Kto wierzy, nigdy nie jest sam. Pielgrzymka Ojca Świętego do jego bawarskiej ojczyzny

Na hasło swej pielgrzymki do Bawarii Benedykt XVI wybrał zdanie często powtarzane przez niego od początku pontyfikatu: "Kto wierzy, nigdy nie jest sam". W naszych czasach bardziej niż kiedykolwiek konieczna jest przeżywana w życiu wiara w Trójjedynego Boga i Matkę Bożą. I właśnie ta wiara była w dniach 9-14 września 2006 w Bawarii bardzo intensywnie przeżywana. Wiele tysięcy ludzi w różnym wieku uczestniczyło w nabożeństwach i spotkaniach z Ojcem Świętym, słuchało kazań i przemówień papieskich, wypełniało place i ulice, modliło się i wyśpiewywało publicznie swoją wiarę. Każdy z wierzących tak bardzo mocno przyznawał się do niej, że postawa ta z pewnością znajdzie odbicie również w dalszym codziennym życiu służąc szerzeniu Słowa Bożego i pomnażaniu wiary chrześcijańskiej. I to jest właśnie żywa światłość świata. To wymowne świadectwo prawdy, że "Kto wierzy, nigdy nie jest sam".

Album ten poprzez zawarte w nim aż 220 fotografii oraz słowa Ojca Świętego (homilie i przemówienia) zachowuje pamięć o wspaniałych dniach papieskiej pielgrzymki do Bawarii pozostając znakiem przeżywanej wiary. Autorami fotografii są słynny papieski fotograf Arturo Mari oraz znakomity polski fotograf Leszek Sosnowski, autor albumu "Kraina Benedykta XVI".

Boży człowiek     6

Wierność w wierze     14

Radość i ufność     27

Pobłogosław tę krainę!     30

Effatha – otwórz się!     45

Partona Bavariae     56

Mieć życie w pełni     68

Posłannictwo Maryi     84

Towarzyszyć Jezusowi     99

Święto wiary     123

Wiara, rozum i uniwersytet. Wspomnienia i refleksje     131

Odkryć Boga na nowo     141

Modlitwa     147

Kołatajmy do serca Bożego     156

Kto wierzy nigdy nie jest sam     165

Opinie o produkcie (0)

do góry

Zamknij X W ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl