"Podróże Misia Wojtka" na portalu legnica.naszemiasto.pl

Nasi autorzy

"Podróże Misia Wojtka" na portalu legnica.naszemiasto.pl

"Podróże Misia Wojtka" opowiadają o bohaterskim okresie odzyskiwania przez Polskę niepodległości. Przez całą historię prowadzi nas poczciwy Miś Wojtek - ten sam, który służył w II Wojnie Światowej u boku samego gen. Andersa. Książka nie opowiada jednak historii niedźwiadka, a zabiera nas w podróż w czasie u boku tego niezwykłego żołnierza - czytamy na portalu legnica.naszemiasto.pl. 

Całość materiału dostępna pod linkiem: https://legnica.naszemiasto.pl/podroze-misia-wojtka-nowa-ksiazka-legniczan-w-piatek/ar/c13-7775272

Podróże Misia Wojtka

Podróże Misia Wojtka

Artur Guzicki, Henryk Baca

Lubicie misie? Jeśli tak, to poznajcie misia Wojtka. Nie jest to zwykły niedźwiadek. Żył dawno temu, ale był tak sławny, że dzisiaj ma swój pomnik. Pomnik ten stoi w centrum miasta, miś może więc z niego obserwować ludzi. Ale nie tylko tych, którzy codziennie obok niego przechodzą. Oj, nie! Miś Wojtek umie bowiem przenosić się w czasie i odkrywać przeszłość!
Jego życie było bardzo ciekawe. Jako maluch został przygarnięty przez polskich żołnierzy.

 

Zamknij X W ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.