamencie. Dzieło to zachwyca również przedstawieniem malarstwa i rzeźby związanego z tematem. Piękne i oryginalne dzieła takich sławnych postaci jak Tycjan, Maurycy Gotlieb, Kazimierz Wakulski, Aleksander Świętochowski, Szymon Czechowicz… - czytamy na portalu nakanapie.pl

Cały materiał dostępny jest pod linkiem: https://nakanapie.pl/recenzje/swieta-rodzina-album-swieta-rodzina

Święta Rodzina

Święta Rodzina

Adam Bujak, ks. Waldemar Chrostowski

W czasach, kiedy rodzina przeżywa swój największy w dziejach kryzys, gdy jest zewsząd brutalnie atakowana przez nowe ateistyczne trendy i ideologie, najlepszą jej obroną jest przedstawienie pewnego – niezachwianego – wzoru wiary, nadziei i pokoju. Wzorem tym była, jest i bez wątpienia pozostanie dla kolejnych pokoleń matek, ojców i dzieci – Święta Rodzina z Nazaretu.

 


Zamknij X W ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.