Wstrząsające świadectwo z wojny na Ukrainie - spotkanie autorskie z Jakubem Maciejewskim

Nasi autorzy

Wstrząsające świadectwo z wojny na Ukrainie - spotkanie autorskie z Jakubem Maciejewskim

Wydawnictwo Biały Kruk oraz Klub Dziennikarzy "Pod Gruszką" zapraszają serdecznie na spotkanie autorskie z Jakubem Maciejewskim poświęcone jego wstrząsającemu reportażowi "Wojna. Reportaż
z Ukrainy".

Lektura opisująca przebieg działań wojennych na Ukrainie jest nie tylko niezwykle wciągająca, ale także do bólu prawdziwa i pouczająca.

Autor książki dotarł na front jako jeden z pierwszych i spędził tam – z przerwami – ponad 140 dni. Doświadczył rzeczy, które nam – Polakom XXI wieku – wydawały się już niemożliwe. Przeżył koszmar donbaskiego frontu, trwał z mieszkańcami Kijowa podczas bombardowań, widział ślady rosyjskiego ludobójstwa dokonanego w Iziumie. Na tak zwanych drogach życia stał się świadkiem niezwykłej odwagi ukraińskiej ludności cywilnej, zaś w Jagodnem trafił na świeże ślady obozu koncentracyjnego, w którym Rosjanie mordowali Ukraińców. Teraz da świadectwo!

Spotkanie autorskie z red. Jakubem Maciejewskim - publicystą Tygodnika Sieci i portalu wPolityce.pl oraz korespondentem wojennym z Ukrainy - odbędzie się 11 stycznia 2023 (środa) o godz. 18:00 w Klubie Dziennikarzy "Pod Gruszką", ul Szczepańska 1, Kraków.

Na spotkaniu będzie można zakupić książkę w promocyjnej cenie z autografem autora, ale również wziąć udział w rozmowie o rosyjskiej inwazji na Ukrainę. Teraz dzieje się najprawdziwsza historia walki dobra ze złem. Warto brać w tym udział i stać po właściwej stronie.

Zapraszamy serdecznie! Wstęp wolny.

Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/903243640683883/?ref=newsfeed

Więcej na: https://bialykruk.pl/ksiegarnia/ksiazki/wojna-reportaz-z-ukrainy

Wojna. Reportaż z Ukrainy

Wojna. Reportaż z Ukrainy

 

Ta wojna jest blisko. Kilkanaście kilometrów od polskiej granicy znajdują się w pełni uzbrojone posterunki wojskowe, a w nich żołnierze gotowi walczyć z rosyjskim najeźdźcą aż do śmierci. Ale oprócz geografii chowa się w bliskości tej wojny jeszcze inna, upiorna prawda. Niemiłosiernie bombardowana charkowska dzielnica Sałtiwka łudząco przypomina przecież blokowiska łódzkiego Widzewa czy warszawskiego Ursusa.


Komentarze (0)

  • Podpis:
    E-mail:
  • Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Wpisy są moderowane przed dodaniem.

Zamknij X W ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.