Kto wierzy, nigdy nie jest sam. Pielgrzymka Ojca Świętego do jego bawarskiej ojczyzny (niem) // Ihr seid das Salz der Erde

  • promocja

Na hasło swej pielgrzymki do Bawarii Benedykt XVI wybrał zdanie często powtarzane przez niego od początku pontyfikatu: "Kto wierzy, nigdy nie jest sam". W naszych czasach bardziej niż kiedykolwiek konieczna jest przeżywana w życiu wiara w Trójjedynego Boga i Matkę Bożą. I właśnie ta wiara była w dniach 9-14 września 2006 w Bawarii...

Dostępne języki: polski, niemiecki
Autorzy: Leszek Sosnowski

liczba stron: 168
obwoluta: nie
format: 235x290 mm
papier: 150 g kreda błysk
oprawa: twarda lakierowana
data wydania: 11-10-2006
ISBN: 83-60292-26-4
Zarejestruj się aby otrzymać rabaty* 25% na pierwsze zamówienie oraz 20% na kolejne! Darmowa dostawa na terenie Polski powyżej 200zł.
*Rabaty nie łączą się z pakietami i innymi promocjami oraz nie dotyczą cen podręczników.

Dostępność: średnia ilość
Cena: 54,00 zł 82,95 zł 54.00

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 82,95 PLN
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Pin It

Na hasło swej pielgrzymki do Bawarii Benedykt XVI wybrał zdanie często powtarzane przez niego od początku pontyfikatu: "Kto wierzy, nigdy nie jest sam". W naszych czasach bardziej niż kiedykolwiek konieczna jest przeżywana w życiu wiara w Trójjedynego Boga i Matkę Bożą. I właśnie ta wiara była w dniach 9-14 września 2006 w Bawarii bardzo intensywnie przeżywana. Wiele tysięcy ludzi w różnym wieku uczestniczyło w nabożeństwach i spotkaniach z Ojcem Świętym, słuchało kazań i przemówień papieskich, wypełniało place i ulice, modliło się i wyśpiewywało publicznie swoją wiarę. Każdy z wierzących tak bardzo mocno przyznawał się do niej, że postawa ta z pewnością znajdzie odbicie również w dalszym codziennym życiu służąc szerzeniu Słowa Bożego i pomnażaniu wiary chrześcijańskiej. I to jest właśnie żywa światłość świata. To wymowne świadectwo prawdy, że "Kto wierzy, nigdy nie jest sam". Album ten poprzez zawarte w nim aż 220 fotografii oraz słowa Ojca Świętego (homilie i przemówienia) zachowuje pamięć o wspaniałych dniach papieskiej pielgrzymki do Bawarii pozostając znakiem przeżywanej wiary. Autorami fotografii są słynny papieski fotograf Arturo Mari oraz znakomity polski fotograf Leszek Sosnowski, autor albumu "Kraina Benedykta XVI".

Ein Mann Gottes     6

Treue zum Glauben     14

Freude und Zuversicht     27

Segne dieses Land!     30

Ephata – du dich auf!     45

Partona Bavariae     56

Leben in Fülle haben     68

Die Sendung Marias     84

Mitsein mit Jesus     99

Fest des Glaubens     123

Glaube, Vernunft und Universität Erinnerungen und Reflexionen     131

Gott neu zu entdecken     141

Gebet     147

Rütteln am Herzen Gottes     156

Wer glaubt, ist nie allein     165

Czytelników, którzy kupili tę książkę, zainteresowało również:

Opinie o produkcie (0)

do góry

Zamknij X W ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl