Petycja do Prezydenta Andrzeja Dudy o PODPISANIE USTAWY o IPN z dn. 26 stycznia 2018 r. PODPISZ SIĘ!

Nasi autorzy

Petycja do Prezydenta Andrzeja Dudy o PODPISANIE USTAWY o IPN z dn. 26 stycznia 2018 r. PODPISZ SIĘ!

Fragment odcinka B II w obozie w Auschwitz-Birkenau Fot.: Adam Bujak z książki Fragment odcinka B II w obozie w Auschwitz-Birkenau Fot.: Adam Bujak z książki "Auschwitz. Rezydencja Śmierci"

W związku z ostatnimi wydarzeniami wokół nowelizacji "Ustawy o IPN z dn. 26 stycznia 2018 r." środowisko krakowskiego wydawnictwa Biały Kruk wystosowało list otwarty z petycją do prezydenta Andrzeja Dudy z prośbą o podpisanie nowelizacji ww. ustawy. Pod petycją podpisali się między innymi Adam Bujak, ks. prof. Waldemar Cisło, prof. Janusz Kawecki, Stanisław Markowski, prof. Andrzej Nowak, prof. Krzysztof Ożóg, Leszek Sosnowski czy poseł Janusz Szewczak.

Prosimy również Państwa o podpis, gdyż każdy głos jest ważny. Treść petycji poniżej, a na jej końcu jest formularz, który pozwala Państwu złożyć podpis:

 

Petycja do Prezydenta Andrzeja Dudy o podpisanie ustawy o IPN z dn. 26 stycznia 2018 r. 

Powodowani troską o honor narodu polskiego i prawdę historyczną kierujemy petycję i prośbę do Pana Prezydenta Andrzeja Dudy, by w imię dobra naszej polskiej wspólnoty podpisał nowelizację Ustawy o IPN z dn. 26 stycznia 2018 r. Nowelizacja spełnia zarówno oczekiwania i pragnienia olbrzymiej większości polskiego społeczeństwa, jak i odpowiada normom prawa międzynarodowego, co jest wyraźnie podkreślone w art. 55a nowelizowanej ustawy.

Trzeba uznać za niedopuszczalne wywieranie jakichkolwiek zagranicznych nacisków dyplomatycznych na polskie władze ustawodawcze oraz wykonawcze; są to działania całkowicie sprzeczne z dobrymi obyczajami w stosunkach międzynarodowych oraz ingerują w suwerenność państwa polskiego. Zagraniczne ośrodki są nakłaniane do takich działań przez liczne media funkcjonujące w Polsce i wydawane oraz emitowane w języku polskim, ale należące do obcych koncernów. Wspiera je i inspiruje część opozycji politycznej w Polsce – należy to uznać za postępowanie niegodne i wrogie w stosunku do III Rzeczypospolitej.

Nowelizacja Ustawy o IPN  nie budzi u osób uczciwych żadnych zastrzeżeń – ani logicznych, ani prawnych. Przecież nawet oczernianie jakiejkolwiek firmy było i jest surowo karane; tymczasem naród polski praktycznie był w sądach bezbronny przed potwarzą. Temu musiał zostać położony kres. Uzasadnienie moralne karalności za znieważenie czy to narodu, czy osoby indywidualnej, jest oczywiste.      

O ewidentnych faktach historycznych ludzie prawi nie dyskutują, lecz uznają je takimi, jakie są. Takim faktem są niemieckie, a nie polskie obozy zagłady. Takim faktem jest wywołanie przez państwo niemieckie 1 września 1939 r. niebywale okrutnej wojny. Takim faktem jest spalanie przez niemieckie jednostki terroru kilka tysięcy dziennie uprzednio zagazowanych ludzi. Takim faktem jest, że nie tylko za ratowanie Żydów przed śmiercią, ale za udzielenie im jakiejkolwiek pomocy, Polacy byli w latach wojny natychmiast i bez jakiegokolwiek sądu rozstrzeliwani przez Niemców. Opisanych zostało wiele tysięcy takich przypadków; a ile jeszcze takich polskich rodzin jest, które nie zabiegały o specjalne uznanie i medale z tytułu pomocy swym współobywatelom żydowskiego pochodzenia, pozostawiając niesioną pomoc po prostu w familijnej pamięci.

Takim faktem jest utrata przez Polskę w wyniku II wojny światowej ok. 6 milionów obywateli. Takim faktem jest utrata 20 proc. terytorium, niezliczonych dóbr kultury etc. Zarówno III Rzesza jak i Związek Sowiecki prowadziły wobec wszystkich obywateli polskich politykę eksterminacji i wyniszczenia, masowych wysiedleń, deportacji na roboty przymusowe i siłowe wcielanie do armii. Trudno znaleźć w Polsce miejscowość, której mieszkańcy nie byliby w trakcie wojny poddani represjom. Świadczą o tym tysiące grobów, pomników, tablic i miejsc pamięci – a wiele miejsc wciąż jeszcze czeka na upamiętnienie, zwłaszcza po represjach sowieckich. Nie ma rodziny, która by nie straciła w II wojnie światowej kogoś bliskiego albo nie była zagoniona do pracy przymusowej. Ponieśliśmy w czasie II wojny światowej największe straty biologiczne i materialne. Poddany ludobójstwu i totalnie wyczerpany wojną naród polski popadł w 1945 r. na prawie pół wieku w niewolę sowiecką. (W tym czasie państwo Izrael budowało swoją siłę i potęgę, w dużym stopniu rękami obywateli przedwojennej Polski, którzy przetrwali wojnę.) To wszystko są fakty. Ich negowanie, fałszowanie lub tuszowanie jest potwarzą i zniewagą dla narodu polskiego. Powinno być też ścigane przez prawo. 

Od wieków w życiu różnych społeczeństw i narodów pojawiały się fałszywe idee i błędne teorie – na szczęście nie zawsze wchodziły w fazę realizacji; pozostawały teorią. Jeżeli jednak nie spotykały się odpowiednio szybko ze zdecydowanym oporem, nie były zakazane przez prawo, okazywały się w efekcie niebywale szkodliwe, prowadzące z czasem do horrendalnych katastrof, krwawych ofiar i totalnego poniżenia człowieka. Taki był nazizm, który niestety nie pozostał tylko w sferze teorii. Taką niezwykle niebezpieczną ideą jest obecnie tzw. postprawda, która znalazła także w Polsce sporo wyznawców; dla nich fakty i zgodność z rzeczywistością nie mają znaczenia, liczy się bowiem tylko ich dowolna narracja o prawdzie. Stąd wolno – ich zdaniem – snuć dowolne narracje także na temat II wojny światowej, jej skutków, przyczyn i przebiegu. Oczywiście jest to na  rękę politykom niemieckim dążącym wszelkimi siłami do wybielania ponurych plam na swojej historii. Jest także na rękę tym wszystkim ośrodkom zagranicznym, które upatrują w Polsce – kultywującej tradycję i wiarę ojców – swego światopoglądowego wroga.  

Jeżeli ktoś nie jest w stanie dostrzec granicy – jak autorzy apelu z 1 lutego br. negującego konieczność zmian w Ustawy o IPN  – granicy między tolerowaną nauką i sztuką, a karalną działalnością publiczną i karalnym przeinaczaniem faktów (tym samym znieważaniem narodu), ten po prostu nie powinien na te tematy się wypowiadać. Tu trzeba zaznaczyć, że nawet niemiecki sąd w Koblencji nakazał ostatnio telewizji państwowej ZDF przeproszenie za użycie sformułowania „polskie obozy zagłady”.

Autorzy antypolskiego apelu z 1 lutego br. w charakterystyczny dla siebie sposób posługując się demagogią piszą, że „ustawa idzie dalej – sugeruje niewinność Polaków, tworząc z nich jedyny w Europie naród bez skazy”. Taka ironia w tak istotnej dla narodu sprawie świadczy o tym, że apel trzeba potraktować jako niepoważny świstek papieru. Oczywiście żaden naród nie jest bez skazy, w tym ani polski, ani żydowski. To też są fakty. Sformułowanie zawarte w apelu „Nie tędy droga do odzyskania zbiorowej godności” jest szyderstwem, bowiem naród polski nie potrzebuje odzyskiwać zbiorowej godności, bowiem nigdy jej nie utracił.

Ustawodawca, wyłoniony w wolnych, demokratycznych wyborach nie ma prawa się cofać, o ile chce zachować suwerenność kraju i spełniać wolę swoich wyborców, którzy jak wiadomo stanowią większość. Taką postawę zaprezentowali parlamentarzyści i dlatego oczekujamy od Pana Prezydenta Andrzeja Dudy, że podpisze nowelizację ustawy o IPN.

 

Podpisani:

Adam Bujakfotografik papieski, kawaler Orderu Orła Białego

Marcin Bujak, artysta-fotografik

Ks. Waldemar Chrostowski, profesor, biblista, laureat nagrody im. Josepha Ratzingera

Ks. Waldemar Cisło, profesor, przewodniczący polskiej sekcji Pomocy Kościołowi w Potrzebie

Marek Choiński, pedagog

Krzysztof Cyganik, redaktor naczelny miesięcznika "Informator Pielgrzyma"

Tomasz Domalewski, publicysta i wydawca

Jolanta Domalewska, muzyk i pedagog

Leszek Długosz, poeta, kompozytor i piosenkarz

Attila Jamrozikartysta-plastyk, były prezes ZPAP

Ewa Barańska-Jamrozikrysowniczka i karykaturzystka

Janusz Kaweckiprof. dr hab. inż.członek Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji

Bożena Maria Kaweckapedagog

Jerzy Kruszelnicki, doktor, nauczyciel akademicki, biolog

Grzegorz Kucharczyk, prof. dr hab., Instytut Historii PAN

Andrzej Lesiak, 18-krotny reprezentant Polski w piłce nożnej, trener, przedsiębiorca

Halina Łabonarska, aktorka

Piotr Łuczuk, wykładowca akademicki, dziennikarz

Ks. Jan Machniak, profesor, teolog, rektor Międzynarodowej Akademii Bożego Miłosierdzia

Stanisław Markowski, artysta-fotografik, kompozytor, działacz kultury

Krzysztof Masłoń, krytyk literacki, redaktor

Elżbieta Morawiec, publicystka i pisarka

Andrzej Nowak, historyk, profesor UJ i PAN

Krzysztof Ożóg, historyk, profesor UJ

Ks. Grzegorz Piątek, koordynator duszpasterstwa pracodawców w Polsce

Wojciech Roszkowski, historyk, ekonomista, profesor

Anna Małgorzata Roszkowska, artysta-plastyk

Czesław Ryszka, senator, pisarz, kawaler Zakonu Rycerskiego Grobu Bożego w Jerozolimie

Zdzisław Smorąg, członek PAN, profesor, PIB Instytut Zootechniki

Irena Smorąg, redaktorka

Adam Sosnowski, redaktor prowadzący miesięcznika Wpis, germanista

Leszek Sosnowski, twórca i prezes wydawnictwa Biały Kruk

Jolanta Sosnowska, redaktorka i autorka kilkudziesięciu książek o tematyce religijnej i historycznej

Temida Stankiewicz-Podhorecka, publicystka, krytyk teatralny, "Nasz Dziennik"

Andrzej Stanowski, dziennikarz sportowy i autor książek

Elżbieta Starosławska, prof. dr hab. n. med., Konsultant Wojewódzki w dziedzinie Onkologii Klinicznej

Janusz Szewczak, ekonomista, prawnik, poseł

Artur Śliwiński, ekonomista, profesor, nauczyciel akademicki

Gabriel Turowski, immunolog, profesor, kawaler Zakonu Rycerskiego Grobu Bożego w Jerozolimie

Jerzy Zelnik, aktor

Podpisy (18617)

 • Imię:
  Nazwisko:
  Miasto:
  E-mail:
 • Ostatnio podpisali:

 • Tomasz Kedziora K. Buk

 • Marian K. Posadas

 • Adam Z. GLIWICE

 • Jarosław P. Warszawa

 • Kazimierz Duchowski D. RICHMOND

 • Piotr P. Gdańsk pacukpio

 • Miroslaw M. Deroche/Swinoujscie

 • Jaroslaw Z. Solec Kujawski

 • Oliwia F. Lubaczów

 • Ewelina S. Szczecin

 • waclaw s. brooklyn, NY 11218

 • Piotr Korczak K. Wrocław

 • Hanna Klażyńska K. Warszawa

 • Damian Z. Płock

 • Elzbieta P. Chorzów

 • Anna L. Łódź

 • Artur S. Szprotawa

 • Marta k. Grudziądz

 • Elżbieta F. Strzegom

 • Henryk G. Warszawa

 • Marta L. Lublin

 • Rafal K. Piaseczno

 • Przemysław M. Rzeszów

 • wojciech B. LĘDZINY

 • Edward T. Kielce

 • Krystyna L. Malbork

 • Leszek Zalisz Z. Lipno

 • Krystyna Ciak C. Gorzów Wlkp

 • Marta Z. Krakow

 • Dariusz R. Krosno

 • Jacek S. Rzeszów

 • Jolanta S. Kraków

 • Anna W. Konin

 • Wojciech W. Pyskowice

 • Sebastian P. Dzierzgoń

 • Paweł Plata P. Niemstów

 • Katarzyna P. Łódź

 • Fun18222 F. Jakarta

 • Dawid L. Łowicz

 • Marek B. Gliwice

 • Elżbieta S. Warszawa

 • Natalia M. Opypy

 • Julian M. Opypy

 • Krzysztof R. Naklo nad Notecią

 • Julia W. ZIELONA GÓRA

 • MAREK Z. Cork /Irlandia

 • Jan C. Wroclaw

 • Piotr Borowiec B. Bellflower

 • HENRYK J. NEW YORK

 • Danuta L. Bialystok

 • Jerzy Jaworski J. Clifton NJ. USA

 • Janina Mazun M. Hamilton

 • Radosław G. WROCŁAW

 • Małgorzata B. Gruszczyn

 • Zygmunt K. Wieluń

 • Tomasz B. Radzymin

 • Zofia D. Mysłowice

 • PIOTR K. ROKITKI

 • Irena G. Srem

 • Kinga M. Poznań

 • Artur R. Głuchołazy

 • Joanna J. Wrocław

 • Jacek D. Żywiec

 • Joanna J. Opole

 • Teresa J. Opole

 • Anna S. Skórzewo

 • Mieczyslaw H. Wiesbaden

 • Dorota . Monako

 • Adam D. Brzusnik 60

 • DANUTA T. Zabrze

 • Cecylia W. Wrocław

 • Andrzej S. Wrocław

 • Patrycja S. Wrocław

 • Jarosław Zyskowski Z. Augustów

 • Jan K. Nowy Sącz

 • Irena B. USA

 • Ewa Maletz M. USA

 • adam s. st.catharines, kanada

 • Anna M. Pabianice

 • Marta C. Munich

 • Maria F. USA

 • T W. Rzeszów

 • Julita K. Warszawa

 • Rick T. Billings

 • Zuzanna S. Warszawa

 • Wanda K. Wroclaw

 • Zenon M. Poznan

 • Andrzej K. Szyk

 • Elzbieta S. Norsborg Szwecja

 • Wacław S. Gdańsk

 • Wojciech C. Wroclaw

 • Renata S. Wrocław

 • Marta D. Tarnów

 • Roman M. Tczew

 • Marcin K. Wellingborough

 • Elzbieta N. Ottawa

 • Barbara K. Chicago

 • Krystyna J. Bialystok

 • Jerzy S. Lesko

 • Magdalena G. Grudziądz

 • Hanna L. Złotoria

 • Jadwiga M. Toruń

 • Magdalena Adamiak A. Siedlce

 • justyna b. gdańsk

 • Piotr S. Fullerton, Kalifornia

 • H G. Łódź

 • Elżbieta O. Opole

 • Tomasz Matuszewski M. Bartoszyce

 • Urszula P. Warszawa

 • Jarosław Orzłowski O. Szczecin

 • Agnieszka M. Gdansk

 • Andrzej B. Sieradz

 • Krystyna G. Pionki

 • Maciej G. Pionki

 • andrzej w. Gdynia

 • wojciech b. leczna

 • Sarah H. Ottawa

 • Marek Stokowski S. Gdynia

 • Celina G. Łomża

 • Elżbieta G. Warszawa

 • Maciej N. Gdańsk

 • Grażyna P. Jelenia Góra

 • ZDZISŁAWA W. Bydgoszcz

 • Marta K. Bełchatów

 • Adam W. Tczew

 • Adam W. Tczew

 • Stanisław B. Wrocław

 • Jacek S. San diego

 • Magdalena J. Sompolno

 • Zofia G. Oshawa. ,Canada

 • Joanna S. Ryglice

 • Katarzyna S. Szczecin

 • Mieczysław N. Nowy Targ

 • Marta C. Kielce

 • Eva W. Ottawa

 • Kaja B. Katowice

 • Danuta S. USA

 • Arek K. Starachowice

 • Bartosz K. Radom

 • Edyta L. Grudziądz

 • Mariusz S. Aberdeen

 • Elzbieta W. Konstancja

 • Sebastian W. Wrocław

 • Barbara P. Dąbrowa Górnicza

 • Miroslaw G. Zamosc

 • Józef Prus P. Białystok

 • Elzbieta N. Chicago

 • Maria P. Wrocław

 • Paulina R. Warszawa

 • Karol P. Wrocław

 • Monika D. Trzebnica

 • Karolina P. Kraków

 • Marcin C. Krakow

 • Dorota Chramiec C. Krakow

 • Lesław S. Rzeszów

 • Wojciech H. Warszawa

 • Kamila A. Warszawa

 • Elżbieta Z. Białystok

 • Magdalena J. Poznań

 • Anna B. Kraków

 • jakub g. Sopot

 • Danuta G. Warszawa

 • Mariusz B. Włocławek

 • Joanna M. Nowy Bedoń

 • Lucyna K. Jordanów gm. Brzeziny

 • Krzysztof L. Łódź

 • Janina S. Gliwice

 • Jacek Tuchołka T. POZNAŃ

 • Jan K. Kraków

 • ALICJA Ś. OSTROŁĘKA

 • Magdalena B. Włocławek

 • Bronisław M. Włocławek

 • Marian R. Sydney

 • Jadwiga M. Włocławek

 • Wanda Czerwińska C. Olsztyn

 • Przemysław Wójtowicz W. OPOLE

 • Agnieszka M. Konstancin-Jeziorna

 • Piotr B. Bydgoszcz

 • Karol P. Kielce

 • Anna G. Łódż

 • lidia Lassota L. Warszawa

 • Adam O. Gorlice

 • Ryszard M. Montreal

 • rafal r. londyn

 • Justyna M. Wrocław

 • Marcin K. Wrocław

 • Bozena W. Reykjavik

 • małgorzata s. Biała Podlaska

 • Mariusz S. Poznań

 • Jacek S. Warszawa

 • Slawomi K. Long Island (USA)

 • Grzegorz S. Osieck

 • Leszek S. Gomunice

 • lwiesława c. tczew

 • lech m. tczew

 • Lucjan S. Kraków

 • Weronika G. Osobnica

 • Izabela B. Gietrzwałd

 • Anna Z. Kielce

 • ILONA O. KALISZ

 • Damian K. Mikołajki

 • Stefania J. Tczew

 • Pawel D. Tluszcz

 • Jacek Z. Zabrze

 • Jolanta Z. Zabrze

 • Paweł D. Jaworzyna Śląska

 • Rafał P. Kraków

 • Jan P. Warszawa

 • Krzysztof P. Łódż

 • Małgorzata B. Kraków

 • Wojciech B. Powązki

 • Arkadiusz G. Białystok

 • Piotr M. Świdnik

 • Julia Z. Poznań

 • Leszek B. Kraków

 • Halina D. Limanowa

 • Barbara W. Swarzędz

 • Grazyna K. Katowice

 • Paweł `. Szczecin

 • Sylwia S. Lublin

 • Adam T. Siedlce

 • Anna Ł. Lublin

 • Zbigniew P. Kraków

 • Marlena R. Tarnowskie Góry

 • Halina P. Kraków

 • Jakub Ł. Bydgoszcz

 • Adam D. Warszawa

 • Anna S. Krakow

 • marian h. Wrocław

 • Klaudia S. Warszawa

 • Marek M. Warszawa

 • Albert N. Wroclaw

 • Elżbieta N. Wroclaw

 • Mateusz Ś. Dębno

 • Janusz S. Biłgoraj

 • Marek L. WARSZAWA

 • Grażyna G. Zielona Góra

 • Brygida P. Łochów

 • Maria S. Grudziądz

 • EWA O. Świnoujście

 • Katarzyna Ł. Łapy

 • Anna G. Warszawa

 • Eugeniusz A. Gdynia

 • Jerzy S. Ciechanów

 • Grzegorz D. Targowisko

 • Monika W. Warszawa

 • Elżbieta S. Kraków

 • Marta S. Luzern

 • Ewa W. Lublin

 • Izabela K. Konstancin-Jeziorna

 • Paweł W. Poznań

 • Arkadiusz T. Międzyrzec Podlaski

 • Bogdan K. Krosno Odrzańskie

 • Bożena P. Działoszyn

 • Stanisław M. Paczków

 • Zdzisław M. Częstochowa

 • Andrzej M. Oława

 • Jacek N. Świdnik

 • Zygmunt S. Poznań

 • Bogusław Marcinków M. Wrocław

 • Grażyna K. Gdańsk

 • KRZYSZTOF P. WOŹNIKI

 • Bogusław P. Domacyno

 • Jarosław K. Lubań

 • Teresa B. Bydgoszcz

 • Marcin S. Sulejówek

 • Maria J. Binowo

 • Joanna Maria Ł. Białystok

 • Stanisław P. Opole

 • Grzegorz W. Jerzmanowa

 • Dariusz K. Zabrze

 • Krystyna M. Kraków

 • Janusz N. Toronto

 • Tadeusz D. New westminster

 • Beata K. Katowice

 • Bartłomiej K. Dylągówka

 • Stanisław B. Łódź

 • Tadeusz G. Świdnica

 • Barbara B. Knurów

 • Ireneusz C. Bydgoszcz

 • Krystyna K. Krakow

 • Barbara N. Rabka-Zdrój

 • łukasz r. busko-zdrój

 • barbara. o. bielsko-biala

 • Mariusz Ł. Częstochowa

 • Janina o. Kraków

 • Wijciech M. Charleston, SC

 • Michal M. Staten Island

 • Ewa M. Staten Island

 • Izabela M. Sitno

 • Dorota W. Bolechowice

 • Krzysztof b. sokolniki-las

 • Tadeusz Sejnowski S. Edmonton

 • Teress B. Ottawa

 • Agnieszka S. Skarżysko Kamienna

 • Piotr R. Szczecinek

 • Jerzy,Ignacy J. Mississauga,Ont.

 • Hubert S. Starachowice

 • Teresa M. Mazur M. Ottawa, Ontario

 • zbigniew c. brzeszcze

 • Helena M. Szczygłów---Wieliczka

 • Bernadeta W. Seattle

 • Robert S. Radom

 • Adam S. New Jersey/USA

 • Jacek B. Nowy sacz

 • Dorota B. Marlton NJ

 • Leszek P. Krakow

 • Irena P. Krakow

 • Agnieszka M. West Palm Beach

 • Robert M. West Palm Beach

 • Iwona K. Kutno

 • irina t. W-wa

 • Mieczyslaqw M. Sea Cliff NY USA

 • Jolanta M. Grzybno

 • Mateusz B. Starachowice

 • Boguslaw B. Nowy Jork

 • janina L. bydgoszcz

 • Elżbieta J. Clark,NJ 07066

 • WALDEMAR FRYDRYSZEWSKI F. Chicago

 • Barbara P. Florham Park

 • Krstian B. Kętrzyn

 • Gosia P. Raciborz

 • Janusz P. Florham Park

 • Maria R. Krakow

 • Radosław M. Warka

 • Anna L. Warszawa

 • Piotr K. Torun

 • tadeusz w. mississauga

 • Marek J. Queens,NY

 • Adrian R. Białystok

 • Arkadiusz S. Parczew

 • Piotr B. Flint UK

 • Marek D. Boruja Kościelna

 • Barbara C. Gdynia

 • Halina M. Hamburg

 • Piotr S. Skarżysko Kamienna

 • WOJCIECH B. KRAKÓW

 • Grażyna Laskowska L. Piaseczno

 • Jan K. Stoughton,MA, USA

 • Jerzy S. Freehold, New Jersey USA

 • Sylwia N. Nowa ruda

 • Arkadiusz S. Racibórz

 • Marta K. Adelaide

 • Mariusz S. Kielce

 • Marek N. Nowa ruda

 • Jacenty K. Gurnee Il USA

 • Elzbieta K. Gurnee Il USA

 • Mariola U. Olsztyn

 • Tomasz K. Glen Cove, NY USA

 • Zenon I. jaraczewo

 • Ks. Stanisław C. Zbuczyn

 • jolanta g. warszawa

 • Jerzy S. Trzebownisko

 • Aneta B. Łódź

 • Daria B. Łódź

 • Ramona M. Krakow

 • Ramona M. Krakow

 • Anna J. Rego Park NY USA

 • Barbara N. Istebna

 • Jadwiga s. Zamość

 • Marek P. Falkensee, Niemcy

 • Agnieszka H. Kraków

 • Stanislaw J. Ottawa

 • Stanislaw J. Ottawa

 • Stanislaw J. Ottawa

 • Stanislaw J. Ottawa

 • Stanislaw J. Ottawa

 • Stanislaw J. Ottawa

 • Stanislaw J. Ottawa

 • Stanislaw J. Ottawa

 • Andrzej O. Wrocław

 • Elżbieta O. Wrocław

 • Anna O. Wrocław

 • Krzysztof J. Rego Park, NY, USA

 • Weronika W. Poznań

 • Edmund Jan B. Szczecin

 • Dorota J. Częstochowa

 • Józef T. Kętrzyn

 • Anna P. Stanica Pilchowice

 • Magdalena W. Piotrków Trybunalski

 • Olgierd G. Kraków

 • Grażyna M. Łódź

 • Jakub Z. Monachium

 • Waldemar P. Leżajsk

 • Aleksandra P. Gniezno

 • Ewa F. Chicago

 • Arkadiusz W. Piotrków Trybunalski

 • Włodzimierz W. Łódź

 • katarzyna R. Kraków

 • Joanna K. Lozanna

 • Andrzej G. Gliwice

 • Bronisława Ż. Lublin

 • Krzysztof O. Warszawa

 • Tadeusz G. Stargard

 • Alicja S. Medford, MA USA

 • Zygmunt B. Kraków

 • Piotr J. Warszawa

 • Bogusław M. Tilstock

 • Urszula . warszawa

 • Marzena C. Częstochowa

 • urszula k. raciborz

 • Jan B. Grodzisko Dolne

 • Malwina D. Koszalin

 • LIDIA K. STARGARD

 • Małgorzata M. Kłodzko

 • Ryszard G. Łódź

 • MAŁGORZATA K. SZCZECIN

 • Dorota P. SZCZECIN

 • Zygmunt C. Skierniewice

 • Alicja B. Zielona Góra

 • Barbara N. Oświęcim

 • Marek M. Gdańsk

 • Jerzy G. Darłowo

 • Kamila E. Blachownia

 • Bartosz R. Gliwice

 • Jolanta O. Warszawa

 • Piotr D. Mokobody

 • Piotr C. Rzeszów

 • Bozena M. Toronto

 • Małgorzata Anna G. Warszawa

 • Wiesław B. Głuchołazy

 • Hanna H. Wrocław

 • Tadeusz M. Szczecin

 • Joanna D. Cambridge

 • Barbara W. 61-626 Poznań

 • Anna S. Wroclaw

 • Magdalena Burtna B. Lipiany

 • Artur H. Lublin

 • Monika R. Rzeszów

 • Roman F. Jastrowie

 • Grazyna S. Opole

 • Daniel B. Radzyń podlaski

 • Anna R. Siedlce

 • Wanda R. Park Ridge, IL USA

 • maria s. warszawa

 • Beata P. Poznań

 • Teresa K. Londyn

 • Seweryn M. Rzeszów

 • Zbigniew A. Aulnay sous bois 93600

 • Jan M. Łódź

 • Przemysław C. Warszawa

 • Jerzy W. 37-500 Jarosław

 • Łukasz O. Warszawa

 • Anna B. Cambridge, USA

 • Marta K. Wieliczka

 • Natalia T. Wrocław

 • Stanisław W. Gliwice

 • Adam S. Łask

 • Alicja M. Łódź

 • Jerzy S. Kalisz

 • Tomasz P. Przyjmy/Poręba

 • Artur D. Warsaw

 • Anna M. Tarnów

 • Adam W. Przeworsk

 • Urszula W. Stalowa Wola

 • Zygmunt S. grybow

 • Kazimierz K. Stoney Creek,ON Canada

 • Leszek C. poznań

 • Przemysław A. Szczecin/Przecław

 • Błażej S. Mariantów

 • Dariusz T. Katowice

 • Maria S. Mariantów

 • Dariusz T. Katowice

 • Anna K. Kraków

 • Barbara D. Koluszki

 • Krzysztof J. Dąbrowa Górnicza

 • Wiktor S. Surrey

 • Piotr O. Klembów

 • Zbigniew D. Wołkowyja

 • Andrzej P. Czaniec

 • Anna Z. Gościno

 • Jadwiga-Teresa Kowalewska K. Locarno

 • Mariola W. Skulsk

 • Stanisław Z. Kraków

 • Robert W. Skulsk

 • Adrian P. Przemyśl

 • Maciej Z. Gdansk

 • Maciej G. Warszawa

 • Daniel D. Szczecin

 • Krzysztof Kuźniewski K. Ciechanów

 • Borys P. Warszawa (Cambridge)

 • Agnieszka G. Peterborough

 • Krzysztof . Wrocław

 • ryszard perz p. bialystok

 • Barbara K. Wiazowna

 • Grzegorz K. Przemyśl

 • Joanna M. Zamość

 • Ireneusz G. Kolonia Pliszczyn

 • Danuta B. Toronto

 • Grażyna G. Kolonia Pliszczyn

 • O. Krzysztof S. Gliwice

 • Marcin R. Wolsztyn

 • Magdalena K. Stalowa wola

 • Stanislaw K. Bottmingen

 • Anna R. Warszawa

 • Teresa N. Jarosław

 • Małgorzata J. Radom

 • Wioletta D. Londyn

 • Adam B. Kobyłka

 • Czesława B. Słupsk

 • Maria K. Tczew

 • Adrianna J. Wrocław

 • Dariusz P. Wieluń

 • Sławomir R. Myślenice

 • Krzysztof B. Szczecinek

 • Jolanta J. Szczecinek

 • Rafał Ś. Jaworzno

 • Janina Moroniewicz M. BRAMPTON

 • Daniel Socha S. Gdynia

 • Arrur T. Szczecinek

 • Eugeniusz T. Wieruszów

 • Jerzy W. Monachium

 • Magda P. Zakopane

 • Arkadiusz B. Szczecinek

 • Anna K. Poznań

 • Małgorzata P. Glenview

 • Piotr P. Kraków

 • Jacek K. Oława

 • Zuzanna K. Kozieglowy

 • Jadwiga B. Białogard

 • Agnieszka S. Brzesko

 • Krzysztof B. Maków Podhalański

 • Ryszard G. Wieluń

 • Urszula J. Międzyzdroje

 • Zofia R. Bydgoszcz

 • Jerzy R. Detroit

 • Jan Ł. Warszawa

 • Marek K. Krakow

 • Piotr M. Gdańsk

 • Renata M. Ciechanów

 • Joanna M. Gdańsk

 • Mariola S. Wrocław

 • Zbigniew Tondel T. Gomunice

 • Zbigniew Tondel T. Gomunice

 • Ryszard S. Biłgoraj

 • Jerzy Ł. 58-260 Bielawa

 • Edward S. Bydgoszcz

 • Kinga P. Jelenia Góra

 • Witold D. Trzciana

 • BEATA NIŻNIK N. GDYNIA

 • Boguslawa D. Swilcza

 • Anna Walczak W. Swarzędz

 • Stanisława P. Smolec

 • Iga O. Dąbrowa Górnicza

 • Krzysztof K. Poznan

 • Marcin A. Szczecinek

 • Zbigniew S. Janin

 • marek s. krakow

 • Hanna B. Békéscsaba

 • Dorota M. Bobowa

 • Tadeusz M. Bobowa

 • Małgorzata P. Chodzież

 • Małgorzata P. Chodzież

 • Wojciech P. Chodzież

 • Kinga S. Plock

 • Irena S. Bełchatów

 • SŁAWOMIR P. BIAŁYSTOK

 • Krzysztof S. Warszawa

 • Piotr L. Krakow

 • Hanna J. Bergamo

 • Zuzanna W. Oświęcim

 • mariusz m. Londyn

 • Ireneusz S. Bełchatów

 • Robert L. Sosnowiec

 • Agnieszka Krystyna Teodor W. Mielec

 • Lidia K. Mińsk Mazowiecki

 • Aldona N. Warszawa

 • anna k. warszawa

 • Dariusz K. Mińsk Mazowiecki

 • Urszula W. Środa Śląska

 • Jadwiga i Stanislaw N. Mount Prospect IL

 • Mateusz G. Kielce

 • Ryszard K. Wrocław

 • Mirosław S. Frampol

 • Jerzy P. Ann Arbor

 • Maria S. Bydgoszcz

 • Mariusz O. Gorzòw Wlkp.

 • Agnieszka G. Kielce

 • Anna H. SZCZECIN

 • Robert B. Łódz

 • Mariusz P. Jelenia Góra

 • Edward W. Kraków

 • Marzena P. Jelenia Góra

 • Krzysztof Ł. Lublin

 • Mariola G. Warszawa

 • Monika B. Warszawa

 • Władysław N. Ciechanów

 • Eugeniusz K. Kent Bridge , Canada

 • Krzysztof S. Otwock

 • Elzbieta P. NY

 • Damian A. Wierzbie

 • Krystyna S. Otwock

 • Marian Hernik H. SZCZECIN

 • Agnieszka L. Pruszków

 • Jarosław C. Ksawerów

 • Piotr B. Bielsko-Biała

 • Waldemar W. Pößneck

 • Stanisław R. Warszawa,

 • Sylwia S. Hamburg

 • Wanda Jagieluk J. Gdynia

 • Jan S. wrocław

 • Maria B. Krakow

 • Mirosław R. warszawa

 • Witold S. Dunzweiler

 • Zbigniew S. Jastrzębie-Zdrój

 • Bożena W. Gołdap

 • Lilianna S. Wałbrzych

 • Grażyna J. warszawa

 • Lilianna S. Wałbrzych

 • Zdzisław G. Rzeszów

 • Mieczyslaw R. Bochnia

 • Henryk D. Łódź

 • Ewa MAJCHER M. Warszawa

 • Anna MAJCHER M. Warszawa

 • Elżbieta M. Gizycko

 • Dariusz B. Szczecinek

 • Jolanta G. Warszawa

 • Jerzy Brniak B. Krakow

 • Maria Jochymek J. Alwernia

 • Ewelina W. Gierałtowice

 • Marcin D. rzeszów

 • Pawel p. Krajenka

 • Hanna F. Lesko

 • Krzysztof W. KRAKÓW

 • Maria J. Czyżowice

 • Waldemar K. Płock

 • Agnieszka p. Oceanside

 • Sylwester B. Cedynia

 • Halina Miron M. Warszawa

 • leszek f. lublin

 • waldemar adamczuk a. Krasnystaw

 • Maria K. Białystok

 • Kacper T. Czempiń

 • Jerzy G. Białystok

 • urszula S. wrocław

 • zbigniew osiadacz o. brzeg

 • Karolina P. Żory

 • Bartłomiej B. Koszalin

 • Grażyna K. Warszawa

 • Damian L. Stalowa Wola

 • Maria P. Żory

 • Roman C. Turek

 • Hieronim O. PAWŁOWICE

 • Dorota M. Poznań

 • Ewa D. Warszawa

 • Wiesława R. Gdańsk

 • Krzysztof Węgłowski W. Skierniewice

 • Alina K. Las Vegas

 • Miroslaw K. Niemienice

 • Jolanta K. ŁUKÓW

 • Krzysztof J. Połaniec

 • Ewa K. Łódź

 • Piotr P. Kalisz

 • Dawid J. Katowice

 • Barbara Kenik Kenik Bogusz B. lublin

 • Joanna P. Białystok

 • Włodzimierz D. Lublin

 • Marta G. Kraków

 • Mirosław N. Kuźnica

 • Radosław K. Samborowo

 • Anna S. Gdańsk

 • Mieczysław W. Kraków

 • Taseusz P. San Jose

 • Małgorzata W. Kraków

 • Piotr P. Ottawa

 • Maria Ł. Wroclaw

 • Mateusz B. Koszęcin

 • Elżbieta R. Skierniewice

 • Małgorzata B. Koszęcin

 • Jan B. Koszęcin

 • Dawid S. Wałbrzych

 • Jadwiga G.

 • Hanna D. Wejherowo

 • zdzisław j. poznań

 • Andrzej A. Opole

 • Adam W. Sosnowiec

 • Elzbieta K. Tarnobrzeg

 • ARKADIUSZ W. STAROGARD GDAŃSKI

 • Jan D. Polańczyk

 • Jerzy M. Kraków

 • Lucyna K. Płock

 • Dariusz P. Eden Prairie, MN USA

 • Krystyna D. Częstochowa

 • Małgorzata M. Nowy Targ

 • Adam S. Sulejówek

 • Jan K. Czarna Bialostocka

 • Bulsza Jan b. Kraków

 • Kazimierz Krauze K. Zdedy

 • Czesław W. Lublin

 • Paweł Pacławski P. Przemyśl

 • Eugen Gorlik G. Berlin

 • Grzegorz M. Biała Podlaska

 • Ewa M. Chicago

 • Stefan G. Dzierżoniów

 • Dariusz B. Koszalin

 • Katarzyna S. Kurzętnik

 • Katarzyna K. Warszawa

 • Angelina B. Końskie

 • Katarzyna S. Kurzętnik

 • Marek G. Glinojeck

 • Jaroslaw G. Salvador

 • PIOTR M. STARACHOWICE

 • Angelika B. Starachowice

 • Jolanta S. Lublin

 • Andrzej B. Siedlce

 • Danuta R. Toronto

 • Paweł M. Hrubieszów

 • Franciszek J. Gdańsk

 • Andrzej L. Toronto

 • Jan M. Warszawa

 • Bożena F. Białystok

 • Mariusz O. Świnoujście

 • Małgorzata T. Radzionków

 • Maciej B. Kraków

 • Maria C. Opole

 • Arkadiusz G. Warszawa

 • anna g. zamość

 • Piotr D. Lodz

 • Henryk K. Kraków

 • Małgorzata S. Kraków

 • Kazimierz P. Łozina

 • Jan Zygmunt O. Lublin

 • zenon c. 98-400 wieruszow

 • Edward S. Kędzierzyn

 • Piotr J. Jarocin

 • Adam M. Syców

 • Ewa M. Mikołów

 • Tomasz G. Warszawa

 • Zofia Kuź K. Wrocław

 • Paweł M. Zgierz

 • Grzegorz M. Bydgoszcz

 • Jerzy N. Bielsko-Biała

 • Jerzy P. Glen Cove

 • Leszek M. Mierzeń

 • Małgorzata C. Opole

 • Andrzej O. Lesko

 • Krzysztof W. Wodzisław Ślaski

 • Jolanta C. Lublin

 • Jerzy K. Brygidów

 • Ryszard B. Krosno

 • Grażyna K. Brygidów

 • Magdalena K. Täby

 • Krystyna g. Łapino

 • Adela G. Jarosław

 • Jacek T. BYTOM

 • Agnieszka Wedrychowicz W. Ottawa

 • Krzysztof M. Ridgewood NY 11385

 • Marian S. Malogoszcz

 • Jaroslaw G. Odolanow

 • ANNA S. 43-100 TYCHY

 • Gosia Porwit P. Abington

 • FILIP F. CHOJNICE

 • Zbigniew D. Poznań

 • Krzysztof L. Nasielsk

 • Marcin W. Myślenice

 • grzegorz c. ostrołęka

 • Włodzimierz L. Bełchatów

 • Alicja M. Warszawa

 • Anna Wołk W. Krasnobród

 • Mateusz S. Grodzisk Mazowiecki

 • Halina Kowalska K. Police

 • Lilianna W. Warszawa

 • Andrzej S. Warszawa

 • Agnieszka W. Warszawa

 • Witek N. Warszawa

 • Paweł O. Wrocław

 • Bogusława K. Katowice

 • Dorota M. Warszawa

 • Jacek S. Ostrów Mazowiecka

 • Karolina S. Ostrów Mazowiecka

 • JOLANTA K. WARSZAWA

 • Robert W. Warszawa

 • Janusz J. Włocławek

 • wojciech a. plonsk

 • Jan G. Tarnobrzeg

 • Wojciech S. Warszawa

 • Barbara R. Łódż

 • Elzbieta Grolimund G. Jasieniec

 • Marta S. Walencja

 • Boguslaw G. Gdynia

 • JERZY T. MIĘDZYRZECZ

 • Elzbieta N. Mississauga

 • Bogumiła C. Grudziądz

 • Krzysztof . Bochnia

 • Marianna Kowalik K. Polkowice

 • Danuta J. 41-407 Imielin

 • Radosław Z. Warszawa

 • Błażej W. Orzesze

 • Lidia Ł. Biała Rawska

 • Adam D. Gdańsk

 • KRZYSZTOF S. GDAŃSK

 • Mieczysław N. Szczecin

 • Zbigniew K. Bielsko-Biała

 • Krzysztof S. Wrocław

 • Marianna W. Wodzisław Śl.

