„W Hollywood jest mnóstwo ukrytych konserwatystów“. Aktor Zachary Levi zachęca do zabrania głosu

Nasi autorzy

„W Hollywood jest mnóstwo ukrytych konserwatystów“. Aktor Zachary Levi zachęca do zabrania głosu

Aktor Zachary Levi (2008) i Donald Trump (2017). fot. autorstwa watchwithkristin - Zachary Levi, CC BY-SA 2.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=4912138 oraz Wikimedia Aktor Zachary Levi (2008) i Donald Trump (2017). fot. autorstwa watchwithkristin - Zachary Levi, CC BY-SA 2.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=4912138 oraz Wikimedia

Aktor Zachary Levi już we wrześniu ogłosił swoje poparcie dla kandydującego ponownie na urząd prezydenta Stanów Zjednoczonych Donalda Trumpa. Teraz gwiazdor zachęca „ukrytych konserwatystów” w Hollywood do publicznego ujawnienia się.

Levi wystąpił w programie współprowadzonym przez Whoopi Goldberg, w którym powiedział, że spośród tysięcy aktorów pracujących obecnie w Hollywood może wymienić jedynie Jona Voighta i Dennisa Quaida jako tych, którym bliżej do republikanów. Uznał też, że aktorzy tacy jak oni wydają się być republikanami tylko „na pewnym etapie kariery, kiedy ujdzie im to na sucho”.

„A to oznacza, że ​​jest mnóstwo – a tak przy okazji, przesłali mi wiele wiadomości – mnóstwo ludzi z mojej branży w Hollywood, którzy boją się publicznie powiedzieć, że głosowaliby na Donalda Trumpa lub byliby w jakikolwiek sposób konserwatywni”, powiedział Levi. „To dlatego się ich nie widzi. Dlatego takie deklaracje nie są rzeczą powszechną ani wyraźnie słyszaną, ponieważ oni wiedzą, że tego rodzaju deklaracje mają konsekwencje”.

„W każdym razie krzyczę do was wszystkich, ukrytych konserwatystów, ukrytych wyborców Trumpa, wszyscy, teraz albo nigdy, wiecie, co mam na myśli?” – powiedział Levi. „Róbcie wszystko, co uważacie za konieczne. Jeśli musicie wystąpić publicznie i powiedzieć to publicznie, jeśli nadal nie możecie, nie róbcie tego. Nigdy nie wywierałbym na was presji, abyście to zrobili, ale wiedzcie, że boicie się jednak reakcji ze strony branży, która wkrótce nie będzie już istnieć, więc nie pozwólcie, aby was to powstrzymywało”, tłumaczył aktor, odnosząc się do kryzysu, jaki dotknął branżę filmową podczas pandemii COVID-19.

„W idealnym świecie, niezależnie od tego, jak by to wyglądało, być może głosowałbym na Bobby’ego” – powiedział Levi, który wcześniej popierał Roberta F. Kennedy'ego Jr. i przeniósł swoje poparcie na rzecz Donalda Trumpa po tym, jak Kennedy zawiesił swoją kampanię. „Ale nie żyjemy w idealnym świecie. W rzeczywistości żyjemy w bardzo zepsutym. Żyjemy w kraju porwanym przez wielu ludzi, którzy chcą zrzucić nasz kraj z urwiska, i jestem tu po to, żeby to zatrzymać”.

„Odzyskamy ten kraj. Sprawimy, że znów będzie wspaniały, sprawimy, że znów będzie zdrowy. Dlatego stoję po stronie Bobby’ego i stoję po stronie wszystkich innych, którzy stoją po stronie prezydenta Trumpa… Z dwóch możliwości, jakie mamy, a mamy tylko dwie, prezydent Trump jest człowiekiem, który może nas tam doprowadzić”, powiedział Levi.

Źródło: foxnews.com; AD

Wiadomości o premierach nowych książek Białego Kruka i spotkaniach autorskich prosto na Twoją skrzynkę mailową, a do tego jeszcze prezent - bon 50 zł na zakupy w naszej księgarni internetowej! Dołącz już dziś do grona Czytelników Biuletynu Białego Kruka! Aby to zrobić, kliknij TUTAJ.

