Mężczyzna trafił do aresztu, zmienił płeć i wylądował w więzieniu dla kobiet - teraz ma dziecko z więźniarką…

Nasi autorzy

Mężczyzna trafił do aresztu, zmienił płeć i wylądował w więzieniu dla kobiet - teraz ma dziecko z więźniarką…

W Cordobie (Argentyna) rozwodnik, odbywający karę pozbawienia wolności za przemoc wobec byłej żony, zmienił legalnie tożsamość i jako kobieta trans został przeniesiony do więzienia dla kobiet. Nim wyszedł na zwolnienie warunkowe, jedna z więźniarek zaszła z nim w ciążę i została przez niego pobita. Wiadomość o tym przekazał jego adwokat, Juan Domingo Gacitúa, w programie Kanału 12 argentyńskiej telewizji. Prawnik zwrócił uwagę na to, że zmiana ta nie wymagała od mężczyzny badania psychologicznego; nie poddał się on także żadnym chirurgicznym modyfikacjom ciała. Rodziny więźniarek skarżyły się również na to, że osadzony korzystał z łazienki przy kobietach i chodził w ich obecności nago.

Argentyński politolog Agustín Laje w swoim komentarzu do tej sprawy zauważył, że sprawa ta długo pozostawała poza zainteresowaniem mediów; brak również reakcji jakichkolwiek organizacji feministycznych. Tymczasem ta sytuacja dowodzi tego, jak złudna jest ideologia gender.

Źródło: Actuall

Roztrzaskane Lustro - Upadek cywilizacji zachodniej

Roztrzaskane Lustro - Upadek cywilizacji zachodniej

Wojciech Roszkowski

Czy to już koniec naszej cywilizacji?
Trzymamy w ręku książkę, która jest jednym z najważniejszych dzieł współczesnej humanistyki, nie tylko polskiej. Wybitny uczony i pisarz, wielki erudyta, prof. Wojciech Roszkowski, dokonuje w niej bilansu naszej cywilizacji. Bilans to dramatyczny.


Komentarze (0)

  • Podpis:
    E-mail:
  • Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Wpisy są moderowane przed dodaniem.

Zamknij X W ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.