KONKURS! Do wygrania pierwszy tom "Dziejów Polski" prof. Andrzeja Nowaka. Treść, regulamin i polityka prywatności.

Nasi autorzy

KONKURS! Do wygrania pierwszy tom "Dziejów Polski" prof. Andrzeja Nowaka. Treść, regulamin i polityka prywatności.

Prof Andrzej Nowak prezentuje Dzieje Polski. Fot.: Leszek Sosnowski Prof Andrzej Nowak prezentuje Dzieje Polski. Fot.: Leszek Sosnowski Zapraszamy do konkursu a propos „Dziejów Polski” prof. Andrzeja Nowaka, który odbywa się na stronach Facebook redakcji Światopodgląd, Telewizja Republika i Wydawnictwo Biały Kruk. Tam znajdą Państwo wszelkie informacje.

Regulamin i polityka prywatności poniżej:

 

Regulamin konkursu „Dzieje Polski” z dnia 20 marca 2017

1. Organizator: Telewizja Republika i Wydawnictwo Biały Kruk

2. Miejsce: Polska

3. Celem jest wygranie przez użytkowników pierwszego tomu książki „Dzieje Polski” prof. Andrzeja Nowaka. Zwycięzców jest trzech.

4. Fundatorem nagród jest Wydawnictwo Biały Kruk.

5. Konkurs trwa od 20 do 24 marca 2017.

6. Zasady konkursu określa ten regulamin.

7. Uczestnikiem konkursu może być osoba pełnoletnia, która polubiła profile na FB: Światopodgląd, Telewizja Republika oraz Wydawnictwo Biały Kruk. Uczestnikiem konkursu może być osoba mieszkająca w Polsce.

8. Wykluczeni z udziału są członkowie wyżej wymienionych redakcji oraz członkowie ich rodzin.

9. Treścią konkursu jest napisanie w jednym zdaniu – komentarz lub wiadomość prywatna – kto jest ulubioną postacią historii Polski i dlaczego.

10. Zabronione są treści o charakterze obraźliwym, wulgarnym czy ogólnie rozumianych jako niestosowne.

11. Przedstawiciele trzech wyżej wymienionych redakcji spośród odpowiedzi wybiorą trzy najlepsze. Ich autorzy będą zwycięzcami konkursu.

12. Zwycięzcy zostaną poinformowani osobiście za pomocą portalu Facebook. Nagrody zostaną wysłane do nich (przesyłka gratis) na wskazany adres na terytorium Polski.

13. Brak możliwości wymiany nagrody na równowartość pieniężną.

14. Brak możliwości przenoszenia nagrody na kogoś innego.

15. Uczestnik konkursu odpowiada za dostarczenie stosownych danych (np. adres przesyłki).

16. Uczestnik konkursu ma obowiązek akceptacji regulaminu, aby wziąć udział w zabawie.

17. W kwestiach nieuregulowanych tym regulaminem mają zastosowanie przepisy Kodeksu Cywilnego.

18. Zebrane dane nie będą przekazywane podmiotom trzecim.

19. Ewentualne reklamacje można zgłaszać do 26 marca 2017 r. na adres mailowy sklep@bialykruk.pl

Komentarze (5)

 • Podpis:
  E-mail:
 • Sylwestar

  Św.Kazimierz Królewicz dal świadectwo swoim życiem jak służyć Bogu i Polsce

 • Janusz Cichy

  W naszej ponad tysiącletniej historii jest bardzo wiele postaci zasługujących na szczególne wyróżnienie . Są to osoby znane nie tylko w kraju ale również na całym świecie . Moją ulubioną postacią z Historii Polski jest pułkownik Władysław Belina Prażmowski twórca kawalerii legionowej i w póżniejszym okresie twórca kawalerii międzywojennej- wytrawny żołnierz i kawalerzysta w burzliwych czasach wojennych - ale także wytrawny przedsiębiorca , samorządowiec ( prezydent Krakowa , wojewoda lwowski, dyrektor generalny kopalni węgla ) .Postać owiana legendą już za życia. W czasie dzisiejszym nieco zapomniana... a szkoda .

 • Wydawnictwo Biały Kruk

  Pani Krystyno, konkursy organizowane także poza granicami Polski podpadają pod prawodawstwo tych poszczególnych krajów, tak więc organizacja takiego przedsięwzięcia byłaby dla nas po prostu niemożliwa. Cieszymy się jednak z Pani patriotycznego ducha wiedząc, że w Australii Polonia jest bardzo aktywna.

 • Krystyna Misiak

  Zrobiło mi się bardzo przykro, że w konkursie nie mogą wziąć udziału POLACY zainteresowani historią, czasami uczestniczący w jej tworzeniu ale mieszkający poza POLSKĄ, choćby tak jak ja mieszkanka AUSTRALII ale sercem POLKA teraz i zawsze i na wieki wieków AMEN.

 • Lucy.

  W dziejach Polski wszyscy zaslugują na uznanie, ale tylko te postacie, które myślaly o Polsce i jej jedności Jak Kazimierz Wielki.

 • Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Wpisy są moderowane przed dodaniem.

Zamknij X W ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.