Ostre słowa A. Macierewicza: Trzaskowski próbował wprowadzić do polskiego życia publicznego wielką zachętę do pedofilii.

Nasi autorzy

Ostre słowa A. Macierewicza: Trzaskowski próbował wprowadzić do polskiego życia publicznego wielką zachętę do pedofilii.

Antoni Macierewicz. Fot.: Biały Kruk Antoni Macierewicz. Fot.: Biały Kruk

W swoim felietonie „Głos Polski” na antenie Telewizji Trwam Antoni Macierewicz w ostrych słowach odniósł się do kandydatury Rafała Trzaskowskiego oraz przypomniał zeszłoroczne działania prezydenta Warszawy:

„Pan Rafał Trzaskowski jest osobą bardzo szczególną. Warto sobie z tego zdawać sprawę, jakie potencjalne konsekwencje niesie z sobą ten polityk Platformy Obywatelskiej, ten miły, sympatyczny, z uśmiechem dotychczas występujący człowiek, w zasadzie niepodnoszący głosu, dosyć łagodnie formułujący swoją opinię. Już mało kto pamięta, że w lutym 2019 roku ten miły człowiek próbował wprowadzić do polskiego życia publicznego – pod pretekstem tolerancji, pod pretekstem otwartości, pod pretekstem bycia miastem, które będzie dostępne i przyjazne dla wszystkich (a mowa tutaj o stolicy Polski) – do naszego życia społecznego wielką reklamę pedofilii, wielką zachętę do pedofilii, wielki akt, mający na celu niejako sprawienie, że pedofilia stanie się częścią naszego nie tylko życia społecznego, ale przede wszystkim życia naszych dzieci, życia najmniejszych obywateli,” powiedział Antoni Macierewicz w Telewizji Trwam.

Nawiązuje tutaj oczywiście do Karty LGBT. W dobie koronawirusa już mało kto zaprząta sobie głowę takimi eksperymentami społecznymi jak ideologia gender, bo naturalnie wobec realnego zagrożenia okazują się one zupełnie zbyteczne i ukazuje się ich oderwanie od rzeczywistości. Niemniej warto pamiętać o tym, że Rafał Trzaskowski takie postulaty ma wpisane w swoje polityczne DNA. Również o tym powiedział Antoni Macierewicz:

„To była próba otwarcia drogi dla przestępczej działalności, reklamującej, wzywającej, ułatwiającej funkcjonowanie nie ideologii LGBT, nie poglądów, ale działań mających demoralizować, niszczyć nasze dzieci. Działań mających uprzystępniać i niejako udomawiać, sprawiać, że pedofilia miałaby się stać czymś naturalnym i oczywistym, czymś, co wymaga tolerancji, co wymaga akceptacji, co jest taką samą wspaniałą wartością jak małżeństwo, taką samą wspaniałą wartością jak wszystkie inne wartości, na których zbudowany jest i był nasz świat i nasze życie. To uderzenie w najmłodszych. To uderzenie w polską rodzinę,” stanowczo powiedział Antoni Macierewicz.

Całą wypowiedź Antoniego Macierewicza można obejrzeć tutaj:

 

Źródło: Radio Maryja

Macierewicz. Człowiek do zadań niemożliwych

Macierewicz. Człowiek do zadań niemożliwych

Jerzy Kłosiński

Antoni Macierewicz to chyba najbardziej demonizowany i szkalowany polityk III RP. Przez opozycję totalną i lewaków w ogóle nękany jest nieustannymi procesami sądowymi. Za co? Za niezłomny patriotyzm, nieustępliwość w służbie Polsce, wierność wartościom chrześcijańskim, za sprzeciw wobec kolonizacji Polski przed i po 1989 r. Najzacieklej atakowany jest za listę nazwisk współpracowników komunistycznej bezpieki i za dociekania smoleńskiej prawdy.

Komentarze (0)

  • Podpis:
    E-mail:
  • Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Wpisy są moderowane przed dodaniem.

Zamknij X W ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.