Biskup Schneider publicznie modli się o nawrócenie Rosji.

Nasi autorzy

Biskup Schneider publicznie modli się o nawrócenie Rosji.

biskup Atanazy Schneider  fot. myslkonserwatywna.pl biskup Atanazy Schneider fot. myslkonserwatywna.pl

W odpowiedzi na pogłębiający się kryzys nękający nasz świat i Kościół strona Life Site News wystąpiła z poparciem pomysłu codziennego odmawiania Różańca w ramach Światowej Krucjaty Różańcowej (inspirowanej polską Krucjatą Różańcową za Ojczyznę). Ta ostatnia inicjatywa została podjęta przez ojca Anthony’ego Pillariego jako zamysł zgodny z prośbą Najświętszej Marii Panny z Fatimy o codzienne odmawianie Różańca. Katolicy z całego świata jednoczą się na modlitwie różańcowej, której celem jest wypełnienie próśb Matki Bożej, tak by mógł nastąpić Triumf Jej Niepokalanego Serca. Aby pomóc osiągnąć ten cel, którego warunkiem jest zawierzenie Rosji Niepokalanemu Sercu Najświętszej Marii Panny, biskup Atanazy Schneider (biskup pomocniczy Astany) ułożył następującą modlitwę dla uczestników Krucjaty Różańcowej:

„Niepokalana, Najświętsza Mario Panno, Ty jesteś Matką Boga i naszą Matką. Wejrzyj na rozpaczliwy stan, w którym z powodu rozprzestrzeniania się materializmu i prześladowania Kościoła żyje Kościół i cała ludzkość. Przestrzegałaś w Fatimie przed tymi błędami, kiedy mówiłaś nam o błędach Rosji. Jesteś Pośredniczką wszystkich łask: proś Twojego Boskiego Syna Jezusa Chrystusa o udzielenie tej szczególnej łaski papieżowi: aby mógł zawierzyć Rosję Twojemu Niepokalanemu Sercu, by doszło do nawrócenia Rosji, aby na świecie zapanował pokój, a Twoje Najświętsze Serce zatriumfowało poprzez prawdziwą odnowę Kościoła w blasku czystości wiary katolickiej, świętości kultu Bożego i świętości życia chrześcijańskiego. Królowo Różańca Świętego, nasza słodka Matko, zwróć Swoje Miłosierne Oczy na nas i usłysz naszą ufną modlitwę. Amen.”

Jak powiedział niegdyś św. Ojciec Pio: „różaniec jest potężną bronią na dzisiejsze czasy”.Poprzez naszą modlitwę Bóg może kształtować historię, zmieniać świat i wprowadzać wielki czas odnowy i pokoju dla Kościoła i świata poprzez triumf Niepokalanego Serca Matki Bożej. Przejmująca modlitwa o wypełnienie się prośby Najświętszej Marii Panny z Fatimy ułożona przez biskupa Schneidera jest zatem bardzo dobrą wiadomością dla całego świata.

 

Źródło: Life Site News. MM

   Totus Tuus

Totus Tuus

Adam Bujak, ks. Jan Machniak

Ogłoszony przez polski parlament Rok św. Jana Pawła II w stulecie jego urodzin (1920–2020) każe zastanowić się nad dziełem naszego wielkiego rodaka. Ks. Karol Wojtyła na drogę swego dorosłego życia wybrał dewizę Totus Tuus, czyli po polsku Cały Twój – zawołanie odnosi się do Maryi, Matki Jezusa. To Jej tak młody kapłan, jak i sędziwy Papież zawierzył siebie samego, Ojczyznę oraz cały świat.

 

 

 

Komentarze (0)

  • Podpis:
    E-mail:
  • Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Wpisy są moderowane przed dodaniem.

Zamknij X W ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.