Praca

Nasi autorzy

Praca

Patriotyczne wydawnictwo poszukuje energicznej osoby do pracy na stanowisku specjalista ds. sprzedaży. Ogłoszenie AKTUALNE.

Opis stanowiska:

Poszukiwana jest osoba, która lubi sprzedaż oraz książki i z radością zajmie się sprzedażą publikacji wydawnictwa specjalizującego się w albumach, książkach ilustrowanych i tekstowych oraz czasopiśmie na najwyższym poziomie edytorskim. Do obowiązków należy m.in. sprzedaż telefoniczna, nawiązanie współpracy z podmiotami handlowymi, znajomość produktów.

Opis firmy

Wydawnictwo Biały Kruk na polskim rynku działa od ponad 20 lat i jest liderem w segmencie albumowym. Tworzy książki i albumy na najwyższym poziomie edytorskim oraz merytorycznym, a do jego autorów zaliczają się znane osoby ze świata polityki, nauki i Kościoła. Tematyka książek to historia, polityka, patriotyzm, nauka, kultura, architektura i wiara. Siedziba wydawnictwa znajduje się w centrum Krakowa, 30 m od przystanku MPK „Szwedzka”.

Wymagania:

Dobra znajomość języka polskiego

Wiedza w dziedzinach: historia, sprawy bieżące, życie polityczne, życie Kościoła, media

Umiejętności i predyspozycje sprzedażowe

Dobra dykcja i miły głos

Mile widziane doświadczenie w sprzedaży

Umiejętność pracy na komputerze PC z oprogramowaniem Windows i pakietem Microsoft Office

Oczytanie i miłość do książek

Poczucie estetyki i stylistyki

Znajomość oraz akceptacja kultury organizacyjnej wydawnictwa

Oferujemy:

Dobre wynagrodzenie (podstawa + prowizja) - możliwość wysokich zarobków

Umowę o pracę

Pracę w jednym z najbardziej znanych polskich wydawnictw

Narzędzia do pracy

Możliwość podniesienia swoich kwalifikacji

Pracę u boku doświadczonych redaktorów, grafików i sprzedawców

Kontakt i współpracę z najbardziej znanymi osobami polskiego życia politycznego, kulturalnego, naukowego i kościelnego

Wraz ze swoim CV proszę przysłać indywidualny list motywacyjny na adres bialykruk@bialykruk.pl

Pozdrawiamy,

Wydawnictwo Biały Kruk