ZŁOTY KOT I BIAŁY KRUK zapraszają do krakowskiego ZOO!

Nasi autorzy

ZŁOTY KOT I BIAŁY KRUK zapraszają do krakowskiego ZOO!

 

 

 

 

 

 

 

 

Już w tę niedzielę, 29 lipca, w samo południe w krakowskim ogrodzie zoologicznym odbędzie się promocjaksiążki wydawnictwa Biały Kruk – „Opowieści Złotego Kota”, gdzie na najmłodszych będzie czekało mnóstwo atrakcji!

Wydawnictwo Biały Kruk zaprasza dzieci wraz z rodzicami do okrąglaka obok żyrafiarni. Będą tam na nich czekać autorki książeczki: Justyna Chłap-Nowakowa i ilustratorka Aleksandra Przybylska. Pani Ala będzie uczyć dzieciaki malować, a pani Justyna będzie podpisywać książeczki i rozmawiać z dziećmi o bajkach! W ZOO pojawi się także aktor Włodzimierz Jasiński (Teatr Groteska), który wcieli się w rolę opisywanych zwierzaków. Będzie to także okazja do odwiedzenia mieszkańców krakowskiego ZOO wraz z przewodnikiem. Oprócz tego będzie konkurs na najpiękniejsze rysunki dzieci oraz dużo zabawy i śmiechu!

"Opowieści Złotego Kota" to dowcipne bajki, które zabierają najmłodszych w krainę mówiących zwierząt i fantastycznego snu, gdzie Złoty Kot przemienia się w królewskiego lwa, dobrotliwy słoń kłóci się z dumną żyrafą, a zbuntowany smok już nie chce pić soku marchewkowego.

Serdecznie zapraszamy i do zobaczenia w krakowskim ZOO, w niedzielę 29 lipca. Zabawę zaczynamy od godz. 12:00! Wejście do zoo jest płatne (18 zł, dzieci 10 zł), ale już udział w imprezie jest za darmo!

 

 

Komentarze (0)

  • Podpis:
    E-mail:
  • Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Wpisy są moderowane przed dodaniem.

Zamknij X W ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.