Prof. Nalaskowski gościł w Klubie Ronina - obejrzyj relację z wykładu

Nasi autorzy

Prof. Nalaskowski gościł w Klubie Ronina - obejrzyj relację z wykładu

Gościem poniedziałkowego spotkania Klubu Ronina był prof. Aleksander Nalaskowski, autor głośnej książki "Wielkie zatrzymanie. Co się stało z ludźmi?". Jego prelekcja otrzymała tytuł "Wielkie zatrzymanie, czy jednak za małe?".

Wydarzenie było transmitowane na żywo na kanale internetowym portalu Blogpress. Pod poniższym linkiem obejrzeć można zapis wykładu: 

Wielkie Zatrzymanie

Wielkie Zatrzymanie

Aleksander Nalaskowski

Najbardziej prześladowany w Polsce profesor, Aleksander Nalaskowski, ciętym piórem, z wielką erudycją i przenikliwością rysuje niepokojącą wizję świata XXI wieku. Nasz zabiegany i ogłupiały glob ziemski przestał się kręcić na kilka miesięcy – nastąpiło Wielkie Zatrzymanie, jak trafnie nazywa to Autor. Gdy opadł pierwszy kurz wzniecony pandemią i globalnym zamieszaniem, pojawił się ponoć nowy obraz świata.

 

Komentarze (0)

  • Podpis:
    E-mail:
  • Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Wpisy są moderowane przed dodaniem.

Zamknij X W ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.