miastoiludzie.pl - Przepiękny album Polska Wschodnia

Nasi autorzy

miastoiludzie.pl - Przepiękny album Polska Wschodnia

Regionalny serwis informacyjny miastoiludzie.pl dla powiatów brzeskiego, tarnowskiego, dąbrowskiego i dębickiego. Mieszkańcy tych powiatów zdajdą tu najświeższe inforance o wydarzeniach ze swoich regionów, o wydarzeniach ze świata kultury i sztuki czy ze świata sportu.

I tak we wczorajszych aktualnościach czytalnicy potralu mogą zapoznać się z najnowszym albumem Adama Bujaka ,,Polska Wschodnia'' wydanego przez Białego Kruka.

Więcej na stronie portalu: http://miastoiludzie.pl/2018/12/03/przepiekny-album-polska-wschodnia/

 

Polska Wschodnia

Polska Wschodnia

Adam Bujak

Kiedyś były to terytoria środkowej i środkowo-zachodniej Rzeczypospolitej, dziś jest to Polska Wschodnia. Ziemia gospodarna, piękna, o urozmaiconym krajobrazie, przesiąknięta bogatą tradycją patriotyczną. Tereny te od czasów zaborów były jednak systematycznie degradowane przez okupantów, stąd przylgnęła do nich nazwa Polska B. Dziś to już na szczęście historia, gdyż ziemie te odradzają się zarówno jeśli chodzi o gospodarkę, jak i tradycje.


Zamknij X W ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.