Przewodniczący Świątyni Szatana: Ponad połowa naszych członków jest LGBT.

Nasi autorzy

Przewodniczący Świątyni Szatana: Ponad połowa naszych członków jest LGBT.

„Ostrożnie szacując, można by powiedzieć, że ponad 50 proc. naszych członków to LGBTQ”, powiedział przewodniczący Świątyni Szatana w niedawnym wywiadzie. Lucien Greaves, prowadzący świątynię satanistyczną w USA, powiedział brytyjskiemu magazynowi Attitude: „Od samego początku, gdy jedną z naszych wczesnych akcji była Różowa Msza, wiele osób LGBTQ szukało kolejnej społeczności, która nie postrzegała ich jako zdefiniowanych przez swoją orientację seksualną”.

Greaves odniósł się przypuszczalnie do rytuału, jaki odprawił przy grobie matki przywódcy Kościoła Baptystycznego Westboro, skrajnej, mocno antykatolickiej grupy, potępianej przez aktywistów prorodzinnych między innymi za sprowadzanie ludzi do sumy ich seksualnych upodobań (podobnie jak lobby LGBT). „Czarna msza” natomiast jest bluźnierczą kpiną z Mszy katolickiej, obejmującą zbezczeszczenie konsekrowanej hostii, o której Kościół katolicki naucza że jest najprawdziwszym ciałem, krwią, duszą i bóstwem Jezusa Chrystusa.

„W Świątyni Szatana wszyscy jesteśmy do pewnego stopnia jednym i tym samym” kontynuował. „Wszyscy jesteśmy satanistami i to nie jest tak, że tolerujemy ludzi trans, gejów lub osoby świadczące usługi seksualne, nas to po prostu g… obchodzi, a wielu ludzi w tych społecznościach to docenia” .

Świątynia Szatana zyskała sławę, prowadząc kampanie przeciwko prawom pro-life w imię „wolności religijnej” i wspierając lobby LGBT. „Nasze kapituły są zawsze związane z paradami dumy w Stanach Zjednoczonych, zawsze robią coś dla społeczności LGBTQ i zawsze są otwarte na integrację każdego”, powiedział Greaves.

Inne niedawne działania Świątyni Szatana obejmują wzniesienie posągu gloryfikującego upadek pierwszych ludzi obok szopki w Illinois i przyniesienie gigantycznej figury Baphometa - pół-człowieka, pół-kozła symbolizującej diabła - do siedziby władz ustawodawczych stanu Arkansas.

Nieżyjący już watykański główny egzorcysta, ojciec Gabriele Amorth, napisał w jednej ze swoich książek, że szatańskie wpływy mogą „prowadzić do niepewności co do własnej płci”, „szczególnie wśród młodych”. „Najczęstsze słabe strony człowieka są, od czasu do czasu, te same: duma, pieniądze i pożądanie” - napisał.

Artykuł Pink News na temat wypowiedzi Greavesa dla Attitude komentuje, „Nie wymaga się oddania szatanowi, aby przyłączyć się do Świątyni, choć zobowiązanie do trollowania fundamentalistów anty-LGBT jest pożądane. Strona internetowa grupy wyjaśnia, że ​​członkowie tak naprawdę ‘nie wierzą w istnienie Szatana ani świata nadprzyrodzonego’ ”.

Źródło: Life Site News

Roztrzaskane Lustro - Upadek cywilizacji zachodniej

Roztrzaskane Lustro - Upadek cywilizacji zachodniej

Wojciech Roszkowski

Czy to już koniec naszej cywilizacji?
Trzymamy w ręku książkę, która jest jednym z najważniejszych dzieł współczesnej humanistyki, nie tylko polskiej. Wybitny uczony i pisarz, wielki erudyta, prof. Wojciech Roszkowski, dokonuje w niej bilansu naszej cywilizacji. Bilans to dramatyczny.


Komentarze (0)

  • Podpis:
    E-mail:
  • Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Wpisy są moderowane przed dodaniem.

Zamknij X W ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.