 • Anna S. Kraków

 • Marcin Ś. Gdańsk

 • Andrzej Z. Chojna

 • Robert P. Koblenz

 • ANNA P. Cierpice

 • Andre Piotrowski P. Oceanside.CA -USA

 • alicja z. san benedetto del tronto

 • Leszek G. Gliwice

 • Adam B. piotrków trybunalski

 • Maria G. Wrocław

 • Janusz S. Ciechanowiec

 • Maria K. Zlotoryja

 • Sylwester P. Montreal

 • Andrzej R. Chicago Il USA

 • Grzegorz . Koło

 • Małgorzata Wedler W. Wrocław

 • Leszek B. Katowice

 • MONIKA Ł. WARSZAWA

 • elzbieta k. Szczecin

 • Ewa B. Sianów

 • Bogusława L. Toruń

 • Jarosław K. Poznań

 • Ewa K. Poznań

 • Rafał L. Kraków

 • Thaddeus Tomaszewski T. Chelsea

 • Henryk C. Włocławek

 • Edyta P. Oświęcim

 • Krystyna G. Jawiszowice

 • Henryk G. Radzymin

 • Ewa W. Lublin

 • Barbara B. Boston

 • Barbara B. Boston

 • Bogumiła Szymańska S. Suchy Las

 • Monika P. Jantar

 • Violetta B. Ateny

 • Zdzislaw M. Chicago

 • Wiesław P. Kęty

 • Ronald W. Sierakowice

 • Jadwiga G. Radzymin

 • Maria B. BIAŁYSTOK

 • Grażyna K. Wrocław

 • Ryszard K. Wrocław

 • Renata R. Przeworsk

 • Dionizy S. Wieiczka

 • Zofia k. Gdańsk

 • Paweł G. Gdańsk

 • Dariusz B. Słupca

 • Wojciech Szkiela S. Ożarów Maz.

 • Józef Prończuk P. Jantar

 • Sylwia M. Wrocław

 • Agnieszka S. Wierzchy Parzeńskie

 • ARTUR K. ŚWIECIE

 • Joanna F. Rabka-Zdroj

 • Agnieszka P. Włocławek

 • Janusz K. Wrocław

 • Zbigniew K. Krakow

 • Anna W. Jelenia Góra

 • Wieslaw B. Krakow

 • Marta N. Warszawa

 • Krzysztof Ś. Kraków

 • Artur B. Sulęcin

 • Bernard W. Toruń

 • Anna S. Gdańsk

 • Maria U. Rabka

 • Ewa G. Wrocław

 • Stanisław S. Goleniów

 • Zdzisława Piwowarczyk P. Kielce

 • Izabela W. Warszawa

 • Stanisław Ż. Lublin

 • Agnieszka J. Gołaszyn

 • ELŻBIETA M. LIMANOWA

 • Wanda S. N Y

 • Bolesław O. Wrocław

 • Sara L. Lublin

 • Maria Gęsiak G. wielun

 • Mariusz H. Kozienice

 • Danuta GRELA G. KRZANOWICE

 • Ryszard B. Malbork

 • Irena Z. Wrocław

 • Anna D. Warszawa

 • Piotr N. Warszawa

 • Piotr N. Warszawa

 • Piotr N. Warszawa

 • Piotr N. Warszawa

 • Anna Z. Toronto

 • Jarosław A. Białogard

 • Hanna. Krystyna B. PUŁAWY

 • Tomasz L. Piotrków Trybunalski

 • Bozena C. Warszawa

 • Mateusz A. Konin

 • Teresa P. Poznań

 • Andrzej C. Łódź

 • Agata Bilska B. Warszawa

 • Stanislaw S. Bialystok

 • Włodzimierz J. Wrocław

 • Anna A. Warszawa

 • Krzysztof W. Filadelfia, USA

 • Elzbieta Barbara W. Perugia

 • Marcin O. Lublin

 • Wanda L. Oświęcim

 • Danuta S. Pyskowice

 • Alicja O. Łódź

 • Marcin Zabłocki Z. Warszawa

 • Maria G. Warszawa

 • Monika J. Kraków

 • Malgorzata K. Ottawa

 • Anna Lis L. Arlington Heights

 • Victor B. Westbury

 • Małgorzata S. Kraków

 • Jadwiga T. Bochnia

 • Krzysztof S. Goleniów

 • DOROTA F. CZELADŹ

 • Karol K. Kożyczkowo

 • Stanisław T. Bochnia

 • Bożena W. Rzeszów

 • Katarzyna W. Bochnia

 • Jerzy W. Bochnia

 • Wojtek B. Kraków

 • Dorota Z. Warszawa

 • Tadeusz R. Poznań

 • Marek Koński K. Elbląg

 • Witold B. Granica

 • Robert S. Białystok

 • Wiesław M. Łomża

 • Barbara M. Łomża

 • Janusz M. Bielsko-Biała

 • Bożena R. Warszawa

 • Joanna B. Szczecin

 • Barbara H. Kraków

 • Joanna J. Świniarsko

 • Małgorzata O. Gdańsk

 • Beata K. RYKI

 • Grażyna D. Włoszczowa

 • LESZEK K. LUBLIN

 • Andrzej D. Włoszczowa

 • Łukasz D. NISKO

 • Bozena K. Warszawa

 • Teresa L. Jarosław

 • Anna J. Krakow

 • Dominik Mika M. Lipków

 • Janina R. Jarocin

 • Grzegorz C. Rzeszów

 • Zofia S. Mielec

 • Tomasz B. Warszawa-Wesoła

 • Jan K. Warszawa

 • Marek C. Łódź

 • Agnieszka S. Warszawa

 • Wieslaw W. Boston, Stany Zjednoczone

 • Eugeniusz G. Zduńska Wola

 • Rafał L. Nowy Tomyśl

 • Łukasz K. Dwikozy

 • Janusz F. LUDWIKOWICE KŁ.

 • Peter T. Saarbrücken

 • Joanna /. Białystok

 • Halina K. 38-400 Krosno

 • Jolanta K. Warszawa

 • Andrzej L. Warszawa

 • Zdzislaw K. Gryfow Sl,

 • Ewa N. Aleksandrów Kujawski

 • Marta P. Częstochowa

 • Katarzyna B. Wrocław

 • Dorota P. Częstochowa

 • Pawel B. Chicago

 • Waclaw I. Calgary

 • Jerzy P. Częstochowa

 • Renata O. Chicago

 • Tomasz K. Tarnów

 • Piotr P. Częstochowa

 • Bartłomiej B. Warszawa

 • Grzegorz S. Kraków

 • Piotr T. Poznań

 • Janusz G. Mechnice

 • Anna T. Poznań

 • Tomasz P. Warszawa

 • Antonina M. Zagan

 • Ryszard L. Rzeszów

 • Rafał W. wilczyna

 • Chester K. Los Angels

 • Michal P. Wroclaw

 • Katarzyna S. Cambridge

 • Tomasz F. Szczecin

 • Mariusz W. Warszawa

 • Marek B. Szebnie

 • Angelika Z. Zürich

 • Bronisłsw B. Jastrzębie Zdrój

 • Andrzej J. Warszawa

 • Maria Elżbieta S. Białystok

 • Artur I. Warszawa

 • Henryk K. Bialystok

 • Andrzej K. Nisko

 • maria h. nowy sacz

 • Katarzyna G. Warszawa

 • Barbara O. Gdynia

 • Jakub H. Szczecin

 • Bartłomiej P. Warszawa

 • Kazimierz B. poznań

 • Antoni W. Katowice

 • Anna C. Winnipeg

 • Janusz J. Otrebusy

 • Ma B. poznań

 • Witold P. Środa Wielkopolska

 • Iwona Ł. Łódź

 • Wiesława W. Rzeszów

 • Alicja S. Piaseczno

 • Teresa Zając Z. Konstantynów Łódzki

 • Wiktor Tomasz S. Piaseczno

 • Urszula C. Rzeszów

 • Elżbieta L. Warszawa

 • Krzysztof Skotnicki S. Brussels

 • Jarosław B. Wrocław

 • Mariusz P. Tarnów

 • Małgorzata G. Poznań

 • Marzena S. Wedemark

 • Teresa A. Lublin

 • Henryk S. Kożuchów

 • Zbigniew J. Tychy

 • Jerzy P. Tarnów

 • Barbara P. Tarnów

 • Maria S. Kraków

 • Jolanta K. Bytom

 • Bogdan Miłosz S. Kołobrzeg

 • Monika S. Wrocław

 • Andrzej C. Sanok

 • Daniela W. Wrocław

 • Dominika P. Wieliczka

 • Janusz S. Warszawa

 • Ryszard M. Sieradz

 • Ryszard W. Wrocław

 • Krzysztof P. JOHANNESBURG

 • SANDRA ROZESLANIEC R. Radom

 • Artur B. Dęblin

 • Jacek P. Wrocław

 • Maciej R. Łazy

 • Szymon M. Starogard Gdański

 • Marek K. Insch

 • Ludwik B. Warszwa

 • Bogdan S. Chrzanów

 • Stanisłwa S. Białystok

 • Łukasz S. Kraków

 • Ewelina Maria L. Krakow

 • Barbara M. Poznań

 • Włodzimierz W. Warszawa

 • Marianna D. Bielsko-Biała

 • Anna K. Gdynia

 • Helena W. Kraków

 • Andrzej P. WARSZAWA

 • Eugeniusz P. Śrem

 • Wiesława R. Ruda Śląska

 • Stanisław S. Zielona Góra

 • Stella W. WARSZAWA

 • Jolanta P. Śrem

 • Stanisław S. Wrocław

 • Adam D. WARSZAWA

 • Piotr W. Nowy Sącz

 • Adam S. Warszawa

 • Ewa Maria K. Niemcy

 • GRZEGORZ D. KRAKÓW

 • Marcin B. Kolno

 • Stefan M. Warszawa

 • Krzysztof N. Warszawa

 • Ewelina H. Poznań

 • Janina W. Warszawa

 • Władysław Trzaskawski T. Grodków

 • Ryszard T. Mississauga CA.

 • Danuta M. Wrząsowice 32-040

 • Anita S. Toronto

 • Regina K. Płock

 • Stanisław D. Karpiny

 • Maria J. Chełmiec

 • Regina S. Rumia

 • Jacek K. Kraków

 • Wojciech B. Poznań

 • Zbigniew K. Poznań

 • Stanisław Ł. Paszczyna

 • Zbigniew C. Wejherowo

 • Edward J. Chełmiec

 • Maria Grazyna s. verona

 • Dawid K. Dabrowa Tarnowska

 • Zdzisław Słupczyński S. Warszawa

 • Jacek G. Kraków

 • Agnieszka S. Legnica

 • Janusz E. Gdańsk

 • Wojciech N. Kraków

 • Jadwigaj Mazurkiewicz M. Kraków

 • Bożena W. Kraków

 • Bartosz M. Brzesko

 • Jolanta J. Sopot

 • Jan O. Łomża

 • Paulina C. Jarosław

 • Ewa C. Dundee

 • Józef K. DĄBROWA GÓRNICZA

 • Łukasz L. Starachowice

 • Roman P. Kraków

 • Wieslaw D. Krakow

 • Zbigniew k. Sztum

 • Maja R. Serock

 • Eugeniusz M. Turek

 • Monika M. Gdańsk

 • michal k. WROCLAW

 • Zbigniew Ziółkowski Z. Bookham

 • Bohdan G. Warszawa

 • Stanisław P. Wałbrzych

 • Maksymilian J. Gostkowo

 • Zofia S. New York

 • Krystyna G. Warszawa

 • Stanisław S. Warszawa

 • Jadwiga S. Warszawa

 • Małgorzata C. Oborniki Śląskie- Morzęcin Wielki

 • Arkadiusz W. Pińczów

 • Elżbieta H. Świebodzice

 • Roman W. Kamionka

 • Bronisław N. Kobuszowa

 • Stanisław M. Kielce

 • Kazimierz F. Kraków

 • Paulina N. Warszawa

 • Leszek B. Berlin

 • Ryszard B. Warszawa

 • Piotr C. Warszawa

 • Rafał F. Gdansk

 • ELŻBIETA B. KATOWICE

 • Henryk S. Poznań

 • Andrzej R. Krakow

 • Teresa C. Gdansk

 • Barbara Ś. Gdynia

 • Jan C. Mississauga

 • Grzegorz B. Bolesławiec

 • Marcin H. Kraków

 • Jan R. Elbląg

 • Anna W. 42.609 Tarnowskie Góry

 • Zofia B. Gruszczyn

 • Tomasz d. Kraków

 • MIROSŁAW B. LELIS

 • Mirosław R. Szczecin

 • Piotr C. Biała Podlaska

 • Teresa K. Góralice

 • Piotr K. Lubin

 • Jerzy R. Tarnowskie Góry

 • Jolanta Szewczyk S. Jelenia Góra

 • Ewa R. Szczecin

 • Krystyna R. Tarnowskie Góry

 • STANISŁAWA B. OSTROŁĘKA

 • Anna K. Szczecin

 • Stanisław Z. Sopot

 • ANNA K. OSTROŁĘKA

 • Bogdan B. Bełchatów

 • Ewa B. Bełchatów

 • Dariusz K. Sulejówek

 • Hanna M. Zamość

 • Robert Dworkowski D. Wroclaw

 • Jolanta L. kielce

 • Elżbieta P. Mińsk Mazowiecki

 • Hanna B. Pruszków

 • Monika B. Makowo

 • Jolanta P. Bełchatów

 • Łukasz S. Poznań

 • Kazimierz N. Elbląg

 • Małgorzata M. Rzeszów

 • Tomasz W. Kraków

 • Elżbieta M. Elbląg

 • Marcin S. Ustrzyki Dolne

 • Anna B. Łochów

 • Jacek W. Warszawa

 • Maria Dzwigala D. Paryż

 • Teresa S. Chocianów

 • Daniela S. IWKOWA

 • Danuta P. Rawa Mazowiecka

 • Paweł J. Wrocław

 • Alfreda W. Katowice

 • Marcin S. Lubin

 • Małgorzata L. Dębica

 • Wojciech Moniuszko M. Gdansk

 • Piotr C. Miechów

 • Elzbieta M. Krakow

 • Anna W. Kłaj

 • Monika P. Łódź

 • Leszek A. Kraków

 • Anna H. Rzeszow

 • Janusz B. Dąbrowa Górnicza

 • sylwia g. paczków

 • Antoni Z. Kraków

 • Agnieszka H. Kraków

 • Wiesława R. Kętrzyn

 • Aleksandra G. Warszawa

 • Piotr C. Warszawa

 • Wiesława W. Wrszawa

 • Paweł S. Trzebinia

 • Michał S. WARSZAWA

 • Agnieszka K. Poznań

 • Szymon K. Poznań

 • Maciej O. Łódź

 • Mieczyslaw L. Wandowo

 • Robert P. Przyjmy k. Poręby

 • Piotr C. Stare Żukowice

 • Krystyna K. Rumia

 • Andrzej Z. Żory

 • Bolesław ` Z. Kraków

 • ryszard kukliński k. Tarnowskie Gór

 • Maciej T. Gorlice

 • Gabriela Kuklińska K. Tarnowskie Góry

 • Agnieszka D. Szczecin

 • Hanna P. Gdańsk

 • Małgorzata G. Lublin

 • Jadwiga W. Zgierz

 • JACEK P. SZCZECIN

 • Stanisław J. Siedlce

 • Mateusz Przybylski P. Gorlice

 • Urszula B. Kęty

 • Andrzej C. Jabłonna

 • Anna Bagier B. Kęty

 • Krzysztof S. Wrocław

 • Adam G. Jastrzębie Zdrój

 • Teresa K. Runowo Pomorskie

 • Zbigniew B. Augustów

 • maria m. Dynów

 • ela duniewicz d. gdynia

 • Irena M. SAINT-RAPHAEL

 • Tomasz P. Wolbrom

 • Gościwit M. Wrocław

 • Elzbieta M. Wroclaw

 • Katarzyna C. Myślenice

 • Dorota Ligorowska L. WROCŁAW

 • Janusz J. Przemysl

 • Adam K. Kraków

 • Marcin B. Kęty

 • Emilia K. Kraków

 • EDWARD P. SZCZECIN

 • Monika M. Siedlce

 • Agnieszka K. W-wa

 • Bogdan T. Wien

 • Katarzyna M. Bielsko-Biała

 • JERZY B. HRUBIESZÓW

 • Marian K. Bolesławiec

 • PIOTR W. Pruszkow

 • Boguslawa K. Tarnow

 • tadeusz p. małowidz

 • krzych marciniewicz m. biłgoraj

 • Zdzisław M. Kraków

 • Bozena C. Bielsko Biala

 • Sławomir P. SZCZECIN

 • Ryszard W. Świnoujście

 • Monika I. SZCZECIN

 • Paweł K. Gorzów Wielkopolski

 • Ela D. Dębica

 • Damian K. Warszawa

 • marek b. zamość

 • Paulina K. Warszawa

 • szczepan d. polkowice

 • BEATA S. KRAKÓW

 • JERZY S. KRAKÓW

 • Mariusz . Chorzów

 • Mateusz R. Wrocław

 • Jerzy K. Bydgoszcz

 • kazimierz m. wiedeń

 • aleksander s. bydgoszcz

 • Antoni S. Wrocław

 • Tomasz B. Tarnobrzeg

 • Adam R. Swarzedz

 • Anna K. POZNAŃ

 • maria W. Tarnów

 • Andrzej H. Olsztyn

 • Roman M. Skarżysko-Kamienna

 • Martyna L. Kościan

 • Wojciech B. Gołdap

 • Barbara G. Sydney

 • Waldemar P. Kraków

 • ELzbieta K. Poznan

 • Renata S. Poznań

 • Olga W. Wrocław

 • Henryk R. Łomża

 • Agnieszka S. Warszawa

 • Ryszard G. Sydney

 • Maciej M. Kraków

 • Marek Klemański K. TORUŃ

 • Tadeusz F. Szczecin

 • elzbieta s. elblag

 • Mirosław D. Warszawa

 • Piotr Ż. Bielsko-Biała

 • Konrad N. Kraków

 • Barbara M. Radomsko

 • Grażyna Z. Kraków

 • Krystyna Z. Nowy Sacz

 • Malgorzata K. verona

 • GENOWEFA W. WARSZAWA

 • Andrzej K. Melbourne

 • Aleksandra K. Koscian

 • Marek J. Płock

 • Bohdan R. Gliwice

 • Iwona J. Poznań

 • Michał A. Mysłowice

 • Piotr W. Bochnia

 • Stanisław D. Warszawa

 • Marek N. Biała Podlaska

 • Katarzyna P. PIOTRKÓW TRYBUNALSKI

 • Grzegorz T. Kraków

 • Wielislaw Marinow M. Łódź

 • Dariusz S. Warszawa

 • Marek M. Siemianowice Śląskie

 • Maria Kondarenko K. JELENIA GÓRA

 • Sebastian P. PIOTRKÓW TRYBUNALSKI

 • Andrzej B. Wrocław

 • EWA P. Mirków

 • Darek D. Gdańsk

 • Tomasz Ż. Kraków

 • Adam W. Katowice

 • Anna K. Opole

 • Elzbieta W. Kraków

 • Tomasz R. Katowice

 • Tomasz Z. Londyn

 • Krystyna Ł. Szczecin

 • Beata M. Kraków

 • anna b. lubraniec

 • Józef G. Berlin

 • Elżbieta M. Rzeszów

 • barbara M. Warszawa

 • Zofia Krystyna K. Białystok

 • Mariusz S. ł

 • Mirosław Z. Wąbrzeżno

 • Elżbieta S. Leoncin

 • Jolanta P. Katowice

 • Irena M. Tczew

 • Urszula G. Lublin

 • Izabela K. Biała Podlaska

 • Piotr F. Syców

 • Arkadiusz W. Łódź

 • Jadwiga S. Kraków

 • Antoni Górski G. Tomaszkowo

 • Anna M. Kutno

 • Barbara P. Sędziszów Młp.

 • Sebastian L. Bydgoszcz

 • Maciej Marcinkowski M. Kiekrz

 • Celina S. Gdańsk

 • Magdalena K. Wrocław

 • Mariusz B. Zielona Góra

 • Grażyna D. Piaseczno

 • Ireneusz M. kutno

 • PAWEŁ CIBIS C. Katowice

 • Andrzej P. Sędziszów Młp.

 • Adam P. Jerzmanowice

 • Krzysztof D. Chylice

 • Jerzy Z. Dąbrowa Górnicza

 • Marek P. Gdynia

 • Alina Głowiak G. Wrocław

 • Ewa S. Nysa

 • Katarzyna Godlewska G. Warszawa

 • Lidia C. Wrocław

 • Wojciech A. Bytom

 • Dominika M. Lanckorona

 • Jan K. Zakopane

 • Andrzej J. Stary Sącz

 • Mariusz K.

 • Teresa S. Gryfów Śląski

 • Danuta K. Kowary

 • JUSTYNA K. CZĘSTOCHOWA

 • Krzysztof Maczynski M. Sydney

 • Franciszek D. TYCHY

 • Katarzyna Z. Warszawa Wesoła

 • Józef M. Nowy Sącz

 • Piotr K. Lodz

 • Maciej Zarębski Z. Zagnańsk Osiedle Kaniów

 • Łukasz K. Gorzów Wielkopolski

 • Karina O. Lodz

 • Kamil W. konin

 • Mariusz S. Łask

 • Adrian K. Żyrardów

 • Kazimierz N. Wloclawek

 • Waldemar W. Warszawa

 • jadwiga c. Olszowka

 • Teresa M. Krosno

 • Krzysztof M. Krosno

 • Małgorzata W. Tarnów

 • Jerzy T. Marki

 • Jan K. Beer Sheva

 • Krzysztof M. Garwolin

 • jadwiga w. szkucin

 • Elżbieta L. Warszawaz

 • Zygmunt L. GORZÓW WLKP

 • Joanna T. marki

 • Andrzej B. Kuchary

 • Robert Dymecki D. PIOTRKÓW TRYBUNALSKI

 • Kinga P. Tychowo

 • Romuald Ł. K-Koźle

 • Jakub R. Kraków

 • Mieczysław P. Warszawa

 • Andrzej P. Biecz

 • Zofia P. WARSZAWA

 • Zdzislawa P. Legnica

 • Piotr G. Poznań

 • maciej b. tarnów

 • Alina Ś. Krakow

 • Ludwik G. Wrocław

 • Krystyna R. Białystok

 • Józef M. Kraków

 • Piotr K. Gdańsk

 • Magorzata M. Pabianice

 • Danuta S. Koszalin

 • Anna K. Marktrodach

 • Jan K. Stalowa Wola

 • Krzysztof W. Wolverhampton

 • Urszula W. Kłodzko

 • Mariola K. Dubiecko

 • Iwona P. Warszawa

 • Marta R. Chicianow

 • Anna N. Warszawa

 • Eliza S. Wrocław

 • Jerzy O. Łódź

 • Magdalena N. StarogardGdańsk

 • Ireneusz Z. Sosnowiec

 • JAN W. GORLICE

 • Stefan W. Racibórz

 • Lilianna M. Wałbrzych

 • Wojciech P. Szczecin

 • Stanisława W. Racibórz

 • Mikołaj K. Gostyń

 • Rafał U. Bielsko-Biała

 • Piort K. Edinburgh

 • Pawel K. New York

 • Robert Z. Lublin

 • Ryszarda S. Warszawa

 • Dominik K. Kraków

 • Kamil K. Dębica

 • Izabela K. Krosno Odrzańskie

 • Jacek S. Kuznica Czarnkowska

 • Halina R. Treblinka

 • Wojciech C. Przybędza

 • Anna D. Wrocław

 • Tomasz K. OPOLE

 • JERZY d. KRAKÓW

 • Wojciech D. Kraków

 • Jan Władysław F. Kraków

 • Helena I. Chicago

 • Agnieszka F. Zagórów

 • Zbigniew M. Nowy sącz

 • Natalia P. Pruszcz gdański

 • Marcin A. Stuttgart

 • Jacek F. Warszawa

 • Jan B. Mogielnica

 • Beatrycze D. Warszawa

 • Marek B. Sydney

 • Dorota G. Piaseczno

 • Jolanta T. Gdansk

 • Jerzy P. Warszawa

 • Marek P. Wieden

 • Krzysztof B. Krosno

 • Stanisław N. Łódź

 • Marek Lachman L. Kraków

 • Zbigniew K. Gdańsk

 • Magdalena S. Gdynia

 • Helena L. Szczecin

 • Łukasz C. Warszawa

 • Tadeusz K. Kraków

 • Edward P. Tarnowskie Góry

 • Mirosław J. NOWY SĄCZ

 • olgierd stolaronek s. TYCHY

 • włodzimierz bąbel b. ostrowiec świętokrzyski

 • Ewa J. Kąty Wrocławskie

 • Piotr C. Czarnków

 • Jerzy Ś. Wejherowo

 • Jacek K. Nowy sącz

 • Marek R. Chicago

 • Jadwiga T. Surrey

 • Jakub H. Toruń

 • Aleksander M. Katowice

 • Wanda M. Sydney

 • Leszek M. Sydney

 • Krystyna K. Warszawa

 • Agata W. Warszawa

 • Jerzy Z. Wrocław

 • Leszek C. Nowy Sącz

 • Anna W. Rzeszów

 • Zofia M. Leszczyniec

 • Janusz Kuźmiński K. Piotrkowo

 • Radosław Maciejewski M. Poznań

 • Krystyna S. Krakow, Prokocim

 • Bartosz P. Bielsko-Biała

 • Mateusz M. Kraków

 • Wiesław K. Radom

 • Marcin P. Mellieha

 • Katarzyna Ł. Piotrków Tryb.

 • Maria G. Kaulua, Hi, USA

 • Marcin Ł. Piotrków Tryb.

 • Monika B. Tarnow

 • Wanda S. Teksas

 • Pawel G. Lodz

 • Halina W. Łódź

 • Kazimierz Krasiczyński K. Iwiny

 • Wojciech D. Köln(Chojnów)

 • Michal L. Doncaster

 • Mirosława C. Olkusz

 • Marek P. Rzeszów

 • Dawid M. Krosno

 • Janina W. Połaniec

 • Evie P. Tasmania

 • Jerzy D. Łącko

 • Maria K. WROCŁAW

 • Stefan T. LAKELAND

 • Danuta M. Woodbridge

 • Stefan T. ST.CATHARINES

 • Michał K. Warszawa

 • JAROSŁAW M. FASTY

 • Zbigniew K. 59-400 Jawor

 • Henryk K. Ożarów Mazowiecki

 • Piotr Z. Calgary,AB.

 • Jadwiga P. 05-820 Piastów

 • Stanisław Z. Kraków

 • Mirosław S. Tarnów

 • Antoni D. Dębno

 • julek k. New York

 • Malgorzata K. Portland

 • Waldemar B. Warszawa

 • Elzbieta K. Ottawa

 • Marian S. Żory

 • Krystyna W. Seattle

 • Bogdan S. Oshawa Ontario

 • jacek s. gdańsk

 • Danuta O. Ostrołęka

 • Paweł T. Siedlce

 • Mieczysław Ś. Trzcianka

 • Jan J. Łęczyca

 • Wlodzimierz M. Ottawa

 • Ewa P. Mt Prospect

 • Krystyna T. Nowy Jork

 • Marcin Kubicki K. Marktrodach

 • Jerzy W. Phoenix

 • Anna W. Phoenix

 • Joanna S. New York

 • Piotr K. Gowidlino

 • Ryszard B. Palm Coast , Floryda

 • Wanda S. Wanaque

 • Kasia K. Częstochowa

 • Bożena O. ERybnik

 • Wojciech K. Warszawa

 • Magdalena K. Chicago

 • Urszula K. Chatham

 • PAWEŁ WĄTROBA W. TARNÓW

 • Ewelina B. Środa Śląska

 • Grzegorz S. Miami, USA

 • Beata K. Waszyngton

 • Władysław O. Poznań

 • Krzysztof W. Kłodzko

 • Halina W. USA

 • Małgorzata M. Rzeszów

 • Zofia K. Melbourne

 • Jerzy Plucinski P. Chicago

 • Malgorzata Trejnowska T. Starogard Gdański

 • Hanna D. Warszawa

 • Jolanta P. Chicago

 • sławomir b. warszawa

 • Jerzy A. Kraków

 • Marcin H. Sydney

 • EDYTA H. Sydney

 • Malgorzata M. New York

 • Malgorzata M. New York

 • Zbigniew K. Perth

 • miroslaw m. Chicago Ridge

 • Kazimierz J. Kraków

 • Zbigniew O. Warszawa

 • Ryszard C. Hoffman Estates USA

 • Alina M. Gdansk - Wrzeszcz

 • Stefan L. Rialto

 • Maria C. Hoffman Estates USA

 • Helena S. Long Sault ON Canada

 • Piotr N. Maszkowice

 • Sławomir W. Warszawa

 • Lidia Wiśniewska W. POZNAŃ

 • Alina S. Thorold

 • Paweł N. Wrocław

 • Peter B. USA

 • Marta B. USA

 • Andrzej C. Łódź

 • Mieczysław,Sylester K. Wrocław

 • Andrzej S. Thorold, Kanada

 • Jadwiga S. Edmonton

 • Luiza M. Warszawa

 • Zbigniew A. Szczecin

 • Elżbieta S. SULEJÓWEK

 • Ireneusz W. Lake Zurich/USA

 • HENRY J. Zdunska wola

 • Janina O. Warszawa

 • Jerzy S. Bobrowniki

 • Urszula Mazurek M. Łódź

 • Bogdan S. Ateny

 • Waldemar Ż. Warszawa

 • Helena B. Chicago

 • Jarosław A. Warszawa

 • Barbara K. Kamienna Góra

 • Ewa K. Kamienna Góra

 • Stefan K. Kamienna Góra

 • Rajmund K. Sydney

 • margaret G. Ottawa

 • Dorota Datta D. Szamotuły

 • Zenon P. Gorzów Wielkopolski

 • piotr k. sosnowiec

 • Jerzy A. S. Lublin

 • Katarzyna. S. Żelechów

 • Mirosław W. Olsztyn

 • Henryk K. Buenos Aires

 • Barbara C. Franciszków

 • Bożena M. Prudnik , Boston

 • Wiesław G. Gliiwce

 • Maria J. Poraj

 • alina k. warszawa

 • Janina K. Kraków

 • Lucyna S. Jaworzno

 • Andrzej C. Wrocław

 • Józef D. Lublin/Budapeszt

 • Jadwiga K. Warszawa

 • Marta S. Kraków

 • Dariusz B. Poznań

 • Agata K. Bielawa

 • Monika R. Żywiec

 • Edward S. Gdańsk

 • Ewa G. Krakow

 • Marcin K. Bytom

 • Małgorzata P. Warszawa

 • Zbigniew S. New York

 • Józef C. Kraków

 • Halina C. Kraków

 • Marzenna K. Gdańsk

 • Marzenna K. Gdańsk

 • Izabela C. Kraków

 • zbigniew k. Bielawa

 • Edward R. Glewiec

 • Maria W. Kraków

 • Marcin S. Ciszyca

 • Maria K. Warszawa

 • Zbigniew B. Warszawa

 • Bożena S. Oakville

 • Jan S. Kraków

 • Matylda K. Konstancin-Jeziorna

 • Hanna P. Gliwice

 • Ireneusz K. Wrocław

 • Łukasz Ł. Warzawa

 • Andrzej Roszczyk R. Roselle

 • Dawid B. Środa Śląska

 • Mariola K. Wrocław

 • Magdalena L. Kołobrzeg

 • Wiesław K. Kołobrzeg

 • Agnieszka S. Warszawa

 • Wojciech K. Wrocław

 • Halina Widuch W. Gliwice

 • Paweł D. Poznań

 • andrzej k. cieszyn

 • Ewa i Robert G. Ruda Śląska

 • Martyna K. Krynki

 • Teresa S. London

 • Wiesław P. Mietniów

 • TERESA L. ŻUROMIN

 • Mikołaj M. Warszawa

 • Małgorzata S. Jaworzno

 • Barbara G. Mississauga

 • Bartosz L. Katowice

 • Darek Z. Wroclaw

 • Antoni Wręga W. Konstancin Jeziorna

 • Jolanta W. Anaheim

 • Lucja B. Skawa

 • Kazimiera K. Wrocław

 • Miłosz J. Warszawa

 • Krzysztof M. Bydgoszcz

 • Dominik P. Gryfice

 • Andrzej Bąk B. Poznań

 • Dorota K. Kalisz

 • Maria S. Kraków

 • Wiesław J. Białystok

 • Marek P. Ostrowiec Świętokrzyski

 • Ewa K. Kielce

 • Piotr S. Wrosław-Gdańsk

 • Alina T. Dendermonde

 • Dariusz T. Otwock

 • Wojciech M. Warszawa

 • janusz d. telford

 • Małgorzata Lenczewska L. Warszawa

 • Monika N. Oświęcim

 • Zdzisław H. Bielsko-Biała

 • Janusz Jaksiewicz J. Tychy

 • Władysława i Piotr M. Nowy Sącz

 • Jacenty G. Poznań

 • Robert G. Gdansk

 • Edward W. Krosno

 • Bronisław Dziuba D. Słupsk

 • Wanda D. Belgia

 • Jolanta S. Piaseczno

 • Janina i Józef T. Tarnów

 • Łukasz K. Łomianki

 • Weronika G. Swindon

 • Marian P. Opole

 • Jolanta J. Częstochowa

 • Dariusz W. Londyn

 • Mariusz W. Lublin

 • Jacek L. Ełk

 • Małgorzata S. Łódź

 • Anna M. Wellington, USA

 • Teresa Ł. Bolechowice

 • Marek K. Gdynia

 • Maciej Ł. Bolechowice

 • Ewa S. Sopot

 • Malgorzata S. Wrocław

 • Julita B. Gdynia

 • Wanda B. Nowa Deba

 • Elżbieta G. Olkusz

 • Jadwiga I. Rybnik

 • Krystyna P. Warszawa

 • Elżbieta M. J. Kraków

 • Magdalena S. Wrocław

 • Tomasz C. Wrocław

 • Dorota D. Modena (IT)

 • Katarzyna Gugala G. BROOKLYN

 • aurelis c. piaseczno

 • Roman W. LODZ

 • Piotr S. Andrychów

 • Katarzyna K. Łódź

 • Zbigniew Ś. Skawina

 • Dorota P. Billings

 • Piotr P. Słupca

 • Jerzy i Jadwiga B. Belvidere USA

 • Danuta S. Wolsztyn

 • Robert Ł. Poznań

 • Katarzyna J. Lublin

 • ANTONI J. lAUNCESTON

 • elzbieta karaszewska k. la chapelle st.Mesmin

 • Alicja Teresa Sanakiewicz S. Węgrzce

 • Robert M. Bystrzyca Kłodzka

 • Hanna i Jan K. Warszawa

 • Ryszard Ś. Warszawa

 • Karol Z. Częstochowa

 • janina H. Gliwice

 • Izabella Ł. Warszawa

 • Agnieszka S. józefosław

 • Joanna S. Katowice

 • Wojciech K. Kraków

 • Anna Ś. osięciny

 • Tomasz B. Łochów

 • Marianna S. Poznań

 • Danuta K. Świebodzin

 • krystyna c. rawa maz

 • Barbara C. Słupsk

 • Danuta M. Zgorzelec

 • Bogumił K. gdańsk

 • Krzysztof W. Szczecin

 • Anna C. Nowy Sącz

 • Roman N. Tczew

 • Piotr B. Osięciny

 • Kamil K. London

 • Barbara J. Lublin

 • Agnieszka O. Gdańsk

 • Józef Naziemiec N. Sosnowiec

 • Stanisław D. Koźmice Małe 20

 • Joanna K. Bialystok

 • PIOTR N. OBORNIKI

 • Monika S. Edmonton

 • Marek K. Gródków

 • Witek S. Warszawa

 • Kazimierz S. Łódź

 • Remigiusz Włast-Matuszak W. Warszawa

 • Danuta Z. Lublin

 • Anna B. Łódż

 • Mirosława Chrzanowska C. Warszawa

 • Tomasz N. Lukawiec

 • Stanisław W. Suwałki

 • Dariusz K. Łódź

 • Izabela M. Bystrzyca Kłodzka

 • Anna K. Stalowa Wola

 • Maria C. Połaniec

 • Tomasz M. Witanowice

 • Małgorzata B. Warszawa

 • Boguslaw S. Lubla

 • Apolonia S. Wilno

 • Roman K. Niekłonice

 • Adam S. Bochnia

 • Agnieszka D. Warszawa

 • Kazimierz N. Gdańsk

 • Jerzy Z. Kraków

 • Robert D. Gadka

 • Elżbieta S. Kraków

 • Anna K. Kraków

 • Rafał B. Warszawa

 • Marek Ż. Opole

 • Barbara S. Lubon

 • Beata D. Warszawa

 • Ewa P. Dębica

 • arek g. chicago

 • Maria D. Kraków

 • Przemek K. Opole

 • Malgorzata W. Edmonton

 • jan g. chicago

 • Lucyna O. Wągrowiec

 • Bogdan Ł. Gdańsk

 • Danuta B. Paryz

 • Arkadiusz H. Wrocław

 • Joanna M. Łaziska Górne

 • Jan B. Gdynia

 • Agnieszka W. Radziejów kujawski

 • Piotr W. Elbląg

 • Jolanta C. Wroclaw

 • krystyna c. poznan

 • Stanisław P. 0stróda

 • Oleksandr B. Częstochowa

 • Wojciech G. Częstochowa

 • Tadeusz J. Warszawa

 • Wojciech P. Korsze

 • Janusz J. Ottawa, Kanada

 • Agnieszka S. Stargard

 • Marek W. Warszawa

 • Dariusz Ż. Nitra

 • Krystyna W. Szczecin

 • Andrzej G. Chełm

 • Katarzyna B. Konstancin -Jeziorna

 • Macko P. Kraków

 • Andrzej O. Grandview

 • Urszula P. Bojszowy

 • Dorota W. BYDGOSZCZ

 • Mariola D. Żyrardów

 • Jolanta K. Słupsk

 • Jacek S. Bielsko-Biała

 • Urszula N. Lodz

 • Anna O. Warszawa

 • bogdan zakrzewski z. opole

 • Michał W. Zambrów

 • Ewa Michalak M. Warszawa

 • Basia S. Połchowo

 • Renata i Ryszard K. SPYTKOWICE

 • Wojciech S. Kraków

 • Ryszard Z. Łódź

 • Małgorzata Czerko C. Platerów

 • Leszek Z. Warszawa

 • Andrzej S. Olsztyn

 • Elżbieta W. Zielona Góra

 • Jan Z. Paderborn

 • Janusz K. Kraków

 • Mark K. USA

 • Krzysztof J. Poznań

 • Martyna P. Kwidzyn

 • Marek R. Warszawa

 • Jan S. Warszawa

 • Robert K. Tczew

 • Marta N. Warszawa

 • Czesław R. Trzcianka

 • Krystyna K. łódź

 • Marek G. Cork

 • Helena K. Warszawa

 • Michał H. Nisko

 • BARBARA K. ZIELONA GÓRA

 • Agnieszka K. Szczecin

 • Małgorzata K. Grajewo

 • Paweł W. Kraków

 • Elżbieta B. Warszawa

 • Marek K. Toreby L

 • Ireneusz G. Głuchołazy

 • Edyta G. Lublin

 • Zbigniew J. Bełczna

 • Stanislawa N. Debica

 • Rafał P. Kraków

 • Tadeusz H. Gdańsk

 • JAN A. Szczerców

 • Natalia W. Jarocin

 • Mariola J. Bełczna

 • Rafał K. Ząbki

 • Maria P. Kraków

 • Bożena F. Wrocław

 • Marek K. ZĄBKI

 • Wiesława L. Jablonna

 • Przemek F. Częstochowa

 • Dariusz Ł. Warszawa

 • Grzegorz S. Białystok

 • Krzysztof O. Wrocław

 • Jan R. Sopot

 • Andrzej W. Poznań

 • Robert P. Kraków

 • Wiesława i Stanisław M. Kraków

 • Joanna K. ZĄBKI

 • Joanna K. ZĄBKI

 • Katarzyna J. Wrocław

 • Dorota M. Ł. Warszawa

 • Piotr W. Gorzów Wielkopolski

 • Anna P. Kraków

 • Ewa W. Kutno

 • Dariusz S. Wałbrzych

 • Maria K. Kruzlowa

 • przemyslaw U. Gräfelfing

 • Zofia D. Szczecin

 • Annna K. CIESZYN

 • Łukasz S. Łódź

 • Hubert C. Dąbrowa

 • Wanda M. Wrocław

 • Zbigniew Ś. Bielsko Biała

 • Kaamil T. Świdwin

 • Anna G. Maciejowice

 • Marcin K. Toruń

 • Joanna W. Lublin

 • Kalina C. Warszawa

 • Ewa M. Gdynia

 • wojtek b. gdynia

 • Maria K. Gdańsk

 • karina b. gdynia

 • Alicja C. Radom

 • Anna M. Fleetwood

 • Małgorzata M. Gdańsk

 • Bogdan T. Piaseczno

 • Małgorzata S. Wałbrzych

 • Józef M. Gdańsk

 • Dariusz M. paris

 • Barbara K. Łódz

 • Andrzej C. Skarżysko-Kamienna

 • Jarosław D. Słupsk

 • Roman K. Gdynia

 • Urszula Ł. Siedlce

 • ROMAN S. Łódź

 • Katarzyna N. Bydgoszcz

 • Mariola Ś. Marki

 • Mateusz K. Poznań

 • Zdzislaw M. S. Charleston

 • Krzysztof S. Łódź

 • Mariusz L. Mississauga, Ontario, Canada

 • Anna A. Warszawa

 • Sławomir C. Warszawa

 • Krystyna G. gdynia

 • Edward B. Kraków

 • Krzysztof C. Chicago

 • Henryk S. Kłodzko

 • Dorota K. Poznań

 • Robert S. Wrocław

 • Mirosław Ołtarzewski O. Marki

 • Zbigniew O. Tomaszów Lubelski

 • Zofia L. Lubin

 • Krzysztof N. Sanok

 • Paweł S. Kraków

 • Danuta K. Lusówko

 • Wiesław B. Warszawa

 • BARBARA j. OLsztyn

 • Wladyslaw D. Ottawa

 • Hanna S. Katowice

 • Teodor K. Lusówko

 • Andrzej G. Gdynia

 • HELENA . RESZEL

 • Bogusława W. Białystok

 • Marzena W. New York

 • Ewa Maria G. Melle BRD

 • Piotr M. Jarosław

 • ks. Bogdan J. Myczkowce

 • Dorota C. Warszawa

 • Krzysztof Piotr S. Wrocław

 • Janina M. Jarosław

 • Dariusz T. Żychlin

 • Paweł Kociołek K. Wołów

 • Tomasz Kowalski K. Bytom

 • Malgorzata S. Krakow

 • Krzysztof B. dzierzoniow

 • jan c. Zakopane

 • Lidia C. Jarosław

 • Boguslaw P. Wrocław

 • Michalina B. Pszczyna

 • Wiktor W. Głowno

 • Urszula Ł. Tarnów

 • Roman K. Poznań

 • Olga S. Gdańsk

 • Grażyna M. Szczecin

 • Elżbieta Kapuściak K. Szczyrzyc

 • Jacek R. Kielce

 • Andrzej S. Toronto

 • Jan K. Chicago

 • Piotr M. Konstancin Jeziorna

 • Alicja S. Września

 • Beata B. Szwecja

 • Kazimierz K. Katowice

 • Roman K. Poznań

 • Kinga W. Oświęcim

 • Wojciech N. Warszawa

 • Roman J. Kórnik

 • Paweł B. Łomża

 • Agata M. Konstancin Jeziorna

 • Mariusz L. Kraków

 • Dorota T. Warszawa

 • PIOTR K. Domasławice

 • Krystyna M. Lębork

 • Pawel P. Londyn

 • Karol M. Suwałki

 • Ewa J. Jelenia Góra

 • Piotr B. Londyn

 • Anna S. Białystok

 • Maria Częstochowa h. czestochowa

 • Katarzyna M. Drogheda

 • Romuald M. Toruń

 • Zofia T. Zaścianki gm. Supraśl

 • Zbigniew M. Warszawa

 • Stefania G. Stalowa Wola

 • Marek D. Dundee

 • Janusz Tchórzewski T. Zielona Góra Przylep

 • Andrzej S. Cieszyn

 • Jacek Z. Wojcieszyce

 • Kamilla W. Ełk

 • Przemysław P. Scarborough

 • Krystyna M. Rzeżuśnia

 • Ewa K. Lubin

 • Arkadiusz S. Warszawa

 • Izabela K. Lubin

 • Mariusz Ż. Brzeg

 • Wacław K. Świebodzin

 • andrzej kordalewski k. warszawa

 • Andrzelika Józefowska J. Poznań

 • Judyta M. Tunbridge Wells

 • Przemysław K. Wrocław

 • Marek K. LIPIE

 • Tymoteusz K. Sztokholm

 • Agata J. Düsseldorf

 • Jadwiga S. Częstochowa

 • Małgorzata S. Wrocław

 • Ewa W. Kamesznica

 • Monika S. Częstochowa

 • Jaroslaw M. Milwaukee, Wisconsin

 • Cecyliaz Ż. Koszalin

 • Cezary Posylek P. AJAX Ontario Kanada

 • Józef Nocoń N. Ruda Śląska

 • Grzegorz M. olsztyn

 • Kinga S. Wrocław

 • Olga P. Kraków

 • Bernarda Zofia K. Chorkówka

 • Bogumila W. Ustka

 • Henryk K. Mielno

 • Mariusz B. Prężynka

 • Mirosława J. Olsztyn

 • Łukasz K.