Zapraszamy do naszej Księgarni Internetowej po książki pozwalające zrozumieć reguły rządzące współczesnym światem:

Pomiędzy Wschodem a Zachodem. W kręgu myśli Feliksa Konecznego

Pomiędzy Wschodem a Zachodem. W kręgu myśli Feliksa Konecznego

Wojciech Reszczyński

Z wszystkich stron słyszymy o wielkim postępie; w medycynie, w technice, w badaniach kosmosu… Równocześnie z wszystkich stron atakuje nas postęp fałszywy, cofający ludzkie życie do czasów pogańskich, ignorujący Boga, unicestwiający sumienia, drwiący z zasad moralnych, zachęcający do praktykowania wynaturzeń.

Wojna i dziedzictwo. Historia najnowsza

Wojna i dziedzictwo. Historia najnowsza

Andrzej Nowak

Ostatnie lata naszej historii najnowszej toczyły się w cieniu wojny – najpierw tej być może najbardziej bolesnej, choć nie dosłownej, czyli wewnętrznej, w naszym własnym domu. Jej pierwszą ofiarą stała się prawda, ale przecież w jej wyniku doszło także do ofiar śmiertelnych. Potem zaczęła się wojna kulturowa, której front coraz brutalniej naciera na Polskę. W jej wyniku umierają przede wszystkim ludzkie sumienia.

Naród niepokonany. Przełomowe momenty polskiej historii

Naród niepokonany. Przełomowe momenty polskiej historii

Andrzej Nowak

Sarmaci w trudnych okresach Rzeczypospolitej powiadali, że jest ona niczym słońce, choć bowiem zachodzi i popada w mrok, to niebawem wschodzi i znów świeci pełnym blaskiem. Na zawsze nie gaśnie nigdy. O takich wschodach i zachodach naszego kraju i narodu pisze w tej książce wybitny historyk i pisarz, prof. Andrzej Nowak.

Dokąd zmierzamy? Wiara, edukacja, tradycja

Dokąd zmierzamy? Wiara, edukacja, tradycja

Adam Bujak, Andrzej Nowak, Jolanta Sosnowska, Leszek Sosnowski, Ryszard Kantor

Niniejsza antologia publicystyki patriotycznej próbuje dać odpowiedź na postawione w tytule pytanie: Dokąd zmierzamy, my jako Polacy? A co za tym idzie – kto nam wyznacza, lub usiłuje wyznaczać, drogę? Jakże często czujemy się zagubieni, zdezorientowani, manipulowani.
Szukamy stałych punktów odniesienia, niezmiennych wartości, na których można by się oprzeć bez obawy, że pobłądzimy.

Piękno zdeptane, kult brzydoty

Piękno zdeptane, kult brzydoty

Janusz Szewczak

Popularny autor i publicysta Janusz Szewczak znany jest od dawna z nieustępliwej walki z wypaczeniami zachodniej cywilizacji, do której przecież i my, Polacy, należymy od tysiąca lat. Ta książka jest tego najlepszym dowodem. Niektórzy twierdzą, że cywilizacja nasza jest w stanie upadku. Autor jest również tego zdania, ale w przeciwieństwie do wielu pesymistów uważa, że z tego upadku można się jeszcze wydźwignąć.

Uległość czy niepodległość. Wydanie drugie poszerzone

Uległość czy niepodległość. Wydanie drugie poszerzone

Andrzej Nowak

Autor patrzy uważnie na otaczający nas świat i z żelazną logiką wyciąga wnioski, które budzą niepokój, a nawet lęk.

Utopia europejska. Kryzys integracji i polska inicjatywa naprawy

Utopia europejska. Kryzys integracji i polska inicjatywa naprawy

Krzysztof Szczerski

Wychodząc z pierwotnych koncepcji wspólnoty europejskiej, nawiązując do myśli tzw. Ojców Założycieli, autor Krzysztof Szczerski, politolog i polityk, profesor Uniwersytetu Jagiellońskiego przestrzega - zgodnie z tym, co mówił w polskim Sejmie św. Jan Paweł II - przed redukowaniem wizji zjednoczonej Europy wyłącznie do jej aspektów ekonomicznych, politycznych oraz przed bezkrytycznym stosunkiem do konsumpcyjnego modelu życia.

 

 

Komentarze (0)

  • Podpis:
    E-mail:
  • Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Wpisy są moderowane przed dodaniem.

Zamknij X W ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.