Biały Kruk - książki, portal, sklep

Nasi autorzy

Trudno o bardziej wartościowy prezent niż prenumerata naszego miesięcznika „Wpis”, promującego, zgodnie ze swoim tytułem, wartości, których tak często brakuje nam na co dzień: wiarę, patriotyzm i sztukę. Znajdziecie tu Państwo wyselekcjonowany zbiór felietonów w znakomity sposób komentujących rzeczywistość, jak również całą serię frapujących artykułów poświęconych historycznym wydarzeniom i procesom, mającym zaskakujące często odniesienie do czasów najnowszych. Nie brakuje także tekstów promujących sztukę i piękno, których tak często nam brakuje w nadmiernie przeżartej przez konsumpcjonizm i komercję rzeczywistości.

Wśród autorów stale publikujących na łamach „Wpisu” nie brakuje takich autorytetów, jak m.in. profesorowie: Andrzej Nowak, Krzysztof Ożóg, Wojciech Polak, Aleksander Nalaskowski, Ryszard Kantor, Wojciech Roszkowski, ks. Waldemar Chrostowski czy też znakomici publicyści jak Jolanta, Leszek i Adam Sosnowscy, Bohdan Urbankowski czy Czesław Ryszka. Zamieszczamy także liczne wywiady z osobistościami ze świata polityki, gospodarki, sportu czy też nauki i sztuki.
Każdy numer „Wpisu” to ponad 100 stron wciągającej lektury!

Dla tych z Państwa, którzy jeszcze nie znają miesięcznika „Wpis”, teraz jest wyjątkowa okazja, czyli 3-miesięczna bezpłatna prenumerata w celu bliższego zapoznania się z naszym czasopismem!

Zamknij X W ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.