 • Halina G. Wągrowiec

 • Justyna S. Bieńkówka

 • Renata T. Wrocław

 • Jakub M. Rzeszów

 • Ryszard N. Poznań

 • Krzysztof R. Bydgoszcz

 • Lech Z. Osięciny

 • Jerzy K. Warszawa

 • Krzysztof G. Radom

 • elzbieta t. warszawa

 • Małgorzata S. Wellington, Floryda

 • Zbigniew Rutkowski R. Warszawa

 • Zofia P. Kietrz

 • Barbara S. Warszawa

 • Andrzej K. Płock

 • Halina M. Swinoujscie

 • Michał R. Grodzisk Mazowiecki

 • Krystian K. Włocławek

 • Piot T. Krakow

 • Adrian T. Dobrynin

 • Anna L. Zamość

 • Jarosław W. Wrocław

 • Tomasz K. 64-761 Krzyż Wielkopolski

 • Zofia Teresa N. Warszawa

 • Łukasz W. Konstancin-Jeziorna

 • Anna G. Przemyśl

 • Katarzyna D. Koszyce

 • Adrian P. Kraków

 • Mariola M. Rzeszów

 • Kamil W. Grudziądz

 • Ryszard G. Gdańsk

 • Urszula T. Sz-c

 • Urszula S. Szczyrzyc

 • Jadwiga W. Trzcianka

 • Andrzej D. Zawiercie

 • Ewa W. Grudziądz

 • Józef D. Wola lubecka122 33-162lubcza

 • Aleksander M. Łódź

 • Gregory Jaroszynski J. Oakville

 • Maciej R. Ostrów

 • Zofia B. Nowy Jork

 • Sebastian W. Kolobrzeg

 • Jerzy J. Elblag

 • piotr k. Jaworowka

 • Rafał Kocia K. Warszawa

 • Wiesława o. Siedlce

 • Elżbieta P. Ząbki

 • halina k. Białystok

 • Miłosz J. Kraków

 • Krzysztof C. Dobczyce

 • Beata M. Konstancin

 • Stefan Z. Warszawa

 • Bogumił G.

 • Józef D. Brzeziny 62-874

 • Piotr J. Brzeszcze

 • Stanisław L. Łódź

 • Artur B. Kęty

 • Barbara L. Nowy Jork

 • Wojciech L. Nowy Jork

 • Marek S. Gliwice

 • Katarzyna Z. Sopot

 • Józefa D. Wola lubecka122 33-162lubcza

 • Franciszek K. Chełmf

 • Krzysztof G. Mysłowice

 • Monika T. Brzeszcze

 • marta w. Jarosław

 • Szymon S. Inowrocław

 • Maciej W. Wrocław

 • Paweł J. Opole

 • Jan Władysław S. Ottaviano

 • Anna J. Opole

 • Monika P. Warszawa

 • Ryszard K. Katowice

 • Mieczysław R. Hyżne

 • Jerzy K. Luboń

 • Wieslaw Szustak S. Mississauga

 • Teresa M. Ostrołęka

 • Magdalena W. Opole

 • Maria R. Płock

 • Sławomir K. Radom

 • Janusz F. Sułkowice

 • Elżbieta K. Radom

 • Łukasz F. Ruda Śląska

 • Żaneta O. Zielona Góra

 • Małgorzata M. Dzierzoniow

 • Anna G. Opole

 • Krzysztof S. Stargard

 • Michał K. Sława

 • Janina K. Wałcz

 • Janusz I. Gdynia

 • Andrzej B. Włocławek

 • Leokadia R. 19-300 Ełk

 • Roman K. Mińsk Mazowiecki

 • Anna M. Suwałki

 • Ula S. Warszawa

 • Tadeusz Ś. Tarnów

 • Tadeusz Nowak N. Kraków

 • Andrzej S. Warszawa

 • Tomasz W. warszawa

 • Teresa M. Warszawa

 • Ireneusz G. Warmia

 • Elżbieta C. Katowice

 • Andrzej Madej M. Kraków

 • Małgorzata O. Kraków

 • Karolina H. Poznań

 • Paweł P. Wieluń

 • Tomasz D. Londyn

 • Stanislaw K. Zarczyn45

 • Andrzej T. Narbonne

 • Jolanta R. Szczecin

 • Łukasz C. GARDEJA

 • Dorota Jacewicz J. Poznań

 • Barbara J. nowa Sol

 • STANISŁAW K. GORZYCE

 • Włodzimierz G. Kraków

 • Bartek A. Elbląg

 • marta o. pila

 • Arkadiusz Piotr D. PIOTRKÓW TRYBUNALSKI

 • Elżbieta G. Poznań

 • Adam C. Toronto

 • Bogumiła M. Marki

 • Malgorzata P. Rumia

 • Krzysztof Z. Piotrków Trybunalski

 • Paweł D. Przysucha

 • Michalina Ś. Oborniki

 • Paweł G. Łódź

 • Bogusław H. Kraków

 • Dawid P. Oborniki

 • Lidia Ł. Kalisz

 • Mirosław T. Wrocław

 • Agata S. Kraków

 • Wanda D. Warszawa

 • Regina P. Chrzanów

 • Wanda L. Warszawa

 • Ryszard P. ELBLĄG

 • Anna Janczarek J. Wilkołaz

 • Agnieszka C. Świnoujście

 • Ryszard L. Bydgoszcz

 • Małgorzata D. Kalisz

 • Alina D. Drygały

 • krzysztof c. jastrzębie zdrój

 • Bogumił S. OLKUSZ

 • Mateusz B. Wodzisław Śląski

 • Kazimierz R. Łobez

 • Jolanta M. Siemianowice Śląskie

 • Lidia D. Piła

 • EDWIGE K. Montrouge

 • Alina W. Dzierżoniów

 • Leszek K. Gorzów Wlkp./Słońsk

 • Wladyslawa L. Bydgoszcz

 • Dariusz W. RACIBÓRZ

 • Paweł M. Szczurawice

 • Kamil M. Warszawa

 • Jan W. Gdańsk

 • Teresa R. Kraków

 • Malgorzata C. Polaniec

 • Malgorzata C. Polaniec

 • Sławomir J. Iwierzyce

 • Leszek K. Janów

 • Aneta O. Gniewkowo

 • Robert C. Blachownia

 • Paweł s. Skrzyszów 184c

 • KRYSTYNA U. PYSKOWICE

 • Krystyna P. Ajax Ontario Canadak.

 • Teresa K. Olszyna

 • Monika M. Warszawa

 • Iwona S. Nowy Sącz

 • Paweł P. Piotrków Trybunalski

 • Lidia W. Olszyna

 • Maciej J. Głogów

 • Halina Kopiec K. Gorzów WLKP

 • Elzbieta H. Wrocław

 • Michał Rusjan R. Warszawa

 • Przemysław W. Łódź

 • Wojciech K. Zielona Góra

 • Wiesława K. Tarnów

 • Andrzej Głowacki G. Kielce

 • Regina K. Ostróda

 • Andrzej K. Stalowa Wola

 • Jan S. Kudowa-Zdrój

 • Krystyna G. Krasnobród

 • Sławomir W. 97_500

 • Janusz M. Kraków

 • Krystyna Ż. Rzeczna

 • Anna G. Pruszków

 • Zofia D. Staszów

 • Miłosz T. Ustka

 • Elżbieta W. Kraków

 • Elżbieta K. Przenosza

 • Piotr G. Łódź

 • Czesław L. Sydney

 • Maria S. Ostrowiec Świętokrzyski

 • Ireneusz W. Włocławek

 • Bogumiła R. Warszawa

 • Wojciech K. Sopot

 • Tomasz W. Legnica

 • Robert R. Kraków

 • Bogusław K. Chorzów

 • Jozef L. Ottawa

 • Elżbieta M. Łódź

 • Alicja Jan K. Bełchatów

 • Basia S. Radom

 • Przemysław P. Katowice

 • Antoni B. Toruń

 • Andrzej Tomasz Sobolewski S. Tychy

 • Aleksandra M. Kraków

 • Agnieszka S. Kielce

 • Tadeusz K. Sosnowiec

 • Marianna K. Calgary

 • Czesława P. Kraków

 • małgorzata D. Wicina

 • Hanna P. Wyszków

 • Krzysztof S. Białystok

 • Marcin K. Bielawa

 • Anna Jabłonowska J. Warszawa

 • Szymon Klimek K. Poznań

 • Joanna W. 95-100

 • Daniel T. Kraków

 • Zygmunt S. Hollywood Florida USA

 • Anna T. Kraków

 • Iwona T. Mińsk Mazowiecki

 • Elzbieta K. Bujakow

 • Katarzyna P. Warszawa

 • Dorota K. Oleśnica

 • Andrzej Kutesko K. Szczecin

 • kasia S. głuchołazy

 • Tomasz P. Warszawa

 • Jagoda C. Lublin

 • Katarzyna D. Kraków

 • Zygmunt P. Ostrołęka

 • Grażyna J. Lwgionowo

 • Barbara R. Radom

 • Mariola P. Calgary

 • Andrzej S. Warszawa

 • ZOFIA F. KRAKÓW

 • Piotr A. Kalisz

 • Jolanta Mitan M. Grójec

 • Barbara K. Brzozów

 • Larysa B. Przemysl

 • Dominik R. Ballyshannon

 • Piotr B. Gdańsk

 • Andrzej M. Grójec

 • Maria B. Niemcy

 • Adam N. Warszawa

 • anna dąbrowska d. częstochowa

 • aneta L. Proszowice

 • Kazimierz G. Poznań

 • Wiesław P. Gdańsk

 • adam l. proszowice

 • Jacek M. Poznań

 • Sara S. Kraków

 • Józef G. Bydgoszcz

 • Stanisław K. Kraków

 • Marzanna P. Chełmno

 • Zuzanna J. Warszawa

 • Marek P. Kraków

 • Maria T. Zielona Gora

 • Joanna W. Mikołów

 • Irena M. Kopeć

 • Wanda T. Komorów

 • danuta k. katowice

 • Antoni W. Giżycko

 • Ryszard Jastrzębski J. Strupina

 • Wiesław Ł. Nowogrodziec

 • Małgorzata Olewicz O. Rzeszów

 • Zdzisław S. Bytów

 • Krzysztof Z. Suwałki

 • Waldema J. Mierzynj

 • Klaudia B. Randers , DENMARK

 • jozef S. katowice

 • Malgorzata B. Gorzów Wlkp.

 • Artur B. Czudec

 • Artur B. Marcinkowice

 • Zdzisław M. Gorlice

 • Jacek S. Biłgoraj

 • KRYSTYNA O. WOŁCZYN

 • Krzysztof J. Dalachów

 • Aleksandra K. Oslo

 • Franciszek K. Heiligenhaus

 • Anna M. Frankfurt am Main

 • Justyna M. Kraków

 • teresa zinkel z. RUMIA

 • Wiesław P. Gdansk

 • Jadwiga N. Opole

 • Bożena L. TCZEW

 • Krystyna K. Calgary

 • Janina K. Krosno

 • Andrzej T. Płock

 • Elzbieta N. Ottawa

 • Tomasz K. Oslo

 • Beata S. Białystok

 • Wojciech S. WARSZAWA

 • Wiesław W. Warszawa

 • Krystyna Kapłan K. Radomsko

 • włodzimierz N. Warszawa

 • Franciszek K. Zakopane

 • Mirosława Ł. Wałbrzych

 • Katarzyna U. Gdansk

 • Teresa Ż. Warszawa

 • grazyna s. gdansk

 • Danuta K. Sztum

 • Władysław K. Bydgoszcz

 • Jolanta M. Warszawa

 • Zbyszek Masłowski M. Rzeszów

 • Anna Z. Łódź

 • Zbigniew S.

 • Piotr D. Józefów

 • Grażyna M. Katowice

 • Wojciech M. Wroclaw

 • Tomasz S. Toruń

 • Elzbieta N. Fountain Valley

 • Piotr S. Trzcianka

 • Adrian P. TARNOBRZEG

 • Jan S. Cochrane Canada

 • Hanna P. Ottawa

 • Danuta S. BISKUPIEC

 • Sławomir J. Bydgoszcz

 • Elżbieta H. Krosno

 • Anna Z. Melbourne

 • Józefa Ś. Michałowice

 • Łukasz Jończyk J. Warszawa

 • Andrzej L. Tczew

 • Maria S. Cochrane Canada

 • Franciszek S. Warszawa

 • Piotr C. Skaryszew

 • Lucyna N. Kraków

 • jolanta H. London Canada

 • Przemyslaw M. Stargard

 • Dariusz J. Białystok

 • Ewa K. KOŃSKIE

 • tadeusz p. Jastrzębie-Zdrój

 • Jacek C. Warszaw

 • Andrzej C. Lomza

 • Krystyna M. Wroclaw

 • Maria K. Chicago

 • Anna S. Warszawa

 • Grzegorz Adamczyk A. Radoszyce

 • Tadeusz K. Zduny

 • Ewelina Ł. Nottingham

 • Krzysztof S. Gdańsk

 • Marek M. Siedlce

 • Mirosława M. Żory

 • Nina Rusjan R. Warszawa

 • Alina K. Bruksela

 • Grzegorz S. Strzyżów

 • Katarzyna P. Wrocław

 • Wiesława B. Warszawa

 • Tomasz R. Wrocław

 • Krzysztof S. Gdansk

 • Małgorzata U. Tarnów

 • Jacek F. Żabia Wola

 • Andrzej D. NAMUR

 • Jolanta S. Warszawa

 • Rafał W. Poznań

 • Włodzimierz B. Kraków

 • Regina G. Gdańsk

 • anna marchut m. nisko

 • Agnès S. Krefeld Germany

 • Krystyna W. Katowicew

 • Dorota U. Toronto

 • Waldemar W. Poznań

 • Jolanta S. Jakubowice Konińskie

 • Barbara B. Kraków

 • Teresa W. Lublin

 • Waldemar K. Nowy Jork

 • Karol J. Olsztyn

 • Krzysztof O. Łódź

 • Barbara K. Nowy Jork

 • Edwin K. Trzcianka

 • Waldemar S. Jakubowice Konińskie

 • Katarzyna O. Wlochy

 • Jacek K. Chrzanów

 • Wojciech M. Bielsko-Biała

 • Krzysztof G. Ottawa

 • Andrzej S. Wrocław

 • Marek C. Pasłęk

 • Aleksandra Murawska M. Białystok

 • Wanda B. Warszawa

 • Jarosław K. Warszawa

 • Wiktor K. Stockholm

 • Wojciech T. Śmigiel

 • Franciszek G. Jarczów

 • Ewa R. Szczecin

 • Krzysztof K. Szczecin

 • Henryka G. Jarczów

 • Beata N. Warszawa

 • Helena W. Szczecin

 • Jan Ż. Włocławek

 • martin U. Toronto

 • Teresa W. Szczecin

 • Mateusz P. Mysłakowice

 • Mieczysław K. Wrocław

 • Joanna H. Paris

 • Czesław Z. Białystok

 • Renata M. Radom

 • jan+ U. Szczecin

 • Teresa M. Warszawa

 • Teresa M. Warszawa

 • Teresa M. Warszawa

 • Anna Z. Rejowiec

 • Marek K. Warszawa

 • Bogdan B. Szczecin

 • Jarosław R. Mielec

 • Barbara K. Poznań

 • Krzysztof J. Częstochowa

 • Lucyna B. Ottawa

 • Julian K. Szczecin

 • Małgorzata S. Wieluń

 • Beata P. Rzeszów

 • marek f. warszawa

 • Iweta M. Monachium

 • Bogdan J. Stary Sącz

 • Elizabeth U. Toronto

 • robert r. warszawa

 • krystyna s. gniezno

 • Piotr S. Otwock

 • Jan B. Myszków

 • Jolanta A. Osiek k.Oswiecimia

 • KRYSTYN H. FLUSHING

 • Danuta C. Kraków

 • Krystyna Mendelska M. Warszawa

 • Wiesław K. Wola Baranowska

 • Grzegorz P. Żelechów

 • Dariusz Ziemba Z. Łódź

 • Ewelina K. Zabrze

 • Ryszard G. Adamów / Zamościa

 • Danuta R. Würzburg

 • Ryszard C. Warszawa

 • Andrzej S. 87-100 Torun

 • Krzysztof N. Nowy Sącz

 • Krzysztof B. łęczna

 • Zofia N. Chicago

 • RENATA J. OTTAWA

 • Grzegorz G. Gdańsk

 • Wit Z. Żołynia

 • Bożena B. Poznań

 • Bożena B. Szczecin

 • Maria P. Poznań

 • Mieczysław Z. Żywiec

 • Jerzy G. Skawina

 • Paweł P. Lwówek

 • Zdzisław K. 37-700 Przemyśl

 • Tadeusz L. Brańśk

 • Bogusław B. Izabelin

 • Danuta M. Białystok

 • Szymon Z. Kraków

 • Krzysztof m. Gostynin

 • Marią M. Kraków

 • Irena S. Zabkowice sl

 • elżbieta k. serock

 • Krystyna K. 37-700 Przemyśl

 • Teresa Ś. Jędrzejów

 • Marek W. Tarnów

 • Alina Sobocińska S. Kraków

 • Adam K. Kamionka Wielka

 • GRZEGORZ W. Ariss. Ontario Canada

 • Jadwiga S. Blachownia

 • Jerzy C. Lake in the Hills

 • stanislaw s. Legnica

 • Christina T. Ateny,Grecja

 • Michał D. Wałcz

 • Krystyna K. Ustron

 • Krystyna K. Ustron

 • Krystyna K. Ustron

 • Andrzej Z. Ostrzeszów

 • Tadeusz Ś. Blachownia

 • Ryszard D. Szczecin

 • Wojciech M. Krakó

 • Andrzej G. Bochnia

 • Jolanta K. Lublin

 • Anna P. Uscie Gorlickie

 • Wiesława G. Radomsko

 • Tadeusz H. Kraków

 • Lucyna Gajdek M. Debica

 • Sławomir P. Praszka

 • Roman S. Warszawa

 • Bronisław K. Warszawa

 • Adam K. Sosnowiec

 • Ryszard J. Nysa

 • Piotr Kukiełka K. Biłgoraj

 • Barbara Ż. Warszawa

 • sylwester r. skarzysko-kamienna

 • Małgorzata G. Zamość

 • Zdzisław S. Jarosław

 • Władysław S. Żywiec

 • Sławomir U. Tarnów

 • Alicja M. Tarnów

 • Iwona L. Munchen

 • Rafał D. Dzierżoniów

 • Leszek S. Ateny

 • peszat w. Tychy

 • Zygfryda N. 58-508 Jelenia Góra, Dziwiszów 56.

 • Bronisław M. Wrocław

 • Mariusz K. Zambrów

 • Kazimierz P. rzeszów

 • Waldemar O. Rzeszów

 • danuta o. szczecin

 • Radoslaw C. Weggis

 • Teresa D. Gdańsk

 • Hanna K. Kraków

 • barbara L. Rudzica

 • Ewa W. Wrocław

 • Rafał M. Łódź

 • Wanda S. Pruszków

 • Antoni L. Rudzica

 • Grzegorz K. Przodkowo

 • Teresa M. Katowice

 • Andrzej M. Edmonton

 • Ewa A. Lublin

 • Kamila W. Kraków

 • Grazyna O. Rzeszow

 • Sebastian S. Nysa

 • Krzysztof R. Świebodzin

 • Katarzyna N. Warszawa

 • Stefan T. Kraków

 • Teresa M. Katowice

 • Rafał t. Kurzętnik

 • Grzegorz G. Londyn

 • TADEUSZ W. LUBLIN

 • Jan Paweł N. Wrocław

 • Ludwika N. Wrocław

 • Krystyna S. Śrem

 • Stanisława W. Kraków

 • Krystyna F. Warszawa

 • Bogdan M. Warszawa

 • Piotr P. Gryfino

 • Lidia B. Bielsko-Biała

 • Adam E. Lubianka

 • Mariusz K. Borowa

 • nina b. hamburg

 • Daria P. Gryfino

 • Maria P. Puszczykowo

 • Marcin K. Młynarze

 • Cezary W. Słupsk

 • Franciszek Edmund C. Szczecin

 • Gabriela K. Borowa

 • Anetta Świerczyńska Ś. Staroźreby

 • Barbara C. Szczecin

 • Piotr B. Warszawa

 • Wioleta P. Jelenia Góra

 • Robert S. Ostrołęka

 • Bogumiła Z. Jaźwiny

 • Bożena P. Jurgów

 • Patrycjusz P. Jelenia Góra

 • Stefan K. Gliwice

 • Arkadiusz B. Warszawa

 • Marek Ł. SANOK

 • Krzysztof Z. Jaźwiny

 • Barbara N. Poznań

 • Rafal P. Zator

 • Ida S. Berlin

 • Beata Ś. Białystok

 • Andrzej T. Płock

 • Danka M. Grudziądz

 • Agnieszka Magdalena N. Wrocław

 • LENART NIKOLA L. Knurów

 • Zofia K. KATOWICE

 • Edward T. Kielce

 • SZYMCZAK WIESLAWA S. Knurów

 • Bożena J. Sanok

 • Piotr K. Krosno

 • Regina P. Calgary

 • Jarosław B. Gdynia

 • Iwona D. Wroclaw

 • Jan S. Bytom

 • Alicja K. Porąbka

 • Miroslawa J. Gdynia

 • Maria P. Żyrardów

 • Danuta S. Bytom

 • kazimierz g. rzeszów

 • Katarzyna S. Stuttgart

 • Tomasz S. Rybnik

 • Krzysztof Ł. Lubin

 • Elizabeth P. Chicago

 • Krzysztof G. Bournemouth UK

 • Stanisław Jerzy D. Zakopane

 • Danuta K. warszawa

 • Bogusława O. Warszawa

 • Stanisław n. Gdańsk

 • Franciszek s. hrubieszow

 • Maks S. Santa Clarita USA

 • Marcin S. Santa Cruz de Tenerife

 • Łukasz A. Wodzisław Śląski

 • Anna F. Minneapolis, MN

 • Alicja B. Lodz

 • Wojciech Stanisław A. Randers, Danmark

 • Ewa R. Toruń

 • Roman K. Olsztyn

 • Darek M. Santa Monica USA

 • bronisław k. siemiechów

 • Grażyna Zarębska Z. Łódź

 • Zbigniew O. Warszawa

 • Paweł S. Bydgoszcz

 • Edyta A. Randers, Danmark

 • Piotr Zarębski Z. Łódź

 • Michał R. Wrocław

 • Grażyna S. Bydgoszcz

 • Anna S. Poznań

 • Ryszard P. Gauting/Bawaria

 • Wojciech S. Poznań

 • miroław s. Rumia

 • Roman D. GDYNIA

 • Ewa H. Gliwice

 • Ewa D. Kraków

 • Joanna P. Kraków

 • Waldemar M. Katowice

 • krzysztof s. Sosnowiec

 • Walerian P. Zielona Góra

 • ANNA K. Jarocin

 • Joanna R. Lublin

 • Grzegorz G. Marki

 • Barbara F. Lublin

 • Agnieszka S. Warszawa

 • Anna J. Kraków

 • Jacek J. Ottawa, Canada

 • Jacek W. Birmingham uk

 • Irena Szatkowska S. Kielce

 • Nina W. Chicago

 • Paweł D. Kłodzko

 • Małgorzata K. Olsztyn

 • Adam J. Kraków

 • Maria i Mateusz F. Kraków

 • Damian L. Lewin Brzeski

 • Bogdan Wójtowicz W. Kraków

 • tomasz z. gorlice

 • Ewelina B. Kołbiel

 • Stanisław H. Grojec

 • Justyna M. Jawor

 • Marta P. Spytkowice

 • Paulina Z. Krakow

 • Joanna S. Częstochowa

 • Stowarzyszenie Historii Spytkowic F. Spytkowice

 • Roma M. Wrocław

 • Barbara K. Olsztyn

 • Piotr K. Koszalin

 • Zbigniew P. Białystok

 • Ewa P. Białystok

 • Paweł J. Grudziądz

 • Maria i Andrzej F. Spytkowice

 • Anna P. Środa Wielkopolska

 • Anna J. Kraków

 • Marek C. Toruń

 • Sylvia S. Brig - Szwajcaria

 • Paulina R. Kraków

 • Cezary Mirecki M. Warszawa

 • Wiktor J. Kraków

 • Daniel J. Kraków

 • Lidia M. Pruszków

 • Wiesław S. Koluszki

 • Maria J. Grudziądz

 • Alina S. Bełchatów

 • Janusz W. Kalisz

 • Andrzej P. Warszawa

 • Mariusz P. Łaskarzew

 • Krzysztof K. Kutno

 • Anna S. Słubice

 • Jarosław K. Ciechocinek

 • Isabell S. Brig - CH

 • Wioletta K. Stare Pole

 • Stanisław D. Łódź

 • Wojciech Blazejczyk B. Kozieglowy

 • adam a. kielce

 • Liliana G. Gatineau

 • Bogusław K. Olsztyn

 • Dariusz J. Koszalin

 • Henryk R. Bydgoszcz

 • Helmut K. Mikołów

 • Włodzimierz W. Gdańsk

 • Karol T. Torun

 • Jolanta S. Visp - Szwajcaria

 • Roman K. Gdynia

 • Marek M. Ostrów Wielkopolski

 • Janina K. Zamość

 • Dawid Rak R. Częstochowa

 • Krzysztof J. Zamość

 • Danuta, Franciszek S. 62 200 Gniezno

 • Jakub D. Gdańsk

 • Irena Kosior K. Warszawa

 • Ewa N. Gdańsk

 • Marek B. Bydgoszcz

 • Zdzisław I. Otwock

 • Bogdan W. Warszawa

 • bozena c. lublin

 • Andrzej K. Poznań

 • Marek K. Gostyń

 • magdalena b. włocławek

 • Lech. S. Wrocław

 • elzbieta p. lublin

 • Jolanta S. Pszczyna

 • Wojciech S. Lublin

 • Błażej K. olsztyn

 • Bogdan K. Witoszyn

 • Dariusz C. Katowice

 • Maria J. Świdnik

 • Mirosław S. Pszczyna

 • Marcin G. Gdańsk

 • RENATA CHOJNACKA C. olsztyn

 • Joanna C. Grodzisk Mazowiecki

 • Ilona C. Toruń

 • Zenon P. Sopot

 • Zuzanna M. SŁUBICE

 • Barbara Ł. Kraków

 • Kazimierz J. Tczew

 • Zdzisław P. Szczecin

 • Emilia J. Białystok

 • Andrzej S. Bełchatów

 • Krystyna K. Lublin

 • Paweł Ł. Kraków

 • Tomasz P.

 • Barbara W. Kraków

 • Bożena P.

 • Lech D. Starogard Gdański

 • Karol K. Poznań

 • Krzysztof K. Bielawa

 • Paweł B. Warszawa

 • Barbara Z. Lublin

 • Adam W. Wrocław

 • Wiesław B. Szczecin

 • Jerzy S. New York

 • Maciej J. Santa Ceuz de Tenerife

 • Anna W. Włocławek

 • Aneta K. Brooklyn

 • Michal M. Poznan

 • Boguslaw S. Nowy Jork

 • WŁADYSŁAW R. MIĘDZYZDROJE

 • Zygmunt M. Paryż

 • elżbieta b. poznań

 • Kazimierz R. Lubań

 • Danuta S. Chełm

 • Tadeudz W. Turawa

 • Urszula T. Szczecin

 • L.Wojtek B. Atlanta USA

 • Maciej N. Kalisz

 • Janina S. Chicago

 • Anna W. Ottawa

 • Alicja Wierzchowska W. Grudziadz

 • Katarzyna K. Kożuchów

 • Stanisław Z. Lublin

 • Marek K. Lesko

 • Józef O. Sulejówek

 • Maria Dorota P. Warszawa

 • Jerzy Gałka G. Andrychów

 • Krystyna J. Sosnowiec

 • Matylda J. Lublin

 • Kazjmerz P. Tuchów

 • Piotr J. Lublin

 • Jolanta S. Jelcz-Laskowice

 • Marek K. Tarnów

 • Karol M. Czarna Białostocka

 • Stanisław Ż. Legnica

 • Bogdan P. Nowy Jork

 • Waldemar P. Chicago, USA

 • Agnieszka J. Lublin

 • Paweł Zalewski Radny Dzielnicy Praga Południe m. st. Warszawy Z. Warszawa

 • Edwige P. Warszawa

 • Tadeusz S. Łódź

 • Stanislaw L. Głuchołazy

 • Krystyna D. Świdnica

 • Anna Winnicka - Winnicka - Kucharek W. DUCZKI

 • Marzenna D. Chicago, USA

 • Alfred S. Kraków

 • Wojciech M. Bruksela

 • andrzej s. warszawa

 • Kinga W. Brzesko

 • Małgorzata P. Warszawa

 • Grzegorz M.

 • Szymon Małecki M. POZNAŃ

 • Czesława Chomicz C. Kórnik

 • Grzegorz Ł. Edmonton Kanada

 • Ewa K. Kraków

 • Krzysztof K. Poznań

 • jerzy a. warszawa

 • Barbara Ś. Naprawa

 • Piotr H. Barwałd Górny

 • Maciej G. Poznań

 • Kamil D. Kublin

 • Tadeusz Nabywaniec N. Sanok

 • Miroslawa C. Weggis Szwajcaria

 • Krystyna R. Częstochowa

 • HANNA B. Sosnowiec

 • Teresa D. Szczecin

 • Bogdan K. Kozienice

 • Jarosław B. Pyrzyce

 • Remigiusz Sawicki S. Poznań

 • Karol G. Andrychów

 • Anna W. Poznań

 • Dariusz K. Bangkok

 • Anna K. Poznań

 • Krzysztof G. Roczyny

 • Natalia W. Bolesławiec

 • Wiesław M. Kraków

 • Arkadiusz L. Dobre Miasto

 • Alicja Kajak-Zięba K. Poznan

 • Piotrek M. Kamesznica

 • Zbigniew M. warszawa

 • katarzyna p. warszawa

 • Janina U. Kraków

 • Jerzy K. Zamość

 • Władysław M. Toruń

 • Jolanta P. Warszawa

 • Jan R. Chechło Pierwsze

 • magdalena k. bruksela

 • Sławomir P. Berlin

 • Zbigniew I. Krotoszyn

 • grzegorz d. kraków

 • Krzysztof K. Gdansk

 • Henryk Z. Bydgoszcz

 • Agnieszka G. Halinow

 • Emil G. Warszawa

 • Danuta K. Nowa Sarzyna

 • Aleksandra W. Berkeley

 • Sabina H. Brzeg

 • Sławomir Ż. Opole

 • jerzy s. biłgoraj

 • Andrzej W. Poznań

 • Jacenty R. 34-745 Spytkowice 603

 • Bartłomiej W. Łaziska

 • Józef P. Jarosław

 • andrzej j. łaskarzew

 • Paweł W. Lublin

 • Andrzej P. Jawornik

 • Hubert K. Rawa Mazowiecka

 • Małgorzata Ł. Siemiatycze

 • Andrzej S. Wrocław

 • Zbigniew l. WARSZAWA

 • Barbara O. Bolonua

 • MAREK L. WIERZBICA

 • Robert K. Kraków

 • Elżbieta i Czesław L. Sosnowiec

 • Anna K. Lublin

 • Marta G. Londyn, Wielka Brytania

 • Adam P. Kraków

 • Bernard W. Mierzyn

 • Marek Z. Rejowiec

 • Natalia Rysz R. Katowice

 • Bogumiła P. Ostróda

 • Stanisław P. Kalwaria Zebrzydowska.

 • Irena K. Kraków

 • Grażyna Nieleszczuk N. Żabieniec

 • Grażyna Nieleszczuk N. Żabieniec

 • Janusz G. Wrocław

 • Slawomir K. Lublin

 • Marcin J. Tychy

 • Danuta M. Olsztyn

 • Milena W. Siedlce

 • Marta L. Warszawa

 • Jacek Z. Białobrzegi

 • Kazimierz L. Przerośl

 • Rafał W. Siedlce

 • Tomasz Schoen S. Poznań

 • robert J. Warszawa

 • Barbara O. Sopot

 • Jan T. Herby

 • Adam K. Opoczno

 • Gabriela S. Nakło nad Notecią

 • Krystyna K. Roth

 • Maciej G. Warszawa

 • Jolanta Karlsson K. Kristinehamn

 • URSZULA L. Warszawa

 • Joanna J. Wiktorow

 • Grzegorz M. Preston

 • Mirosław S. Leszno

 • Jan Zygmunt G. 59-400 Jawor

 • Artur M. Gostyń

 • Marianna M. Ożarów

 • Tadeusz L. Warszawa

 • Bogdan R. Piława Górna

 • Jolanta L. Ottawa

 • Krzysztof K. Inowrocław

 • Andrzej B. Sanok

 • Krystian Greba G. des plaines

 • szymon K. Mława

 • Robert J. Tarnów

 • Jacek Maria N. Poznań

 • Krzysztof F. Zawadzkie

 • Leszek Z. Warszawa

 • Jozef Jozef K. Krakow

 • Grzegorz P. Łomża

 • Andrzej B. Wrocław

 • Dagmara G. Zamość

 • Anna K. Gdynia

 • Danuta B. Czestochowa

 • Jadwiga C. Dąbrowa Górnicza

 • Aleksandra M. WALBRZYCH

 • Tadeusz K. Chilliwack, BC Kanada

 • Franciszka L. Gdansk

 • Agata Z. Głogów Mlp.

 • Jolanta K. nysa

 • Alicja i Henryk K. Wrocław

 • Lidia B. Gdansk

 • Tadeusz K. nysa

 • Piotr Z. Zabrze

 • Janusz M. Zabrze

 • DANUTA B. Gdańsk

 • Maria W. Międzyzdroje

 • Janusz Ł. Kraków

 • Anna K. Chicago

 • Janusz K. Chicago

 • Maria N. Katowice

 • Barbara Z. Chicago, IL, USA

 • Maria T. Legnica

 • Miroslaw Z. Montrose

 • Janusz M. Sztokholm

 • Piotr R. Jelenia Góra

 • Maria M. Piotrków Trybunalski

 • Grzegorz W. Rychwał

 • Rafał K. Szczecin

 • Anna N. Chrzanów

 • Dariusz K. Libiąż

 • Barbara S. Wieś Żmiąca

 • Zofia B. Otrębusy

 • Jan K. Oleśnica

 • Urszula o. Krasnik

 • Kinga O. Warszawa

 • Mariusz Z. Ełk

 • Zbigniew P. Czeszewo

 • Zofia B. Kraków

 • Jacek G. Zamość, Monachium,

 • Mariusz K. Piotrków Trybunalski

 • Krystyna Z. Nowy Jork

 • MARIA N. MISSISSAUGA

 • Krystyna Ś. Chojnów

 • Jerzy F. Gliwice

 • MIROSLAW BOGDAN A. KWIDZYN

 • Mikołaj B. Warszawa

 • Janusz K. Wrocław

 • Dorota N. Torun

 • MAŁGORZATA S. WIELUŃ

 • Józefa Małgorzata A. Luboń

 • Alicja K. Warszawa

 • Marek K. Kraków

 • Katarzyna A. Pruszków

 • Zbigniew M. Sierpc

 • Ewa Łachut Ł. Wadowice Górne

 • Wieslaw S. Schaumburg,il usa

 • Leszek K. Łęczna

 • PIOTR B. JELENIA GÓRA

 • Tomasz W. Kraków

 • Jerzy M. Nowy Jork

 • Joanna P. Toruń

 • Wiesław M. CHOJNICE

 • Antoni W. Poznań

 • Mariaj G. Berlin

 • Bernardeta K. Zielona Góra

 • Danuta O. Brzeźnica(Podkarpackie)

 • Katarzyna Theus T. Gdynia

 • Janina C. Stargard

 • Anna K. Rzeszów

 • Anna T. Olkusz

 • Bożena S. Mińsk Maz.

 • Maciej B. Wołomin

 • Janusz T. Olkusz

 • Grzegorz Z. Łomża

 • Marta M. Wrocław

 • Teresa J. Częstochowa

 • Dorota G. Katowice

 • Wojciech e. alta

 • stanislaw i. hamilton canada

 • Urszula I. Kraków

 • Danuta L. Kamionka Gorna

 • Krzysztof M. Chrzanów

 • Jacek K. Nowy targ

 • Leokadia S. Świdnica

 • Krystyna R. Ełk

 • Bronisław K. Sanok

 • Tomasz K. Kalisz

 • jagoda r. pruszków

 • Jacek Z. Białystok

 • Marta L. Sztokholm

 • Boguslawa P. Zielona Gora

 • Iwona S. Danderd, sverige

 • Joanna S. Niebocko

 • Robert K. Kroscienko Wyzne

 • Jarosław K. Chojniczki

 • Wojciech P. Tuchola

 • Ireneusz P. Täby, Szwecja

 • Zbigniew J. Częstochowa

 • Józefa B. Warszawa

 • Zbigniew L. Dobre Miasto

 • Henryk O. Blachownia

 • Anna M. Katowice

 • Maria A. police

 • Piotr M. Radom

 • Boguslaw K. Bensalem

 • Mirosława C. Sochaczew

 • Wojciech S. Paryż/Francja

 • Maria B. Jodłówka-Wałki, Tarnów

 • Anna G. Wadowice

 • Irena G. warszawa

 • Stanisław W. Suraż

 • Antoni W. Suraż

 • Teresa S. Paryz/Francja

 • Józef K. Nowogard

 • Róża W. Suraż

 • Maria Borcz B. Gorzów

 • adam s. Tychy

 • Grzegorz G. warszawa

 • Grzegorz D. Rzeszów

 • Jan W. Suraż

 • Anna M. Koło

 • Ewelina D. Świdnica

 • Czesław O. Książ Wielki

 • Eulalia i Ryszard S. Zegrze Południowe

 • Mariusz W. Suraż

 • Tomasz T. Trzciankja

 • Zofia D. Świdnica

 • Sławomir L. Łódź

 • DOROTA M. SPALONA

 • Aniela W. Suraż

 • Urszula N. Poznań

 • Piotr M. Rzeszów

 • Andrzej J. Rychwał

 • Jan S. Zgorzelec

 • Małgorzata Skrzek S. Dąbrowa Górnicza

 • Magdalena O. Nowa Wieś Wielka

 • kamil p. warszawa

 • Barbara Ś. Warszawa

 • zbigniew w. oakville canada

 • Krzysztof K. Kalisz

 • Urszula G. Książ Wielki

 • klaudia b. warszawa

 • Andrzej D. Świdnica

 • Alicja M. Łódz

 • bogdan s. jelenia góra

 • Krzysztof J. Warszawa

 • Bożena N. Lędziny

 • Marek B. Krzywaczka

 • Andrzej D. Tychy

 • Marcin J. Malbork

 • Bogdana K. Kraków

 • architekt SŁAWOMIR H. Lublin

 • Józef G. Ostrowiec - Św.

