Barbara Nowak: Do szkół zaczyna wkraczać ideologia LGBT. Małych chłopców pyta się, czy nie czują się dziewczynkami.

Nasi autorzy

Barbara Nowak: Do szkół zaczyna wkraczać ideologia LGBT. Małych chłopców pyta się, czy nie czują się dziewczynkami.

Małopolska Kurator Barbara Nowak. Fot.: Biały Kruk Małopolska Kurator Barbara Nowak. Fot.: Biały Kruk

Małopolska Kurator Oświaty Barbara Nowak w wywiadzie udzielonym na kanwie premiery książki prof. Nalaskowskiego pt. „Wielkie Zatrzymanie” (wyd. Biały Kruk), do którego napisała wstęp, ostrzega przed coraz większą ideologizacją polskich szkół, a co za tym idzie, także polskich dzieci.

„W dużej mierze do szkół wkracza dziś ideologia gender i LGBT, co jest ogromnym niebezpieczeństwem. Zupełnie odsunięto na bok zasady wynikające z chrześcijaństwa. Mówi się, że aby dziecko było szczęśliwe, to powinno korzystać z wszelkich przejawów wolności ze szczególnym uwzględnieniem jego życia seksualnego. Najbardziej gorszące i niszczące jest to, że chce się to wpajać dziecku już od najmłodszych lat, kiedy wchodzi ono w system przedszkolny i szkolny,” ostrzega Barbara Nowak.

Całą rozmowę z Barbarą Nowak można zobaczyć poniżej. Dowiecie się między innymi o tym, jak w szkołach uczy się skupiać dzieci na własnych przyjemnościach oraz jak się wpaja od najmłodszych lat niepewność płciową pytając na przykład chłopca w przedszkolu, czy nie czuje się dziewczynką… Ten fenomen dokładnie opisał także prof. Aleksander Nalaskowski w swej książce „Wielkie Zatrzymanie. Co się stało z ludźmi?”

Wielkie Zatrzymanie

Wielkie Zatrzymanie

Aleksander Nalaskowski

Książka dostępna od 3 lipca
Najbardziej prześladowany w Polsce profesor, Aleksander Nalaskowski, ciętym piórem, z wielką erudycją i przenikliwością rysuje niepokojącą wizję świata XXI wieku. Nasz zabiegany i ogłupiały glob ziemski przestał się kręcić na kilka miesięcy – nastąpiło Wielkie Zatrzymanie, jak trafnie nazywa to Autor. Gdy opadł pierwszy kurz wzniecony pandemią i globalnym zamieszaniem, pojawił się ponoć nowy obraz świata.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

 

Komentarze (0)

  • Podpis:
    E-mail:
  • Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Wpisy są moderowane przed dodaniem.

Zamknij X W ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.