Nasza książka „Życie św. Brata Alberta” w TVP 1

Nasi autorzy

Nasza książka „Życie św. Brata Alberta” w TVP 1

 

Już jutro w TVP 1 w programie „Ekspres Rodzinny” o godzinie 09:20 goście Rafała Patyry będą opowiadać o książce naszego Wydawnictwa : „Życie św. Brata Alberta” – zapraszamy do oglądania!

Program „Ekspres Rodzinny” to magazyn poradnikowy prezentujący wywiady z gośćmi i felietony. Prowadzący starają się przedstawić wskazówki, które mają pomóc w kształtowaniu życia rodzinnego zgodnie z naukami chrześcijaństwa. Pojawiają się porady dotyczące dbania o relacje z bliskimi, łagodzenia konfliktów, radzenia sobie z problemami wychowawczymi i wspierania dzieci w czasie, gdy kształtuje się ich charakter i poszukują swojego miejsca w świecie.

Zapraszamy do oglądania!

Życie św. Brata Alberta. Biografia ilustrowana

Życie św. Brata Alberta. Biografia ilustrowana

Jolanta Sosnowska, Zygmunt Wierciak

Biograficzna, ilustrowana opowieść o polskim świętym - Bracie Albercie Chmielowskim.
Bohater, artysta, święty. Powstaniec styczniowy, utalentowany malarz, opiekun nędzarzy. Tak można najkrócej opisać niezwykłą i do dziś fascynującą postać Adama Chmielowskiego, którego imię zakonne Brat Albert stało się w Polsce powszechnie znane już pod koniec XIX wieku. Te trzy rodzaje działalności i te trzy postawy życiowe zostały pięknie ukazane w niezwykłej książce.

 

Komentarze (0)

  • Podpis:
    E-mail:
  • Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Wpisy są moderowane przed dodaniem.

Zamknij X W ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.