 • Wojciech G. Poznań

 • Zbigniew Wierzbicki W. TORUŃ

 • Regina Goman G. Edmonton

 • Krystyna C. Lędziny

 • Mateusz P. Konin

 • Wanda Ł. Sieradz

 • Krzysztof S. Czestochowa

 • Maria S. Konin

 • Krzysztof R. Warszawa

 • Józef S. Konin

 • stanislaw m. kalisz

 • Krystyna W. Poznań

 • JERZY M. BIAŁYSTOK

 • Grażyna D. Warszawa

 • Malgorzata W. Wieden /AUSTRIA/

 • Bogdan D. Dörfles-Esbach

 • Oliwia R. Warszawa

 • Anna B. Mława

 • Piotr K. Wałbrzych

 • Wojciech A. Wieden /AUSTRIA/

 • Maciej G. Gdynia

 • Wioletta K. Kartuzy

 • Marek M. Gorzow Wielkopolski

 • Andrzej B. New York

 • Grzegorz S. Będzin

 • Czesław K. Kożuchów

 • Jacek S. Lipno

 • Aleksandra M. Czaple

 • Krystyna W. Ottawa

 • Adam P. Mińsk Mazowiecki

 • Tadeusz Rusin R. Norsborg

 • Mateusz M. Czarne

 • Martyna T. Częstochowa

 • Henryka K. Łopuszna k/Nowego Targu

 • Piotr K. Legnica

 • Sebastian P. Jaworzno

 • Wojciech P. Wrocław

 • Marcin Polak P. KRAKÓW

 • jerzy k. kłobuck

 • jolanta d. miedzyrzecz

 • Elzbieta G. Krefeld

 • Stanisław B. Toruń

 • Rafal Kubicki K. Łódź

 • Stanisław B. Warszawa

 • Tadeusz B. Warszawa

 • Stanisław G. Biezc

 • Małgorzata K. Gdańsk

 • Andrzej G. Skokowa

 • Wieslaw K. Gdansk

 • Monika M. Warszawa

 • Wanda S. Port Saint Lucie

 • Bartosz W. Siemiatycze

 • Wiesława J. Warszawa

 • Iwona K. Gdansk

 • Zofia P. Ciechocinek

 • Teresa S. Konstancin-Jeziorna

 • Radosław M. Kołobrzeg

 • Sławek M. Łomża

 • Józef P. Tarnów

 • witosław m. kraków

 • Leszek S. Konstancin-Jeziorna

 • Roman J. Poznań

 • j W. Zabrze

 • Ignacy W. Zagranjca

 • Jacek K. Piotrków Tryb.

 • Grzegorz K. Sobótka

 • Michał T. Częstochowa

 • Małgorzata G. Radom

 • Hanna K. Wroclaw

 • Adam K. Jawiszowice

 • Krzysztof Pawlak P. WOŁOMIN

 • Jacek U. Rzeszów

 • grzegorz s. Szczecin

 • Wojciech L. Legnica

 • Alicja J. Malbork

 • Teresa M. Namysłów

 • Krystyna M. Puławy

 • Mirosława Lewandowska L. Oosterland

 • zofia P. Wałbrzych

 • Krystyna K. Kłodzko

 • Sławomir W. Żórawina

 • Janina Z. Przemysl

 • Lila S. Kraków

 • ludwik j. linköping

 • Anna Nicpon N. Namysłów

 • Zbigniew B. Częstochowa

 • Marek W. Kraków

 • Jan P. Warszawa

 • Barbara K. Rybakowo

 • Joanna F. Chmielno

 • Iwona S. Wroclaw

 • ZBIGNIEW G. GRADOWO

 • Anna Ż. Frombork

 • Władysław Małgorzata O. Świebodzin

 • Henryk W. Warszawa

 • Beata W. Tarnów

 • Henryka G. Ciechocinek

 • Maria P. Ottawa

 • Stanislaw L. Warszawa

 • Maria W. Krapkowice

 • Piotr K. Wałbrzych

 • Jerzy L. Brodnica

 • Katarzyna T. Dabrowa chelminska

 • Krzysztof T. Limanowa

 • Wojciech G. Hamburg

 • Elżbieta Kuźma K. Bogdaniec

 • Maria K. Siedlce

 • Andrzej Kuźma K. Bogdaniec

 • Andrzej L. Ostrowiec Świętokrzyski

 • Teresa S. Bydgoszcz

 • Barbara K. Poznan

 • Adam O. Częstochowa

 • Zuzanna Ś. Warszawa

 • Andrzej C. Irlandia

 • Jadwiga Pierzynska P. Kostrzyn nad Odra

 • Sławomir K. Łomża

 • wlodzimierz b. Perth Amboy

 • DARIA C. Bydgoszcz

 • Stanisław K. 66 - 100 Sulechów

 • Stanisław K. 66 - 100 Sulechów

 • Stanisław Ścisłowicz Ś. Przeworsk

 • Krzysztof Cieslikiewucz C. Łabiszyn Kuj .pom

 • Barbara M. Warszawa

 • Wladyslaw Jasinski j. 70-764 szczecin

 • Grażyna K. Remscheid

 • Lidia M. Gdańsk

 • Ewa K. Irlandia

 • Franciszek P. Małkinia Górna

 • Ryszard S. Poznań

 • Andrzej W. Nieporęt

 • Grzegorz N. Kraków

 • Krzysztof K. Zamość

 • Marek W. Berlin

 • Jacek B. Suwałki

 • Andrzej Jan T. Szczecin

 • JAGODA Ż. MŁAWA

 • Irena Ł. Zamość

 • Henryk K. Bydgoszcz

 • Jaremi P. Opole

 • Krzysztof R. Suwalki

 • Wioletta Łowkiet Ł. Łobez

 • Janusz B. Berlin, CT / USA

 • Tadeusz R. Gdańsk

 • Grażyna J. Szczecin

 • Krzysztof B. Rawicz

 • Kazimierz Z. Warszawa

 • Musa C. Wałbrzych

 • Tomasz D. Zgierz

 • Wojciech J. Wałbrzych

 • Przemyslaw Holocher H. Mysłowice

 • Wojciech Kusy K. Essen

 • Piotr K. Warszawa

 • Stella H. Wrocław

 • Krzysztof H. Wrocław

 • Bogdan Ł. Piotrków Tryb.

 • Teresa L. Warszawa

 • Arkadiusz K. Łęczna

 • Anna Serwatko S. Sanok

 • Maria Z. Mysłowice

 • Anna L. Warszawa

 • Krzysztof S. Busko-Zdrój

 • Elżbieta W. Warszawa

 • Halina W. BRZEG

 • Joanna J. Czechowice-Dziedzice / Bern

 • Piotr T. Łódź

 • Janina O. Wałbrzych

 • Małgorzata S. Zambrów

 • Aleksander W. Bydgoszcz

 • Roman B. Bobrowiec

 • Jacek B. Katowice

 • jerzy r. krakow

 • Wanda Ł. Stargard

 • Mieczyslaw G. MiroslawiecGorny

 • Krystyna B. Luzino

 • KRZYSZTOF Z. PILA

 • Aleksandra Gajoch G. Kraków

 • Alicja Barbara P. Jędrzejów

 • Agnieszka B. Wrocław

 • Maria K. Prandocin

 • Grzegorz Boduch B. Siedlce

 • Regina B. Barlinek

 • Alicja Z. Rzeszów

 • Leszek K. Wrocław

 • Hanna Ł. Warszawa

 • Hanna Ł. Warszawa

 • Jarosław P. Łódź

 • Grażyna R. Warszawa

 • Robert P. Warszawa

 • HALINA W. SOPOT

 • Tadeusz Z. Myslowice

 • Grzegorz B. Jelenia Góra

 • Jan . Kraków

 • Jan Zachemski Z. Mississauga

 • Alicja S. Bytom

 • Jerzy L. Dabrowa Gornicza

 • Tadeusz A. Łódź

 • Marzena A. Łódź

 • Dawid Z. Wrocław

 • Wacław C. Warszawa

 • Mariusz B. Poznań

 • Teresa i Adam P. Lublin

 • Renata R. Warszawa

 • Leszek S. Józefów

 • Paulina J. Gdynia

 • Grzegorz G. Lublin

 • Jarosław C. Poznań

 • teresa b. PILA

 • Agnieszka G. Przemyśl

 • Ewa N. Węgra

 • Witold N. Węgra

 • Piotr G. Czchów

 • Andrzej P. Białystok

 • Sebastian S. Jastrzębie Zdrój

 • Aleksandra W. GDYNIA

 • Maria S. Kalisz

 • Wojciech K. Poznań

 • Sylwester F. Godzisz

 • Karol i Małgorzata S. Warszawa

 • Alina Z. Zamość

 • Jerzy T. DZIERŻONIÓW

 • Katarzyna R. Piekary Śląskie

 • Maria J. warszawa

 • Marian M. Jaworze

 • Ryszard B. Nowy Sącz

 • Christian J. 44-360 Lubomia

 • Ryszard H. Rzeszów

 • Monika N. Pleszew

 • JAROSŁAW K. KRAKÓW

 • Wojciech A. Katowice

 • Anna K. Szczecin

 • Maciej P. Londyn

 • Kazimierz B. Żołynia

 • Jarosław G. Sztum

 • Agnieszka P. Otwock

 • Pawel S. Volketswil CH

 • MAREK W. RADOSZYCE

 • Ryszard M. Zagnańsk

 • Jacek K. Londyn

 • Andrzej S. Kraków

 • Wiesława L. Malbork

 • Marta S. Volketswil CH

 • Krzysztof N. Kozice Dolne

 • malgorzata o. antwerpen

 • mietek m. szydłowiec

 • Jarosław H. Kraków

 • Sylwia N. Lublin

 • Jan P. Białka Tatrzańska

 • Agata D. Kraków

 • Jan W. Berlin

 • Mirosław B. Warszawa

 • Henryk R. Lisewo

 • Beata M. Nowy Sącz

 • Krzysztof T. Katowice

 • Barbara U. Gorzów wlkp.

 • MAREK K. 32-712 BUCZKÓW

 • Michal D. Krakow

 • Andrzej N. ŁÓDŹ

 • Zofia i Adam Ś. Nowy Sącz

 • Jacek L. Ostróda

 • Jan C. Zabrze

 • Mateusz R. Pisz

 • Hanna Mrozowska M. Warszawa

 • Jan R. Lublin

 • MARIA K. 32-712 BUCZKÓW

 • Wiesław T. Halinów

 • Wojciech N. Warszawa

 • Beata K. Jaworzno

 • Patryk z. Pisz

 • Tomasz P. Gdynia

 • Antoni B. Kraków

 • Michal L. Pleszew

 • Zygmunt B. Janów Lubelski

 • Piwek M. Jaworzno

 • Barbara C. Kempten

 • Piotr Tadeusz /Solidarność Rolników Indywidualnych od 1980 r., spadkobierca ZIEMIAN - PTZ Oddz. w Łodzi im. Cz. Sł. Bożej Wandy Malczewskiej./ K. 95-060 Brzeziny

 • Krzysztof S. Dobroszyce

 • Piwek R. Jaworzno

 • Teresa K. Puławy

 • janusz g. glenview

 • Jolanta L. Kętrzyn

 • Krzysztof K. Piaseczno

 • Ryszard Z. Łomianki

 • Ireneusz S. Nottingham

 • Krystyna R. Florida, USA

 • Joanna K. Ruda Śląska

 • Mieczysław G. Kraków

 • Bartłomiej S. Rybnik

 • Zofia S. przemyśl

 • Maria B. Wrocław

 • Maciej M. Ostrołęka

 • Rosita B. Wrocław

 • Bogdan Ł. Końskie

 • Artur Kwiatkowski K. Łódź

 • Stanisław D. Poznań

 • Sylwiusz S. 95-200 Pabianice

 • Lesław B. Legnica

 • Zbigniew S. Warszawa

 • Leszek B. Lubartów

 • Beata P. Chorzów

 • Zygmunt S. Daniele

 • Jerzy Smoliński S. Radziejowice Parcel

 • Jaromir L. Szczecinek

 • bogumiła p. poznań

 • Andrzej P. Czechowice-Dziedzice

 • jan c. olawa

 • Alicja D. Szczecin

 • Jarosław U. Piła

 • Natasza D. Borówiec

 • Katarzyna K. Siekierczyn

 • Krzysztof G. Wrocław

 • Andrzej Ż. Rudka

 • zenon p. poznań

 • Agata N. Jelcz-Laskowice

 • Józef N. Racibórz

 • Tomasz Z. Bielsko-Biała

 • Hanna P. Gdańsk

 • Marek Z. Siewierz

 • Piotr D. Ropczyce

 • Karol K. Katowice

 • Krystyna S. Osowiec

 • Zbigniew B. Gryfino

 • Karol Pisior T. Syców

 • Jan H. Przyszowa

 • Marian K. Koszalin

 • Mirosława N. Racibórz

 • Jadwiga Kita K. BRZEG

 • Zenon G. Stalowa Wola

 • Krzysztof K. Kosakowo

 • daniel s. Jasło

 • Jan F. Waksmund

 • Tomasz Z. Gdańsk

 • Bozydar Lesinski L. Rakowo

 • EWA W. BLACHOWNIA

 • Wojciech Chojnowski C. Gdańsk

 • Ewa Z. Warszawa

 • Idaliana K. Łódź

 • Lech A. Miechów

 • Dariusz Radoszewski R. Wrocław

 • Eugeniusz W. Gdansk

 • Ireneusz Wojciechoski W. Baborow

 • Adela K. Ślesin

 • Teresa P. Warszawa

 • Dariusz K. Derby/w UK

 • joanna s. jaslo

 • Halina C. Brzesko

 • Janusz S. Kraków

 • tomasz K. Kłódka

 • Lilla K. Derby/w UK

 • Wojciech W. Brzozów

 • Agnieszka S. Zielona Góra

 • Juliusz R. Lublin

 • Zdzisław i Jolanta K. Warszawa

 • MARIA J. NOWY TARG

 • Grażyna M. Kielce

 • Marek S. North Vancouver

 • Dariusz Chrusciel C. Farnham

 • Agnieszka O.

 • Hanna M. Chojnice

 • Ludwika D. Męcina (k. Limanowej)

 • Ludwika D. Męcina (k. Limanowej)

 • Urszula Sulinska S. North Vancouver

 • Rajmund Skwiercz S. Człuchów

 • Andrzej O. Kamień Pomorski

 • Tadeusz G. Tychy

 • MONIKA S. CHICAGO

 • Witold B. Warszawa

 • Andrzej W. JAWORNIK RUSKI 6

 • Elzbieta Paterkiewicz P. Kalisz

 • Bartlomiej Cisak C. Kocmyrzów

 • Adam S. Grajewo

 • Krystyna k. warszawa

 • Piotr K. Warszawa

 • Roman K. Poznań

 • Joanna K. Nysa

 • Andrzej Pilecki P. Park Ridge IL. USA

 • Dariusz G. Kłodawa

 • Krzysztofa Skowrońska S. Toruń

 • Jan C. Jaworzno

 • Tomasz K. Nysa

 • Tomasz Paweł Ż. Kraków

 • Tomasz U. Głogów

 • Tadeusz W. Warszawa

 • Adam J. Oleśnica

 • Waldemar R. Gniewino

 • bogdan f. Szczecin

 • Maciej G. Poznan

 • Małgorzata K. Warszawa

 • Bożena G. Lublin

 • Sławomir W. Warszawa

 • Bogusław P. Przemyśl

 • Anatol N. Wrocław

 • Elżbieta W. Warszawa

 • maria r. kielce

 • andrzej m. kraków

 • Jadwiga F. Łódź

 • Teresa B. 55-100 Trzebnica

 • Michal J. Wrzesnia

 • Andrzej D. Poznań

 • Jan M. KOŁOBRZEG

 • Monika S. Chorzów

 • Jeb...... R. Mocher jeba.....

 • Andrzej P. Perth

 • Leokadia B. Lubin

 • Zbigniew L. Przywodzie

 • Hanna M.

 • Wojciech W. KNAPHILL WOKING

 • Anna Margielewska M. Kłaj

 • Krzysztof L. Środa Wielkopolska

 • Janusz F. Opole

 • Janusz F. Opole

 • Mirosław B. Kędzierzyn-Kożle

 • Zbyszek W. Warszawa

 • Ewa K. Krasne

 • Tomasz P. Kraków

 • Grzegorz B. Warszawa

 • Edward W. Jaworze

 • Paweł D. Ełk

 • Grzegorz W. Warszawa

 • Tomasz P. Otwock

 • Wiesław D. Borne Sulinowo

 • Witold R. Brzeziny

 • anna k. sandomierz

 • Marian K. Ciechocinek

 • Krzysztof W. Toruń

 • Sławomir B. Tomaszów Lubelski

 • maria m. sannois

 • Zbigniew R. Łódź

 • Pawel G. Radom

 • Tomasz O. Ełk

 • Jan D. Jelcz-laskowice

 • Barbara B. Łowicz

 • Dariusz R. Warszawa

 • Ryszard T. Gorlice

 • Marek B. Zamość

 • Andzej Mateusz K. Nidzica

 • Wojciech Frątczak F. Warszawa

 • Teresa S. Kamionka Wielka

 • Ewa F. Wolbrom

 • Jolanta i Jacek K. Ligota Piękna

 • Jan S. Zamość

 • Rafał Szymoniak S. Piekoszów

 • Piotr B. częstochowa

 • Ireneusz O. Nowy Sącz

 • Szary O. Częstochowa

 • Jerzy W. Szczecin

 • Zdzisław K. Września

 • Anna M. Włosań

 • ANDRZEJ W. LEEDS

 • Wacław M. Włosań

 • Marcin W. Chojnice

 • Leszek K. Grudziądz

 • Adam Pawinski P. Bodo

 • Ryszard B. Kraków

 • roman patoka p. Jarocin

 • Adrianna M. Kcynia

 • Renata O. Radom

 • Stanisław S. Kęsowo

 • Jaroslaw Z. Skalmierzyce

 • Leszek W. Gdynia

 • Irena K. Szamarzewo

 • Jadwiga C. Zyrardow

 • Grażyna S. Warszawa

 • Jacek j. Zamość

 • Tomasz R. Bielsko-Biała

 • Andrzej B. Nisko

 • Łukasz S. Warszawa

 • Jerzy G. Wroclaw

 • Andrzej C. Dublin

 • marzena w. Żałe

 • Katarzyna B. Poznań

 • Paweł C. Czudec

 • Barbara N. Kraków

 • Stanisław W. Wrocław

 • Elżbieta P. Otwock

 • Marcin L. Moszczenica

 • Jakub K. Radkow

 • Tomasz W. Radomsko

 • Janusz S. warszawa

 • Jan B. Gdynia

 • Paweł B. Żmigród

 • MICHAL M. LÜNEN

 • Grzegogorz W. Bydgoszcz

 • Marian L. Zory

 • Bogusław Łata Ł. Stare Bielice

 • Krzysztof N. Poznań

 • Alicja S. Lubin

 • Jozef W. le Mesnil le roi

 • Elżbieta S. Kraków

 • Henryka W. Łódzkie

 • Piotr B. Dlugi Kat

 • Mirosław K. Kraków

 • Barbara E. Gliwice

 • Mariusz C. Warszawa

 • Kazimierz D. Poznań

 • Magdalena S. Poznań

 • Artur K. Łódź

 • Krzysztof J. Wrocław

 • Bogusław C. Łódź

 • Jacek B. LUBLIN

 • Arletta S. Zürich

 • Witold C. Rosanów

 • Ryszard I. Chodzież

 • EWA P. RADOM

 • Barbara L. Rzeszów

 • Maciej F. Olsztyn

 • Przemysław K. Poznań

 • Józefa S. Sucha Beskidzka

 • Barbara K. Rzeszów

 • Iwona Maria S. Warszawa

 • Maciej Ś. Warszawa

 • Łukasz G. Gdynia

 • Andrzej L. Stefanów

 • Ryszard B. Wrocław

 • Zofia B. Łódż

 • Andrzej Jan K. Łódź

 • Barbara S. Ustroń

 • Waldemar M. Biłgoraj

 • Zenon Ł. Prochowice

 • Marcin S. Łódz

 • Kazimierz W. Hamilton

 • Grażyna S. Jastrzebie Zdroj

 • Piotr Ś. Kąty

 • Grażyna K. Łódz

 • Jacenty w. Józefów

 • Henryk P. Poznań

 • Stanisław W. Żałe

 • RENATA N. Brusy

 • piotr krzysztof p. gostyń

 • Maciej G. Wrocław

 • Michał H. Łódz

 • RENATA N. Brusy

 • Krzysztof N. Kolbuszowa

 • Rafal Swietochowski S. Tarnów

 • Zbigniew B. Łódż

 • Robert K. Bochnia

 • Janina S. Gorlice

 • Iwona K. Zamość

 • Ewa C. Warszawa

 • MAREK B. MIESZKOWICE

 • Iwona S. Warszawa

 • Teresa B. Elbląg

 • Izabela F. Lebork

 • Jerzy B. Chojnice

 • Hanna K. Katowice

 • Anna S. Warszawa

 • Barbara B. Warszawa

 • Borys F. LĘbork

 • Jan K. Warszawa

 • Ewa K. Warszawa

 • Dawid W. Bydgoszcz

 • anna S. Kraków

 • Andrzej T. Tychy

 • Barbara R. Londyn

 • Zbigniew T. Mielec

 • Krystyna C. Warszawa

 • Urszula M. Łódź

 • Bożena Ł. Orneta

 • Ewa S. Łódź

 • Dariusz K. Warszawa

 • adam c. Warszawa, Polska

 • Zbigniew H. Kościerzyna

 • Ewa S. Pisz

 • Grażyna W. Łódź

 • Joanna B. Katowice

 • Żaneta B. Rypin

 • Krzysztof Biniecki B. Bydgoszcz

 • Jolanta J. Wrocław

 • Marek J. Wrocław

 • Joanna A. Warszawa

 • Marta B, B. Szczecin

 • Bogdan Duda D. Mościska

 • Msriusz S. Szymonowo

 • Grzegorz S. Mrowla

 • Adam P. Czechowice-Dziedzice

 • Stanisław K. Nowy Targ

 • Krzysztof C. Olecko

 • ILONA K. GDANSK

 • Mariusz Z. Szymonowo

 • Grzegorz B. Kobylanka

 • Małgorzata P. Kraków

 • Danuta J. Białogard

 • Piotr G. Włocławek

 • Leszek B. Warszawa

 • Dariusz S. Warszawa

 • Anna Stachoń S. Jaworzno

 • Sebastian Stachoń S. Jaworzno

 • Agnieszka S. Pińczów

 • Paweł S. Łódź

 • Eliza B. Warszawa

 • Joanna D. Warszawa

 • Barbara Z. Burgdorf

 • Jolanta K. Gryfino

 • Janusz T. Bialystok

 • Jadwiga M. Wrocław

 • Piotr P. Osiek

 • Ks. Marek S. Chełm

 • Elżbieta S. Borówiec

 • Violetta S. Antwerpen

 • Katarzyna P. Będzin

 • Katarzyna S. Dębica

 • Grzegorz G. ŁOMIANKI

 • Grażyna K. Kętrzyn

 • Magda L. Brzesko

 • Adam S. Janów Podlaski

 • Elzbieta Z. St.Folwark

 • Katarzyna C. Wrocław

 • Magda L. Brzesko

 • Tomasz J. Włocławek

 • Ireneusz J. Αθηνα

 • Krzysztof C. Stara Niedziałka

 • Kamil R. Świnoujście

 • Marek, Eugeniusz K. 62-002 Zotniki

 • Krzysztof O. Goleniów

 • Elżbieta G. Gdańsk

 • Szymon F. Kraków

 • Ryszard B. Kamienna Góra

 • Wiesława T. Opoczno

 • Anna L. Kraków

 • Danuta K. Szczecin

 • Łukasz B. Szczecin

 • Waldemar B. Dąbrówka

 • Iliana A. Partż

 • Łukasz C. Warszawa

 • Jakub W. Toruń

 • Robert P. Koszalin

 • Danuta B. DĄBRÓWKA

 • Małgorzata P. Szczecin Poland

 • Jolanta A. Szczytna

 • urszula d. usa

 • Halina Smólska S. Warszawa

 • Judyta M. Kołobrzeg

 • Błażej B. Bydgoszcz

 • Izabela L. Oborniki

 • Dawid K. Warszawa

 • Stanislaw P. Birralee/Tasmania

 • Krystyna C. Lund

 • Krzysztof P. Osielec

 • Tadeusz J. Warszawa

 • Jan i Anna K. Calgary

 • slawomir slyk s. Wolverhampton

 • Jacek T. Łódź

 • Wiesław P. Moryń

 • Adam L. Kraków

 • Karolina K. Opole

 • Zofia S. Toruń

 • Zuzanna P. Piastów

 • Grzegorz K. Opole

 • WOJCIECH N. Kielce

 • Kazimierz S. Toruń

 • Piotr K. Ustka

 • Paulina T. Chorzów

 • Ewa K. Paryz

 • Piotr P. Kraków

 • Joanna P. Warszawa

 • Kazimierz Oleszczuk O. Gryfice

 • Joanna Słoboda S. Wieliczka

 • Antoni T. Nysa

 • Wiesława S. Katowice

 • Maria K. Leszno

 • Arkadiusz D. PARIS

 • Krystyna G. Wroclaw

 • Andrzej K. Strzegomek

 • Mirosław S. Gdańsk

 • Łukasz S. Poznań

 • danuta l. augustow

 • Beata H. Łosiów

 • Dariusz J. Katowice /Varde-DK

 • Ewa F. Gdańsk

 • Jan Z. Australia

 • Magdalena K. Warszawa

 • Jerzy B. Sierpc

 • Tomasz B. Brzóza Stadnicka

 • Cezary K. Warszawa

 • Zbigniew K. Wrocław

 • Maria G. Wrocław

 • Marzena D. Krakow

 • Damian O. Częstochowa

 • Barbara C. Krakow

 • Antoni Staszewski S. Gliwice

 • Dorota R. Wrocław

 • Katarzyna K. Łódź

 • Jarosław S. Warszawa

 • Krystyna P. Opole

 • Łukasz P. Kraków

 • Michał S. Warszawa

 • Jerzy Filipek F. Rzeszów

 • Sławomir S. Młock

 • Marek W. Warszawa

 • Anna H. Nowa Wieś

 • Zofia H. Nowa Wieś

 • LESZEK K. SOCHACZEW

 • Małgorzata Ś. Drohojów

 • Danuta K. Kraków

 • Barbara M. Słupsk

 • Marzena B. Katowice

 • Bogdan S. Ryki

 • Arkadiusz S. Bremerhaven

 • Maria P. Rzeszów

 • Przemysław B. RADOMSKO

 • Jacek J. Kraków

 • Anna W. Warszawa

 • Paweł J. Katowice

 • Kamil K. Nysa

 • Elżbieta H. Rzeszów

 • Jolanta K. Ciechocinek

 • Andrzej Ś. Kraków

 • Elżbieta K. Gdańsk

 • Tomasz K. Ciechocinek

 • Maria K. Poznań

 • Zbigniew P. Stalowa Wola

 • Ryszard G. Gdańsk

 • Paweł B. Poznań

 • Irena B. Tychy

 • Ela J. Surrey b.c

 • Maciej . Gostyń

 • Piotr G. Kraków

 • Barbara D. Gdańsk

 • Barbara G. Kraków

 • Marian M. Kraków

 • Barbara G. Tarnów

 • Katarzyna I. Warszawa

 • Henryk G. Olkusz

 • Paweł M. Kielce

 • Barbara D. Zakopane

 • Jan P. Wrocław

 • Andrzej T. Sokółka

 • Aniela S. Jabłonka

 • Karol R. Bochnia

 • Romuald M. Wałbrzych

 • Elżbieta L. Wągrowiec

 • robert B. Rybnik

 • Michał P. Poznań

 • Maria T. Warszawa

 • Maria Rachwalska R. Bochnia

 • Lidia Elzbieta M. Rzym, Wlochy

 • Dariusz S. Nysa

 • Tomasz S. Warszawa

 • Rafał G. Bochnia

 • Jacek Kostrzewa K. Belsk Duzy

 • Barbara M. Częstochowa

 • Maria Szporak S. Łódź

 • Tomasz J. Nowy Sącz

 • Zdzisław J. Szczecin

 • Grzegorz J. Katowice

 • Janusz K. Kraków

 • Konrad O. Warszawa

 • Wojciech H. Szczecin

 • małgorzata kęsik-rymuszka k. warszawa

 • Marian C. Szczecin

 • Marcin Ż. Olsztyn

 • Danuta J. Szczecin

 • Tadeusz R. Szczyglice

 • Tomasz N. Staszów

 • Michał Kotowski K. Otmuchów

 • Łukasz K. Więcki

 • Paweł C. dębica

 • kazimierz a. bydgoszcz

 • Marek M. Koszalin

 • Przemysław S. Warszawa

 • Dariusz O. Białystok

 • JAN S. STRYKÓW

 • Wacław R. Bochnia

 • Andrzej K. Bystra

 • Tadeusz P. Odrzykoń

 • Beata P. Warszawa

 • Benedykt N. Rybnik

 • Barbara P. Kraków

 • Bożenna B. Pleszew

 • Krystyna P. Konin

 • Zbigniew O. Oświęcim

 • Aleksandra A. Młynary

 • Katarzyna Nyczke-Klim N. Szczecin

 • Bożena K. Opole

 • Kacper F. Chalin

 • Aleksandra M. Starogard Gdański

 • Karol W. Częstochowa

 • Wanda Pietrzak P. Turek

 • Adam F. Radzyń Podlaski

 • Grzegorz M. Cisów

 • Tomasz K. Szczecin

 • Antoni Z. Łódzzajdelantoni

 • Halina M. Szczecin

 • Ewa Łaszkiewicz Ł. KOŁO

 • Michał S. Zamość

 • JAN K. RADOM

 • Witold Jaros J. Peterborough

 • Krzysztof R. Kraków

 • Krzysztof M. NOWY SACZ

 • Marcin Szymkowiak S. Opole

 • Tadeusz R. Frampol

 • ryszard s. chełm

 • Adam S. Nowy Sącz

 • Joanna S. Gdańsk

 • Krzysztof W. Gidle

 • Zdzisław Bober B. Wrocław

 • Dorota K. Białystok

 • Lesław Z. Limanowa

 • Patryk C. Lublin

 • Stanisław S. Warszawa

 • Andrzej G. Warszawa

 • Eugeniusz T. Lublin

 • Urszula K. Miedzyrzecz

 • Zofia Z. Jedlicze

 • aneta s. krakow

 • Dariusz G. Łódź

 • Jakub C. Warszawa

 • Piotr G. Olsztyn

 • Kamil K. Bestwina

 • Krzysztof S. Mansfield uk

 • Wojciech K. Gdańsk

 • Jerzy M. Żelechów

 • Czesław B. Ropa

 • mariusz w. olsztyn

 • Regina P. Warszawa

 • Tomasz K. Ozorków

 • Henryk B. Szczecinek

 • Janusz M. Gdansk

 • Anna B. Manchester

 • Elzbieta K. Gdansk

 • Ewa C. Torun

 • Anna W. KRYNICA ZDRÓJ

 • Maria R. Wadowice

 • Stoigniew R. Wadowice

 • Maria G. Białystok

 • Zofia P. Maków Podhalański

 • Piotr A. Radlin

 • Karolina B. Kępno

 • Marta S. Gdynia

 • Henryk K. Kutno

 • Ewa F. Nattheim

 • Bogusława K. Kraków

 • Malgorzata M. Köln

 • Marcin C. Dąbrowa Górnicza

 • Magdalena S. Mokrzeszów

 • Krystyna Ł. Łódź

 • Dariusz C. Swidnik

 • Joanna P. 24-130 Końskowola

 • Tadeusz D. Poznań

 • Anna P. Wrocław

 • Grzegorz K. ostrówek węgrowski

 • Danuta P. Wrocław

 • Jerzy P. Trzcianka

 • Radosław W. Tczew

 • Sławomir Jurczuk J. Nowa Wieś

 • Rajmund P. Toruń

 • Witold P. wrocław

 • Tomasz S. Warszawa

 • Wieslawa Urszula C. Pasym

 • Adam B. Słupsk

 • Bogdan M. Szczecin

 • Magdalena W. Wroclaw

 • Jacek Z. Lublin

 • Grzegorz P. Rzeszów

 • Bożena D. Krosno

 • Wojciech P. Paskrzyn

 • Adam Sikora S. Malbork

 • Tadeusz M. Tarnów

 • Krzysztof K. Skorkow

 • Antoni H. Wrocław

 • Cecylia R. Bialystok

 • Bronisław L. Bydgoszcz

 • Piotr B. Kraków

 • Aleksandra C. Łódź

 • Jolanta L. Warszawa

 • Marcin K. Rybnik

 • Jaromir K. Gdańsk

 • Łukasz D. Wołomin

 • Zdzisław B. Warszawa

 • Jolanta K. Warszawa

 • danuta nowakowska n. warszawa

 • Małgorzata Dziarko D. Milicz

 • Barbara Turecka T. Białystok

 • Krystyna Ś. Kraków

 • Małgorzata N. Hamburg

 • Rozalia G. Nowy Targ

 • Dariusz Raczyński R. Golęczewo

 • Marek T. Łódż/Adelaida

 • barbara k. siedliska

 • Małgorzata S. Lublin

 • Przemysław D. Starachowice

 • Kamila K. Wejherowo

 • Anna L. Stoczek Łuk.

 • ZBIGNIEW JĄG J. Strąpie

 • Danuta K. Pardołów

 • Ewa B. Kraków

 • Sebastian F. Nowy Sacz

 • Janusz C. Warszawa

 • Mieczysław K. Pardołów

 • witold J. oleśnica

 • Bożena B. Warszawa

 • Tadeusz G. Paryż

 • Marlena K. Pardołów

 • Adam H. Krasnystaw

 • Alicja P. Łapy

 • Marta W. Kraków

 • Piotr S. Legnica

 • Monika K. Edynburg

 • Paweł K. Skomielna Białab

 • Kazimierz K. Bydgoszcz

 • MIRA K. Budapest

 • Elżbieta K. Legnica

 • Edward Wojciech J. Los Angeles

 • Karolina Z. Gdansk

 • agnieszka r. kielce

 • Agnieszka Małecka M. Środa Wielkopolska

 • Renata P. Strzyzow

 • Sebastian W. Kutno

 • Zbigniew G. Ząbki

 • Waldek N. Serock

 • Andrzej Mróz M. Jaworzno

 • Katarzyna F. WARSZAWA

 • Krystyna Ż. Wrocław

 • andrzej r. kielce

 • stanislawa r. kielce

 • Waldemar B. Lubań

 • Ewa B. Rusiec

 • Andrzej U. Gdańsk

 • Marzanna M. Opole

 • brygida c. słupsk

 • Janusz G. Konin

 • Ryszard K. Burbank

 • teresa parniewska p. słupsk

 • krzysztof k. strawczyn

 • Piotr Panter P. Katowice

 • Henryk K. Gdańsk

 • Barbara P. Warszawa

 • lech czerny c. słupsk

 • Dominik T. Rabka-Zdrój

 • Filip T. Rabka-Zdrój

 • Jerzy K. Ś. Bojano

 • Jacek M. Głogów

 • Barbara i Jerzy S. Blonie

 • Anna K. Świdnica

 • Emilia T. Rabka-Zdrój

 • Janusz R. Warszawa

 • Ewa D. Gorzów Wlkp.

 • Paweł Ł. Lublin

 • Przemysław F. Milówka

 • Sławomir G. Kochów

 • Piotr T. Bytom

 • Zofia R. Jasło

 • Wojciech Olędzki O. Warszawa

 • Krzysztof A. Szczecin (Szczecin, Poland)

 • Piotr G. Londyn, Wielka Brytania

 • Boguslaw L. Gdynia

 • Jan J. Kraków

 • Maciej Z. Otrebusy

 • Gabriela N. Przemyśl

 • dorota mika m. fydek

 • Andrzej C. Jasło

 • Bolesław Z. Staszów

 • Witold S. Warszawa

 • Daniel D. Torun

 • Beata K. Gdansk

 • Radosław M. Częstochowa

 • katarzyna k. GDAŃSK

 • Barbara M. Czeladź

 • Piotr S. Starachowice

 • Katarzyna D. Kraków

 • Jerzy B. Sztokholm

 • Tomasz S. Mielec

 • Alicja A. Warszawa

 • Robert K. Mrągowo

 • Marek M. Legionowo

 • Paweł Ś. Bełchatów

 • Małgorzata P. Bytom

 • Marta a. Kraków

 • Dariusz N. Białystok

 • Dawid D. Przemysl

 • Roman K. Bielsko Biala

 • Roman K. Bielsko Biala

 • mariusz d. zabrze

 • Paweł S. Bytom

 • Krzysztof S. Wodzisław Śląski

 • Liliana W. Jarocin

 • Józef J. Suwałki

 • Marcin K. Toruń

 • Dorota Grochowska G. Warszawa

 • Rafał W. m.Dołęga

 • Bogdan K. Wojnowice

 • Tadeusz M. Przasnysz

 • Barbara G. Słomniki

 • WŁADYSŁAW Z. CZĘSTOCHOWA

 • Paweł D. Kraków

 • Maria M. Lublin

 • Teresa F. Warszawa

 • Jadwiga H. Wieruszów

 • Halina G. Bruksela

 • Andrzej K. Shelton, CT 06484, USA

 • Hubert Holiński H. Police

 • Jan W. Tarnów

 • ryszard b. tomaszow lub

 • Stanisław N. Izabelin

 • Dariusz Z. Warszawa

 • Adam S. Władysławów

 • SLAWOMIR W. SOSNOWIEC

 • Piotr K. Śrem

 • Dorotą A. Chorągwica

 • Bogdan F. Parcela

 • Krzysztof J. Kiełczów

 • Marek Z. Gdańsk

 • Marcin H. Piaseczno

 • Zbigniew R. Kielce

 • Joanna S. Władysławów

 • Malgorzata w. London

 • elżbieta o. otwock

 • Arkadiusz K. Oświęcim

 • Krzysztof M. Zwierzyniec

 • Maria Kuśnierz K. Gliwice

 • Jerzy S. Władysławów

 • Jakub M. Lublin

 • Adam J.

