Tajemnica Kamedułów

W dziejach owianego legendą Zakonu Ojców Kamedułów na Bielanach w Krakowie żaden obcy nie był dopuszczany poza mury eremu. Adam Bujak, dusza zakonnikom pokrewna, artysta bliski i Ojcu Świętemu, i prostemu bratu, wzbudził u pustelników na Srebrnej Górze takie zaufanie, że pozwolili mu ze sobą zamieszkać, by...

Autorzy: Adam Bujak, O. Ambroży Białucha

liczba stron: 160
obwoluta: tak
format: 250x300 mm
papier: 150 g kreda błysk
oprawa: twarda
ISBN: 83-912165-2-7
Zarejestruj się aby otrzymać rabat 25% na pierwsze zamówienie oraz 20% na kolejne zamówienia! Darmowa dostawa zamówień powyżej 120zł.
Dostępność: nakład wyczerpany

W dziejach owianego legendą Zakonu Ojców Kamedułów na Bielanach w Krakowie żaden obcy nie był dopuszczany poza mury eremu. Adam Bujak, dusza zakonnikom pokrewna, artysta bliski i Ojcu Świętemu, i prostemu bratu, wzbudził u pustelników na Srebrnej Górze takie zaufanie, że pozwolili mu ze sobą zamieszkać, by mógł przekazać prawdę o ich życiu, ich niezwykłej drodze do Boga. Zaufali mu, bo byli pewni, że właśnie ten artysta nie dostrzeże w nich tajemnych dziwaków, lecz ludzi, którzy znaleźli sposób na zjednoczenie się z Najwyższym.

Czym jest zatem tajemnica kamedułów? Ta książka daje na to odpowiedź, niby prostą, a przecież tak niezwykłą...

Prolog/ Prologue/ Der Prolog      8

Miejsce/ The Place/ Der Ort      34

Praca/ Work/ Die Arbeit      68

Skarby/ Treasures/ Die Schätze      84

Duchowość/ Spirituality/ Die Geistigkeit      102

Memento mori/ Memento mori/ Memento mori      140


Opinie o produkcie (0)

Imię i nazwisko:
do góry

Zamknij X W ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl