"Kierunek targowica" na portalu decydent.pl

Nasi autorzy

"Kierunek targowica" na portalu decydent.pl

Można ocenić okres rządów koalicji PO-PSL jako fatalny dla Polski we wszelkich aspektach: „afera goni aferę”; może właśnie  dlatego tak wiele słów profesor Roszkowski poświęca walce PiS z PO. Okres rządów PO skończył się. Na podstawie książki, czytelnik może ocenić, że był to okres w historii Polski negatywny. Ale czy od razu można powiedzieć, że był to „Kierunek Targowica”? Trzeba tę książkę przeczytać, by jakąś własną ocenę wypowiedzieć - czytamy na portalu decydent.pl. 

Cały materiał dostępny na stronie: http://decydent.pl/polityka-decydenta-14/

Kierunek Targowica. Polska 2005 – 2015

Kierunek Targowica. Polska 2005 – 2015

Wojciech Roszkowski

Polska w roku 2005 przeżyła reset lewicowych i liberalnych rządów; wydawało się, że postkomuniści przegrali i już nie wrócą. A jednak zaledwie po dwóch latach wszystko się odmieniło i już w 2007 roku III RP znalazła się na najlepszej drodze do nowej gospodarczej i moralnej targowicy. Jak do tego mogło dojść i ile zła musiało się jeszcze wydarzyć, nim Polacy w 2015 r.

 

Zamknij X W ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.