 • Ryszard N. Kornowac

 • Ryszard T. Czarna Białostocka

 • Andrzej G. Warszawa

 • Danuta D. Świdnica

 • Anna F. Broistedt

 • Dagmara S. Warszawa

 • Halina Antczak A. Łódź

 • Danuta Barbara Nikścin N. SUWAŁKI

 • ARKADIUSZ SUDER S. WARSZAWA

 • Katarzyna F. Żyrardów

 • Mirosław Antczak A. Łódź

 • Krzysztof T. Zawadówka

 • Alicja S. Jozefów

 • Marek W. Legionowo

 • Aniela B. Kraków

 • Stefan B. Bielsko Biała

 • Stanislaw Z. Melbourne

 • Elżbieta Król K. Brzesko

 • Irena P. Legnica

 • Józef Michalak M. Kazimierz Biskupi

 • Andrzej R. Skierniewice

 • Barbara D. Przemyśl

 • Wojciech K. Mińsk Mazowiecki

 • Ewa W. Walbrzych

 • Longin Ż. Ostrołęka

 • Eryk K. Góra

 • Michał K. London

 • Wiktor M. Barlinek

 • Tadeusz Z. Wrocław

 • Andrzej Ulatowski U. Olkusz

 • Zofia G. Warszawa Wesoła

 • Jaromir S. Goleniow

 • Marek J. Gdansk

 • wojciech w. warszawa

 • Jan O. Bieżdziadka

 • Tadeusz J. Wrocław

 • Waldemar D. Młynarze

 • Jacek P. Nowy Sącz

 • Marek G. Rachowice

 • Maria S. Mszana Dolna

 • Monika O. Warszawa

 • Iwona Ś. Poznań

 • Józef B. Bogatynia

 • Mazurek M. Krasnystaw

 • Tomasz T. Poznan

 • jan j. lodz

 • Janina P. Płońsk

 • Alina C. Berlin

 • Jacek W. Parczew

 • Bogusława W. Rzeszów

 • Jolanta G. Kraków

 • Maciej S. Jerzmanowa

 • Władysław H. Jelenia Góra

 • Tomasz B. Tarnów

 • Grzegorz G. Wolimierz

 • Marcin G. Wadowice

 • Maciej B. Zelgniewo

 • Magdalena R. Jasło

 • Stanisław Ł. Słupsk

 • Stanisław M. Baranowo

 • Romuald S. Warszawa

 • Marek D. Murowana Goślina

 • Ludwik R. Warszawa

 • Sebastian Załęski Z. Piastów

 • Mariusz Nikodem N. Zawonia

 • Joanna B. Poznań

 • Dariusz P. Katowice

 • Mariusz P. Gdansk

 • Agnieszka G. Kalwaria Zebrzydowska

 • Izabela S. Londyn

 • Piotr S. Jete

 • Monika M. Warszawa

 • jacek r. gniezno

 • Wojciech W. Chorzów

 • Anna R. Lubień

 • Karol M. Olecko

 • Grażyna T. Pruszków

 • Monika M. KLUCZEWSKO

 • Małgorzata Z. Kraków

 • Mateusz M. KLUCZEWSKO

 • Zbigniew Olszewski O. Pszczyna

 • Waldemar S. Targowiska

 • Wita W. Lublin

 • Grzegoez H. Gliwice

 • Krystyna P. Łódź

 • Maciej K. Kraków

 • Wojciech B. POZNAŃ

 • Aneta P. Łódź

 • Monika P. Łódź

 • Andrzej R. Skoczów

 • Andrzej W. Piastów

 • Ewa M. Belgrad

 • Łukasz N. Warszawa

 • Marcin G. Piekiełko

 • henryk s. Poznań

 • Aleksander M. Świnoujście

 • Helena C. Ciotusza Stara

 • Krzysztof M. Wadowice

 • Mariusz w. limanowa

 • Tomasz Z. Piła

 • Mariusz Murawski M. Kielce

 • JANUSZ J. ZABRZE

 • Janusz M. Dzierżoniów

 • Zofia S. BRUNOY FRANCJA

 • Janusz j. Chełmek / Gorzów

 • Danuta S. Płock

 • Michał G. Jelcz-Laskowice

 • Bogumiła T. Golasowice

 • krzysztof l. izdebno

 • Arkadiusz W. Lublin

 • Alina J. Wrocław

 • Bartłomiej Zawitkowski Z. Kuryłówka

 • Rafal W. Leicester

 • Zbigniew Józef K. Gniezno

 • Tomasz L. Lublin

 • Kazimierz N. REDA

 • Tomasz N. Staszów

 • henryk s. olsztyn

 • Stanisław J. LUBLIN

 • wiesława k. częstochowa

 • Krzysztof K. Lubin

 • Mirosław S. Raczki

 • Maria G. Karniów

 • Piotr N. Koziegłówki

 • robert m. zawiercie

 • Jan K. Sylt

 • anna b. chicago

 • Maria W. Warszawa

 • lucjan r. olawa

 • Teodor R. Jasło

 • Marek I. Baligród

 • Włodzimierz D. Wrocław

 • Karol R. Swidnik

 • Maria D. Wroclaw

 • Michał C. Radom

 • Irena L. Marwice

 • Zofia L. Wrocław

 • Jurek M. Kraków

 • Ewa W. Warszawa

 • Marek M. Warszawa

 • TOMASZ R. RZESZOW

 • Elżbieta Ł. Wrocław

 • Feliks K. Warszawa

 • Ryszard L. Marwice 26/1

 • Krzysztof R. Biała Podlaska

 • Wojciech M. Neuwied

 • Dariusz K. Warszawa

 • Jan Zielinski Z. Bialogard

 • Andrzej P. Izbica--Kujawska

 • Mariola Ć. Mamlicz

 • Bożena K. Kraków

 • Mariusz K.

 • Marian G. Skawina

 • Andrzej W. PARIS

 • Marek S. Gdańsk

 • Romuald D. Kraków

 • Adam Bobrowski B. Białystok

 • Grażyna N. Gdańsk

 • Jarosław P. Gliwice

 • Jolanta J. Warszawa

 • Przemysław G. Poznań

 • Wojciech Jan M. Szymanów

 • Mariusz S. Warszawa

 • MIROSŁAW S. KANCZUGA

 • Joanna H. Kraków

 • Elżbieta K. Warszawa

 • Krystyna Z. Bialystok

 • Piotr B. Nałęczów

 • Kazimierz Adam K. Warszawa

 • Lucjan C. Lublin

 • Hanna D. Warszawa

 • Janusz K. Mszana Dolna

 • Robert M. LUBIN

 • Jadwiga T. Głosków

 • Stanisław C. Lubycza Królewska

 • Ewa S. Szczecin

 • Marzena D. Wroclaw

 • Marek S. Gliwice

 • Andrzej G. Warszawa

 • Adam G. Sydney

 • Andrzej R. Sieradz

 • Sonia P. Łódz

 • Beata Ł. Kluczbork

 • Ewa J. Nysa

 • Leszek W. Krakow

 • Jacek N. Tychy

 • MAREK K. PŁOCK

 • Krzysztof G. Łódź

 • Anna N. Tychy

 • Maciej D. Warszawa

 • Halina M. Jarosław

 • Malgorzata J. Köln

 • Paulina B. Stargard

 • Ryszard S. Horyniec Zdrój

 • Piotr G. Swornegacie

 • Maria S. Warszawa

 • Joanna G. Wieliczka

 • Andrzej J. Gorzów Wielkopolski

 • Ryszard Z. Legnica

 • Barbara P. Katowice

 • Adam A. Kielce

 • Wiktor P. Chocianów

 • Joanna J. Bytom

 • Krystyna S. Gorzów Wielkopolski

 • Tadeusz F. Płock

 • Maria Dziwulska D. Piaseczno

 • Agnieszka Z. Warszawa / Wielgus

 • Alicja Ewa U. Olsztyn

 • Sławomira M. Dębno

 • Jakub K. Klucze

 • Aniela K. Krakow

 • Wioletta J. Gliwice

 • JĘDRZEJ Z. Toruń

 • Miroslaw S. Visp - Szwajcaria

 • MIECZYSLAW Z. ST.CATHARINES

 • Adam O. Rzym

 • Krzysztof G. Wałcz

 • VIOLETTA G. JELENIA GÓRA

 • Cezary W. ostrowy cukrownia

 • Aldona L. Żelechów

 • Kamil Ś. Trojanów

 • Izabella R. Gmina Kowale Oleckie

 • michał K. Wrocław

 • miroslaw g. gabin

 • Małgorzata H. Wroclaw

 • Danuta T. Łódź

 • Wieslaw P. Chicago

 • Jacek O. Józefów

 • Maria. G G. Sieradzm

 • Emilia O. Józefów

 • Marcin K. Westminster, CA

 • Jacek S. Ołdrzychowo

 • Urszula K. Westminster, CA

 • Mirosław S. Katowice

 • Ryszard B. Legnica

 • Ada Dorota Blew B. Melbourne

 • artur s. pniewy

 • Konrad D. Łódź

 • Marianna W. Wrocław

 • Zofia K. Windsor Kanada

 • Stanisław StanisłaStanisław K. Toruń

 • Walter K. Windsor Kanada

 • Michał N. Warszawa

 • Witold K. Sydney Australia

 • Ada P. Melbourne Australia

 • Kazimierz W. Wrocław

 • Katarzyna W. Ostroleka

 • Ledzek T. Myszków

 • Renata Z. Toruń

 • Salomea Kowalewska K. Suwalki

 • Marek U. Toronto

 • Krzysztof C. Biała Podlaska

 • Piotr C. Brooklyn

 • Józef O. Wałbrzych

 • Jan Antoni B. Melbourne

 • Grzegorz Rogalewski R. Białystok

 • Stanislaw G. Zielona Gora

 • Mariusz G. Siedliska

 • Wiesław M. Katowice

 • Danuta J. Rzeszów

 • Anna S. Mississauga

 • Tomasz J. Legnica

 • Walentyna Z. Toruń

 • Adam N. Poznań

 • Albert B. Warszawa

 • Ryszard F. Wrocław

 • Lechosław S. Skawina

 • andrzej s. łódż

 • Wieslaw S. Warszawa

 • Mariusz N. Londyn

 • Henryka Kaczanowska H. Toruń

 • Grzegorz Robaczyk R. Leszno

 • Teresa Z. kraków

 • Stanisław S. Lublin

 • Wiesław J. Kraków

 • Anna O. Warszawa

 • Adam S. Kurów

 • Michał K. Wodzisław

 • Wojciech B. Yorba Linda

 • Michał S. Morristown, NJ (USA)

 • Wojciech L. Clifton, NJ USA

 • Hanna K. Ottawa

 • Tomasz M. Głogów

 • Sławomir S. Toruń

 • sabina w. Salzburg

 • Mieczek P. Rothesay / Szkocja

 • Dorota B. Warszawa

 • Irena Z. Sosnowiec

 • Bartek S. Warszawa

 • Maria F. Warszawa

 • LESZEK K. MACOMB

 • Anna P. Hamburg

 • Grzegorz K. Sydney, Australia

 • Ryszard N. Los Angeles, USA

 • Zofia W. Chicago USA

 • Tomasz Ł. Warszawa

 • Mateusz M. Rueil Malmaison

 • Andrzej C. 60-775 POZNAŃ

 • Barbara Ludwika P. POZNAŃ

 • Zbignew Mudlaffp M. Gdańsk

 • Marek G. Szczecin

 • Barbara W. Racibórz

 • Andrzej C. POZNAŃ

 • Bronislawa D. Poznań

 • Barbara P. Poznań

 • Elzbieta & Stanislaw B. Sydney-Australia

 • Marcin W. Milford

 • Irena Anna C. Warszawa

 • Izabela J. Goleniów

 • Monika W. MELBOURNE,AUSTRALIA

 • Ireneusz K. Starachowice

 • Andrzej S. Acton Ont Kanada

 • Anna C.

 • Wojciech P. Katowice

 • teresa p. POZNAŃ

 • Dorota W. Gdansk

 • Ryszard D. Zgorzelec

 • Barbara R. Erin

 • Alicja D. San Francisco

 • henryk o. calgary

 • Paweł P. Grodzisko Górne

 • Agnieszka P. Opaleniska

 • Tomasz P. Warszawa

 • Regina B. Leszno

 • JERZY C. TORONTO

 • Wlodek W. Toronto

 • Lidia C. Toronto

 • jolanta w. lodz

 • Jozef M. Bialystok

 • Antoni J. Boston

 • Sebastian S. Piastów

 • casimir g. USA

 • Ryszard H. Tomaszow Maz

 • Bogusław W. Wałbrzych

 • Bartlomiej S. Orland Park

 • Erik S. Brisbane

 • Anna W. Adelaide

 • Bogna Z. Poznań

 • Anna R. Kraków

 • Jolanta G. Warszawa

 • Andrzej R. Lublin

 • ewa k. streamwood

 • Jarosław C. Skarżysko-Kamienna

 • Alicja F. Winnipeg

 • Jadwiga G. Kędzierzyn-Koźle

 • Franciszek S. Zwierxyniec

 • Olivia P. Sydney

 • Anna O. Kolo

 • Jerzy D. Jawor

 • Adam Różański R. Rybnik

 • Przemysław K. Poznań

 • ANNA D. Warszawa

 • Barbara P. Sydney

 • Grazyna M. Franklin Park

 • Danuta Z. Perris USA

 • Dennis Z. Perris USA

 • Alfred P. Radom

 • Ewa D. Warszawa

 • Voytek Miezal M. Franklin Park

 • Zofia K. Perth, Western Australia

 • Andrzej P. Warszawa

 • Boguslaw B. Toronto

 • Krzysztof K. Perth, Western Australia

 • Krystyna L. Warszawa

 • Ryszard S. Warszawa

 • Maria L. Warszawa

 • Dawid Chrast C. Biały Dunajec

 • Robert D. Mielec

 • Irena S. Sopot

 • Bogumila K. Montreal

 • Dariusz S. London

 • Maciej K. Montreal

 • Janusz H. Bardo

 • Zbigniew A. Szczecin

 • Grzegorz A. Szczecin

 • Edyta C. Mississauga

 • Beata D. Tarnobrzeg

 • Justyna K. Legionowo

 • Robert G. Tarnobrzeg

 • Maciej K. Legionowo

 • Jacek U. Poznań

 • Izabela K. Legionowo

 • Rafał S. Lębork

 • Marek R. Konin

 • Millie B. New Britain,USA

 • Rafał Kaczyński K. Mielnik

 • Teresa K. Wrocław

 • Anna G. Attleboro

 • Grzegorz Bartkowski B. Raciborz

 • Katarzyna S. Bialystok

 • Marcin P. Bytów

 • Malgorzata K. Montreal

 • Ryszard P. Warszawa

 • Tomasz jablonski J. Toronto

 • Michał Partyka P. Rzeszów

 • Beata K. Zyrardow

 • Jarosław K. Lublin

 • Janina W. North Port

 • Piotr P. Uścimów

 • Mariusz U. Bydgoszcz

 • Łukasz Ł. Gdańsk

 • Barbara Bryszewska B. Łowicz

 • Miroslaw K. Vancouver

 • Anita F. Kietrz

 • Monika K. Großmehring

 • Adrianna S. Wrocław

 • Dariusz S. Wrocław

 • grzegorz c. wormacja

 • Jacek C. Gdynia

 • Edward W. Lubin

 • Jolanta T. 58-150 Strzegom

 • agata c. krasnystaw

 • Cezary K. Warszawa

 • Anna S. Grabownica Starzeńska

 • Henryka Maria G. Krakow

 • Grzegorz B. Kraków

 • Jan S. Żagań

 • SYLWIA F. Rybnik

 • Romuald B. Łódź

 • frank pazdzierski p. newton

 • Wiesław B. Warszawa

 • Piotr M. Szczecin

 • Halina W. Bruksela

 • Elzbieta P. Warszawa

 • Halina W. Bruksela

 • Wadim N. Suwałki

 • Krystian M. Bielsko-Biała

 • Andrzej J. Wrocław

 • Bogdan T. Chicago

 • Michał M. Poznań

 • Felix T. Frankfurt nad Menem

 • krystyna C. Markowa

 • Patrycja Olszewska O. St-Bruno-de-Montarville, QC, Canada

 • Agnieszka K. Warszawa

 • Rafał S. Warszawa

 • Joanna C. Kraków

 • Marzena D. Warszawa

 • Czesław A. Jaworzno

 • ELŻBIETA J. CZĘSTOCHOWA

 • Lucyna G. Świnoujście

 • Robert L. Warszawa

 • Irek M. Kłodzko

 • Marek K. Suchy Las

 • Anna i Andrzej K. Pruszków

 • Miroslaw B. Naples

 • Michał N. Warszawa

 • Kinga D. Krakow

 • Krzysztof W. SŁUPSK

 • Wiesław W. Zielona Góra

 • Stanisław F. Elbląg

 • Paulina C. Nisko

 • Andre C. Bedzin

 • Piotr C. Nisko

 • Agata C. Warszawa

 • Hanna K. Drezdenko

 • Jacek W. Adelaide

 • Jolanta Chojnacka C. Cherry Hill

 • Łucja W. Szczecin

 • Aniela M. Szvczecinek

 • henryk m. slupca

 • Ewelina K. Rzeszów

 • Helena M. Gdańsk

 • Krzysztof M. Gdańsk

 • Łukasz P. Łódź

 • marian r. rzeszow

 • Kazimierz N. Lublin

 • Tomasz S. Warszawa

 • Krystyny S. Warszawa

 • Alicja J. Warszawa

 • Maria L. Mississauga

 • Marek Ł. Sochaczew

 • Daniel B. Grębocin

 • Zbigniew B. Skała

 • Malgorzata W. Calgary Canada

 • Marta R. Krakow

 • Mirosław S. Toruń

 • Monika Pyziołek P. Warszawa

 • Michał B. Chojnów

 • Grazyna B. Lomza

 • Zofia P. Warszawa

 • Marek B. Tomaszów lubelski

 • Monika G. Chełm

 • Elżbieta Ś. Jelcz-Laskowice

 • małgorzata M. Warszawa

 • DARIUSZ W. GDANSK

 • Mariusz K. Lublin

 • Waldemar K. Warszawa

 • Krystyna D. Wrocław

 • Lidia P. Gorzów Wlkp

 • Irena W. Szczecin

 • Janina Wiącek W. Trzebnica

 • Halina M. Otwock

 • Joanna G. Wrocław

 • Maciej B. Warszawa

 • Andrzej B. Chicago

 • Maria W. Rusocice

 • Adam G. Mikołów

 • Sławomir B. Gorlice

 • Wanda S. Zielona Gora

 • Alicja N. Warszawa

 • Urszula G. Puławy

 • Bogusława T. Bielsko-Biała

 • Jacek N. Puławy

 • Zdzisław D. Warszawa

 • Agnieszka Kołkowska K. Kielce

 • Stanisław P. Burlington

 • Jan Wieslaw M. Warszawa

 • Łukasz K. Mniów

 • Grażyna K. Summit

 • Piotr S. wrocław

 • Krzysztof P. Warszawa

 • Leszek P. Chicago

 • Mariusz B. Sulikowo

 • Piotr K. Wrocław

 • Monika Banasiak B. WARSZAWA

 • marek m. niles

 • Krystyna P. Nowogard

 • Barbara C. Grodzisk Maz

 • Adam K. Melbourne

 • Ewa K. Wheeling

 • Mariusz L. Zawiercie

 • Arkadiusz K. Chicago

 • Józef R. Kołobrzeg

 • Jan E. Katowice

 • Jędrzej M. Września

 • Oskar L. Brzeźno Wielkie

 • Hanna J. Ostrow Maz

 • Zbigniew P. Montreal

 • Piotr G. Bydgoszcz

 • Liliana W. Wrocław

 • Andrzej M. Toruń

 • Jolanta S. Międzychód

 • Jerzy S. Siedlce

 • Maria K. Lesko

 • Piotr F. Paryz

 • Monika B. Esbjerg

 • KAZIMIERZ O. ŁOMŻA

 • Paweł K. Wadowice

 • Elżbieta K. GDAŃSK

 • Maciej N. Poznań

 • Bolesław G. WROCŁAW

 • JAROSŁAW Ł. Żywiec

 • Karol B. Poznań

 • Ewa Z. Warszawa

 • Mateusz Ż. Brwinów

 • Marcelin K. RYBNIK

 • Grażyna M. Kołobrzeg

 • Marcin S. Nowy Sacz

 • Krzysztof T. Gdańsk

 • Przemysław O. Kraków

 • TOMASZ O. WARSZAWA

 • Piotr Ż. Żagań

 • Malgorzata H. Braunschweig

 • Elżbieta Z. Łódź

 • ANNA O. WARSZAWA

 • Maria G. Kraków

 • Artur K. Otwock

 • Marek P. Southampton

 • Małgorzata C. Częstochowa

 • Krzysztof B. Ipswich

 • TADEUSZ W. SIEDLCE

 • Marcin Banyk B. Piła

 • Alicja JoannaKujW K. Poznań

 • Damian S. Gorlice

 • Stanislaw H. Wrzawy

 • Anna E. Katowice

 • Marcin K. Kraków

 • STEFANIA D. Konary

 • Dawid S. Bialystok

 • ELŻBIETA D. WARSZAWA

 • Mirosław C. Częstochowa

 • Stanisław D. Konary

 • Danuta P. Kędzierzyn-Koźle

 • Mateusz T. Tomaszów Mazowiecki

 • Piotr G. Elbląg

 • Jacek K. Warszawa

 • Piotr P. Warszawa

 • Witold K. Rogalinek

 • IWONA D. LONDYN

 • Małgorzata S. Kielce

 • Tomasz Rapski R. Kolbudy

 • Akicja B. Lublon

 • Andrzej K. Łęczyca

 • Rafał N. Kraków

 • Łukasz C. Kobylnica

 • Piotr Mielewski M. Rumia

 • Elysa D. Krakow

 • Alicja A. Grodzisk Maz

 • Maria K. Chełm

 • Sylwester C. Jasło

 • Michał O. Waiblingen

 • Anna M. Gdynia

 • Mirosław A. Łask

 • Wojciech Z. Gdańsk

 • Pawel M. Wegorzewo

 • Angela K. PARYŻ

 • Joanna K. Warszawa

 • Tomasz K. Lidzbark Warmiński

 • Teresa J. Pniewy

 • Łukasz Bogdan O. Szaflary

 • Damian G. Milówka

 • Bogusław K. Oława

 • Bogusław i G. Szczecin

 • Jacek P. Józefów

 • Ireneusz @ Jadwiga L. Chicago

 • Marek L. Kraków

 • Piotr Grzegorz B. Warszawa

 • Bartek Płaszczymąka P. Babienica

 • Anna Irena S. Kraków

 • Krystyna W. Pogorzyce

 • Marek K. Żory

 • Andrzej J. Cairns

 • Jan H. Rzeszów

 • Maria H. Jarosław

 • Krystyna P. Radzyń Podlaski

 • Piotr O. Łódź

 • Stanisław R. Zell Niemcy

 • Paweł P. Kalisz

 • Bruno L. Warszawa

 • Krzysztof K. Rybnik

 • Jacek B. Warszawa

 • Joanna M. Park Ridge

 • Joanna M. Białystok

 • Bożena D. Świdwin

 • Marek D. Pustkow Osiedle

 • Renata K. Gołańcz

 • jakub k. Mława

 • Bogdan K. Rzeszów

 • Anna J. Koszalin

 • Wiesław W. Wrocław

 • Witold B. Nowy Targ

 • Helena H. Nowa Wieś

 • Karina P. Kamień

 • Krzysztof Herudek H. Nowa Wieś

 • Krzysztof Herudek H. Nowa Wieś

 • Barbara B. Chicago

 • Halina J. maidenhead

 • Krzysztof S. Smolajny 13

 • Agnieszka Z. Skierniewice

 • jacek w. Dzwierzuty

 • Violetta Z. Przymiłowice

 • Ilona M. Gdańsk

 • Adam J. maidenhead

 • Sebastian P. Jawor

 • Danuta B. Puławy

 • Jan G. Stalowa Wola

 • Barbara A. Pobiedziska

 • Maria K. Szczecin

 • Włodzimierz M. warszawa

 • Barbara G. Gostynin

 • Bogdan T. Łowicz

 • Danuta J. Olsztyn

 • Maria Ł. Śrem

 • Stanisław P. Wrocław

 • Halina Ł. Stalowa Wola

 • Zbigniew Zobek Z. Racławice

 • Włodzimierz W. Grudziadz

 • Stefania L. Kraków

 • Violetta J. Hindhead

 • Ryszard V. Poznań

 • Lucyna L. Kraków

 • Tomasz S. Warszawa

 • Ks Piotr S. Drygały / Pisz

 • Urszula Cieśla C. Piekary Śląskie

 • Grazyna M. Stare Babice

 • Jacek Ż. Sulejówek

 • Mariusz C. Gaworyzce

 • Włodzimierz M. Kielce

 • Czesław G. Łabunie

 • Katarzyna S. Leszno

 • Eugeniusz S. Gdynia

 • Magdalena J. Warszawa

 • Maria S. Szczecin

 • Marta Z. Oława

 • Tomasz K. BIELSKO-BIAŁA

 • Barbara R. Wieruszów

 • Iwona O. Skierniewice

 • Maria K. Zielona Gora

 • Karol T. Pruszków

 • Marta Z. Oława

 • Anna R. Ustka

 • Mariusz K. Irvine USA

 • Adam S. Wilkolaz

 • Janina S. Dynow

 • Jolanta H. Radom

 • Bogusław K. Warszawa

 • Kamil S. Kalisz

 • Leszek M. Lublin

 • Alina S. Zielona Góra

 • Monika I. Dunmurry

 • Marta T. Szczecin

 • Dariusz Z. Bolesławiec

 • Joanna T. Wołomin

 • Zbigniew K. Szczecin

 • Bożena D. Grudziądz

 • Iwona Patrycja M. Kielce

 • Robert W. Międzyrzec podlaski

 • jadwiga k. Radziechowy

 • Barbara R. Kraków

 • Marcin D. Hamburg

 • Urszula S. Częstochowa

 • zbigniew b. Krakó

 • Ks.Tadeusz R. Valdosta,GA. USA

 • Alina K. Warszawa

 • Jan S. Warszawa

 • Andrzej D. Grudziądz

 • Marianna S. Warszawa

 • Ewa F. Nowe Skalmierzyce

 • Dominika K. Krakow

 • Anetta L. PIŁA

 • Bartłomiej Mróz M. Starachowice

 • Piotr K. Piekielnik

 • ks.diakon Robert K. Szczecin

 • Grażyna P. Warszawa

 • Danuta P. POZNAŃ

 • Gabriela T. Golasowice

 • Grazyna S. Gdynia

 • ewa kacka k. Mława

 • Wojciech Sławiński S. Toruń

 • Marcin K. Londyn

 • Wit Karol W. Łańcut

 • Jacek S. POZNAŃ

 • Rafał Z. Ełk

 • Józef . Cerkiewnik

 • Stefan Budziaszek B. Kraków

 • Wiesław G. Częstochowa

 • Jacek M. Bolszewo

 • Dariusz G. Chybie

 • Dominik W. Harrow

 • Małgorzata Olszewska O. Izbiszcze

 • ks. Paweł C. Słupno

 • Piotr T. Koszalin

 • Magdalena B. Zręcin

 • Jozef M. ROLLING MEADOWS, Illinois

 • Jacek P. Poznań

 • Paweł K. Warszawa

 • Karol W. Radom

 • Hanna B. Gdańsk

 • adam p. Kraków

 • Roman Ł. Łódź

 • Tomasz B. Szczecin

 • Jerzy W. Poznań

 • Janina K. Warszawa

 • Marek D. Kraków

 • Krzysztof P. Kraków

 • mirosława p. Kraków

 • Jerzy B. Gniezno

 • Krzysztof Bączyk B. Celestynów

 • Maria L. Bialystok

 • Anna P. Swarzędz

 • Anna S. Chojnów

 • Bogusław M. zamość

 • Jolanta R. Rzeszów

 • Katarzyna G. Huta Deręgowska

 • Katarzyna W. Poznań

 • RAFAŁ L. JELENIA GÓRA

 • Jacek S. Konin

 • Adam K. Łódź

 • Ilona Ś. Kamienica Polska

 • Halina S. Warszawa

 • Piotr B. Wejherowo

 • Bartosz M. Września

 • Krystian Ż. Głogówek

 • Grażyna C. Ksawerów

 • Przemysław Michalak M. Siemianice

 • Halina R. Wola Rożniatowska

 • Jadwiga W. Żory

 • Ewa K. Szczytno

 • Paweł B. Darłowo

 • Joanna R. Gliwice

 • Anna Maria W. Poznań

 • Bogdan M. Wałbrzych

 • Slawomir R. Tuchów

 • Jan S. Zławieś Mała

 • Ewa S. Stalowa Wola

 • Brygida G. Warszawa

 • Katarina P. Czechowice-Dziedzice

 • Katarzyna E. Tarnow

 • Marek Stanislaw L. Scarborough

 • MAREK k. skarzysko-kamiennaa

 • Urszula G. Olsztyn

 • Dorota Ś. Warszawa

 • Maria K. Bazylea

 • Robert G. Tarnowskie Góry

 • Wojciech g. warszawa

 • Anna T. Płock

 • Elzbieta O. Ottawa

 • Teresa P. Omagh

 • Marian K. Warszawa

 • Dariusz R. Suwałki

 • Andrzej O. Ottawa

 • Ewa K. Warszawa

 • Monika Z. Kolno

 • Roman N. Tarnobrzeg

 • Grzegorz. Ostrowski I. 05-800 Pruszkow

 • Urszula M. Gorzów Wielkopolski

 • Iwona B. Niepołomice

 • Izabella M. Warszawa

 • Rafał D. Kraków

 • Teresa W. Jasło

 • Paweł Kilian K. Kraków

 • Bernard M. Wlodawa

 • Artur B. Trzebinia

 • Jerzy B. Poznań

 • Zdzisław T. Gliwice

 • Kazimierz Zegarmistrz Z. Toronto

 • Krzysztof Filipów F. Parcela

 • Marcin W. Środa Wielkopolska

 • Paweł W. Wrocław

 • MIROSŁAW k. puck

 • Piotr P. Tarnów

 • Miroslaw G. Wiesbaden

 • Małgorzata Ł. 89-100 Nakło nad Notecią

 • Łukasz Strzesak S. Dąbrowa Górnicza

 • Monika K. Konstancin-Jeziorna

 • Paweł M. Wrząsowice 32-040

 • Alicja Z. Poznań

 • Jolanta N. Tomaszów Lubelski

 • Dominik B. Wrocław

 • Monika C. Stanowice

 • Anna S. Rozalin

 • Jerzy P. Wrocław

 • Anna S. Wrocław

 • Michał S. Radom

 • Kamil Z. Lubycza Królewska

 • Andrzej G. Gdynia

 • Żaneta K. Bytom

 • Anatol K. Warszawa

 • dr Jacek Krzysztof D. Zamość 1

 • Stanisław B. Kraków

 • Adam Z. Łódź

 • Janusz R. BIERUTÓW

 • Dorota S. Rozalin

 • Piotr Adamczyk A. stary sacz

 • Michał W. Olkusz

 • Aleksander S. Łódź

 • Elzbieta N. Bydgoszcz

 • Małgorzata G. Warszawa

 • wlodzimiera lewandowska l. krakow

 • Wiesław G. Czersk

 • Małgorzata Siekierska S. Warszawa

 • jacek k. łazy

 • Małgorzata L. Wrocław

 • Barbara D. Oakville

 • Bogusław P. Saint Etienne

 • Barbara K. Warszawa

 • Adam C. Skarżysko-Kamienna

 • Arkadiusz S. Włodzimierzów

 • Piotr K. Rzeszów

 • Barbara S. Katowice

 • Andrzej C. Szczecin

 • Zofia G. Wrocław

 • Anna K. Warszawa

 • Sylwia S. Myślenice - małopolskie

 • Marek S. Ruda Śląska

 • Anna P. Pszczyna

 • Marzena S. Piotrkow Trybunalski

 • Aleksandra G. Tarnów

 • Aleksandra I. Zgierz

 • Michał S. Bristol

 • Andrzej Z. Naruszewo

 • Anna K. Sanok

 • Małgorzata P. Wrocław

 • Krzysztof G. Poznań

 • Barbara S. Plock

 • Marcin N. Wielun

 • Piotr C. Gliwice

 • Marian K. Sanok

 • Wojciech M. Kraków

 • Klaudia K. Grabina

 • Patrycja D. Bielsko- Biała

 • Bożena M. Toruń

 • Urszula C. Krakow

 • Romuald Drohomirecki D. Olsztyn

 • Helena Ł. Gdynia

 • Mariusz M. Radom

 • Elżbieta S. Gdańsk

 • Bogusław P. Janów Lubelski

 • Grzegorz W. Raniżów

 • Artur B. Mirsk

 • Sylwia T. Staniszewskie

 • Joanna L. Nowy Sacz

 • Paweł Guziński G. Mścice

 • Anna Kozak K. Nowa Sól

 • Mirosław Ł. Koszęcin

 • Krystyna Wełniak W. Katowice

 • Marianna K. Kraków

 • Bogdan N. Ełk

 • Henryk K. Piekoszow

 • Elzbieta B. Poznan

 • Zbigniew D. Ostrołęka

 • Jan M. Bielsko-Biała

 • Izabela W. Dąbrowa Górnicza

 • andrzej szymura s. Radlin

 • Robert K. Warszawa

 • Dariusz R. Kraków

 • Justyna S. Zakrzewo

 • Andrzej K. Gdańsk

 • Jan A. Brzozów

 • Anna M. Łapczyca

 • Teresa B. Krzeszowice

 • Magdalena T. Sulkowice

 • Tomasz K. Mszana Górna

 • Alicja K. Bydgoszcz

 • Patrycja K. Łapczyca

 • Krystyna Ś. Krosno

 • Feliks S. Kraków

 • Beata Janke Klimaszewska K. Warszawa

 • Leszek m. Bydgoszcz-Londyn

 • Anna C. Wrocław

 • Marek R. Poznań

 • Marzena C. Wrocław

 • Ireneusz M. Otwock

 • Elżbieta M. Lubartów

 • Jarosław Romański R. Piaski Wlkp

 • Krzysztof J. Brampton

 • Beata R. Piaski Wlkp

 • Marek D. Lubin

 • Andrzej C. Ottawa

 • Janusz M. Kraków

 • Ryszard M. Ełk

 • Sylwester K. Warszawa

 • Regina M. Kąty wrocławskie

 • Urszula S. Los Angeles USA

 • Katarzyna Ptak P. Poznań

 • Teofil B. Zamość

 • dawid kozlowski k. Northampton

 • Irena K. Niepołomice

 • Łukasz S. Jordanów

 • Urszula I C. Ottawa

 • Marek S. Borówiec

 • Arkadiusz S. Gnezno

 • Edward . Warszawa

 • Robert R. Gawłów

 • Ryszard B. Koszalin

 • Katarzyna P. Poznań

 • Antoni H. Tarnów

 • krzysztof g. zabkowice slaskie

 • Sebastian S. Redditch

 • Małgorzata J. Warszawa

 • Hanna N. Warszawa

 • WALDEMAR ŚWIERCZ Ś. IŁŻA

 • Beata H. Tarnów

 • Jerzy W. Ruda Śl

 • marian f. kraków

 • Dariusz F. Mysłowice

 • Michał S. Zakrzewo

 • Łukasz K. Stężyca

 • Joanna H. Ruda Śl

 • Leszek S. Dąbrowa Górnicza

 • Józefa K. Witów

 • Wacław Kotarba K. Świątniki Górne

 • janusz S. Gliwice

 • Jerzy Andrzej D. Zgierz

 • Krystyna Kotarba K. Świątniki Górne

 • Anna Ś. Żerniki Wrocławskie

 • Dariusz B. Kętrzyn

 • Magdalena B. Torun

 • Bogumila W. Bialystok

 • Hanna Rusin R. Kostrzyn

 • Jacek Z. Lublin

 • Dariusz M. Warszawa

 • Małgorzata F. Wrocław

 • Ilona W. Zielona Góra

 • Krzysztof Ł. Chełm

 • Piotr C. WARSZAWA

 • Lidia B. Tulce

 • Grzegorz C. Zagórz

 • Andrzej S. lublin

 • MIrosław S. Zielona Góra

 • Andrzej D. Szczecin

 • Elżbieta B. Szczytno

 • Krzysztof M. BO'NESS

 • Włodzimierz K. Olsztyn

 • Mag. Bartosz C. Aleksandrow

 • Marian G. Frankfurt/M

 • Hanna B. Wrocław

 • Zbigniew W. Łódź

 • Robert Nowicki N. andover, ma

 • Iwona K. Kraków

 • EWA M. RYBNA

 • Bożena B. Lublin

 • Teresa Krystyna W. Jarocin (podkarpackie)

 • Dorota L. Bytom

 • Wojciech P. Warszawa

 • Beata B. Lublin

 • Andrzej C. Zawiercie

 • Grażyna P. Wrocław

 • Marek B. Lublin

 • Zbigniew M. Wołów

 • Marek M. Wieden

 • Marlena N. Poznań

 • Waldemar T. Lublin

 • Łukasz J. Lipie

 • EWA M. TORUŃ

 • Elżbieta W. Warszawa

 • Anna G. Kraków

 • Cezary Lisowski L. Zgierz

 • Iwona W. Łódź

 • Joanna R. Warszawa

 • Robert W. Wielgie

 • Jolanta L. Lubin

 • Zbigniew W. Jarocin (podkarpackie)

 • Jerzy K. Lublin

 • Maciej F. Toruń

 • Piotr Bagnicki B. Grybów

 • Wojciech N. Nowa sarzyna

 • Teresa R. Warszawa

 • Jolanta N. Warszawa

 • Renata W. Bydgoszcz

 • Iwona J. Warszawa

 • Natalia K. Kadcza

 • JOLANTA L. Chorzele

 • Elżbieta Uznańska U. Piotrków Tryb.

