W środę 8 bm. trzeba tam być! Wiec poparcia dla Andrzeja Dudy

Nasi autorzy

W środę 8 bm. trzeba tam być! Wiec poparcia dla Andrzeja Dudy

prezydent Andrzej Duda, fot. Adam Wojnar Prezydent RP Andrzej Duda, Fot. Adam Wojnar Zapraszamy 8 lipca na godz. 17:00 na plac im. o. Adama Studzińskiego w Krakowie – spotykamy się pod Krzyżem Katyńskim, u stóp Wawelu.

Przed nami ostatni tydzień kampanii o przyszłość Polski – kampanii, w której przeciwnicy nie wahają się sięgać po nieczyste zagrania, kłamać czy szkalować naszego Prezydenta i kandydata zarazem. Dlatego też nasze wsparcie jest Mu szczególnie potrzebne – aż do ostatniego dnia przedwyborczych zmagań.

Miejsce, w którym odbędzie się wiec, nie zostało wybrane przypadkowo. To tam, pod Krzyżem Katyńskim, spotykają się krakowscy patrioci, by uczcić święta narodowe czy ważne dla Polski rocznice. To tam, pod Krzyżem Katyńskim, trzeba nam teraz opowiedzieć się jasno za naszymi wartościami i prezydentem reprezentującym – nie tylko w kampanii wyborczej! – chrześcijańskie i patriotyczne wartości.  

Wiec poprowadzi przewodniczący Krakowskiego Klubu Gazety Polskiej Marek Michno, a przemawiać będą na nim Bogdan Pęk – poseł na Sejm RP kilku kadencji oraz senator RP VIII kadencji, a także Ryszard Majdzik, internowany i prześladowany przez funkcjonariuszy PRL zasłużony działacz Solidarności oraz Wojciech Grzeszek, radny Województwa Małopolskiego z ramienia Prawa i Sprawiedliwości i przewodniczący Solidarności w Małopolsce.  

Niedzielne wybory zadecydują o losie Polski na najbliższe pokolenia – pokażmy więc, że chcemy Polski katolickiej, a nie tęczowej, Polski dobrze zarządzanej, a nie sklejanej taśmą, Polski uczciwej i dbającej o rodziny, a nie tylko o ideologiczne mniejszości. Pokażmy to, spotykając się w środę 8 lipca o godz. 17:00 na placu im. o. Adama Studzińskiego w Krakowie!

Komentarze (0)

  • Podpis:
    E-mail:
  • Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Wpisy są moderowane przed dodaniem.

Zamknij X W ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.