USA: Lewica znów w oparach ideologicznego absurdu. Poszkodowanym przez brak prądu proponują... aborcję

Nasi autorzy

USA: Lewica znów w oparach ideologicznego absurdu. Poszkodowanym przez brak prądu proponują... aborcję

Tegoroczna zima dała się we znaki mieszkańcom Teksasu. Zdjęcie ilustracyjne, fot. Pixabay Tegoroczna zima dała się we znaki mieszkańcom Teksasu. Zdjęcie ilustracyjne, fot. Pixabay Magazyn modowy „Vogue” promuje obrzydliwy  sposób pomocy Teksańczykom cierpiącym z powodu rozległych przerw w dostawie prądu i rekordowego zimna: aborcję.

Opublikowany 17 lutego artykuł  „5 Ways To Help Texans Amid a Catastrophic Winter Storm” („5 sposobów na pomoc Teksańczykom w czasie katastrofalnej zimowej burzy”) sugeruje, aby przekazywać darowizny na rzecz Fund Texas Choice, grupy proaborcyjnej, która zapewnia pomoc finansową kobietom poszukującym aborcji,  jak podaje konserwatywny portal Daily Wire .

Teksańczycy „usiłują się ogrzać w stanie, którego infrastruktura po prostu nie jest przygotowana na przetrwanie burzy o takim natężeniu” – napisał Vogue. „Może być trudno dowiadywać się jak pomóc z daleka”.

Według magazynu jednym z najlepszych sposobów pomocy kobietom w kryzysie jest przekazanie darowizny na rzecz grupy wspierającej zabijanie nienarodzonych dzieci podczas aborcji. „Ze względu na niesprzyjającą pogodę wiele Teksanek potrzebujących opieki reprodukcyjnej jest zmuszonych do zmiany terminów wizyt i nowych planów podróży; możesz im pomóc, przekazując darowiznę na rzecz Fund Texas Choice, organizacji non-profit, która opłaca podróż Teksanek do klinik aborcyjnych ”– czytamy w artykule.

Fundusz proaborcyjny zapewnia pieniądze na transport i pokoje hotelowe dla kobiet pragnących aborcji. Według swojej strony internetowej odsyła on również kobiety do innych zasobów, które pomagają finansować  aborcje.

Tymczasem obrońcy życia w Teksasie starają się zapewnić prawdziwą pomoc potrzebującym rodzinom. Pamela Whitehead, dyrektor wykonawczy organizacji non-profit  ProLove Ministries, która zarządza Loveline, powiedziała, że ​​w ciągu ostatnich kilku dni ich numer interwencyjny był zasypywany telefonami.

„Mamy kilku klientów w samym Teksasie, którzy potrzebują natychmiastowej pomocy – matki z małymi dziećmi, które mają do czynienia z pękniętymi rurami, pożarami spowodowanymi przez burze oraz domami bez ciepła i wody” - powiedział Whitehead.

Abby Johnson, która pomogła założyć ProLove Ministries i mieszka w Teksasie, zarzuciła magazynowi „Vogue” manipulowanie kryzysem w celu promowania aborcji.

„Kiedy pracowałam w Planned Parenthood, huragan lub inna klęska żywiołowa była natychmiastową okazją do zebrania funduszy” - powiedziała. – „Ale kobiety nie potrzebowały aborcji – po prostu im to wmawialiśmy. Potrzebowały pomocy w zakresie mieszkania, jedzenia, czynszu i innych materialnych potrzeb, a takiej pomocy Planned Parenthood nigdy by im nie udzieliło”.

Loveline z siedzibą w Teksasie pomaga obecnie pięciu matkom i ich dzieciom w rejonie Houston. Whitehead powiedziała, że ​​matka szóstki dzieci przeżyła pożar w swoim wynajętym domu, a dwie inne rodziny śpią w kościołach, ponieważ w domu nie mają ogrzewania ani wody.

„A jednak fundusze aborcyjne żebrzą u ludzi o pieniądze na dalsze krzywdzenie kobiet poprzez aborcję” - powiedziała. „Jest tak wiele lepszych opcji dla tych kobiet i osób, które naprawdę chcą pomóc ludziom cierpiącym w Teksasie”.

Według CBS News około pół miliona mieszkańców Teksasu i tamtejszych firm nadal nie ma prądu.

Źródło: Life News/Micaiah Bilger, AM

Ile nadzieji pozostało dla naszej cywilizacji? Odpowiedzi poszukuje w swojej najnowszej książce prof. Grzegorz Kucharczyk:

Katedra i uniwersytet. O kryzysie i nadziei chrześcijańskiej cywilizacji

Katedra i uniwersytet. O kryzysie i nadziei chrześcijańskiej cywilizacji

Grzegorz Kucharczyk

Kto nie wierzy w Boga, uwierzy we wszystko – ta myśl nigdy nie była bardziej prawdziwa niż w XXI wieku. Ileż to osób po odrzuceniu Boga gotowych jest zaakceptować każdy zabobon, najbardziej złudną utopię, z gruntu niewiarygodną manipulację myślową.

 

Komentarze (0)

  • Podpis:
    E-mail:
  • Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Wpisy są moderowane przed dodaniem.

Zamknij X W ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.