 • Marek K. Kraków

 • Tomasz M. Wągrowiec

 • Andrzej Gałęski G. Poznań

 • Boguslawa R. Czeladz

 • Roman W. Londyn

 • Janusz L. Piła

 • Piotr B. Konin

 • Małgorzata C. Raszyn

 • iwona k. chicago

 • Ryszard Ryngwelski R. Piła

 • ZBIGNIEW K. Gdynia

 • Józef S. Kraków

 • Anna Bednarska B. Sulejowek

 • ANDRZEJ MATULEWICZ M. ACCRINGTON

 • Krzysztof R. Poznań

 • Małgorzata C. Warszawa

 • Krystyna L. Piła

 • Paweł R. Podchybie

 • Andrzej K. Bieruń

 • Izabela D. Elbląg

 • Maria P. Krakow

 • Mariola Gąska G. Krotoszyn

 • Dominik J. Piotrków Trybunalski

 • Waldemar J. Przemyśl

 • Krzysztof L. Kraków

 • Ks.Tadeusz T. Olszanka

 • Czesław W. Rzeszów

 • Wojciech K. Warszawa

 • Czesław K. Gdynia

 • Małgorzata C. Warszawa

 • Dominika A. Wrocław

 • Bogdan M. Sosnowiec

 • Jacek K. Rzeszów

 • Krzysztof K. Laskowa

 • Andrzej M. Wrocław

 • Grzegorz Woś W. TORUŃ

 • Przemyslaw C. Elbląg

 • Halina M. Ggansk

 • Katarzyna P. Luboń

 • Krystyna W. Rzeszów

 • Roman P. Kanada

 • Adam K. ŻARKI

 • Waldemar B. Żarów

 • dorota c. Oswiecim

 • Artur Majcher M. Gliwice

 • Adrian N. Ropczyce

 • wacław d. GDAŃSK

 • Mirosław p. suwalki

 • Jerzy O. Kraków

 • Anna P. Gostynin

 • Krzysztof B. Kraków

 • Boguslaw P. Sydney -Australia

 • Grażyna H. Wrocław

 • Marcin K. Biłgoraj

 • Franciszek S. Trzcińsko-Zdrój

 • Dariusz Z. Biala P

 • Agata B. Białystok

 • Elżbieta D. Zambrów

 • Paweł T. Bydgoszcz

 • Beata K. ZDUŃSKA WOLA

 • Sebastian W. Gdańsk

 • Ryszard Ellward E. GDYNIA

 • Anna W. Rzeszów

 • Mariusz Z. Augustów

 • Adam O. Lublin

 • Nataniel S. Gdańsk

 • Zbigniew M. Gdańsk

 • ŁUKASZ F. ZDUŃSKA WOLA

 • Izabela S. Sopot

 • Anita M. Rzeszow

 • Patryk K. Ruciane-Nida

 • kamil s. Gdańsk

 • Marcin B. Białystok

 • Kordian B. Sopot

 • Józef T. Wrocław

 • ALEKSANDER K. OTMUCHOW

 • Maria W. Warszawa

 • Krystyna M. Wrocław

 • Robert B. Kraków

 • Maria S. Gliwice

 • marianna k. marki

 • Wanda G. Wrocław

 • Elżbieta D. Gdańsk

 • Tomasz W. Rzeszów

 • Katarzyna` K. Lublin

 • Wiesława W. Radom

 • barbara n. warszawa

 • Katarzyna M. Sopot

 • Elżbieta M. Nowa Sól

 • Barbara M. Gdańsk

 • Monika S. Montville

 • Krzysztof Ł. Szczecin

 • Marcin O. Łódź

 • Grażyna N. Mościszki

 • robert b. ostrowiec świętokrzyski

 • Alicja B. Kraków

 • Jerzy W. Myślibórz

 • Mirosława C. Łomianki

 • Dominik W. Katowice

 • Beata M. Nowy Sącz

 • Jan K. Budy

 • Marzena O. Łódź

 • JANUSZ M. BYTOM

 • Paweł J. Radom

 • elżbieta m. orzechowo

 • Rafał B. Nowy Targ

 • Ela K. Bordeaux

 • Krzysztof W. Gorzów Wielkopolski

 • Józef K. ŻYRARDÓW

 • Marta J. Zdunska Wola

 • Grzegorz R. Poznań

 • Maciej K. Kraków

 • Wiktor S. Tuchów

 • Henryk i Ewa W. Łódź

 • Kamil A. Dąbrowa Górnicza

 • Agnieszka B. Kraków

 • Grzegorz K. Świnoujście

 • Marek Kowalczyk K. Mikołów

 • Krystyna G. Jasło

 • Piotr S. Kraków

 • Sara W. Wrocław

 • Marzena P. Warszawa

 • Nina H. Trawniki

 • Zdzisław W. Wrocław

 • Anna N. Brantford Kanada

 • Stanisław Ż. mielec

 • LESŁAW M. TCZEW

 • Wiesław M. Klisino

 • Katarzyna T. Bydgoszcz

 • Tadeusz G. Kraków

 • Robert H. Stoczek Łukowski

 • Ewa O. Pruszków

 • o. dr Edmund U. Krakow

 • ANETA M. SKARŻYSKO-KAMIENNA

 • Ryszard D. Warszawa

 • Olga G. Rabka Zdrój

 • Katarzyna c. italia

 • Andrzej N. Warszawa

 • Bogusław R. Gdańsk

 • Zbigniew N. Elbląg

 • Wojciech B. Gdańsk

 • Barbara D. Feltham

 • Ewa P. Warszawa

 • Piotr B. Warszawa

 • Jacek B. Czersk

 • janusz ś. wrocław

 • AGNIESZKA S. GDYNIA

 • Monika K. Licheń Stary

 • Barbara B. Sulejówek

 • Emilia P. Wola

 • Janina Z. Kraków

 • henryka d. wołomin

 • DANUTA B. RESZEL

 • Tadeusz M. Katowice

 • Andrzej I. Krakow

 • Krystyna N. Ängelholm

 • Ryszard M. Warszawa

 • Dariusz J. Warszawa

 • Eugeniusz Ł. Aleksandrów Kujawski

 • Katarzyna K. Warszawa

 • Ks. Henryk W. Lublin

 • JACEK O. WLOCLAWEK

 • Tomasz S. Wrocław

 • Bogumiła E. Kraków

 • Radosław K. Licheń Stary

 • Jan K. Chorzów

 • Daniel C. Rybnik

 • Krzysztof P. Bruksela

 • Bartosz K. Ketrzyn

 • Tadeusz M. Sejny

 • Robert D. Świdnica

 • GENOWEFA K. JASTRZĘBIE-ZDRÓJ

 • Barbara Bugnacka B. Małkinia

 • Ewa Marta S. Białystok

 • Tomasz K. Kraków

 • Grazyna B. Ketrzyno

 • Marian K. Katowice

 • Robert B. Jawor

 • Henryk R. Park Ridge

 • Hanna K. Waqrszawa

 • Mirosław K. Lębork

 • dorota R. Park Ridge

 • Barbara S. Lublin

 • Janusz W. Plzen

 • Monika K. Kraków

 • Małgorzata K. Lipsko

 • Mateusz Ruszel R. Park Ridge

 • Tadeusz P. Jareniówka

 • Krystyna K. Słupsk

 • BOŻENA H. ZDZIESZOWICE

 • Krzysztof C. Lubsko

 • Dariusz M. Przemyśl

 • Witold Ś. Gdańsk

 • Jerzy N. Brantford Kanada

 • Elzbieta W. Dzialoszyn

 • Aleksandra K. Wrocław

 • Marek Piśko P. Nowa Sarzyna

 • Józef C. Gliwice

 • Krystyna W. Gdańsk

 • Wojciech O. Tarnowskie Gory

 • Anna G. Gdańsk

 • Teresa O. Attendorn / Niemcy

 • Mieczysław K. Kraków

 • Elżbieta P. Łapy

 • Miroslaw H. Sudbury

 • Piotr W. Rybnik

 • BARTŁOMIEJ S. WOŁOMIN

 • Marta S. Wrocław

 • Mirosław P. Włocławek

 • Barbara I. Kętrzyn

 • Marek B. Kraków

 • Rosemarie S. Akwizgran

 • Ewa O. Wiedeń

 • Krzysztof S. Linow

 • Kasia L. Kielce

 • Andrzej S. Akwizgran

 • Zbigniew Z. Rzeszów

 • Paweł C. Grodzisk Mazowiecki

 • Agata Ż. Rabka Zdrój

 • Ewa M. Warszawa

 • Renata S. Rzeszów

 • Kamil S. Ottawa

 • Agnieszka M. Kraków

 • Wiesław B. Hrubieszów

 • Janina S. Swarzędz

 • Stanisław H. Toruń

 • MItch Urban U. Chicago

 • Roman S. Bełchatów

 • Bartłomiej B. Przasnysz

 • Lucyna C. Wrocaw

 • Andrzej T. Bielsko-Biała

 • Romuald S. Legnica

 • michal z. Lesko

 • Piotr G. Radom

 • Kazimierz S. Olsztyn

 • Wiesław S. Wrocław

 • JANUSZ Z. JELENIA GÓRA

 • Barbara Zawadzka-Wylegała Z. Poznań

 • Anna D. Lędziny

 • Wladyslawa W. Warszawa

 • Piotr B. Lublin

 • Mirosława K. Warszawa

 • Jan K. Suwalki

 • Grażyna P. Tarnów

 • Janusz M. Warszawa

 • Adam H. Tyszowce-Marysin

 • JAGODA P. Białystok

 • Irena S. Opole

 • Krzysztof K. Bielicha

 • Andrzej S. Myszków

 • Elżbieta O. Zabrze

 • Marek Tadeusz P. Pyrzyce

 • Jerzy K. Radom

 • Rafał K. Płock

 • TEODOR M. BIŁGORAJ

 • Urszula Trochanowska T. Łódź

 • Teresa K. Gdańsk

 • Maria S. Lesko

 • Ewa S. Pyrzyce

 • Grażyna P. Tarnów

 • Robert K. Bochnia

 • Krys C. Egg Harbor Township, NJ,usa

 • Mieczysław G. Warszawa

 • Małgorzatan Moczyńska M. Bełchatów

 • Dorota M. Rudno

 • Marzena C. EHT

 • Jolanta G. Włocławek

 • Sebastian J. Gdynia

 • Marta D. Lublin

 • Ewa S. Gdynia

 • Ewa S. Gdynia

 • Marek C. Warszawa

 • Katarzyna C. Raszyn

 • Anna K. Wrocław

 • Jolanta M. Szczecin

 • Piotr B. Gliwice

 • Tomasz S. Radom

 • Tomasz W. Otwock

 • Olga B. Gliwice

 • Anna S. Warszwa

 • Dariusz Z. Kolno

 • Krystyna M. Wrocław

 • Bogusław K. Opole

 • Teofil H. Nowy Sacz

 • Cecylia O. Kraków

 • Mirosław M. Brzesko

 • Stanisław H. Krzeszowice

 • Janusz O. Kraków

 • Alicja B. Łomża

 • Edward R. Toruń

 • edward i. 39 120 sędziszów

 • Lukasz M. Pabianice

 • Janina W. Jaworzno

 • Slawomir S. Glasgow

 • Janusz M. Chicago

 • Karol K. Warszawa

 • Beata L. Koszalin

 • Anna G. Biecz

 • Aleksandra B. Warszawa

 • Rafał M. Budziszewko

 • adrian m. Nowa Sol

 • janina c. Olsztyn

 • Bogdan S. Gdańsk

 • Urszula K. Bochnia

 • Zbigniew C. Brzeźnica

 • Dorota Makowska M. Warszawa

 • Ernest H. Olkusz

 • Marek L. Sopot

 • Adrian P. Przemyśl

 • Wojciech H. Włocławek

 • Grzegorz Lewiński L. Warszawa

 • leslaw m. Nowa Sol

 • Przemysław M. Boroughbridge

 • Ryszard M. Wrocław

 • Maria S. Kielce

 • Mateusz F. Łomża

 • Kazimierz T. Warszawa

 • Halina P. Kitchener

 • Marta M. Budziszewko

 • Danuta S. Biała Podlaska

 • Beata M. 76-200 Słupsk

 • Stanisław K. Gdańsk

 • Jerzy I. Kraków

 • grazyna M. Nowa Sol

 • Zbigniew M. Opole

 • Ryszard M. 76-200 Słupsk

 • Bozena S. GŁUCHOŁAZY

 • Józef M. Zubrzyca Górna

 • Kazimierz B. Łomża

 • Ryszard C. Opole

 • Iwona M. Warszawa

 • Wanda G. Waterloo On Canada

 • Andrzej W. Łomża

 • Przemysław M. Zubrzyca Górna

 • Maria K. ZIELONA GÓRA

 • Aneta C. Oświęcim

 • Krzysztof S. Tarnów

 • Mirosław N. Bydgoszcz

 • elzbieta wieladek w. karpacz

 • Elżbieta Krupińska K. Zabrze

 • Monika P. Warszawa

 • Bogusław K. wieś Bielawa

 • TomaszK K. Łódź

 • Irena F. Łomża

 • Krzysztof K. Warszawa

 • Stanisław F. gliwice

 • Ryszard S. Szczecin

 • Iwona L. Gdańsk

 • Karolina M. Gdynia

 • Darek N. Wrocław

 • Robert A. Łódź

 • Joanna K. Legnica

 • Urszula Maria Ł. Poznań

 • Iwona C. Warszawa

 • Włodzimierz Ł. Maków Mazowiecki

 • Sławomir J. LUBLIN

 • Zenon D. Elblag

 • Idzi M. Sieradz

 • krzysztof w. brzeg

 • Tadeusz K. Augustów

 • Jerzy G. Suwałki

 • Mateusz B. Warszawa

 • Anna K. Gdańsk

 • Dariusz K. Gdańsk

 • Arkadiusz B. Warszawa

 • Hanna J. Gotenburg

 • Wiesław M. Piaseczno

 • Helena K. Aleksandrów łódzki

 • Klaudia B. Nowy Targ

 • cynthia p. Ft. Luaterdale

 • Zygmunt G. Aleksandrów

 • Tadeusz Ś. Płock

 • Anna B. Warszawa

 • Ela K. Köln

 • Marcin M. Piaseczno

 • Krzysztof C. Elblag

 • cyprian p. Otwock

 • Lidia D. Częstochowa

 • Maria P. Kraków

 • Jerzy M. kraków ul. lotnicza

 • Roman S. limanowa

 • Stanislaw P. Inverness (Szkocja)

 • Grzegorz G. Białystok

 • maria b. paryz

 • Zbigniew P. Rumia

 • Urszula N. Czchów

 • Zbigniew Cholewiński C. Ośno Lubuskie

 • Sławomir D. Warszawa

 • Andrzej H. Horst

 • Barbara T. Pruszcz Gdanski

 • Janina R. Nowa Wies Wielka

 • Jan C. Zielonka

 • Emilia S. Police

 • Piotr P. Dzxierżoniow

 • Boguslaw B. Kraków

 • Jolanta B. Kraków

 • Lidia D. Częstochowa

 • Kamil K. Lisew

 • Katarzyna Barbara W. Bialystok

 • Wiesław Pietrzak P. Łódź

 • Elżbieta F. Kraków

 • Agnieszka C. Sokołów Małopolski

 • Jola C. Nowe Kawkowo

 • Fryderyka K. Tarnów

 • Jolanta R. Bydgoszcz

 • Jadwiga J. Bydgoszcz

 • Iwona W. Bydgoszcz

 • Ryszard T. Pruszcz Gdanski

 • Michał J. Kraków

 • Kacper P. Żary

 • Edward M. Nowy Sącz

 • Maciej Tolinski T. Kraków

 • Krystyna M. Gdynia

 • Wojciech M. Gdańsk

 • Jacek M. Kutno

 • Tomasz S. Wrocław

 • Gina Z. Warszawa

 • Piotr W. Pustków-Osiedle

 • Piotr C. Trzebuska

 • Marek G. Szczecin

 • Alfred D. Gdańsk

 • Izabela B. Tomaszów Mazowiecki

 • Patryk K. Bydgoszcz

 • Barbara Z. Kraków

 • Halina D. Warszawa

 • Izabella W. Kraków

 • Juliusz P. Warszawa

 • Marek S. Rzeszów

 • Felicja O. Bialystok

 • Bernadeta Karkoszka K. Bieruń

 • Urszula Ewa K. Płock

 • Izabela K. Poznań

 • Józef R. Pisarzowa

 • Andrzej O. Poznań

 • Barbara G. Kraków

 • Bożena R. WIELUŃ

 • Paweł S. Żerków

 • Piotr K. Warszawa

 • Teresa A. Ruda Komorska

 • Leonard K. Tarnów

 • Joanna S. Wrocław

 • Barbara P. Przysucha

 • Łukasz R. Frankfurt

 • Dipl - Ing. Krzysztof Z. Wieden

 • Ewelina P. Żary

 • Jan S. Sosnowiec

 • Danuta G. elblag

 • Tomasz S. Police

 • Przemysław A. Olsztyn

 • Danuta C. Elblag

 • Wacław B. Nidzica

 • Monika S. Police

 • Danuta K. Jelenia Góra

 • Adam Z. Wrocław

 • Wojciech K. Płock

 • Wanda Z. Wieden

 • Marek P. Wrocław

 • Piotr S. Warszawa

 • Krzysztof B. Warszawa

 • Agnieszka B. Nasielsk

 • Elżbieta K. Warszawa

 • Jarosław K. Gdańsk

 • Dominika Hartman H. Trzebownisko

 • Paweł C. Tomaszów lubelski

 • Mariusz P. Rybnik

 • Jozef Adamowski A. Wrocław

 • Rafał S. Kraków

 • Anna I. Domaniewice

 • Dawid O. Szczecin

 • ZBIGNIEW O. Białystok

 • Aleksander K. Katowice

 • ANDRZEJ T. OSTRÓW MAZOWIECKA

 • Cezary F. Warszawa

 • Urszula W. Szczecin

 • Maria M. Kraków

 • andrzej k. Grouville

 • Jacek G. Łódź

 • Magdalena J. Warszawa

 • Agnieszka B. Brzeg

 • Hanna B. Nowy Targ

 • Danuta P. Warszawa

 • Inga O. Lubartów

 • EWA A. Kutno

 • Beata W. Tarnów

 • Tadeusz W. Wrocław

 • Paweł T. Nasielsk

 • Anna K. Poznań

 • krzysztof p. prostki

 • KRZYSZT P. sokółka

 • MALGORZATA S. BRENNA

 • Joanna P. Bielany Wroclawskie

 • Teresa P. Warszawa

 • Janusz T. Grudziądz

 • Anna J. Czarna Woda

 • Kamila K. Neapol

 • Joanna K. Gorzyce 24/4

 • Marianna K. Biskupiec

 • Tomasz P. Warszawa

 • Paweł Ż. Lublin

 • Zbigniew W. Warszawa

 • Krystyna M. Garwolin

 • Andrzej Komosa K. Poznań

 • Renata J. Konin

 • Barbara W. Zdzieszowice

 • Jerzy G. Lublin

 • Jerzy G. Lądek-Zdrój

 • Anna S. Bielsko-Biała

 • Jolanta W. Savignano sul Rubicone wlochy

 • Krzysztof M. San Vincenzo

 • Waldemar Antoni B. Sieradz

 • Andrzej Z. Pabianice

 • Agnieszka Grabarek G. Krakow

 • Maria Purymska P. PARK RIDGE

 • Wiktor B. Szczecinek

 • Stanisława K. Zielona Góra

 • Urszula S. Turek

 • Anna M. Bazylea

 • Lesław, Andrzej W. Kraków

 • Joanna Aleksandra B. Kuklówka Radz.-Biniszewicze

 • Julia S. Wrocław

 • Urszula S. Turek

 • Zbigniew Kramiszewski K. Detroit, MI

 • Anna R. Białobrzegi

 • Maria S. Kraków

 • Andrzej P. warszawa

 • Piotr G. Warszawa

 • Agnieszka W. Chicago

 • Michał Ż. Warszawa

 • Aldona P. Newcastle upon Tyne

 • Grzegorz J. Warszawa

 • Robert Trawiński T. Sierpc

 • Henryk F. Chicago

 • Witold F. Mordarka

 • Renata S. Mielec

 • Wiktor P. WOLA MYSŁOWSKA

 • Batbara K. Gdańsk

 • Michał W. Mińsk Mazowiecki

 • Krystian Stanek S. Moszczenica

 • Władysław T. Krakow

 • Zygmunt L. Chojna

 • Zbigniew S. Popow

 • RENATA K. TARNOBRZEG

 • Jerzy K. Pisz

 • Sławomir K. Ciechanów

 • Paulina K. Otrębusy

 • Damian P. Nakło nad Notecią

 • Helena P. Warszawa

 • Arkadiusz Podsiadło P. Dąbrówno

 • Lidia K. Kraków

 • Henryk S. Bolechówko

 • Barbara F. Sandomierz

 • Danuta K. Jasło

 • Tomasz J. Jelenia Góra

 • Henryk P. Warszawa

 • Przemysław P. Szczecin

 • Dariusz P. Białystok

 • Anna Szczur S. Nowa Dęba

 • Boguslawa P. Łódź

 • Antoni C. Warszawa

 • Ewa P. Białystok

 • Wiesław Bobrowski B. Lubomierz

 • Marek K. Białystok

 • elżbieta P. Chełm

 • Andrzej P. Tarnowo Podgórne

 • Piotr J. Kluczbork

 • Zbigniew P. Chełm

 • Paweł K. Kraków

 • Jarosław S. Szczawnica

 • Adam M. Mysłowice

 • Piotr S. Łódź

 • Izabela K. Żary

 • Jolanta Ł. Langenlois Austria

 • jozef p. FRANKLIN

 • Zdzisław G. Olsztyn

 • Małgorzata K. Kraków

 • Grzegorz Kaczor K. Lubin

 • Maciej G. Lublin

 • Agnieszka M. Czyżew

 • Grzegorz K. chojnice

 • Bożena K. Gniezno

 • Antoni G. Kraków

 • Jolanta Ł. Langenlois

 • Paweł K. Piekary Śląskie

 • Jarosław Miller M. Zduńska Wola

 • Elwira S. Krzyków

 • Leszek C. Komarówka Podl.

 • Łukasz B. Pniewy

 • Lesław P. MIELEC

 • Danuta G. Ozarow Maz

 • Andreas A. Wieden

 • Czesław K. Kraków

 • Antonia J. Dinslaken

 • Kazimiera P. Jarosław

 • Joanna P. Warszawa

 • Renata G. Warszawa

 • Stanisław K. Szczecin

 • Irene L. Delft - Holandia

 • Bogdan W. Trojanów

 • Jolanta C. Płock

 • Andrzej G. Missisauga

 • Anna W. Trojanów

 • Tadeusz Grabowski G. Trzcianka

 • Janina M. Białystok

 • mieczysław w. ostrowiec św

 • Marta P. Warszawa

 • Witold T. Tolkmicko

 • Marek R. Radom

 • Piotr S. Kobyłka

 • BOGDAN s. darlowo

 • Bogumiła K. Poznań

 • Krzysztof M. Warszawa

 • Jan S. Moneteau/Francja

 • Tomasz M. Ostrołęka

 • Edyta M. Warszawa

 • Linda B. Londyn

 • Beata J. Nowy Sącz

 • Witold W. Crewe-W.Brytania

 • Helena B. Reda

 • Barbara S. Zielona

 • Linda Anna B. United Kingdom

 • Marek P. Oleśnica

 • Liliana C. Ozorków

 • Grzegorz K. Renton

 • Marek B. Kielce

 • Anna S. Goławice Drugie

 • Ewa S. Zduńska Wola

 • maria s. darlowo

 • Zofia R. Milikowice

 • danuta p. łódź

 • Jacek D. Poznań

 • Jarosław R. Kraków

 • Maria K. Rzeszów

 • Anna Michalska M. Krzeszowice

 • Michał R. Łapy

 • andrzej j. rewal

 • Grażyna W. kutno

 • Aleksy S. Ropczyce

 • Mirosław K. Skoczów

 • Kazimierz D. Chojnów

 • Stanisław C. Częstochowa

 • Jacek M. Piaseczno

 • Jerzy W. Zielona Góra

 • Ilona J. Wrocław

 • Radosław B. Tłuszcz

 • Anna P. Bialystok

 • Jolanta Terlecka T. Gdańsk

 • Dariusz O. BielskoBiała

 • Jan Ż. Kraków

 • Dorota H. Lubaczów

 • Paweł Jagielski J. Krapkowice

 • Bartosz K. Biała Podlaska

 • iwona k. piotrow 7

 • Edyta W. Leszno

 • Maria R. Sosnowiec

 • Tsdeusz S. Różan

 • Maria S. Gdańsk

 • Jerzy Bodio B. Chełm

 • Barbara M. Warszawa

 • Krzysztof B. Łańcut

 • Sławomir B. Warszawa

 • Stanislaw K. Sulejówek

 • Krzysztof L. New York

 • Paweł B. lublin

 • Iwona K. Boston, MA USA

 • Józef B. Nowa Osada

 • Stanisaw T. Opole

 • Ryszard K. Szczecin

 • Izabela C. BIAŁYSTOK

 • Wiesław M. Kraśnik

 • Agata S. Kraków

 • Tadeusz J. Warka

 • Elżbieta K. Ząbkowice Śląskie

 • Bożena M. Bydgoszcz

 • kazimierz j. Nowy Targ

 • Jacek T. Wrocław

 • Aleksandra B. Mielec

 • Stanislaw B. Chiicago,USA

 • Stanisław M. Warszawa

 • Adam M. Pionki

 • Andrzej M. Londyn

 • Wiesława K. Grójec

 • TERESA SZYMOCHA S. TARNOWSKIE GÓRY

 • Maria L. Szczecin

 • TADEUSZ S. NOWY TARG

 • Jan M. Krakow

 • jan g. kraków

 • Lucyna W. Kraków

 • Jan G. Gliwice

 • Jan R. Łódź

 • ks. Krzysztof N. Kluki

 • Jerzy R. Kamieniec Wrocławski

 • Jacek T. Gdańsk

 • Henryk S. G

 • Ewa Ś. Płock

 • Kamil B. Syców

 • Ewa B. Warszawa

 • Jerzy, Witold P. Olsztyn

 • Edyta S. Warszawa

 • Elżbieta L. Wyszków

 • Justyna K. Opaleniska

 • Malgorzata C. Warszawa

 • Jan J. Pieszyce

 • Eugeniusz K. Rawicz

 • Agnieszka K. Opaleniska

 • Dariusz D. Małkinia Górna

 • Bozens M. Rzeszow

 • Ewa O. Florynka

 • Andrzej T. Namysłów

 • leszek krawczyk k. Izbica

 • Krzysztof S. Poznań

 • Marzenna M. Edmonton

 • Krzysztof P. Skierniewice

 • Andrzej L. Terespol

 • Sylwia K. Skomielna Czarna

 • Anna G. Lelów

 • Marcin Moskal M. Krakow

 • Janusz O. Warszawa

 • Krzysztof K. Suwałki

 • Anna R. Gdańsk

 • Waldemar K. Płoty

 • Danuta S. Goleniów

 • Marta W. Reda

 • Bożena R. Krosno

 • JAROSŁAW MACIEJ GOLISZEWSKI działacz opozycji antykomunistycznej, fotograf S. Warszawa

 • Arkadiusz T. Świerzawa

 • dariusz dullek d. siemianowice

 • Sławomir S. Warszawa

 • Robert B. Katowice

 • Marta S. Przemyśl

 • Alicja F. Końskowola

 • Piotr Rybarski R. Bytom

 • Elżbieta D. Małkinia Górna

 • Michał W. Reda

 • Dariusz K. Gliwice

 • Andrzej J. Piaseczno

 • Wojciech P. Warszawa

 • Maria K. Suwałki

 • Irena W. Rzeszów

 • Irena W. Rzeszów

 • Irena W. Rzeszów

 • Irena W. Rzeszów

 • Irena W. Rzeszów

 • Adam F. Bobowa

 • Zofia Śliwińska Ś. Rumia

 • Mirosław M. Pułtusk

 • Mirosława B. Warszawa

 • Jolanta G. Brodnica

 • Joanna F. Dąbrowa tarnowska

 • wiesław e. bydgoszcz

 • Karol P. Białystok

 • Jarosław Ł. Lębork

 • Andrzej D. Warszawa

 • Jolanta S. Częstochowa

 • Krystian P. WOLA MYSŁOWSKA

 • Andrzej R. Warszawa

 • Jarosław S. Częstochowa

 • Jarosław R. Wrocław

 • Anna R. Siemianowice

 • Anna P. Szczecin-Eindhoven

 • Roman K. Katowice

 • Stanisław S. Przemyśl

 • Barbara S. Poznań

 • Grażyna M. Wrocław

 • Marlena G. Maków Mazowiecki

 • Piotr Ś. Gliwice

 • Waldemar K. Łódź

 • Andrzej G. Warszawa

 • Paweł L. Myślenice

 • jerzy f. krzywaczka

 • Stanisława K. Gliwice

 • Krzysztof G. Oświęcim

 • Jacek K. Warszawa

 • Artur P. Landek

 • Mariusz M. wyry

 • Jan B. Lubin

 • Dominika W. Pajęczno

 • Franciszek Kukla K. Gliwice

 • Krzysztof M. Boguchwała

 • Karol J. Łomża

 • aniela z. wieluń

 • JAROSŁAW MACIEJ G. Warszawa

 • Katarzyna H. Bielsko-Biała

 • Teresa W. Poznań

 • Grzegorz T. J. Kraków

 • Tomasz R. Pruchnik

 • Agnieszka W. Lublin

 • Katarzyna N. Warszawa

 • barbara s. Andrychów

 • Marzena M P. Nottingham

 • Doc. Dr. Tomáš S. Ostrava, Česká republika

 • Andrzej Ż. Rzeszów

 • Waldemar P. Lubaczów

 • Ks. Piotr T. Warszawa

 • Bożena Choromańska C. Ostrołęka

 • Katarzyna M. Zgłobice

 • Barbara K. Wrocław

 • janusz p. olsztyn

 • Katarzyna M. Wieruszów

 • Zofia K. Wrocław

 • Robert K. Warszawa

 • Anna B. Pilzno

 • Beniamin Gronek G. Bytom

 • Marlena K. Värmdö

 • Henryk Ż. Warszawa

 • Marcin S. Elbląg

 • Maryla P. WOLA MYSŁOWSKA

 • Lidia Simbierowicz S. Sulejówek

 • Mirosław M. Głogówek

 • Stefania R. Kołobrzeg

 • Dagmara W. Krakow

 • Jacek K. ligota piękna

 • Piotr Z. Lędziny

 • Jozef D. Krakow

 • Daniel K. Gubin

 • Magdalena R. Kamieniec Wrocławski

 • Bogdan P. Wasilków

 • Wanda M. Rydułtowy

 • Waldemar P. Elbląg

 • Dorota Z. Lędziny

 • Adam K. Brzeg

 • Krzysztof G. Kraków

 • Robert Ł. Goleniów

 • Janusz B. Gorzów W lkp

 • Zdzisław K. Ostróda

 • Maria C. Ostrowiec sw

 • Ewa Anna K. Warszawa

 • Damian G. Pokój

 • Piotr S. Opole

 • John G. Morpeth

 • ALEKSANDER C. KRASNYSTAW

 • Łukasz M. Błędów

 • Ewa B. Gliwice

 • Bibiana L. Delft

 • kazimierz R. Kraków

 • Mieczysława Ż. Warszawa

 • Marek W. kraków

 • Regina B. Gdańsk

 • Władysław B. Milicz

 • Adam C. Chicago

 • Janusz S. Poznan

 • Dobromir G. Warszawa

 • Sebastian W. Sosnowiec

 • Ewa L. Szczyglice

 • Weronika C. Gdynia

 • Marek R. Szczecin

 • Mateusz L. Ustrzyki Dolne

 • ANNA ELŻBIETA W. LUBIN

 • Halina Ł. Lewin Brzeski

 • Krzysztof N. Łódź

 • Adam N. Zamość

 • Joanna G. Warszawa

 • krystyna K. Belsk Duży

 • Lidia K. Warszawa

 • Katarzyna F. Poznań

 • Michał G. Mnich

 • ELżbieta Zarańska Z. Biała Podlaska

 • Małgorzata K. Biłgoraj

 • Jacek S. Pińczów

 • Jacek S. Białystok

 • Mirosław S. Radom

 • Alicja M. Suwałki

 • Iwona B. Kanie

 • mirosław s. Białystok

 • Dorota W. Lublin

 • Bożena R. Białogard

 • Marek F. Brzeznica

 • Jarosław Ł. Gdańsk

 • Malwina G. Dąbrówka Wlkp.

 • Jolanta T. Warszawa

 • Stanisław W. Wrocław

 • Lech R. Warszawa

 • Małgorzata S. Łódź

 • Jan M. Suwałki

 • Anna S. Białystok

 • Barbara T. Szczecin

 • Teresa M. Zielona Góra

 • Mariola B. Konstantynów Łódzki

 • zosia B. Lublin

 • Waldemar G. Radom

 • Roman Król K. Kielce

 • Alina A. Szczecin

 • Grzegorz K. Wrocław

 • Monika O. Leeds

 • Anna G. Radom

 • Sławomir C. Nowy Duninów

 • Iwona S. Pruszcz Gdański

 • Natalia O. Leeds

 • Sławomir K. Poznań

 • Józef Ł. Gołdap

 • Gerard T. Wilkszyn

 • Bogusława C. Wieluń

 • Ewa K. Warszawa

 • Teresa S. Lublin

 • Marta B. Warszawa

 • Anna F. Pelplin

 • Kacper P.

 • Anna S. Głogów

 • Jacek W. Warszwa

 • Andrzej H. Oława

 • Grażyna Ł. Gołdap

 • Dariusz P. Poreba

 • Marek M. Kraków

 • Witold W. Lublin

 • Janina S. Warszawa

 • Rafał M. Poznań

 • Agata Ś. Rzeszów

 • Witek K. Wojnicz

 • Henryk O. Wrocław

 • zofia m. gorzów wlkp

 • Teresa T. Gorzyce

 • Irena Niklas N. Grzybno

 • Dawid C. Rzeszów

 • Janina Bożena K. Białystok

 • Halina S. Gryfino

 • Kazimierz Mrówka M. Wieliczka

 • Halina S. Gryfino

 • Ilona Dziedzic D. Rzeszów

 • Genowefa K. Karniów

 • Joanna K. Lipsk

 • Waldemar N.

 • Agnieszka D. Borek Wielki

 • Kazimiera B. Poznań

 • WIESŁAW Z. SANDOMIERZ

 • WANDA Ż. BIELICE

 • Andrzej K. Lublin

 • MAREK S. ŁÓDŹ

 • Karol M. Rossweid

 • Sławomir D. Borek Wielki

 • Stefan W. Siemianowice Śląskie

 • Iwona Jacek F. Gdańsk

 • Henryk G. Ząbki

 • Bogusław U. Częstochowa

 • Dariusz B. Izbica

 • Zofia M. Kraków

 • Małgorzata T. Żywiec

 • Rafał G. Warszawa

 • Anna W. Szczecin

 • Kazimierz S. Kowary

 • Michał W. Fajsławice

 • LILIANA S. ŁÓDŹ

 • Piotr K. Warszawa

 • Mariusz S. Gdynia

 • Marcela S. Szczecin

 • MICHAL TOMCZYK T. MIECHOW

 • Władysław Z. Medyka

 • JAN S. PODLESIE

 • Mirela R. Nowa Pasłęka

 • Maria S. Chorzów

 • PIOTR K. CHORZÓW

 • Zofia T. Gliwice

 • Joanna S. Chamerau

 • Anna J. Ostrzeszów

 • Jan W. Kraków

 • Andrzej C. Brzesko

 • Jerzy J. Olesno

 • Ewa C. Połaniec

 • Tadeusz R. Nowa Pasłęka

 • Dorota W. Kraków

 • Przemysław Mika M. Serby

 • Marek K. Poznań

 • Aniela P. Żagań

 • anna s. bielsko-biala

 • Grażyna T. Międzyrzec Podlaski

 • Maria T. Ostróda

 • Teresa R. Nowa Pasłęka 22

 • Andrzej P. Katowice

 • Jacek K. Legionowo

 • Jerzy M. Nowy Dwór Maz.

 • Krzysztof P. Piotrków Trybunalski

 • Jacek R. Kłecko

 • Hanna Liziniewicz-Kamińska L. Warszawa

 • Grzegorz A. Ålesund Norwegia

 • Elżbieta M. Wrocław

 • Agata Z. Poznań

 • Sebastian P. Żabno

 • Marzena Kramza K. Bratkowice

 • Robert P. Tyniec Mały

 • Mirosław S. Nysa

 • Teresa M. Toruń

 • Irena C. Katowice

 • Wanda Pawlowska P. Bristol

 • Lucja S. Ostrów Wlkp

 • Monika H. Kraków

 • Andrzej. C C. Kluczbork

 • Michal Grycz G. BRISTOL

 • Marek P. Koszalin

 • Józef K. Warszawa

 • Juliusz B. Warszawa

 • Maciej P. Opole

 • Grażyna N. Wrocław

 • Henryk N. Kraków

 • Sebastian K. Mirków

 • Danuta W. Milanówek

 • Krzysztof Ł. Kietrz

 • Daniel S. Lublin

 • Stanisław J. ŻURAWICA

 • Ewa N. Kraków

 • Anna M. Warszawa

 • Martynika P. Kraków

 • Agnieszka B. Mogielnica

 • Jerzy W. Zambrów

 • Izabela K. Łódź

 • Jolantam M. Serby

 • Małgorzata K. Lublin

 • Marian O. Janów Lubelski

 • MARZENA P. CHEŁMNO

 • Anna T. Gdańsk

 • Wojciech S. Zielonka

 • Anna M. Toruń

 • Anna M. Toruń

 • BOGUMIŁA J. RADOM

 • Tomasz Krawczyk K. Warszawa

 • Jarosław P. 14-300 Morąg

 • Magdalena H. Poznań

 • Barbara F. Kalisz

 • WIESŁAWA G. POZNAŃ

 • Danuta B. Billigheim

 • Andrzej S. Warszawa

 • Aleksander C. Katowice

 • Renata R. Wola Łużańska

 • Mariusz J. Ostrzeszów

 • Małgorzata M. Poznań

 • Monika C. Koziegłowy

 • Władysław P. Słupsk

 • Helena S. Jaworzno

 • Adam R. Kraków

 • Zenon B. Billigheim

 • Marian W. Warszawa

 • Anna Piotrowska P. Zarzecze

 • Grzegorz R. Wola Łużańska

 • Mariusz Bukowski B. Tomaszów Lubelski

 • Paweł C. Koziegłowy

 • Jan T. Warszawa

 • Andrzej T. Szzczecin

 • dariusz M. Serby

 • Mariusz S. Pabianice

 • Tomasz H. Kraków

 • Elżbieta Z. pulawy

 • Andrzej P. OLKUSZ

 • marek c. paris

 • Zofia M. Brwinów

 • Przemysław L. Wrocław

 • Andrzej Arwar A. Warszawa

 • Jan N. Krakow

 • Emil K. Starachowice

 • Małgorzata W. Warszawa

 • Bartosz W. Rabka

 • Dariusz Lawniczak L. Parla

 • Maciej G. Okuniew

 • Mirosław S. Poznań

 • Rafał P. Nowy Korczyn

 • Władysław J. 43-600 Jaworzno

 • Ryszard M. Gorzów Wlkp.

 • Grażyna Arwar A. Warszawa

 • Marek Z. Kraków

 • Maciej P. Odrano-Wola

 • Marta Z. Bielsk Podlaski

 • Renata S. Kielce

 • Piotr P. Polanica zdroj

 • Romuald Michał S. Wrocław

 • Bogusław R. Warszawa

 • Marek S. Chrzanów

 • Teresa D. Allschwil / CH

 • Jadwiga M. Jaworzyna Śląska

 • Przemysław K. Łódź

 • Adrian L. Częstochowa

 • Anna Ż. Radom

 • Mieczysław P. Gorlice

 • Małgorzata P. Odrano-Wola

 • Zofia G. Brzesko

 • Pawel R. Sopot

 • GRZEGORZ J. KIELCE

 • Janusz K. Biedrusko

 • Cezary S. Jaworzno

 • Marek J. Swindon

 • Mieczysław Z. Kraków

 • Wojciech C. Kraków

 • Agnieszka J. Kraszew

 • Hubert T. Ateny

 • Maria G. Warszawa

 • Tomasz M. Michelmersh

 • Aleksandra S. Krakow

 • Marzena P. Warszawa

 • ARKADIUSZ DZIĄG D. WROCŁAW

 • Bogusława R. Bydgoszcz

 • Izabela G. Wrocław

 • adam j. kraków

 • marian S. Sielec k. Staszowa

 • Kama G. Szczecin

 • Tadeusz C. Schöngrabern

 • Dariusz S. Studzienice

 • Małgorzata F. Warszawa

 • Mariusz J. Usciecice

 • Adam J. Pęzino

 • Anna P. Szczecin

 • Janusz M. Jasło

 • Zdzisław D. Radomsko

 • Remigiusz D. Allschwil

 • Krystyna U.

 • Chris J Cieszewski C. ATHENS

 • Jolanta Z. Branchburg, NJ

 • Janusz R. Gorlice

 • Maria J. Legionowo

 • Anna C. Rzeszów

 • Maria N. opole

 • Zofia P. Lublin

 • Leokadia Przybyl P. Ostrów Wlkp

 • Józef I. Sanok

 • Maciej Ż. Radom

 • Irena Banasiak B. Zabrze

 • Marian P. Jaworzno

 • Edward Ł. Błażowa

 • Edward Ł. Błażowa edus

 • Edward Ł. Błażowa edus

 • Małgorzata R. Wzdów

 • Ewa J. Oakville

 • Janusz U. Tarnobrzeg

 • Barbara K. Warszawa

 • Antoni B. Kamienna Góra

 • Maria P. Nowt York

 • Aleksander Banasiak B. Zabrze

 • Jerzy R. Nieporęt

 • Irena Ł. Jaworzno

 • Piotr Ł. Kraków

 • Alicja S. Krzewina

 • Jan B. Hrubieszów

 • Jadwiga C. Kraków

 • Ewa K. KRAKÓW

 • Mirosław C. Rzeszów

 • Kazimierz P. Czarna Woda

 • Elżbieta P. Warszawa

 • Anna B. Łódź

 • Andrzej M. Zdziłowice

 • Stanisław Kiełbowicz K. Nowa Sarzyna

 • Kinga J. Żywiec

 • Marian G. Strumień

 • waldemar J. Stargard

 • Dariusz P. Kędzierzyn-Koźle

 • Beata K. Warszawa

 • Karolina O. Warszawa

 • Eugeniusz M. Drelów

 • Ewelina P. Imielin

 • Wojciech C. Winnipeg

 • Barbara S. Szczecin

 • Marek K. Kraków

 • Marek M. Warszawa

 • Grażyna L. Bytów

 • zbigniew m. legnica

 • Tadeusz C. Częstochowa

 • Paweł W. Wrocław

 • Sławomira P. Koronowo

 • anna m. legnica

 • Patryk Semczuk S. Wyrzysk

 • Marek W. Warszawa

 • Natalia P. Koronowo

 • Wojciech M. Inowrocław

 • Radosław O. Warszawa

 • Agnieszka P. Kędzierzyn Koźle

 • Mariusz P. Koronowo

 • Bożena Z. Gdańsk

 • Jacek P. Koronowo

 • Beata N. Lodz

 • Beata N. Lodz

 • Beata N. Lodz

 • Beata N. Lodz

 • Beata N. Lodz

 • Krzysztof P. Radków

 • Jolanta K. Garwolin

 • Anna K. Bełchatów

 • Maria M. Komorów

 • józefa m. wrocław

 • Jadwiga B. Ridgewood NY

 • leszek z. radom

 • Agnieszka Ż. Warszawa

 • Monika F. Poznań

 • Judyta Z. Skarżysko-Kamienna

 • Dominik S. Gdańsk

 • Barbara P. Wrocław

 • Ireneusz H. Paczków

 • Paweł F. Poznań

 • Barbara N. Clearwater

 • Gniewko R. Tramor

 • Jacek G. Piotrków kujon.

 • Linda B. Romford, United Kingdom

 • Sylwester P. Gliwice

 • Remigiusz S. Boguchwała

 • Elzbieta G. Wieden

 • Grzegorz S. Warszawa

 • Piotr S. Puławy

 • Mariusz R. Ballymena

 • Stanisław K. Warszawa

 • Magda W. Kałuszyn

 • Andrzej P. Lublin

 • Barbara P. Katowice

 • krzysztof b. ruda slaska

 • Jerzy M. Błędów

 • Jacek P. Toruń

 • Mateusz W. Warszawa

 • czesław Hajdecki H. Szklarska Poręba

 • Andrzej Gołembnik G. Warszawa

 • Marcin Z. Nowa Ruda

 • Henryka K. Czajków

 • Jan S. Ropczyce

 • Andrzej K. Brzezinka

 • Karol M. Lublin

 • Henryk R. Nisko

 • Krzysztof Krawa K. Kalisz

 • Ks. Zygmunt B. Hajnówka

 • Paweł M. Wieliczka

 • Marek D. Wrocław

 • Jerzy B. Warszawa

 • Elżbieta Woronecka W. Gdańsk

 • Jadwiga M. Lodz

 • Ryszard R. Białystok

 • Jacek J. Warszawa

 • Miłosz H. Warszawa

 • Damian T. Gdańsk

 • Andrzej Ś. Przeworsk

 • Joanna K. miejscowość Ksawerów

 • Marek B. Bytom

 • Michał M. Ligota Piękna

 • Cezary P. Lubaczów

 • Jolanta B. Warszawa

 • Teresa K. Wrocław

 • Grzegorz L. Trevelin

 • Ryszard Ż. Ostrołęka

 • Mariusz K. Marki

 • Edward A. Miastko

 • BARBARA K. Skierniewice

 • Elzbietat D. Kraków

 • Barbara P. Gdańsk

 • Katarzyna M. Jędrzychów

 • Halina N. Puławy

 • Janina C. Kutno

 • Anna D. Krakow

 • Krystyna i Wladysław C. Szczecin

 • jerzy Wołoczko W. Biała Podlaska

 • Andrzej O. Kraków

 • Teresa S. Warszawa

 • Dorota J. Chełmno

 • Tomasz L. Markuszów

 • Orest B. San Gabriel, California

 • Jacek J. Mońki

 • Anna P. Linköping

 • Teresa i Andrzej R. Niestum

 • Igor P. Katowice

 • Lucjan K. Wojkowice Kościelne

 • ZBIGNIEW B. ŁĘTOWNIA

 • Jolanta W. Warszawa

 • Piotr J. BASINGSTOKE

 • Andrzej H. Szczecin

 • Tomasz T. Hołubla

 • Irek M. Bielsko-Biała

 • Dominik S. Katowice

 • Jan Potoniec . Młyńczyska

 • Wieslaw Leon L. Andernach/N8emcy

 • Miroslaw L. Monachium

 • EWA W. Wrocław

 • Józef S. Włocławek

 • andrew s. hanover park

 • Wojciech C. Radom

 • Daria G. Kraków

 • Krzysztof T. Puławy

 • Andrzej P. Sochaczew

 • Włodzimierz J. Barcice

 • Łukasz M. Warszawa

 • Magdalena W. Warszawa

 • Jerzy K. Łeba

 • Maciej Z. Bielsko-Biała

 • Józef C. Kutno

 • Paweł G. Gdańk

 • Henryk P. Cincinatti (USA)

 • Jadwiga T. Kraków

 • Rafal J. Barcice

 • Beata L. Ożarów Mazowiecki

 • Maciej G. Katowice

 • cyryl t. czaplinek

 • Halina W. Pabianice

 • Renata P. Strzelce Opolskie

 • Jadwiga M. Kraków

 • Zbigniew W. Nowy York

 • Paweł S. Bukowie

 • Marian M. Chelmek

 • Andrzej K. Zambrów

 • Robert T. Legionowo

 • Tomasz S. Częstochowa

 • piotr m.

