Premiera książki „Macierewicz. Człowiek do zadań niemożliwych” z udziałem Antoniego Macierewicza, Jana Parysa i Jerzego Kłosińskiego. TRANSMISJA NA ŻYWO.

Nasi autorzy

Premiera książki „Macierewicz. Człowiek do zadań niemożliwych” z udziałem Antoniego Macierewicza, Jana Parysa i Jerzego Kłosińskiego. TRANSMISJA NA ŻYWO.

Biografia Antoniego Macierewicza pt. Biografia Antoniego Macierewicza pt. "Macierewicz. Człowiek do zadań niemożliwych" autorstwa Jerzego Kłosińskiego.

Ostatnimi czasy już nie tylko media, ale i autorzy książek rzucili się na Antoniego Macierewicza. Wszystkim paszkwilom, którymi został obrzucony, daje odpór autoryzowana biografia pt. „Macierewicz. Człowiek do zadań niemożliwych”. Ta książka to efekt dziesiątków rozmów (oczywiście nie tylko z bohaterem tej publikacji), spenetrowania setek dokumentów i wydawnictw. Uwikłania bohatera w najważniejsze wydarzenia historyczne i polityczne ostatniego półwiecza są zdumiewające. Kogo interesują kulisy władzy, ten przeczyta tę biografię jednym tchem. Np. wyjaśnienie dymisji Macierewicza jako ministra obrony jest zupełnie inne niż domniemały wszystkie media.

Obecnie w Warszawie trwa premiera tej niezwykłej biografii, a udział w niej biorą Antoni Macierewicz, wieloletni współpracownik bohatera książki oraz minister obrony narodowej w rządzie Jana Olszewskiego, dr Jan Parys oraz oczywiście autor książki, Jerzy Kłosiński. Zapraszamy do obejrzenia RELACJI NA ŻYWO poniżej:

 

Macierewicz. Człowiek do zadań niemożliwych

Macierewicz. Człowiek do zadań niemożliwych

Jerzy Kłosiński

Antoni Macierewicz to chyba najbardziej demonizowany i szkalowany polityk III RP. Przez opozycję totalną i lewaków w ogóle nękany jest nieustannymi procesami sądowymi. Za co? Za niezłomny patriotyzm, nieustępliwość w służbie Polsce, wierność wartościom chrześcijańskim, za sprzeciw wobec kolonizacji Polski przed i po 1989 r. Najzacieklej atakowany jest za listę nazwisk współpracowników komunistycznej bezpieki i za dociekania smoleńskiej prawdy.

 

Komentarze (0)

  • Podpis:
    E-mail:
  • Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Wpisy są moderowane przed dodaniem.

Zamknij X W ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.