Transpłciowi mężczyźni w więzieniach dla kobiet; efekt – gwałty na więźniarkach

Nasi autorzy

Transpłciowi mężczyźni w więzieniach dla kobiet; efekt – gwałty na więźniarkach

Jak podaje francuski dziennik „Valeurs Actuelles”, w Kanadzie dochodzi do bulwersujących zdarzeń: skazani prawomocnym wyrokiem sądowym mężczyźni „identyfikujący się jako kobiety” zostają osadzeni w żeńskich więzieniach. Rzecz jasna, ten proceder wiąże się z narażaniem na niebezpieczeństwo osadzonych kobiet.

Kanadyjscy prawnicy znani są z „respektowania praw osób transpłciowych”. Z tego powodu możliwe jest osadzanie przestępców w więzieniach przeznaczonych dla osób tej płci, z którą się identyfikują, podaje „Courrier International”. Ta szokująca praktyka została wprowadzona od maja 2022 r., na podstawie treści wcześniejszej ustawy C-16, która „zabrania dyskryminacji osób transpłciowych”. Jednak, jak słusznie zauważa redakcja „La Presse”, ustawa przyjęta przez kanadyjskie władze w żaden sposób nie przewiduje weryfikacji stwierdzenia sprawcy co do identyfikacji płci, nie ma też zagwarantowanego badania, czy dany mężczyzna poddawał się np. terapii hormonalnej redukującej testosteron. W ten sposób wielu mężczyzn wykorzystuje ten zapis, aby siać terror w więzieniach dla kobiet; gwałty stają się coraz częstszym zjawiskiem. Przykładem był Steven Mehlenbacher identyfikujący się jako „Samantha”, osadzony w 2018 r. w jednym z kanadyjskich kobiecych więzień. Okazało się, że bardzo szybko wykorzystał swoją „identyfikację płciową” do... podejmowania kontaktów seksualnych z więźniarkami, oczywiście bez pytania ich o zgodę. Jedna z ofiar złożyła skargę; „Samantha” przyznała się do molestowania kilku więźniarek, jednak odrzuciła oskarżenie o dokonywanie napaści na tle seksualnym.

 

Źródło: Valeurs Actuelles; La Presse; Courrier International, MM

Dyktatura gender

Dyktatura gender

Adam Bujak, ks. Dariusz Oko, Benedykt XVI, ks. Waldemar Chrostowski, Krzysztof Feusette

Z obrony skrajnej mniejszości zrodził się atak na olbrzymią większość. Z tolerancji dla odmienności - gloryfikacja dewiacji i wszelkich zaburzeń. Z badań nad wpływem kultury na zachowania człowieka - koncepcja inżynierii biologicznej. Z nowoczesnego wychowania - seksualizacja dzieci i to już od przedszkola. Ze swobody światopoglądowej - obowiązkowa ateizacja. Kompletna swawola przedstawiana jest jako prawdziwa wolność. Tak oto na naszych oczach rodzi się dyktatura ideologii gender.

 

 

 

Komentarze (0)

  • Podpis:
    E-mail:
  • Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Wpisy są moderowane przed dodaniem.

Zamknij X W ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.