 • Bogdan zajczyk z. Wrocław

 • Aneta K. Zamość

 • Zdzisław F. Wrocław

 • Bartosz C. Jasło

 • Lidia T. Puławy

 • Sławomir O. Ostrowiec Świętokrzyski

 • Izabella B. Warszawa

 • Maria K. Nekla

 • Grażyna W. Gdańsk

 • Andrzej C. Lublin

 • Maria Z. Zakopane

 • Magdalena S. Delft

 • Anna K. Warszawa

 • RENATA S. BYDGOSZCZ

 • Andrzej S. Etobicoke, Ont

 • Piotr W. Środa Śląska

 • Maria-Zofia L. Giessen

 • Konrad F. Kraków

 • Jola T. Krakow

 • Leokadia S. Kraków

 • Slawek S. Sosnowiec

 • KRYSTYNA MARIA Z. CZĘSTOCHOWA

 • Jerzy . Poznań

 • Przemysław B. Psary

 • Katarzyna . Poznań

 • Ewa S. Gdańsk

 • Agnieszka G. Rzeszów

 • Maciej S. Włocławek

 • Daniel R. Puck

 • Anna G. Kraków

 • Ryszard W. Przeźmierowo

 • Stanisław M. Rzeszów

 • Anna Maria S. Włocławek

 • Izabela T. Wodzisław

 • Cezary F. Płock

 • Urszula K. Zamość

 • Marian R. WARSZAWA

 • Wiesława i Tadeusz K. Poznań

 • Tomasz W. Tarnów

 • Wiesław S. Dzierżoniów

 • Zbigniew R. Kraków

 • Irena G. Brzóstowa

 • WIESŁAW S. SKIERNIEWICE

 • Bożena G. Warszawa

 • Maciej K. Warszawa

 • Maria S. Ohio

 • Krystyna S. Warszawa

 • Sławomir s. Łódź

 • Zbigniew S. Włocławek

 • Arkadiusz M. Hornówek

 • Tadeusz S. Kraków

 • Ewa W. Białystok

 • Magdalena G. Milejow

 • Rafał D. Zegrze

 • Anna K. Milanówek

 • Krystyna G. Płock

 • Anna S. Włocławek

 • Anna G. Warszawa

 • lesław l. polanica zdroj

 • JOANNA D. WISZNICE

 • Mariusz W. Nowy Wiśnicz

 • Bogdan C. Willich

 • Ludwika B. Wrocław

 • Jan A. Nowe Warpno

 • Ewa K. Katowice

 • Joanna M. Hornówek

 • Małgorzata J. Pisz

 • Barbara K. Bydgoszcz

 • Paweł G. Zduńska Wola

 • Piotr Z. Kraków

 • Tomasz U. Świecie

 • Zbigniew W. Poznan

 • Jan K. Poznań

 • Mirella K. Bydgoszcz

 • Kazimierz O. Świnoujście

 • Stanisław K. Zamość

 • Waldemar F. Tomaszów Lubelski

 • Danuta K. Warszawa

 • Leszek K. Pszczyna

 • andrzej G. Płock

 • Monika W. Nowy Wiśnicz

 • Małgorzata C. Poznań

 • Maria K. Środa Wlkp

 • Malgorzata G. Warszawa

 • Andrzej Z. Rzeszów

 • Zdzisław G. Sieradz

 • Andrzej D. Kazimierz Dolny

 • Anna B. Katowice

 • Roman G. Kędzierzyn-Koźle

 • Jacek S. Mięlisz Stary

 • Teresa M. Wysokie Mazowieckie

 • Violetta C. Jastrzębie-Zdrój

 • DOROTA N. EŁK

 • Jadwiga r. mielec

 • Joanna Jaroszewicz J. Gdańsk

 • Jacek S. Olsztyn

 • Katarzyna M. Nowy Jork

 • agata m. Nowy Sacz

 • janusz w. bukowina

 • Andrzej K. Biłgoraj

 • Bogusława C. Puławy

 • Stanisław N. Poznań

 • Grażyna D. Dosin

 • Patryk C. Włocławek

 • Andrzej A. Gdańsk

 • EWA H. FLORIDA

 • Paweł R. Gdańsk

 • shelly semberecki s. Chicago

 • Konrad M. Lublin

 • Michał S. ŁASK

 • Barbara K. Krakow

 • Rafał D. Dosin

 • Stanisława J. Kraków

 • Wojciech A. Błonie

 • Jan Ł. Pogrzebień

 • andrzej semberecki s. Chicago

 • Andrzej P. Pińczów

 • Marianna M. Międzyrzec Podlaski

 • Zbigniew Mongiało M. Kobylanka

 • Adam K. Kraków

 • Marzena Z. Kraków

 • grzegorz ś. stary kazanów

 • Kamil G. suwalki

 • Adam J. Goszczewo

 • Krystyna Majewska M. Inowrocław

 • Barbara S. Poznań

 • anna S. Wrocław

 • Ryszard W. Łódź

 • Teresa Ś. Gliwice

 • Regina K. Poznań

 • Adam Oszajca O. Skierniewice

 • Wanda S. Łódż

 • Dominika M. Lublin

 • Mariusz C. Końskie

 • Kazimierz J. Dzierżoniów

 • Wojciech T. Ruda Śląska

 • Teresa W. Międzyrzecz

 • Jan S. Poznań

 • Zygmunt G. Kraków

 • Renata K. Piotrków Trybunalski

 • daniela banach b. Winnipeg

 • Marcin W. Beek-Ubbergen

 • marian s. torun

 • Jarosław Gromek G. Gdańsk

 • aziarz M. Włocławek

 • Lech B. Wrocław

 • Violetta m. Szczecin

 • Witold K. Błażowa

 • Adam jablonski J. Toronto

 • Zbigniew w. warszawa

 • Mariusz B. Kacwin

 • Piotr C. Łódź

 • Tomasz K. Kraków

 • Andrzej K. Warszawa

 • Roman K. Kraków

 • Lucyna R. Myślenice

 • wanda i zofia n. lublin

 • Ewa K. Warszawa

 • Stanisław M. Włocławek

 • Marek B. Bodzechów

 • Alicja S. Warszawa

 • Łucja M. Włocławek

 • Maciej Z. Gdynia

 • Elżbieta G. Sieradz

 • Waldemar W. Gdańsk

 • Waldemar PusFadome P. Złotniki

 • Barbara G. Reichertshausen

 • Marcin G. Poznań

 • Adam W. Muchówka

 • Teresa Ł. Tomaszów Mazowiecki

 • Ewa D. Elbląg

 • Maciej S. Quilmes

 • Mirosław S. Gdańsk

 • Maria Kijo K. PIASECZNO

 • Sebastian W. Lublin

 • Zbigniew Ś. Śrem

 • Dariusz H. Białystok

 • Jolanta D. Głuszyca

 • Antonina K. Wrocław

 • BEATA J. Zary

 • Piotr W. Bydgoszcz

 • JANUSZ B. Wojnicz

 • Beata G. Sułkowice k/o Andrychowa

 • malgorzata s. torun

 • Radim H. Florida

 • Teresa M. Bad Nauheim RFN

 • Paweł M. Grajewo

 • Janusz K. Skopanie

 • Łukasz K. Wrzesnia

 • Krzsztof G. Koszalin

 • Bożena K. Gdańsk

 • krzysztof m. szczecin

 • Irena G. Łódź

 • Anna W. Kraków

 • Halina D. Katowice

 • Halina D. Katowice

 • jan f. krakow

 • magdalena b. kutno

 • Bogdan R. Iwonicz-Zdrój

 • Andrzej G. Tychy

 • Waldemar Ś. Dębica

 • Andrzej F. Gorlice

 • Wojciech C. Kraków

 • Mariusz F. Swarzędz

 • Jacek M. Nowy Sącz

 • Mieczysław Nędzyński N. Stalowa Wola

 • Bogdan Ś. Gliwice

 • Małgorzata Ś. Dębica

 • Ryszard S. Szczecin

 • karolina b. kutno

 • Małgorzata Nędzyńska N. Stalowa Wola

 • Anna P. Przeworsk

 • István T. Warszawa

 • ADAM S. KIELCE

 • Maria K. Wrocław

 • Józef M. Bielsko-Biała

 • Anna K. Białystok

 • Renuald M. Gorzewo pow. Gostynin

 • Zbigniew D. Montreal

 • Zbigniew O. Gorzów Wlkp.

 • andrzej k. francja

 • Rafal M. Warszawa

 • Piotr K. Polkowice

 • Jerzy S. Lublin

 • IwonaEwa Skora S. Poggio Moiano

 • Ryszard K. Krakow

 • Robert S. Stargard

 • Jadwiga K. Bielsko Biała

 • Jerzy K. Kraków

 • Tomasz F. Żyrardów

 • Maryla Z. Warszawa

 • Andrzej S. Łódź

 • Jan N. Bialystok

 • Ireneusz B. Mogielnica

 • Janina G. Oslo - Norwegia

 • Aneta S. Warszawa

 • Krzysztof L. Wolsztyn

 • Józef Drabik D. Chwaszczyno

 • Waldemar L. Szczecin

 • Agnieszka K. Neuss

 • Teresa P. Młynary

 • irena n. bielsko-biała

 • Agnieszka B. Piaseczno

 • Paweł H. Kraków

 • Zdzisława K. Wrocław

 • marta kowalczyk k. sulecin

 • Teresa J. Wrocław

 • Jerzy K. Mińsk Mazowiecki

 • lidia b. kutno

 • Tadeusz C. Legnica

 • A. C. Wroclaw

 • Bogdan Ł. Ząbki

 • Andrzej H. Rzeszów

 • Wiesław Ż. Strzelin

 • Grażyna Z. Kraków

 • Tomasz Z. Łódź

 • Mariola J. Pabianice

 • Barbara M. Kraków

 • Maria E. Zduńska Wola

 • Czesław W. Gdańsk

 • Iwona O. Warszawa

 • Anna F. Poznań

 • Ireneusz K. Florø

 • Ewa C. Ostrowiec Świętokrzyski

 • Aneta T. Lodz

 • zbigniew b. kutno

 • Barbara K. Bialystok

 • Justyna W. Wrocław

 • Maria S. sollentuna

 • Wanda L. Osiecznica

 • Stanislawa W. Brzeszcze

 • Anna A. Łódź

 • Jadwiga G. Lowicz

 • Boguslaw N. Wuppertal

 • Rozalia K. Bielsko-Biała

 • Filip B. Dlugosiodło

 • Anna . Warszawa

 • Robert M. Krynica-Zdrój

 • Bogusław K. Lublin

 • Waldemar B. Bychawa

 • Hanna W. Siemianowice Śląskie

 • Mariusz Ł. Pruszków

 • Stanisław M. Warszawa

 • ZBIGNIEW Ś. Grodków

 • Emilia Z. Gdańsk

 • Maria S. Kraków

 • Tadeusz S. Warszawa

 • Grzegorz N. Gołdap

 • zbigniew R. lublin

 • Ewa R. Gdańsk

 • Tomasz P. Glinojeck

 • Anna Z. Kraków

 • Marcin Ł. Domanice

 • Zdzisław M. Jaworzno

 • Radosław K. Oleśnica Ślaska

 • Rajmund G. Warszawa

 • Radosław P. Szczyrk

 • Jerzy W. Lublin

 • Tadeusz K. Łapy

 • Alicja C. Kraków

 • Małgorzata B. Bydgoszcz

 • Małgorzata Żurek Ż. Kraków

 • Dariusz R. Southampton

 • Mariusz Wachnicki W. Szczecin

 • Edyta M. Dąbrowa Górnicza

 • Marek T. Rabka-Zdrój

 • Tomasz D. Zamosć

 • Maria M. Bielsko-Biała

 • Danuta C. Warszawa

 • Ewa A. Puławy

 • Barbara B. Camberley

 • Zbigniew K. Sieradz

 • Agnieszka P. GDAŃSK

 • Izabela M. Chorzow

 • Piotr S. Ciechocinek

 • Jerzy S. Niemodlin

 • Tadeusz K. Cieszanów

 • Tadeusz P. Kowal

 • Joanna Z. Kraków

 • Seweryn K. Warszawa

 • JERZY S. KRAKÒW

 • Tomasz I. Warszawa

 • Marek B. Camberley

 • Bogusława Sinkiewicz S. Gliwice

 • Mariusz S. Kraków

 • Adam F. Warszawa - Wieluń

 • Andrzej O. Leśnica

 • Piotr P. Zamosc

 • Małgorzata S. Szczecin

 • Zofia W. Bytom

 • Bartek J. Kutno

 • Daniela F. WAłbrzych

 • Jerzy L. Wrocław

 • Janusz B. Ząbki k/Warszawy

 • Hubert Duranowski D. Warszawa

 • Paweł Zmuda Z. Tychy

 • Bożenna Ł. Szczecinek

 • Paweł S. Szczecin

 • Ewa M. bydgoszcz

 • Wojciech K. Skwierzyna

 • Katarzyna P. Piotrków kujawski

 • Jacek R. Southampton

 • Iwona Nowak N. Opole

 • Agnieszka P. Szczecin

 • Aleksander Maciej J. Ottawa, ON, Kanada

 • Justyna M. Masłowice Trzebiatkowskie

 • Zdzisław C. Wrocław

 • tomasz kludzinski k. SLEAFORD

 • Zbigniew T. Gdynia

 • Sławomir M. Rokiciny

 • Sylwester M. Nowy Targ

 • Krzysztof M. rybnik

 • Roman J. Elbląg

 • ANDRZEJ D. KAZIMIERZA WIELKA

 • JERZY S. KRAKÓW

 • Jan H. Wieliczka

 • Pawel K. West Seneca NY 14224

 • Piotr L. SŁAWNO

 • Jacek G. Białystok

 • Rafał R. Włocławek

 • Andrzej T. Warszawa

 • Grażyna L. Katowice

 • DARIUSZ N. TCZEW

 • Jan Orłowski O. Kraków

 • Mariusz R. Nowy York

 • Anna K. Płock

 • Bożenna K. Łapy

 • Ewa W. Sztoholm

 • Sabina M. Bielawa

 • Mariola S. Wieliczka

 • Antoni K. Lipsk

 • Elżbieta Milewska M. Warszawa

 • Andrzej B. Racibórz

 • Krzysztof N. Gorlice

 • Andrzej J. Bystrzyca

 • LUKASZ S. Uxbridge USA

 • Waldemar B. Hamburg

 • Henryka D. Warszawa

 • Tomasz W. Olkusz

 • Maria S. Krakow

 • Bogdan S. Sztum

 • Marek C. Szczecinek

 • Halina B. Cairns, Australia

 • Artur Milewski M. Warszawa

 • Małgorzata M. Zaborów

 • tadeusz c. jaworzno

 • Kazimierz S. Warszawa

 • Elwira Ł. Kobyłka

 • Paweł F. Skarżysko-Kamienna

 • Wanda S. kalisz-pomorski

 • Slawomir K. Kościan

 • Jerzy L. Grudziądz

 • Jolanta J. wrocław

 • marek W. Pabianice

 • Irena B. Zgierz

 • Zbigniew S. Warszawa

 • Ewa J. Cairns, Australia

 • Zofia i Marian H. 33-395 Chełmiec

 • Marek Krystosiak D. Warszawa

 • Barbara L. Strupczewo Duże

 • Jan R. Lubin

 • Urszula M. Wrocław

 • Tomasz B. Przemyśl

 • Benedykt C. Jaworzno

 • Krzysztof M. Kraków

 • Andrzej G. Lipie

 • Jan S. Kraków

 • Zofia R. Stalowa Wola

 • Pawel T. Harrogate

 • Grażyna C. Sokolniki

 • Jarosław K. Bydgoszcz

 • Jolanta G. Lipie

 • Wiktor S. Włocławek

 • Michał K. szczecin

 • Józef J. Chrzanów

 • Łucja S. Czeladź

 • Marcin d. Pyskowice

 • Józef N. Rabka Zdrój

 • Leszek S. Skoczów

 • Romana K. Warszawa

 • Seweryn K. Łazy

 • Iwona d. Pyskowice

 • Mark J. Cairns, Australia

 • Grazyna D. Lodz

 • Bozena M. Szczecinek

 • Krzysztof I. Wrocław

 • Dominik P. Wrocław

 • Michał Mierzwa M. Wyszatyce

 • Cezary K. Wloszczowa

 • Piotr M. Warszawa

 • Tomasz B. Nowy Sącz

 • Mikołaj R. Wrocław

 • kazimierz k. JELENIA GÓRA

 • Magdalena W. Wrocław

 • Piotr Ł. Lewin Brzeski

 • Ewa K. Kraków

 • Michał M. Międzyrzec Podlaski

 • Jacek M. Olsztyn

 • Zbigniew N. Bartoszyce

 • Elżbieta S. Skoczów

 • Andrzej K. Strupczewo Duże

 • Maria G. Wadowice

 • Danuta S. tychy

 • Ryszard W. Zawidów

 • Hlena J. Kielce

 • Jarosław B. Suwałkio

 • ilona lubos l. tarnowskie góry

 • Antoni T. Łódź

 • Dorota P. Colchester

 • Arkadiusz P. Przasnysz

 • Tadeusz B. Kock

 • Hanna H. Warszawa

 • Arkadiusz D. Szczecin

 • ANDRZEJ D. WARSZAWA

 • Grzegorz K. Szczecin

 • Halina W. Lachowice

 • Adam B. Wołomin

 • Ryszard P. Poole (UK)

 • Tadeusz O. Wodzisław

 • Iwona S. Lakewood, CO

 • grazyna j. MISSISSAUGA

 • Iwona R. Zernica

 • Eugeniusz K. Zielona Góra.

 • Jan G. Wadowice

 • Małgorzata P. Kalisz

 • Mieczysław K. Warszawa

 • Danuta S. Vancouver

 • Krzysztof K. Namysłów

 • Jan K. Bełchatów

 • Anna B. Busko-Zdrój

 • Zbigniew K. Człuchow

 • Alicja S. Wrocław

 • Jadwiga N. Rabka Zdrój

 • Stanisława B. Warszawa

 • Łukasz T. Sosnowiec

 • Andrzej M. Prabuty

 • Elżbieta Czuczman C. Pogorze

 • Magdalena K. Świdnica

 • Natalia P. Gdynia

 • Elżbieta W. Zawidów

 • Joanna O. Nowe Chrusty

 • Elżbieta Zakrzyńska Z. Warszawa

 • Arleta K. Człuchow

 • Jolanta S. Olsztyn

 • Maciej Sabiłło S. KROSNO

 • Małgorzata B. Pruszków

 • Andrzej M. Gdańsk

 • Kazimierz K. Bydgoszcz

 • Jerzy S. Tychy

 • Jacek S. Lakewood, CO

 • Małgorzata B. Warszawa

 • Zbigniew W. Erkelenz

 • Leszek Zofia C. Ostrowiec św.

 • Stanisław Plata P. Wysin

 • Jan P. Szczecin

 • Jerzy c. Krakøw

 • Krzysztof L. Olkusz

 • ANETA N. WARSZAWA

 • Marek G. Wadowice

 • Irena K. Kutno

 • Jerzy W. Łomża

 • Bogumiła K. Waksmund

 • Brunon S. Połęczyno

 • Konrad S. Gniewkowo

 • Zbigniew P. Żnin

 • Małgorzata K. Wloszczowa

 • Marek B. Łowicz

 • Janusz B. warszawa

 • Barbara B. Łowicz

 • Leszek M. Wejherowo

 • Justyna P. Gliwice

 • Aleksander M. Woonsocket USA

 • Małgorzata P. Białogard

 • Andrzej P. Kraków

 • Margarete P. Wiesbaden

 • Arkadiusz P. Kalisz

 • Ewa K. Lipsk

 • Halina P. Świdnica

 • Roman Ochociński O. Płock

 • Ewa Ż. Szczecin

 • Bogdan L. Piła

 • Sławomir S. Warszawa

 • Mirosław K. Radom

 • Dawid S. Olesnica

 • Henryk S. Erkelenz

 • Anna K. Ogrodzieniec

 • Urszula Ł. Ostrołęka

 • Wiesław J. Warszawa

 • henry g. MISSISSAUGA ONTARIO

 • Michał Ś. Kraków

 • Grażyna K. Tarnów

 • Krystyna C. Zgorzelec

 • Robert S. Olesnica

 • Jan Franciszek K. Bristol

 • Dariusz Brzozowski B. Warszawa

 • Karol S. Olsztyn

 • Wanda M. Esparto

 • roman c. opalenica

 • Anna H. Bielsko-Biała

 • Agata K. Siedlce

 • Iwona S. Komorów

 • Monika C. Kraków

 • Piotr J. Łódź

 • Sylwia W. Konin

 • Paweł K. Sosnowiec

 • Marek J. Boguchwala

 • Józef M. Ocieka

 • Michał Z. Głogów

 • Pawel Z. Smyrna

 • Justyna P. Warszawa

 • Agata S. Olesnica

 • Zbigniew C. Sokolniki

 • Leszek M. Kołobrzeg

 • ANNA BARBACH B. RADOMSKO

 • Małgorzata W. Katowice

 • Rafał W. Szczecin

 • Ewa O. Skierniewice

 • Ewa S. Gniewkowo

 • Jacek G. Tuchów

 • Wiesław B. Łowicz

 • Ania Karwan K. Yorba Linda

 • Adam G. Puławy

 • Agnieszka B. Siedlce

 • Bernard L. Zgierz

 • Grazyna Krygier K. Olsztyn

 • Paweł R. Grodzisk maz.

 • Malgorzata T. Warszawa

 • Kalina Ciuła C. Pniewy

 • krzysztof r. nowogard

 • Waclaw B. Lubeka

 • Jarosław K. Siedlce

 • Leszek W. Gdynia

 • Wojciech N. Warszawa

 • Mirosław W. Zawady

 • Magda Z. Głogów

 • Radosław S. Konin

 • Stanisław S. Wrocław

 • Michał Sobiepański S. Częstochowa

 • Adam G. Kuźnia Raciborska

 • Norbert G. Stąporków

 • Elżbieta I. Ożarów

 • Łukasz C. Żytno

 • Halina K. Luton

 • Edward H. Bielsko Biała

 • Teresa Z. Warszawa

 • roman b. chrzanów

 • Wiesław M. Wrocław

 • Marcin Grottel G. Poznań

 • jnusz ś. krośniewice

 • Magdalena R. Chorzów

 • Adam P. Gdynia

 • Mateusz F. Staszów

 • JANUSZ K. SOSNOWIEC

 • Małgorzata C. Gorzyce koło Sandomierza

 • Adam D. Kutno

 • Katarzyna K. Lwówek Śląski

 • Ryszard K. Kraków

 • Agnieszka M. Warszawa (Wawer)

 • Maria Kozłowska-Okrój K. Sopot

 • Danuta Ś.

 • Łucja S. Warszawa

 • Bogdan K. Warszawa

 • Maria S. Białystok

 • Grzegorz B. Gdańsk

 • Tadeusz H. Kamienica

 • Andrzej G. Wrocław

 • Andrzej W. Białystok

 • Adam Z. Gdansk

 • Mariusz B. Pobiedziska

 • Andrzej L. Poznań

 • Lech M. Kwidzyn

 • Barbara S. Jaworzno

 • BRYGIDA D. PSZCZYNA

 • Marcin K. Żywiec

 • Grazyna C. REDA

 • Anna S. Kalisz

 • Mirosława L. NYSA

 • Marek R. Ballyleague

 • Adam P. Gliwice

 • Mariusz Z. Dobrzyń

 • Mateusz B. Gdańsk

 • Mariusz K. Kutno

 • Kacper B. Ketrzyn

 • Józef K. Tarnobrzeg

 • Arkadiusz P. Sufczyn

 • Stanisław Kruk K. Kraków

 • Barbara S. Zielona Góra

 • Marek K. Bydgoszcz

 • ADAM S. SZCZECIN

 • Adam D. Warszawa

 • Andrzej W. Świdnik

 • Grazyna N. Zator

 • Mateusz B. Gorzów Wlkp.

 • Jozef B. Rąbino

 • Maria K. Lebork

 • Jadwiga K. Warszawa

 • Czesław Wołk W. Świdnica

 • Jerzy Olejniczak O. Bytom

 • Dorota W. Warszawa

 • Jolanta A. Wrocław

 • Paulina M. Warszawa

 • Krystian Zietek Z. Zator

 • Adrian C. Gliwice

 • Witold D. Wrocław

 • Tomasz M. Lublin

 • Dariusz P. Cieszyna

 • jan O. Sokólka

 • Grażyna P. Pułtusk

 • Anna K. Prudnik

 • Marta P. NOWY DWÓR MAZOWIECKI

 • Paweł J. 26-600 RADOM

 • Maciej P. Warszawa

 • Waldemar S. Warszawa

 • Stefan G. Warszawa

 • Andrzej W. Pruszków

 • Janusz W. Gorzów wlkp

 • Damian K. Wola Uhruska

 • Ewa S. Łabędy

 • Władysław P. Chełm

 • Maria Ł. Tarnów

 • Danuta L. Bydgoszcz

 • Agnieszka P. Opole

 • Wlodzimierz M. Warszawa

 • Dorota C. Nowa Wieś

 • Aleksander H. Kościan

 • Adam K. Skoczów

 • Andrzej T. Niepołomice

 • Edyta K. Gliwice

 • Kazimierz P. Sławno

 • zbigniew b. bydgoszcz

 • Bożena Pękała P. Strzelin

 • Grzegorz R. Łódź

 • Danuta T. Niepołomice

 • Krzysztof J. Łobez

 • Grzegorz H. Kłobuck

 • Piotr B. Warszawa

 • Grzegorz S. Bałdowice

 • Grzegorz W. Rosochata k.Legnicy

 • Czeslawa Z. Burlington Kanada

 • Marek R. Krotoszyn

 • Andrzej R. Reda

 • Marcin G. Zielona Góra

 • Elżbieta P. Przemyśl

 • Janusz G. Łódź

 • Piotr Jezierski J. Warszawa

 • Zbigniew Mieszkowski M. Kraków

 • Katarzyna T. Kraków

 • Marion N. Riverside

 • Aniela W. Białystok

 • Katarzyna W. Bydgoszcz

 • Danuta M. Zawoja

 • Jan A. Kraków

 • Dorota B. Monachium

 • ALICJA K. ŁÓDŹ

 • Ryszard M. Dziećmierowo

 • Monika S. Gluszyca

 • Agnieszka S. Suwałki

 • Dorota U. Wrocław

 • Agnieszka J. Dobczyce

 • Mariusz Szwaja S. Lipsko

 • Ewa K. Gdańsk

 • Dariusz R. Elbląg

 • Andrzej P. Piątkowa k.Nowy Sącz

 • Inga H. Kraków

 • Janina Błażejewska B. Poznań

 • Ewa P. 84-240 Reda

 • Maria A. Kraków

 • Barbara G. Krakow

 • Krzysztof S. Warszawa

 • Rafał P. Kraków

 • Teresa N. Bydgoszcz

 • Paweł J. Jedlina-Zdrój

 • Wojciech P. Zembrzyce

 • Malgorzata K. Tarnobrzeg

 • Waldemar P. Słupsk

 • Teresa B. Kraków

 • Marcin B. Długosiodło

 • Paulina K. Włocławek

 • Wiesława W. WRZEŚNIA

 • Paweł Z. Gdynia

 • Elżbieta P. Lublin

 • Marcin D. Sulmice

 • Irena S. Ełk

 • Sebastian J. Wałbrzych

 • Zenon M. Gdańsk

 • Justyna Ciesielska C. Poznań

 • Hanna N. Oslo

 • Krystyna Zajdel Z. Wołomin

 • Krzysztof Wrotniak W. Nowy Sącz

 • Michał S. Garwolin

 • Waldemar T. Puławy

 • Danuta W. Oława

 • Joanna A. Choroszcz

 • Krzysztof N. Warszawa

 • Andrzej K. POZNAŃ

 • Julia S. Chicago

 • Mieczyslawa S. Gorzow Wlkp

 • Krzysztof S. Markowa

 • Krzysztof B. Easton pa

 • Zbigniew S. Brodnica

 • Anna K. Krakow

 • Barbara P. Korsze

 • Minika K. Radom

 • Pawel B. Szczecin

 • Marlena D. Michigan

 • Robert K. Pyrzyce

 • Damian K. Zabrze

 • Rafal J. Lynnfield, Massachusetts, USA

 • Adam D. Nowy Sacz

 • Karol G. Bielawa

 • Jacek R. Zamość

 • MARCIN P. CZĘSTOCHOWA

 • Kamil W. Tarnowskie Góry

 • Leszek M. Krapkowice

 • Urszula K. Zamość

 • Kazimierz C. Gdynia

 • Anna K. Międzyrzec Podlaski

 • Barbara Ś. Warszawa

 • Julian D. Kraków

 • Magdalena C. Warszawa

 • Jadwiga Moroz M. Katowice

 • Anna Andrzej K. Bydgoszcz

 • Romana H. Rzeszów

 • CEZARY P. SZCZECIN

 • Ewa B. Węgorzewo

 • Mieczysław K. Międzyrzec Podlaski

 • BOGDAN . BAŁYSTOK

 • Katarzyna S. Toronto

 • Janusz Stasiak S. Bełchatów

 • Magdalena R. Warszawa

 • Janusz R. Kraków

 • Piotr P. Stargard

 • Tadeusz D. Warszawa

 • Anna B. Wolbrom

 • Zdzisława D. Kraków

 • Mariusz B. Węgorzewo

 • Anna S. Świętochłowice

 • Bożena Ś. Węgliniec

 • Julia S. Szczecinek

 • Maciej G. Toronto

 • Anna T. Bielsko-Biała

 • Gregory R. K. Belmont, Michigan USA

 • Stanisława . Biała Podl.

 • Anna Żurkiewicz Ż. Osiek Jasielski

 • barbara zakowska z. koden

 • Karolina S. Łódź

 • Jadwiga U. Warszawa

 • alfred s. debica

 • Maciej M. Kraków

 • Grażyna L. Warszawa

 • Małgorzata K. Kraków

 • Wojciech G. Brzesko

 • Krystyna N. Warszawa

 • Anna K. Żary

 • Krzysztof C. Gdynia

 • Zbigniew P. Międzyrzecz

 • Andrzej R. Gdańsk

 • Ewa C. Białystok

 • Marcin Ż. Wrocław

 • Teresa H. Warszawa

 • barbara d. stargard

 • WANDA A. BYDGOSZCZ

 • Aleksandra S. Szczecinek

 • Robert J. Solec-Zdrój

 • Anna I. Racławice Śląskie

 • Waldemar S. Białystok

 • Tatiana S. Legionowo

 • Hanna O. Warszawa

 • Marzena S. Solec-Zdrój

 • Halina K. Swieszyno

 • Slawomira Z. Torun

 • Zygmunt S. Bytów

 • Mariusz B. Zdunska wola

 • Sylwester K. ostrów

 • Aleksander K. Puławy

 • Paweł D. Ciechanów

 • Mariusz R. Rudnik nad Sanem

 • Renata M. Przęsocin

 • Jan L. Oslo

 • Dominika P. Wilcza

 • Maria W. Częstochowa

 • pawel m. glenviewpmmille

 • hanna s. warszawa

 • Sebastian J. Chodzież

 • Mariusz K. Tarnobrzeg

 • pawel s. debica

 • Małgorzata J. Tarnów

 • Wiesław Kijewski K. Warszawa

 • Dawid C. Zabrze

 • Jerzy S. Westfield, Massachusetts

 • Jan O. Klonowa

 • Paweł F. Częstochowa

 • Piotr D. Szczytno

 • Elżbieta S. Radom

 • Czesław A. Bydgoszcz

 • Artur P. Radom

 • Stanisław D. Lublin

 • stanisław O. Nienadówka

 • Józef J. Toruń

 • Krzysztof Ł. Łódź

 • Bogdan C. Bełżyce

 • Lidia Drab D. Millstone Twp

 • Katarzyna O. Chełm

 • Hanna M. Kraków

 • Dariusz Krzeminski K. Vaughan

 • Marek N. Warszawa

 • Dawid N. Katowice

 • Wanda G. Grady

 • Janina W. Swidnica

 • Artur Z. Chruściele

 • Monika B. Żegocina

 • Małgorzata . Jawor

 • Maria L. Oslo

 • Inka P. Płońsk

 • Arkadiusz K. Ostrołęka

 • Tadeusz S. Opole

 • Pawel R. Boniewo

 • Kazimierz F. Celestynów

 • miroslawa d. glenview

 • Anna B. Aleksandrów Łódzki

 • Jerzy K. Berlin

 • Ryszard K. NYSA

 • Paweł F. Bydgoszcz

 • Adam K. Wrocław

 • Krzysztof P. Płońsk

 • Jan Z. Gdansk

 • Mieczyslaw R. Gdynia

 • Tomasz J. Redditch

 • Piotr R. Złoty Stok

 • Małgorzata M. Warszawa

 • Ewa M. Gdańsk

 • Marek C. Łomża

 • Mariusz P. Szczecin

 • Zbigniew O. Nowe Miasto nad Pilica

 • Bożena Kotowicz K. Kraków

 • Jadwiga K. Kraków

 • Krzysztof S. Kraków

 • Anna B. Kraków

 • Sylwia S. Bydgoszcz

 • Zbigniew S. Kraków

 • Jan S. Andrychów

 • leszek d. czerwieńsk

 • Bogusława C. Pyrzyce

 • Joanna M. Ujazd

 • Mieczysław S. Kraków

 • Ewa S. Osowiec

 • Sylwester K. Warszawa

 • Jacek P. Starachowice

 • Gazyna O. Knurów

 • Brunon Gabryel G. Czarna Białostocka

 • Mariusz M. Kąty Wrocławskie

 • Magdalena D. Gliwice

 • Leontyna Gąsienica-Samek G. Warszawa

 • Halina K. Domaniewice

 • Jacek S. Jarosław

 • Antoni B. Kostrzeszyn

 • anna p. margonin

 • Kazimierz M. Andrzejow

 • Miroslaw W. Hackettstown

 • MALGORZATA S. NORTHWICH

 • Marek W. Ostrowiec Swietokrzyski

 • Marcin K. Exeter

 • Anna Ewa K. Zelów

 • Tomasz B. Kraków

 • Zbigniew O. Nowe Miasto nad Pilicą

 • Iwona C. Gdańsk

 • Anna G. Warszawa

 • Marian G. Lublin

 • Sławomir F. Pabianice

 • krystyna k. warszawa

 • Krzysztof K. Stargard

 • Lucyna S. Świecie

 • Dorota B. Dąbrowa Górnicza

 • Krzysztof K. Warszawa

 • Elzbieta S. GDANSK

 • Marek T. sułkowice

 • Wanda U. Bycina

 • Zbigniew W. Bytom

 • Ewa S. Pcim

 • Agnieszka S. Michałów Reginów

 • Iwona K.

