Kolejny bohater amerykańskiej popkultury ofiarą ideologii LGBT+. Syn Supermana... zakocha się w innym mężczyźnie

Nasi autorzy

Kolejny bohater amerykańskiej popkultury ofiarą ideologii LGBT+. Syn Supermana... zakocha się w innym mężczyźnie

To nie pierwszy raz kiedy, lewicowa ideologia zatruwa świat dziecięcych zabaw i marzeń. fot. Pixabay To nie pierwszy raz kiedy, lewicowa ideologia zatruwa świat dziecięcych zabaw i marzeń. fot. Pixabay 9 listopada w USA ma się pojawić w sprzedaży nowy komiks o znanym i lubianym na całym świecie Supermanie, pracującym na co dzień jako skromny urzędnik Clark Kent. Jak podaje France24, głównym bohaterem nowych przygód superherosa ma być jednak jego dorosły już syn Jon Kent, „nowoczesny superbohater”, który zgodnie z tęczowymi trendami odkrywa swoją biseksualną tożsamość. „Jon Kent odkrył swoją tożsamość (…) Nowy Superman podkreśla swoją biseksualną orientację”, podaje portal France 24.

„Dzisiaj każdy potrzebuje bohatera, z którym mógłby się identyfikować i każdy ma do tego prawo”, podkreśla autor komiksu Tom Taylor. Dla niego Superman jest „symboliczną figurą bohatera promującą takie wartości jak nadzieja, sprawiedliwość i prawda oraz postacią emblematyczną, z którą coraz więcej czytelników może się identyfikować”. Nowy Superman ma walczyć przeciwko „niesprawiedliwościom społecznym i kryzysowi klimatycznemu”, ma także bronić migrantów.

Według France 24 Tom Taylor zapowiedział że w historii rysunkowej syna Clarka Kenta i Lois Lane pojawi się wątek jego relacji miłosnej z innym mężczyzną – dziennikarzem Jayem Nakamurą. Projekt już zdążył wywołać skrajne emocje w USA, zanim jeszcze komiks wszedł na rynek. Nie jest to jednak nowy pomysł – w ostatniej serii komiksów o Batmanie i Robinie młody pomocnik Batmana także identyfikuje się jako „osoba biseksualna”.

Źródło: France24/Valeurs Actuelles, MM

Po raz kolejny mniejszość stosuje swój dyktat i zmusza większość do życia według swoich zasad. Mówi o tym ważna książka Białego Kruka: 

Dyktatura gender

Dyktatura gender

Adam Bujak, ks. Dariusz Oko, Benedykt XVI, ks. Waldemar Chrostowski, Krzysztof Feusette

Z obrony skrajnej mniejszości zrodził się atak na olbrzymią większość. Z tolerancji dla odmienności - gloryfikacja dewiacji i wszelkich zaburzeń. Z badań nad wpływem kultury na zachowania człowieka - koncepcja inżynierii biologicznej. Z nowoczesnego wychowania - seksualizacja dzieci i to już od przedszkola. Ze swobody światopoglądowej - obowiązkowa ateizacja. Kompletna swawola przedstawiana jest jako prawdziwa wolność. Tak oto na naszych oczach rodzi się dyktatura ideologii gender.

 

Komentarze (0)

  • Podpis:
    E-mail:
  • Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Wpisy są moderowane przed dodaniem.

Zamknij X W ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.