Katolicka stacja radiowa zamierza nagrodzić zwolenniczkę aborcji!

Nasi autorzy

Katolicka stacja radiowa zamierza nagrodzić zwolenniczkę aborcji!

 Fot. upload.wikimedia.org Fot. upload.wikimedia.org

Hiszpańska katolicka stacja  radiowa COPE należąca do Episkopatu Hiszpanii, nominowała znaną projektantkę Agathę Ruiz de la Prada do prestiżowego tytułu „Honorowa Mantyla Roku” (nawiązanie do koronkowych welonów noszonych do dziś przez Hiszpanki przy uroczystych okazjach , w tym podczas Wielkiego Tygodnia); uroczystość ma się odbyć 17 marca w Marbelli na południowym wybrzeżu Hiszpanii. De la Prada określa siebie jako głęboko wierzącą osobę i „absolutną fankę” papieża Franciszka, która nigdy się nie nuży nawiedzaniem kościołów w każdym kraju, który odwiedza.  „Nie uwierzycie Państwo, ale moim życiowym marzeniem jest udekorowanie jakiegoś kościoła . Co więcej, im bardziej Kościół jest atakowany, tym bardziej religijna się staję.  Zawsze robiłam, na co miałam ochotę, ale wydaje mi się to brakiem szacunku, że krytykują Kościół, dogłębnie mnie to gniewa”. Bardzo cieszy się również z powodu wyróżnienia: „to będzie  wyjątkowy dzień – mówi w wywiadzie dla „La Razón” – Proszę zwrócić [na to] uwagę, [że] odwołałam wszystkie terminy, jakie miałam na ten dzień w kalendarzu. między innymi moją wystawę w Granadzie , którą przesunęłam. I świeżo po powrocie z Meksyku ląduję w Marbelli, aby odebrać nagrodę. Jestem katoliczką i sprawia mi to szczególną radość”.

Powyższe deklaracje nie przeszkadzają jednak projektantce w oświadczaniu, że „całe życie była za aborcją” oraz nazywaniu posunięć pro-life „kolosalną bucerą”, przeciwników przerywania ciąży „faszolami”, natomiast aborcji „ogromnym postępem dla kobiet”. Co więcej, sama poddała się jej trzykrotnie, pierwszy raz w wieku 17 lat.

Petycję internetową domagającą się rezygnacji z wyróżnienia aborcjonistki zamieszczoną na portalu hazteoir.org należącym do grupy CitizenGo  podpisało już ponad 13 tys. osób i liczba ta wciąż wzrasta.

Źródło: hazteoir.org, Infovaticana, La Razón, AM

Pandemia grzechu, czyli śmierć nauczycielką życia

Pandemia grzechu, czyli śmierć nauczycielką życia

Janusz Szewczak

Czy zdajemy sobie sprawę z tego, dokąd prowadzą nas najnowsze trendy światopoglądowe? Postnowocześni ideologowie, pseudonaukowcy oraz zgenderyzowani politycy chwycili w swoje ręce stery w wielu krajach i wiodą ludzkość w tragiczną otchłań. Zgodnie z jeszcze oświeceniowymi, a potem z marksistowskimi, leninowskimi i nazistowskimi zaleceniami także dzisiejsi utopiści godzą się z tym, że na drodze do świata bez skazy muszą być ofiary.


Komentarze (0)

  • Podpis:
    E-mail:
  • Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Wpisy są moderowane przed dodaniem.

Zamknij X W ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.