Białokrukowe propozycje dla dzieci we wpisie Jana Bodakowskiego na portalu salon24.pl

Nasi autorzy

Białokrukowe propozycje dla dzieci we wpisie Jana Bodakowskiego na portalu salon24.pl

Najnowszą książką dla dzieci wydawnictwa Biały Kruk jest pozycja „Pójdźmy za Jezusem! 12 pięknych opowieści eucharystycznych”. Warto o niej pamiętać szczególnie w czerwcu – miesiącu Najświętszego Serca Pana Jezusa, z którym się możemy jednoczyć w Eucharystii  - pisze Jan Bodakowski. 

Cały materiał dostępny pod linkiem: https://www.salon24.pl/u/jan-bodakowski/1140894,religijne-i-patriotyczne-ksiazki-dla-dzieci-z-wydawnictwa-bialy-kruk

Pójdźmy za Jezusem! 12 pięknych opowieści eucharystycznych

Pójdźmy za Jezusem! 12 pięknych opowieści eucharystycznych

 

Dwanaście świetnie ilustrowanych, wzruszających opowieści na kanwie prawdziwych zdarzeń. Historie te przybliżają najmłodszym tajemnicę Eucharystii oraz tajemnicę niewyczerpanej miłości Jezusa do każdego z nas. Książka bardzo pomagająca w wychowaniu chrześcijańskim, np. w przygotowaniu dzieci do przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej.

 

 

24 opowieści adwentowe. Czekając na Jezusa

24 opowieści adwentowe. Czekając na Jezusa

 

Ta piękna książka dla dzieci jest kolekcją 24 zupełnie wyjątkowych opowieści adwentowych i wigilijnych, które poniekąd pełnią funkcję kalendarza adwentowego. Codziennie w grudniu możemy wieczorkiem usiąść z naszymi pociechami i przeczytać im opowiadanie związane z Bożym Narodzeniem i tym samym umilić czas oczekiwania na Wigilię.

 

Podróże Misia Wojtka

Podróże Misia Wojtka

Artur Guzicki, Henryk Baca

Lubicie misie? Jeśli tak, to poznajcie misia Wojtka. Nie jest to zwykły niedźwiadek. Żył dawno temu, ale był tak sławny, że dzisiaj ma swój pomnik. Pomnik ten stoi w centrum miasta, miś może więc z niego obserwować ludzi. Ale nie tylko tych, którzy codziennie obok niego przechodzą. Oj, nie! Miś Wojtek umie bowiem przenosić się w czasie i odkrywać przeszłość!
Jego życie było bardzo ciekawe. Jako maluch został przygarnięty przez polskich żołnierzy.

Zamknij X W ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.