 • Adam K. Lublin

 • Jolanta S. Moszczenica

 • Halina O. Nowe Miasto nad Pilicą

 • Andrzej J. Kraków

 • Dorota B. Dąbrowa Górnicza

 • Jolanta S. Moszczenica

 • Jarosław M. Myślenice

 • Alina K. Buczkowice

 • Mateusz K. Łódź

 • Weronika K. Warszawa

 • Agnieszka G. Poznan

 • Andrzej S. Kraków

 • Barbara G. Częstochowa

 • franciezek l. konstancin

 • Adam P. Perth,Australia

 • Piotr K. Skowarcz

 • Marek W. Września

 • Wojciech P. Katowice

 • Aleksandra S. Mysłowice

 • Zbigniew B. Krosno

 • Jerzy P. Kalisz

 • Marek M. Pyrzyce

 • Janina O. 98-300 Wielun

 • Paweł Omyłka O. Warszawa

 • Anna-Constance L. Londyn

 • Joanna S. Warszawa

 • Paweł P. Lublin

 • Kamil Wiśniewski W. Ciechanów

 • Jakub C. Pakość

 • Przemysław U. Mogilno

 • Alina K. Skorzewo

 • Zbigniew J. Strzegom

 • Grzegorz M. Suwałki

 • Jerzy J. Warszawa

 • Zbigniew Z. Stargard

 • Stanisław K. Skorzewo

 • Bogdan B. Wrocław

 • Michał W. Ciechanów

 • Adriana B. Kraków

 • Wiesław G. Suwałki

 • Renata W. MIELEC

 • JÓZEF KACZMARCZYK K. NOWY SĄCZ

 • Magdalena D. Marki

 • waldemar z. Łomża

 • Elżbieta D. Elbląg

 • Mariusz P. Warszawa

 • Maria H. lodz

 • Zdzisław D. Pabianice

 • Tomasz P. Lidzbark Warmiński

 • Leszek G. KOMORÓW

 • Henryk R. Korsze

 • Zygmunt C. Tczew

 • Barbara U. Rzeszów

 • Lucyna W. Olawa

 • Bozena A. Pabianice

 • Aleksander Ł. Zielona Góra

 • Marcin K. Sulmierzyce

 • Marek B. Liget

 • Jerzy L. Piaseczno

 • Michał J. Wysoka

 • Anna U. Rzeszów

 • Orina D. Małgów

 • Marcin Ź. Niemce k.Lublina

 • Grzegorz G. Warszawa

 • maciej j. wrocław

 • maciej j. wrocław

 • maciej j. wrocław

 • stanislaw K. grand forks kanada

 • Elżbieta B. Warszawa

 • Teresa K. Czestochowa

 • Rafał Z. Płock

 • Dumitru H. Poznan

 • Piotr M. Kobyłka

 • Anna U. Warszawa

 • Radosław C. Zgorzelec

 • Marek K. Warszawa

 • Grzegorz R. Wydrna

 • Grzegorz W. Kraków

 • zofia N. Sulejówek

 • Maria O. Koszalin

 • Piotr T. Lusowo

 • Arkadiusz M. Zakopane

 • Ewa S. Brzeg

 • Tomasz S. Piaseczkowo

 • Barbara S. Berlin

 • Edyta Salitra S. Scarborough

 • Krystyna B. 11-430 Korsze

 • Kesja B. Zgorzelec

 • Danuta W. Toruń

 • Marzena C. Wrocław

 • Edyta K. Mokra Wies

 • Dominik C. Legionowo

 • Zygmunt B. Świdwin

 • Krzysztof Ł. Narew

 • Michał D. Wrocław

 • Ewa Węsierska W. Chojnice

 • Ewa Węsierska W. Chojnice

 • Jacek B. Londyn

 • Tobiasz O. Bełchatów

 • Zbigniew T. Kórnik

 • Jerzy Ż. STARA DĄBROWA

 • Ewelina G. Niepołomice

 • Mariusz M. Rzeszów

 • Lucyna S. Poznan

 • Urszula Pietrzyk P. Warszawa

 • Jolanta B. Wrocław

 • Gabriela K. STARA DĄBROWA

 • Jan R. Bełchatów

 • Malgorzata B. Opole

 • Bożena B. Chrzanów

 • Jacek Ł. Warszawa

 • Renata I Jan O. Miszewo

 • Anna Maria P. Łódź

 • Marcin K. Warszawa

 • Maria G. Swornegacie

 • Andrzej O. Jaworzno

 • Grażyna N. Wejherowo

 • Mariusz G. Ożarów

 • Adam K. Gdańsk

 • Jarosław B. Zielona Góra

 • Roman C. Łapy

 • Kazimierz K. SKAWINA

 • Stanisław F. Warszawa

 • jan u. Zdzieszowice

 • Krystyna S. Kraków

 • Zbigniew C. Bojszowy

 • Tadeusz S. Nowa Sarztna

 • Zofia K. 43-600 Jaworzno

 • Czesław R. Radom

 • Stanisław S. Gorzów Wlkp

 • Wanda B. Warszawa

 • Beata F. Kluczbork

 • Teresa A. Szczecin

 • Aleksandra J. Toruń

 • Artur J. Srem

 • Tomasz S. Swarzędz

 • Danuta B. Przemyśl

 • Malgorzata S. Szczecinek

 • Roma B. Kraków

 • Mariusz A. Warszawa

 • Boguslaw M. Mielec

 • Marek W. Gdańsk

 • Jan S. Szczecinek

 • miroslaw k. tarnowskie gory

 • Piotr B. Guildford

 • Malgorzata K. Gdynia

 • Hanna B. Pobiedziska

 • Urszula H. Gdynia

 • Paulina K. Kraków

 • artur ł. Wrocław

 • Benedykt C. Niepołomice

 • Wanda K. Poznan

 • Józef P. Kraków

 • Barbara S. Gliwice

 • Anna B. Warszawa

 • Elzbieta B. Lublin

 • Marta C. Rzeszow

 • Katarzyna B. Łódź

 • Julia Maria Ś. POZNAŃ

 • Bożena P. Warszawa

 • Krzysztof S. Kalisz

 • Marian I. LUBLIN

 • Irena M. Betzdorf

 • Dariusz Janta J. Dziemiany

 • Michał K. Ogrodzieniec

 • Witold S. Bilcza

 • Marianna K. Opole

 • Halina R. Kraków

 • Robert K. Kołobrzeg

 • Michał S. Bolków

 • Barbara Urbańska U. Świnna

 • Lech B. Zamość

 • Teresa W. Gdansk

 • Alina Chalubowicz C. K-Koźle

 • Maria S. Kraków

 • Stanisław Piotr B. Toruń

 • Elżbieta K. Kraków

 • Marek Z. Rokietnica

 • Przemysław D. Dziedzice

 • Zbigniew C. Kraków

 • Zbigniew P. Łódź

 • Barbara i Jerzy F. Opole Lubelskie

 • Anna M. Żerków

 • Anna Ś. Stare Kupiski

 • Adam M. Oxford

 • Piotr B. Kraków

 • Marcin S. Warszawa

 • Mieczyslaw O. Rzym

 • Stanisława K. Stargard

 • Sylwia D. Hej

 • Katarzyna C. Düsseldorf

 • wieslaw szelejak s. lodź

 • Kamil J. Warszawa

 • Andrzej C. Łódz

 • Wieslawa M. Lublin

 • Dawid Z. Rokietnica

 • Stanisław Ś. Kędzierzyn-Koźle

 • Magdalena K. Szczecin

 • Zb K. Chicago

 • Renata P. Warszawa

 • Dariusz N. Białystok

 • Grzegorz Kumor K. Szczawno-Zdrój

 • JACEK R. SOUTHAMPTON

 • Stanisław G. WARSZAWA

 • Teresa T. Chocianów

 • Janusz D. Białystok

 • Danuta D. Białystok

 • Sylwester L. Londyn

 • tadeusz l. chojnice

 • Teresa M. Bukowno

 • Ryszard B. Szczecin

 • Leszek P. Nowy Sącz

 • Marek K. . Pruszków

 • Bożena S. Warszawa

 • janina f. krakow

 • Andrzej K. Łańcut

 • Włodzimierz L. Piła

 • beata l. chrzanow

 • Stanisław C. Cieszyn

 • Janina D. Scarborough

 • Krzysztof W. Tarnow

 • Mateusz Z. Cupel

 • Janusz M. Częstochowa

 • Marek M. Jasienica Rosielna

 • Marek S. Krynica

 • Łukomska Maria M. Siechnice

 • Teresa w. Świerzawa

 • Bartosz N. Opole

 • Ewa M. Warszawa

 • Janusz K. Olsztyn

 • Tadeusz Lukomski L. Siechnice

 • Adam w. jelenia góra

 • Kazimierz W. Warszawa

 • MARIAN P. BOLESŁAWIEC

 • Krystyna J. Kraków

 • Michał R. Warszawa

 • Renata W. Oświęcim

 • Sebastian S. Gdynia

 • Daniel H. Zywiec

 • Krzysztof M. Siemianowice Śląskie

 • ks. Dominik K. Poznań

 • Zbigniew N. Tychy

 • Barbara Z. Gliwice

 • Irena B. Góra Kalwaria

 • Wiesława N. Świdnik

 • Antoni Dariusz Wojcieszek W. Warszawa

 • Eugeniusz T. Sopot

 • Dariusz S. Lublin

 • Aleksander Fuglewicz F. Wrocław

 • ryszard j. opole

 • Janusz B. Góra Kalwaria

 • Aleksandra H. Granowo

 • Jolanta S. Pińczów

 • Krzysztof W. Żagań

 • Maria J. Londyn

 • Łukasz Nowakowski N. Rokietnica

 • Małgorzata Zwierzchowska Z. WARSZAWA

 • robert s. kraków

 • Elżbieta G. Jarosław

 • Tomasz Świderski Ś. nowe mursy

 • Grażyna R. Ełk

 • Tomasz S. Stalowa Wola

 • Tomasz K. Szczecin

 • bogdana s. lodz

 • GRAZYNA L. NYSA

 • Cezary N. Białystok

 • Waldemar W. Olchowiec 38-709

 • Krzysztof Z. Gliwice

 • Kazimierz R. Wrocław

 • Katarzyna F. Dülmen

 • s.M. Mariana M. Warszawa

 • Piotr B. Toruń

 • krzysztof Ż. teodorowo

 • Maciej S. Poznań

 • Jolanta Anna S. MANCHESTER

 • Andrzej D. Sokółka

 • Anita K. Łódź

 • zbigniew berndt b. sypniewo

 • Marcin S. ŻYWIEC

 • Edward K. Kraków

 • Danuta U. Gdynia

 • Mariusz J. Łódź

 • Ryszard Z. Jedlicze

 • Witold A. Łódź

 • Robert B. Rąbień

 • leszek l. Kraków

 • Piotr D. Trzebinia

 • Zbigniew Wyszyński w. Wodzislaw

 • Maria M. Łomża

 • Krystyna K. Warszawa

 • Mariusz L. Gorzów

 • Ewa L. Wrocław

 • Piotr G. Lubliniec

 • Piotr K. Kielce

 • Włodzimierz J. Świnoujście

 • Jerzy K. Gorlice

 • Darek F. Dülmen

 • Marzanna H. Port Coquitlam

 • Bartoosz K. Jaworzno

 • Marcin H. Dąbrowa Górnicza

 • Jan K. Montreal/Kanada

 • Ewa Z. Wrocław

 • EWA H. ŁAŃCUT

 • Radosław M. Śrem

 • Bozena M. Dublin

 • lucyna M. Wien

 • Julia B. Stalowa Wola

 • Anna C. Karczew, Otwocki, MAZOWIECKIE

 • Teresa K. Wroclaw

 • Anna A. Szczecin

 • Tomasz K. Gdańsk

 • Irena K. Sieradz

 • Sławomir P. Chicago

 • Jolanta G. Tarnobrzeg

 • Weronika W. Paris

 • Ireneusz T. Brwinów

 • Olimpia T. Legnica

 • Grażyna Z. OSTRÓW MAZOWIECKA

 • zofia D. Przemyśl

 • Jacek L. Wrocław

 • Zbigniew C. Warszawa

 • Robert R. Siemianowice Śląskie

 • Bożena C. Kraków

 • Jan J. Toronto

 • Artur k. Lublin

 • Cecylia Wójtowicz W. Rabka

 • Rafał G. Bydgoszcz

 • adw.Małgorzata Jędras P. Warszawa

 • RYSZARD P. KRAKÓW

 • Anna K. Mogielnica

 • Adam K. Wrocław

 • Paweł P. Nadarzyn

 • Wiesław G. Wrocław

 • Hanna O. Plewiska

 • Aleksandra W. Poznań

 • Janina M. Sopot

 • Bogusław T. Bolesławiec

 • Krystyna Mędrzycka M. GDAŃSK, Chemik, profesor PG,

 • lucjan p. żagań

 • Ryszard Januszka J. Szklarska Poreba

 • Przemysław T. Wrocław

 • Wally L. Calgary

 • Natalia B. Świdwin

 • Grzegorz G. Wieden

 • Adrian G. Kowary

 • Elżbieta B. Ropa

 • Marian Leszczyński L. Ciechanowiec

 • Malgorzata J. Poznan

 • andrzej seliga s. CHICAGO

 • MałgorzataBorecka B. Świdwin

 • Andrzej W. Poznań

 • Marian O. Jarosław

 • Marcin Ł. Rzeszów

 • Slawomir P. Chicago

 • Zenon B. Bartoszyce

 • Teresa J. Łódź

 • Andrzej T. Warszawa

 • Grzegorz B. Koziegłowy

 • Renata B. Lublin

 • Alicja Chirgwin C. Holyoke

 • Marek G. Przemyśl

 • Janusz Łodziana Ł. Leśna

 • Adam K. Rzeszów

 • Teresa W. wroclaw

 • Miłosz M. Wroclaw

 • Małgorzata W. Łomża

 • Jerzy M. East Rutherford

 • Beata F. Wieluń

 • Paweł G. Kędzierzyn-Kozle

 • Mirosław D. Raszyn

 • Teresa G. Poznań

 • teresa z. myślenice

 • Piotr C. Warszawa

 • Irena S. Luzino

 • Stanislaw D. Barlinek

 • Karol K. Chicago

 • Małgorzata P. Warszawa

 • zbigniew R.

 • Jacek J. Kielce

 • Slawomir K. Hamilton

 • Wanda Ś. SOSNOWIEC

 • Krystyna W. Toruń

 • Krystyna W. Toruń

 • Sylwia A. Oława

 • Krzysztof Jodzio J. Gdynia

 • Pawel Kamecki K. Ketrzyn

 • Jolanta B. Koziegłowy

 • Sebastian R. Lubień

 • Andrzej N. Kraków

 • Jacek K. Chicago

 • Jerzy Pilitowski P. Mississauga

 • Andrzej B. Złoty Stok

 • Janusz B. Gogolin

 • Elzbieta M. Mielec

 • Marcin S. Oleśnica

 • Tad B. Clearwater FLA

 • Hanna G. Łódź

 • Urszula Wróblewska W. Łódż

 • Joanna S. Warszawa

 • Ewa Ż. Przemyśl

 • Lucyna S. Bolesławiec

 • Paweł C. Janów

 • Dorota L. Berlin

 • Aleksander W. Iława

 • Malgorzata B. Szczecin

 • Stanisław K. Malawa

 • Anna N. Grudziadz

 • Renata M. Sztokholm

 • Jan D. Burlington

 • Waldemar B. WARSZAWA

 • Alfred A. Tarnowskie Góry

 • Henryk C. Giżycko

 • Piotr S. Warszawa

 • Piotr S. Warszawa

 • Krystyna D. Warszawa

 • GRZEGORZ M. ŚWINOUJŚCIE

 • Stanislaw Gojny G. Köln

 • Władysław Z. Warszawa

 • Zygmunt Wróblewski W. Łódż

 • Greg J. Woodstock

 • Tadeusz R. Przemyśl

 • Aleksandra N. Warszawa

 • Ewa Kozińska K. Rzeszów

 • Małgorzata D. Warszawa

 • Zbigniew W. Piła

 • Viola J. New York

 • Sonia K. Gołańcz

 • Katarzyna B. Zamość

 • Tomasz Z. Bushkill

 • Janusz M. Bliżów

 • Anna SAnn S. Sosnowiec

 • Ewa M. rzeszow

 • Teresa B. Głuchołazy

 • Grażyna K. Grodzisk Maz

 • Leszek R. Wałbrzych

 • Genowefa R. Przemyśl

 • Krzysztof P. Sieroszewice

 • joanna g. Gorzów Wlkp

 • Kinga B. Warszawa

 • Konrad C. Rzeszów

 • Anna M. Warszawa

 • Jarosław C.

 • Elzbieta G. Zürich

 • Danuta A. Koszalin

 • Artur K. Kraków

 • Łukasz G. Poznań

 • Maciej S. Lipka 51 gm. Stryków

 • Karol G. Gorzów Wlkp

 • Marzena M. Lublin

 • Marcin Szewczyk S. Łódź

 • Marta G. Jelenia Góra

 • Teresa J. Bytom

 • Daniel K. Polska

 • Anna S. Białystok

 • Sławomir B. Toruń

 • Maria P. Leszno

 • Barbara S. Płock

 • Maria M. Bielsko-Biała

 • Jacek G. Gorzów Wlkp.

 • STANISŁAWA N. Kraków

 • Stanisława Rudnikowicz R. GŁogów

 • Teresa M. Warszawa

 • Daria P. Chrzanów

 • Malgrzata B. Wroclaw

 • Alicja N. Senones

 • Andrzej J. Poznań

 • Sławomir O. Lublin

 • Monika W. Piaseczno

 • Olga Surma S. Rzeszów

 • Zbigniew T. Góra Kalwaria

 • Jacek P. Puszczykowo

 • Agnieszka M. Vernon Hills

 • Danuta A. Koszalin

 • Arkadiusz Wolski W. Lubartów

 • Ewa Ś. Kołbiel

 • Joanna M. Warszawa

 • Ewa S. stoczek-łukowski

 • Barbara P. Warszawa

 • Maria D. Wroclaw

 • Małgorzata C. Tczew

 • Bogumiła K. Bielsko-Biała

 • Piotr S. stoczek-łukowski

 • Łukasz K. Warszawa

 • Jadwiga Bauerek B. Wodzisław Śląski

 • Justyna C. Reptowo

 • Paweł D. Wrocław

 • Marek M. Vernon Hills

 • Adam M. Radom

 • Adam K. Warszawa

 • Krzysztof M. Radom

 • Boguslaw O. Siedlce

 • Kornelia S. Małe Olecko

 • Grzegorz N. Ustrzyki Dolne

 • Marcin W. Zawalów

 • Elzbieta G. Korsze

 • Patrycja Szlosek-Wani S. Solec Zdrój

 • Andrzej R. Pruszcz Gdański

 • Maria C. Wadowice

 • Piotr F. Biała Podlaska

 • Kazimierz S. Zielonka

 • Paweł D. Żyrzyn

 • Tomasz M. Wysoka Głogowska

 • Teresa P. Śrem

 • Marcin C. Reptowo

 • Paweł P. Warszawa

 • Barbara B. Tarnów

 • Bartosz K. Chełmża

 • Tadeusz H. Zabrze

 • Krzysztof G. Królewo

 • Michał S. Burzyn

 • Zygmunt L. Nowy Sącz,

 • Marek M. Kraków

 • Piotr S. Gdańsk

 • Robert G. Chmielnik

 • Paweł K. Kraków

 • Barbara Górska G. Białystok

 • Ewa K. Lopon

 • Władysława C. Szczecin

 • Zbigniew R. Warszawa

 • Janina K. Gdańsk

 • Monika B. Krakow

 • Dominik F. Zambrów

 • robert k. jarosław

 • Dawid Cinka C. Mönchengladbach

 • Andrzej M. Zambrów

 • Piotr J. Warszawa

 • Edward R. Szczecin

 • Kamil Kamieński K. Lublin

 • Jacek B. Poznan

 • Krystian K. Chełmek

 • Ewa K. Olbrachtowice

 • Krzysztof J. Kraków

 • Włodzimierz S. Zielonka

 • Grzegorz Ł. Zielonki

 • Tomasz C. Tczew

 • Barbara S. Komorów

 • Jan M. Gdańsk

 • Zbigniew G. Warszawa

 • Marcin O. Lublin

 • Bożena K. Sochaczew

 • Anna Murawska M. Wejherowo

 • Barbara M. Rybnik

 • Jan S. Rdzawka

 • Arkadiusz A. Krzesk Królowa Niwa

 • Ewa K. Wroclaw

 • Barbara J. Augustów

 • Klaudia Ł. Wrocław

 • Ewa P. Bielsko-Biała

 • Danuta H. Opole

 • Katarzyna R. Krakow

 • Maryla D. Raszyn

 • Jolanta d. Bukowiec

 • Paweł Z. Warszawa

 • Marta Pankowska P. Ciechanów

 • Grzegorz R. Warszawa

 • Barbara Z. Leszno

 • Irek K.

 • Zbigniew S. Chicago

 • Małgosia M. Piekary Śląskie

 • ALICJA F. PIETRZYKOWICE

 • Ryszard D. Wysokie Mazowieckie

 • Dariusz D. Bukowiec

 • Marek P. Warszawa

 • Tadeusz G. Kraków

 • Piotr B. Manchester

 • Ewa T. Poznan

 • Waldemar S. Toruń

 • Sebastian D. Gdańsk

 • Maria B. Rzeszów

 • Emilia Z. Elbląg

 • Marianna S. Warszawa

 • Leszek Z. Warszawa

 • Tomasz S. Jaszczurowa

 • Wacław K. Perth, Australia

 • Adam N. Byszewy

 • Aleksander K. Kraków

 • Wojciech K. pasym

 • Bożenna J. Gdynia

 • Halina M. Rymanów

 • Maciej K. Debie

 • Krystyna Z. Łuków

 • Jacek P. Nisko

 • Kazimierz , Andrzej Z. Wołomin

 • Marcin S. Tychy

 • Tomasz H. Warszawa

 • Mirosław J. Warszawa

 • Agnieszka W. Chrzanów

 • Bartosz J. Mississauga

 • Kacper H. Bruksela

 • Maria Kalczynska K. Debie

 • Bartłomiej C. Gdańsk

 • Michal J. Lublin

 • Ewa C. Poznań

 • Jadwiga G. Rzeszów

 • Anna Garbacz G. Redhill

 • Noga W. Senones ( Francja )

 • Janusz J. Gdynia

 • Jadwiga Witczyk W. Slupsk

 • Monika G. Kraków, małopolskie

 • Aleksandra H. Osnabrück

 • Ewa K. USA

 • anna M. Piekary Śląskie

 • Kamila K. Ostrołęka

 • Katarzyna P. Białystok

 • Mariusz C. Gdańsk

 • Danuta U. Września

 • Karolina G. Kielce

 • Waldemar K. Prochowice

 • Halina D. Wysokie Mazowieckie

 • Bogdan B. Janów Lubelski

 • Ryszard kraus k. Bielsko-biała

 • Halina M. Chicago

 • Adam S. Połaniec

 • Andrzej B. Gdańsk

 • Krzysztof Makowski M. Poznań

 • Grzegorz K. Piotrków Kujawski

 • Krzysztof R. Karwia

 • Jerzy S. Warszawa

 • Irena Ś. Kościan

 • Kinga C. Columbus

 • Czeslawa S. Sanok

 • Wieslawa Zielonka Z. Riccione

 • Róża R. Łódź

 • Adam W. Ustronie

 • Elżbieta K. Ostrołęka

 • Bogusław C. Przemyśl

 • Janusz K. Kraków

 • Adam K. Świdnik

 • Maria G. Trzcianka

 • Mieczyslaw Cezary O. Londyn

 • ZOFIA B. BIALYSTOK

 • Tomasz M. Częstochowa

 • Barbara Godlewska G. Warszawa

 • Prof. Andrzej B. Wrocław

 • barbara G. koło

 • Ewa Piesiewicz l. Józefów

 • Krzysztof C. Łowicz

 • Konrad G. Warszawa

 • Robert K. Warszawa

 • Ewa D. Old Bridge NJ USA

 • Daniel T. Włocławek

 • Paweł P. Gorlice

 • Agnieszka S. Zamość

 • Ewa P. Gniezno

 • Lidia C.

 • Janusz K. Krakow

 • KAROL P. KRAKÓW

 • Irena C. Zabrze

 • Jozef Z. Boston, MA

 • Kajetan G. Mrowiska/Halinów

 • Sławomir M. Poznań

 • Andrzej D. SZCZECIN

 • Sylwester M. Sosnowiec

 • Elżbieta B. Pątnów Legnicki

 • Anna Szpytma S. Pruchnik

 • HALINA M. KRAKÓW

 • Adam f. Suwalki

 • Grzegorz G. Kuczyn

 • Beata Z. Krosno

 • Tomasz L. Bielsko - Biała

 • Jacek Z. Bolesławiec

 • Marek N. Ateny

 • Elżbieta K. Krzczonów

 • ALEKSANDER P. KRAKÓW

 • Joanna G. Kielce

 • Andrzej K. Warszawa

 • Ewa Stankiewicz S. Kozienice

 • Piotr S. Kraków

 • Rafał P. Lubliniec

 • Dariusz J. Kielce

 • Janusz Ł. Lublin

 • Ryszard S. Warszawa

 • janina p. zawiercie

 • Marek K. Munina

 • Jacek Nasieniewski N. Grudziądz

 • Piotr S. Wrocław

 • Agata Ż. Piastów

 • Danuta P. Hjelset, Norwegia

 • Janusz K. Łódź

 • Marcin B. Boleslawiec

 • Artur K. Tomaszów Lubelski

 • Wojciech R. Sobótka

 • Paweł B. Szczecin

 • Danuta S. Zabrze

 • Kamil G. Otwock

 • Edward G. Palm Desert

 • Łukasz R. Kraków

 • Serafin Z. Loma Linda

 • Barbara C. Opoczno

 • Monika S. Nowy Sacz

 • Marian G. Bielsko Biała

 • Ewa M. Warszawa

 • Joanna z. Wilkszyn

 • krystyna c. East Northport

 • Wieslawa S. Stary Gieraltow

 • Izabela S. Łódź

 • Leopold R. Sochaczew

 • Barbara K. WARSZAWA

 • JERZY S. Dartfoŕd

 • Krzysztof R. Świebodzin

 • Stanisław N. Rzeszów

 • Dorota K. Czechowice- Dziedzice

 • Barbara O. Bochnia

 • Jerzy M. Gdańsk

 • Anna K. Rzeszów

 • Leszek P. Siedlce

 • Maria Henryka R. Watford

 • Marek D. Gliwice

 • Teresa N. Poznań

 • Alicja S. Kraków

 • Anna Maria M. Warszawa

 • Ewa W. Legionowo

 • irena K. Toronto Canada

 • Jacek G. Poznań

 • Agnieszka G. Poznań

 • Maciej B. Białystok

 • ADAM K. NEW YORK

 • Jadwiga H. Elbląg

 • Sebastian J. Ruda Śląska

 • Michał L. Wrocław

 • Elizabeth B. NYC

 • Hekler K. Warszawa

 • Marek K. Chicago Ill USA

 • Krystyna S. Nosy Sacz

 • Krzysztof F. Koło

 • Agata J. Ruda Śląska

 • Urszula Koseła K. Warszawa

 • Maria C. Rzeszów

 • Anna D. Grzybnica

 • Sylwia B. Oświęcim

 • Elżbieta K. Zamość

 • HANNA MARIA K. Warszawa

 • Krystyna P. Wroclaw

 • Marcin B. Oświęcim

 • Stanislawa S. Lublin

 • Piotr Małecki M. Środa Wielkopolska

 • Adam J. Los Angeles

 • Roman J. Lidzbark

 • Bartłomiej Z. Warszawa

 • Wojciech K. Malbork

 • Sławomir Tomasz R. Watford

 • Antoni z. sanok

 • Grażyna Ratkiewicz R. Białystok

 • Paweł K. Noordwijk

 • Ilona K. Kraków

 • Renata K. Gdańsk

 • Tomasz S. Kraków

 • Wiesława Ł. Wyszkow

 • Andrzej S. Warszawa

 • Artur W. Katowice

 • Wojciecg G. Terespol

 • Marcin M. Anglia

 • Łukasz G. Nowy Targ

 • jerzy . warszawa

 • Tomasz W. Kartuzy

 • Ilona K. Kraków

 • janusz m. koszalin

 • Sławomir F. Cichobórz

 • Marlena K. Gorzów Wielkopolski

 • Jacek J. Wrocław

 • Jakub M. Anglia

 • Przemysław Ł. Wyszkow

 • Maria K. Bydgoszcz

 • Robert S. Kołobrzeg

 • Renata F. Sędziszów Młp.

 • Danuta D. Wroclaw

 • Mateusz I. Lidzbark Warmiński

 • Elzbieta H. kolo

 • Zdzisław P. Warszawa

 • Ignacy D. Szczecin

 • Renata N. Słupsk

 • Józef O. Karwowo

 • Teresa M. Kalisz

 • Paulina S. Ruda Śląska

 • Artur L. Poręba Wielka

 • Grzegorz A. Wroclaw

 • Jacek M. BOLESŁAWIEC

 • Andrzej G. Nowy Jork

 • Zbigniew C. Krakow

 • Ewa P. Gniezno

 • andrzej s. otwock

 • Grzegorz G. Warszawa

 • Iwonna K. Warszawa

 • Ela R. Wrocław

 • Roman R. Lębork

 • Anna Kozłowska K. Warszawa

 • Miroslaw K. Kitchener Ontario Canada

 • Dariusz M. Zawiercie

 • Józef R. Wrocław

 • Krzysztof Z. Adamowka

 • Anna S. Wrocław

 • Katarzyna M. Zawiercie

 • Krystyna K. Gdynia

 • Bogdan J. TORONTO

 • Lidia M. Lublin

 • Krzysztof M. Radziszewo

 • Malgorzata L. Anglia

 • Madrigal S. Miasteczko slaskie

 • Bozena A. GORZOW WIELKOPOLSKI

 • Piotr W. GDAŃSK

 • Family S. Berg en Dal Holandia

 • Małgorzata Jaśkiewicz J. Wrocław

 • Waldemar T. Bartoszyce

 • Katarzyna K. Gorzów Wielkopolski

 • Teresa F. ELBLĄG

 • Jolanta D. Białystok

 • Jaroslaw P. Warszawa

 • Ryszard S. Pruszkow

 • Józef M. Nowy Sącz

 • SŁAWOMIR J. Fareham UK/Bielsko-Biała Polska

 • Kinga G. Gniezno

 • Antoni K. KATOWICE

 • Karol S. Starachowice

 • Karol S. Starachowice

 • Tadeusz M. Cedynia

 • jan n. CHANDLER

 • KATARZYNA M. WARSZAWA

 • Anna K. Warszawa

 • Krzysztof M. Gdańsk

 • Grażyna S. opolskie

 • Ewa S. Gdańsk

 • Zbigniew K. Toruń

 • Zofia M. Warszawa

 • Wojciech Blonski B. Wroclaw

 • Marcin K. Suwałki

 • Mirosława P. Łęczyca

 • Kazimiera Ortylewska O. Tarnobrzeg

 • Elżbieta B. Dąbrowa górnicza

 • Stanisław L. Kraków

 • Józef M. Konin

 • Marzena J. Podgorzyce

 • ASIA C. kielce

 • teresa m. warszawa

 • Mieczyslaw D. Cathedral City, USA

 • Krystyna R. Gdańsk

 • Urszula Ż. Wrocław

 • Stanislaus Stawowiak S. München

 • Wieslaw N. olsztyn

 • Halina W. Pomorze

 • Leszek Jan K. Gdańsk

 • Teresa N. Pszczyna

 • Lech B. Olsztyn

 • Jerzy D. Kraków

 • Gabriel M. Bydgoszcz

 • Karol P. Świdnica

 • helena c. łódż

 • Barbara C. Warszawa

 • Anna B. Kitchener

 • Piotr G. Kraków

 • Jan B. Kielce

 • Sebastian G. Miastko

 • Agnieszka Ewa Patrycja D. Neumünster

 • Andrzej K. Staniątki

 • ks.Marcin K. Lubin

 • Krzysztof Szajek S. Poznań

 • Grzegorz Jordan J. Wodzisław Śląski

 • Joanna P. Rzeszów

 • Przemyslaw S. Poznań

 • Dominika Jordan J. Wodzisław Śląski

 • Stanislaw S. Podgorzyce

 • Tadeusz K. Zambrow

 • Jerzy Szymański S. Bydgoszcz

 • Anna T. Poznan

 • Paweł M. Gliwice

 • Jan B. Świdwin

 • Grażyna J. Krosno

 • Michał G. Gniezno

 • Jadwiga J. Lindenhurst

 • Rafał L. Gdańsk

 • Lucyna H. Łańcut

 • Jerzy P. Ostrowiec

 • Robert W. Mrągowo

 • Bogdan D. Old Bridge, NJ

 • Henryk B. Katowice

 • Irena A. Kolobrzeg

 • Maciej G. Warszawa

 • Andrzej B. Zalesie Górne

 • Józef F. wodzisław śl.

 • Katarzyna W. Kraków

 • Grażyna Ś. Wrocław

 • Małgorzata S. Wrocław

 • Aleksander C. Grodzisk Mazowiecki

 • Kazimiera M. Przeworsk

 • Małgorzata K. Warszawa

 • Janusz P. Rzeszów

 • Krzysztof F. Warszawa

 • Dariusz B. Essen

 • Tomasz T. Wrocław

 • Tomasz P. Warszawa

 • TOMASZ WOLNY W. KALISZ

 • lech j. vernon b.c

 • Jan Kowalski K. Siemianowice Śląskie

 • Maria L. Poznań

 • Krzysztof M. Warszawa

 • Maria Ł. Nowy Sącz

 • Stanisław W. Włocławek

 • Krystyna S. Tylicz

 • Marek C. Warszawa

 • Konrad B. Zalesie Górne

 • Grzegorz L. Wołomin

 • Andrzej J. Krosno

 • Stefan K. Sieradz

 • Marek W. Kraków

 • asp.poż. Dariusz Henryk M. JAWORZNO

 • zofia p. krakow - new york

 • Iwona O. Krakow

 • Krzysztof Z. Brzeg

 • Ewa J. Zgorzelec

 • Maria B. słupca

 • Halina M. Jarosław

 • Zdzisław P. Warszawa

 • ANNA W. DRZEWICA

 • Ewa J. Lindenhurst

 • Piotr P. Warszawa

 • Joanna M. Bieniewo

 • Piotr K. Warszawa

 • Andrzej T. Stargard

 • Krzysztof N. Wadowice

 • Józef C. Warszawa

 • Jerzy N. Szczecin

 • Małgorzata Rymsza R. Warszawa

 • Andrzej Jan W. Kraków

 • Bartosz Ż. Wrocław

 • Dariusz G. Wrocław

 • Janusz K. Chicago

 • Stanisław M. Jarosław

 • Andrzej K. Poznań

 • Janina Petruczenko P. Sosnowiec

 • Krzysztof W. Polanica Zdrój

 • Andrzej S. Kobyłka

 • Zofia G. Wrocław

 • mgr Józef Śliwiński Ś. Kraków

 • Wiesława B. ozimek

 • Andrzej R. Aleksandrów Kujawski

 • Krzysztof P. Wrocław

 • Kazimierz M. Gdańsk

 • Kazimierz M. Gdańsk

 • Kazimierz M. Gdańsk

 • Małgorzata M. Radzyń Podlaski

 • Józef R. Jaworzyna Śl. 58-140

 • ANDRZEJ LIGOROWSKI L. WROCŁAW

 • Ewa J. Leżajsk

 • Kazimierz D. Lublin

 • Romuald J. Leżajsk

 • Jan S. Tylicz

 • Ela P. Opole

 • regina . warszawa

 • Jacek B. Elbląg

 • Jacek J. Wyszków

 • Antoni P. Sosnowiec

 • magdalena k. zamość

 • Grzegorz K. Poznań

 • Jan Ć. Wrocław

 • Mateusz J. Lindenhurst

 • Andrzej J. Leżajsk

 • Damian L. Komarowo

 • MONIKA M. KRAKÓW

 • jerzy w. zamość

 • Magdalena W. Mysłowice

 • Krystyna R. Jaworzyna Śl. 58-140

 • Grażyna T. Kętrzyn

 • Bożena Ł. Warszawa

 • Grzegorz L. Tychy

 • Teresa D. Warszawa

 • Monika L. Zielona Góra

 • barbara w. zamość

 • Maria M. Warszawa

 • Edward W. Mysłowice

 • Waldemar G. Oświęcim

 • Bogdan G. Reims

 • Stanisław B. Kraków

 • Lidia C. Kraków

 • Mariusz M. Łopuszno

 • Jacek J. Lindenhurst

 • kazimierz k. Żytna

 • Małgorzata S. Wieliczka

 • anna w. sławków

 • Niepodpisuj 3. Pokój

 • Anna K. Bielkówko

 • Dorota P. Trzebnica

 • Tomasz W. Chrzanów

 • Paweł L. Gliwice

 • Kazimierz S. Wrocław

 • Małgorzata S. Wieliczka

 • Ireneusz B. Warszawa

 • OLAF P. STOKE-ON-TRENT

 • Tomasz K. Bogumiłowice

 • Stanley Kryla K. South Windsor

 • Anna S. Kraków

 • Mirosław S. Jarocin

 • Bogdan K. Kilianów

 • Karolina R. warszawa

 • Wojciech K. Radzyn Podlaski

 • krzystof u. warszawa

 • Krzysztof P. Gniezno

 • Donata M. Wrocław

 • Jolanta R. Reszel

 • Ryszard Szetela S. Wroclaw

 • Witold Z. Bielsko-Biała

 • ALEKSANDRA O. Poznań

 • Antoni Henryk B. Ozimek

 • Barbara K. Łodygowice bB

 • Henryk R. Krosno

 • Michał Tomasz T. Ostrów Wlkp

 • Bogusław S. SANDOMIERZ

 • Henryk R. Reszel

 • Piotr D. Pyzdry

 • Marek Bielawski B. Bialystok

 • Marek M. Warszawa

 • Danuta B. Popów

 • Jaroslaw C. Wieś Kornica

 • kazimiera D. krakow

 • Grzegorz C. Lublin

 • Barbara W. Elmhurst

 • Grzegorz W. Katowice

 • Amelia K. Poznań

 • Teresa Ś. Blizne

 • Jacek K. Siemierz

 • Marta G. Warszawa

 • Marcin Z. Starachowice

 • Anna K. Pilzno

 • Piotr Sielka S. Suliszewo

 • HANNA K. NOWY SĄCZ

 • bogdan p. krakow

 • Franciszek Ż. Sochaczew

 • Maria K. Oborniki Śląskie

 • Teresa G. Kraków

 • Robert K. deblin

 • Genowefa M. Kraków

 • Jerzy O. Falenty Nowe

 • Eugeniusz K. Józefów

 • Danuta P. Radom

 • Arkadiusz L. Częstochowa

 • Jerzy Ć. Przeworsk

 • Igor W. Warszawa

 • Andrzej K. Zawiercie

 • Joanna S. Pionki

 • Małgorzata T. Katowice

 • Anna M. Darłowo

 • Roman M. osiek nad notecią

 • Anna R. Ottawa

 • Michał G. Warszawa

 • Krystyna T. Falenty Nowe

 • Maria Richards R. Maple Ridge, BC

 • Wioleta W. Piekary Śląskie

 • Lidia a. Elbląg

 • Włodzimierz S. Zaniemyśl

 • Rajmund J. Ruda Śląska

 • LUCJAN KUPCZAK K. SÓL BIŁGORAJ

 • Jerzy R. Szczecin

 • Anna Sarnowska-Żakowska S. Sochaczew

 • Mariusz W. Łódź

 • Marek Kołodziej K. Oświęcim

 • Alicja J. Leszno

 • Halina P. Włocławek

 • Bogdan S. Wieliczka

 • Hanna W. Szamotuły

 • Dorota S. Paczków

 • Zygmunt A. Starachowice

 • Anna W. Kraków

 • Bartłomiej M. Edynburg

 • Mieczysław K. Gdańsk

 • Zbigniew K. Gorzów Wielkopolski

 • Barbara J. Warszawa

 • Marek J. Olecko

 • Marcin S. Rawa Mazowiecka

 • Agata K. Płock

 • MIROSZ S. POZNAŃ

 • Jerzy K. Kościan

 • ROBERT KOŁOMAŃSKI K. Kielce

 • Zofia J. Ruda Śląska

 • Krystyna B. Tarnowskie Góry

 • Franciszek I. Wrocław

 • Maria K. Jarosław

 • Władysław D. Jasło

 • Stanisław K. KWIDZYN

 • Krzysztof Jerzy M. Ostrowiec Świętokrzyski

 • Marian C. Rzeszów

 • Wiesław J. Żywiec

 • Mirosław M. Darłowo

 • Jolanta Z. Nowy Tomysl

 • Halina Juszkiewicz J. Chobienia

 • Andrzej C. Kraków

 • Piotr L. Gdańsk

 • Damian p. Piekary Śląskie

 • Damian p. Piekary Śląskie

 • Damian p. Piekary Śląskie

 • Damian p. Piekary Śląskie

 • Daniel W. Łódź

 • Ireneusz K. Częstochowa

 • Adam A. Łódz

 • Katarzyna A. Bielsko Biała

 • tomasz p. Łagów Lubuski

 • Grażyna N. Gliwice

 • Stanisław Kurek K. Chorkówka

 • Ryszard B. Northwich UK

 • Andrzej K. Oława

 • Sławomir S. Bielsko-Biała

 • Agata S. Kraków

 • ZBIGNIEW BABER B. BRZEG

 • Dorota D. Halinów

 • Krystyna M. Warszawa

 • Krzysztof K. Nowy Sącz

 • Danuta K. GALEWICE

 • Stefan M. Warszawa

 • Jerzy Lagocki L. gdansk

 • MARIUSZ K. JÓZEFÓW

 • Waldemar Kuleba K. Schweinfurt / Bytom

 • Grazyna W. Rzeszow

 • Mariusz W. Aleksandrów Łódzki

 • Grazyna S. Ciechanów - Stoskcholm

 • Kazimierz T. Żywiec

 • Marcin Dziób D. Kielce

 • bogdan P. dzier

 • Stean J. Gorzow Wlkp

 • Wieslawa Z. Osiele

 • Halina C. Wrocław

 • helena Ezman E. Etobicoke

 • Roman R. Poznań

 • Witold N. Warszawa

 • Danuta P. Łańcut

 • Piotr D. Krzywiec

 • Boleslaw Ł. Nowa Sol

 • Elżbieta B. Radom

 • Elżbieta K. Łódź

 • Zbigniew N. Łagów

 • Jolanta O. Dąbrowa Górnicza

 • JAN Z. KOSZALIN

 • Bogdan Ezman E. Etobicoke

 • Kazimierz B. Karczew

 • Witold W. Stary Sącz

 • Bogdan Albin A. Częstochowa

 • Ryszard R. Lublin

 • wieslaw jozef k. plock

 • Krystyna K. Warszawa

 • ZBIGNIEW JANKOWSKI J. Poznań

 • Zofia Łałowska Ł. Tychy

 • Jolanta B. Lubiąż

 • Kamila Klepacka K. Zielonka

 • Zbigniew M. Włodawa

 • anna s. Częstochowa

 • Monika G. Kraków

 • Tadeusz H. Przewors

 • Stanisław S. Szczecin

 • Jarosław B. Łódź

 • Andrzej P. Nowy Sącz

 • Marek P. Łódź

 • Danuta W. Warszawa

 • Artur K. Żnin

 • Cezary C. Warszawa

 • Ingeborg C. wieś Szafarnia

 • Małgorzata Z. Kobiernice

 • Ryszard Milczanowski M. Paczków

 • Zofia R. Drawno

 • Zdzisław p. Kłodzko

 • Krystyna Katarzyna A. Częstochowa

 • Sabina S. Kielce

 • Antoni K. Jarosław

 • Antoni K. Jarosław

 • Antoni K. Jarosław

 • Antoni K. Jarosław

 • Bolesław W. Częstochowa

 • Witold B. Wolbrom

 • Jerzy Z. Dąbrowa Górnicza

 • Halina G. Bielsko-biała

 • lucyna p. lomza

 • Paweł P. Luton

 • Paweł K. Bratkowice

 • Marcin S. Moszczenica

 • Maria P. Gdańsk

 • Bożena R. Gdańsk

 • Stanisław M. Białystok

 • Sławomir L. Poznań

 • Mikołaj S. Poznań

 • Zofia K. Poznan

 • Sytanisław M. Poznań

 • Janusz P. Łańcut

 • Grzegorz A. Jastrzębie-Zdrój

 • Łukasz K. Józefów

 • Maria P. Wien

 • Bogumiła J. Olecko

 • janusz k. warszawa

 • Wojciech B. Puławy

 • Anna M. Częstochowa

 • Tomasz K. Łęczna

 • Anna B. Karczew

 • Janusz T. Mstów

 • BOGUMIŁA KONARSKA K. Łódź

 • Jerzy Wawrzak W. Bytom

 • Anna M. Warszawa

 • Ewa Sterniczuk S. Warszawa

 • Krystyna P. Kielce

 • Ewa Z. Warszawa

 • JOANNA Z. NADMA

 • Anna B. Białystok

 • Michał K. Ciechanów

 • Rafał M. Lubień Kujawski

 • Grzegorz T. Wroclaw

 • STANISŁAW M. PORONIN

 • Barbara M. Głowno

 • MARIA LASOTA L. Poznań

 • Leszek S. Gdansk

 • Henryka K. Kraków

 • Krzysztof Juszkiewicz J. Chobienia

 • Andrzej O. Rzeszow

 • Małgorzata W. Łódź

 • Danuta Dąbrowska D. Białystok

 • Jadwiga p. dzierżenin

 • waldemar m. rogow

 • krzysztof k. Katowice

 • Jolanta Bogusz B. Puławy

 • Remigiusz K. Bielsko-Biała

 • wojciech w. turek

 • Beata J. Rzeszów

 • Józef Grzegorz T. Wytrzyszczka 127

 • Andrzej P. Wien

 • SYLWIA B. LONDYN

 • Katarzyna Mazurek-Banach M. Adamówka

 • Grażyna W. Bydgoszcz

 • zygmunt D. Oława

 • Waldemar Jacek W. Myślibórz

 • Danuta Ś. Kraków

 • Agnieszka L. Rzeszów

 • Zbigniew J. Bełchatów

 • Małgorzata K. Kraków

 • Wanda G. Warszawa

 • KRYSTYNA N. WARSZAWA

 • Sylwester K. Łódź

 • barbara k. lodz

 • Arkadiusz S. Warszawa

 • Jerzy P. Łańcut

 • Piotr Ś. kościan

 • Zbigniew R. krakow

 • adam k. mragowo

 • Małgorzata W. Aleksandrów Łódzki

 • Jacek P. Kraków

 • Sebastian L. Mikołów

 • KAMIL B. LONDYN

 • Andrzej B. Myszków

 • Monika Z. alwernia

 • Roman C. Płouszowice kol.

 • waldemar p. warszawa

 • Małgorzata S. Tarnowskie Góry

 • Irena B. Gdańsk

 • Wioletta W. Warszawa

 • Ewa Szeniawska S. WROCŁAW

 • Sławomir H. Katowice

 • Aleksander K. Żagań

 • Urszula L. Warszawa

 • Tomasz Z. Warszawa

 • Ewa Opaczyńska O. Rymanów

 • Andrzej W. Krzepice

 • Elżbieta J. Bydgoszcz

 • Beata Ł. Kraków

 • Ewa L. Częstochowa

 • RYSZARD B. WITKOWO

 • maciej k. siedlce

 • Bogusław K. Dąbrowa Białostocka

 • Grażyna P. Brzozówka

 • MAREK B. POLICE

 • Roman B. Kraków

 • Arkadiusz Swieszkowski S. Warszawa

 • Jakub L. Rzeszów

 • Jerzy Józef N. Gliwice

 • Andrzej W. Olsztyn

 • Kazimierz G. Kwidzyn

 • Ikar D. Dęblin

 • ewa z. gdańsk

 • Sławomir M. Wrocław

 • Rafał P. Wolin

 • Iwona L. Dęblin

 • Justyna Z. Marki

 • Wojciech W. Bydgoszcz

 • Krzysztof O. Dąbrowa Tarnowska

 • Marek Goździkowski G. Magdalenka

 • robert n. wrąbczyn

 • Miroslaw N. Lodz

 • Tomasz C. Myślenice

 • Marek Z. alwernia

 • Tadeusz F. Sosnowiec