NIEZWYKŁA PREMIERA! Nowa, niezakłamana biografia Antoniego Macierewicza - spotkanie z bohaterem książki 9 października w Warszawie!

Nasi autorzy

NIEZWYKŁA PREMIERA! Nowa, niezakłamana biografia Antoniego Macierewicza - spotkanie z bohaterem książki 9 października w Warszawie!

Premiera książki Jerzego Kłosińskiego pt. Premiera książki Jerzego Kłosińskiego pt. "Macierewicz. Człowiek do zadań niemożliwych" (wydawnictwo Biały Kruk).

Zapraszamy na premierę niezakłamanej biografii Antoniego Macierewicza pt. "Macierewicz – Człowiek do zadań niemożliwych”. Autorem książki jest Jerzy Kłosiński, a sam tekst wzbogacony został ponad 100 dokumentalnymi fotografiami, w tym zupełnie nieznanymi zdjęciami prywatnymi.

PREMIERA odbędzie się 9 października 2019 (środa), godz. 12.00, Warszawa, w Centrum Prasowym przy ul. Foksal 3/5. 

Prezentacji dokona wieloletni współpracownik bohatera książki, doświadczony polityk, minister obrony narodowej w rządzie Jana Olszewskiego, b. rektor Kolegium Jagiellońskiego – Toruńskiej Szkoły Wyższej, wybitny patriota DR JAN PARYS.

Następnie wystąpienie ANTONIEGO MACIEREWICZA, który będzie też odpowiadał na pytania dziennikarzy. 

W spotkaniu weźmie udział wielu znakomitych przedstawicieli polskiego życia politycznego i kulturalnego. 

Jerzy Kłosiński, wieloletni redaktor naczelny „Tygodnika Solidarność”, ukazuje najpierw dzieje rodu Macierewiczów, by następnie doprowadzić historię do dnia dzisiejszego. Autor obnaża manipulacje i kontruje wszystkie paszkwile, jakie ukazały się na temat Antoniego Macierewicza, polityka, który w III RP stał się, „dyżurnym” obiektem nieustannych napaści lewackich i antypolskich mediów, a którego Jan Olszewski nazwał trafnie „człowiekiem do zadań niemożliwych”. 

Wielkim walorem książki jest wprawnie nakreślone bogate tło polityczne i społeczne ostatnich kilkudziesięciu lat. Tylko ktoś taki jak Kłosiński, który sam znajdował się w środku opisywanych wydarzeń, mógł głęboko wniknąć zarówno w realia PRL-u, jak i III RP. Uwikłania bohatera książki w najważniejsze wydarzenia historyczne i polityczne ostatniego półwiecza są zdumiewające. Na łamach spotykamy wszystkie najważniejsze postaci polskiego życia politycznego ostatnich 30 lat. Kogo interesują kulisy władzy, przeczyta tę biografię jednym tchem. Znajdziemy w niej m.in. prawdziwe wyjaśnienie dymisji Macierewicza jako ministra obrony, które jest zupełnie inne niż domniemały to wszystkie media, dowiadujemy się na czym polega(ła) walka Adama Michnika z Macierewiczem oraz znajdujemy rozwikłanie wielu innych kwestii. Książka jest efektem zarówno dziesiątków rozmów (autoryzowanych) przeprowadzonych nie tylko z bohaterem tej publikacji, jak i spenetrowania setek dokumentów i pozycji bibliograficznych. Kłosiński kreśli wyrazisty portret polityka, który od pół wieku niezmiennie dowodzi, iż „niepodległość ma jeden kształt, a wiele form niewola”.

Macierewicz. Człowiek do zadań niemożliwych

Macierewicz. Człowiek do zadań niemożliwych

Jerzy Kłosiński

Antoni Macierewicz to chyba najbardziej demonizowany i szkalowany polityk III RP. Przez opozycję totalną i lewaków w ogóle nękany jest nieustannymi procesami sądowymi. Za co? Za niezłomny patriotyzm, nieustępliwość w służbie Polsce, wierność wartościom chrześcijańskim, za sprzeciw wobec kolonizacji Polski przed i po 1989 r. Najzacieklej atakowany jest za listę nazwisk współpracowników komunistycznej bezpieki i za dociekania smoleńskiej prawdy.

 

Komentarze (0)

  • Podpis:
    E-mail:
  • Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Wpisy są moderowane przed dodaniem.

Zamknij X W ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.