Spotkanie z prof. Wojciechem Roszkowskim, prof. Andrzejem Nowakiem i Adamem Bujakiem! ZAPRASZAMY!

Nasi autorzy

Spotkanie z prof. Wojciechem Roszkowskim, prof. Andrzejem Nowakiem i Adamem Bujakiem! ZAPRASZAMY!

Spotkanie z prof. Wojciechem Roszkowskim, prof. Andrzejem Nowakiem i Adamem Bujakiem! ZAPRASZAMY! Spotkanie z prof. Wojciechem Roszkowskim, prof. Andrzejem Nowakiem i Adamem Bujakiem! ZAPRASZAMY!

WYDAWNICTWO BIAŁY KRUK ma zaszczyt zaprosić 22 marca 2018 (piątek) o godz. 18.30

do Auli św. Jana Pawła II w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia, w Krakowie-Łagiewnikach, ul. św. Siostry Faustyny 3

na uroczystą prezentację dwóch najnowszych dzieł: "Roztrzaskane Lustro. Upadek Cywilizacji Zachodniej" prof. Wojciecha Roszkowskiego oraz "Matka Boża" Adama Bujaka. Oprócz tego w spotkaniu udział wezmą prof. Andrzej Nowak, poseł Janusz Szewczak, prof. Zbigniew Stawrowski oraz ks. prof. Jan Machniak.

Program spotkania:

Prof. Andrzej Nowak: 2019 – Rok Unii Lubelskiej – w kontekście Unii Europejskiej

Prof. Wojciech Roszkowski: Zadania Polski w ratowaniu cywilizacji zachodniej

Prof. Zbigniew Stawrowski: Kultura Zachodu w obliczu samozagłady

Poseł Janusz Szewczak: Bankowość bez moralności zagraża naszej cywilizacji

Ks. prof. Jan Machniak: Polska trwa przy Maryi

Adam Bujak: W świecie polskich sanktuariów maryjnych

 

Spotkanie uświetni kilka polskich tradycyjnych pieśni w wykonaniu Jana Kowalczyka – basa barytona.

Uroczystość jak zwykle zakończy składanie autografów i dedykacji odautorskich.

 

Przed premierą książek „Roztrzaskane lustro. Upadek cywilizacji zachodniej” oraz „Matka Boża” (album) będzie można nabyć od godz. 17:30 w cenach rabatowych także wiele innych publikacji Białego Kruka, w tym zupełnie nowe: „Entuzjazm i sprzeciw wobec Chrystusa” ks. prof. Waldemara Chrostowskiego, „Polska Wschodnia” (album monumentalny, 440 str.) Adama Bujaka, „Śladami Zbawiciela” (album) Adama Bujaka, „Nieznane rozmowy Józefa Piłsudskiego” (na 100-lecie odzyskania niepodległości) czy "Orlęta Lwowskie" prof. Wojciecha Roszkowskiego. Wszystkie książki w cenach promocyjnych (rabaty do -50%)

Idealna okazja, by zaopatrzyć się w piękne prezenty świąteczne, jak również w wartościowe pamiątki dla dzieci pierwszokomunijnych. Akcja odbywa się w ramach Ogólnopolskiej Kampanii Czytelniczej "Pochwalmy się Polską".

Wstęp wolny. Zaproszenie ważne dla 2 osób. Uwaga – o kolejności zajmowania miejsc decyduje kolejność przybycia na uroczystość.

Informacje dodatkowe tel.: 12/260 32 90, 12/254 56 19, e-mail: biuro@bialykruk.pl

Zapisz się na wydarzenie wysyłając maila na anna.maczka@bialykruk.pl lub poprzez FB: https://www.facebook.com/events/2234065050169874/ 

Matka Boża

Matka Boża

Adam Bujak, Jolanta Sosnowska

Mamy w Polsce od wieków ogromny skarb. Ta książka tego dowodzi. Tym skarbem jest wielka miłość i cześć dla Matki Bożej, którą nazywamy też Królową Polski. Nie jest to w żadnym razie – tak jak w wielu krajach Zachodu – miłość-relikt zaklęta w dawnych dziełach sztuki, na które patrzy się jak na obiekty muzealne. Jest to miłość żywa i żarliwa, której płomień stale jest podsycany przez następne pokolenia.

Roztrzaskane Lustro - Upadek cywilizacji zachodniej

Roztrzaskane Lustro - Upadek cywilizacji zachodniej

Wojciech Roszkowski

Czy to już koniec naszej cywilizacji?
Trzymamy w ręku książkę, która jest jednym z najważniejszych dzieł współczesnej humanistyki, nie tylko polskiej. Wybitny uczony i pisarz, wielki erudyta, prof. Wojciech Roszkowski, dokonuje w niej bilansu naszej cywilizacji. Bilans to dramatyczny.

 

Komentarze (3)

 • Podpis:
  E-mail:
 • Urszula

  To dla mnie zawsze uczta duchowa.

 • Lidia

  Dziękuję za Wasze działania Kochani, dajecie wielką nadzieję i umacniacie wiarę. Szczęść Wam Boże.

 • Renata

  Będę na pewno!

 • Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Wpisy są moderowane przed dodaniem.

Zamknij X W ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.