Zapraszamy na spotkanie z prof. Andrzejem Nowakiem, prof. Wojciechem Roszkowskim i posłem Antonim Macierewiczem.

Nasi autorzy

Zapraszamy na spotkanie z prof. Andrzejem Nowakiem, prof. Wojciechem Roszkowskim i posłem Antonim Macierewiczem.

W sobotę, 17 marca, odbędzie się w krakowskich Łagiewnikach premiera książek
"Niepodległa!" oraz "Mistrzowska Gra", połączona z wystąpieniami prof. Andrzeja Nowaka, prof. Wojciecha Roszkowskiego oraz posła Antoniego Macierewicza.

Wojciech Grzeszek, przewodniczący Zarządu Regionu Małopolska NSZZ „Solidarność” oraz Leszek Sosnowski, prezes Wydawnictwa Biały Kruk, mają zaszczyt zaprosić

17 marca 2018 (sobota) o godz. 17.30 do Auli św. Jana Pawła II w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia przy ul. Św. Faustyny 3 w Krakowie-Łagiewnikach

na spotkanie patriotyczne i uroczystą prezentację najnowszych dzieł dwóch wybitnych autorów, czyli profesorów Andrzeja Nowaka („Niepodległa! 1864-1924. Jak Polacy odzyskali Ojczyznę.”) i Wojciecha Roszkowskiego („Mistrzowska Gra Józefa Piłsudskiego”).

W spotkaniu weźmie udział także były minister obrony narodowej Antoni Macierewicz!

 

Program spotkania:

 

Antoni Macierewicz, poseł:

Walka o niepodległą trwa zawsze

 

Adam Bujak, artysta fotografik

Jestem synem legionisty

 

Wojciech Grzeszek, przewodniczący Małopolskiej „Solidarności”

„Solidarność” w walce o niepodległość

 

Prof. Andrzej Nowak, autor książki „Niepodległa!”

Niepodległość: 1918 – 2018

 

Prof. Wojciech Roszkowski, autor książki „Mistrzowska Gra”

Józef Piłsudski jako wielki strateg polityczny

 

Przed premierą książek profesorów A. Nowaka i W. Roszkowskiego w sobotę 17 marca br. rozpocznie się o godz. 15.30 kiermasz przedświąteczny publikacji Białego Kruka. W sprzedaży będzie kilkadziesiąt tytułów, w tym albumy, książki religijne, historyczno-patriotyczne, jak również publikacje dla dzieci.

Wszystkie książki w cenach promocyjnych – rabaty nawet do 60 proc.!

Już od godz. 16 swoje książki będą podpisywać Adam Bujak, ks. prof. Jan Machniak, prof. Wojciech Roszkowski, red. Jolanta Sosnowska i inni.

Będzie to idealna okazja, by zaopatrzyć się w piękne prezenty świąteczne, jak również w wartościowe pamiątki dla dzieci pierwszokomunijnych.

Wstęp na spotkanie jest wolny, a o kolejności zajmowania miejsc decyduje kolejność przybycia na uroczystość. Tradycyjnie uroczystość zakończy składanie autografów i dedykacji odautorskich.

Spotkanie uświetnią pieśni legionowe w wykonaniu Jana KowalczykaKomentarze (0)

  • Podpis:
    E-mail:
  • Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Wpisy są moderowane przed dodaniem.

Zamknij X W ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.