Kluby „Gazety Polskiej” zapraszają na wiec poparcia dla prezydenta Andrzeja Dudy!

Nasi autorzy

Kluby „Gazety Polskiej” zapraszają na wiec poparcia dla prezydenta Andrzeja Dudy!

Prezydent RP Andrzej Duda   Fot. Krzysztof Sitkowski / KPRP Prezydent RP Andrzej Duda   Fot. Krzysztof Sitkowski / KPRP

Tuż przed I turą wyborów, mianowicie w piątek 26 czerwca br. o godz. 19 przed Pałacem Prezydenckim na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie pod hasłem „Prezydent polskich spraw” odbędzie się manifestacja poparcia Prezydenta Andrzeja Dudy, na którą w imieniu klubów „Gazety Polskiej” serdecznie zapraszamy!

Klubowicze chcą przekonać Polaków do oddania głosu w wyborach na najlepszego kandydata na urząd prezydenta. Głównym organizatorem demonstracji jest Adam Borowski, przewodniczący warszawskiego klubu „GP”.

„Będziemy manifestować swoje poparcie dla prezydenta Andrzeja Dudy, przekonywać jeszcze nieprzekonanych, że to kandydatura najlepsza dla Polski. Będziemy namawiać, by w najbliższą niedzielę w wyborach oddali głos właśnie na Andrzeja Dudę,” ogłosiła w rozmowie z „Gazetą Polską Codziennie” jedna z organizujących manifestację, Beata Dróżdż.

 

Źródło: GPC

Klęska imperium zła. Rok 1920

Klęska imperium zła. Rok 1920

Andrzej Nowak

Tytuł książki mówi o klęsce „imperium zła”, nawiązując oczywiście do Związku Sowieckiego, który w roku 1919 wyruszył, aby unicestwić dopiero co odrodzoną Polskę, i na szczęście w roku 1920 poległ. Kulisy tej walki, nie tylko militarnej, ale także politycznej i społecznej, w sposób niezwykle wciągający odsłania prof.Komentarze (0)

  • Podpis:
    E-mail:
  • Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Wpisy są moderowane przed dodaniem.

Zamknij X W ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.