Kandydat na gubernatora: Jestem lekarzem i zapewniam, że są tylko dwie płci!

Nasi autorzy

Kandydat na gubernatora: Jestem lekarzem i zapewniam, że są tylko dwie płci!

Dr. Ralph Abraham Dr. Ralph Abraham

Republikański ustawodawca, który chce zostać kolejnym gubernatorem Luizjany, ma nowy spot wyborczy, zwięźle deklarujący jego konserwatywne poglądy, w tym „życie zaczyna się od poczęcia” i „są tylko dwie płci”.
Ralph Abraham jest lekarzem, weterynarzem i weteranem Gwardii Narodowej, który obecnie reprezentuje piąty okręg Luizjany w Izbie Reprezentantów USA. Jego kontrkandydatami są urzędujący obecnie gubernator, demokrata John Bel Edwards, oraz republikański biznesmen Eddie Rispone.

Abraham opublikował swój nowy 30-sekundowy spot 22 sierpnia. Mówi w nim: „Nazywam się Ralph Abraham. Ubiegam się o urząd gubernatora i oto prawda: życie zaczyna się od poczęcia. Rząd jest za duży. Podatki są zbyt wysokie. A ubezpieczenie samochodu jest zbyt drogie. Prezydent Trump wykonuje świetną robotę. Fakty znaczą więcej niż odczucia. Druga poprawka [prawo do noszenia i posiadania broni] jest oczywista. Jako lekarz mogę zapewnić, że istnieją tylko dwie płci. Jestem republikańskim konserwatystą. Nazywam się Ralph Abraham. Ubiegam się o urząd gubernatora i taka jest prawda!”

Ustalone od dawna kryteria biologiczne oraz liczne podręczniki naukowe i medyczne głównego nurtu udowodniły, że po zapłodnieniu powstaje żywa istota ludzka, która jest obecna przez cały okres ciąży, a biologia dowodzi również, że płeć jest zakorzeniona w chromosomach danej osoby i odzwierciedlona w setkach cech genetycznych.

Podczas gdy Edwards, co jest rzadkością u demokratycznych gubernatorów, zajmuje stanowisko pro-life i nawet podpisał w maju ustawę o biciu serca, jest znacznie bardziej liberalny w kwestiach LGBT: uchylił ochronę wolności religijnej oraz próbował nakazać, by prawa stanu dotyczące dyskryminacji uznawały orientację seksualną i tożsamość płciową w znaczeniu gender. Abraham, przeciwnie, jest konsekwentnym przeciwnikiem agendy LGBT, krytykując tak zwaną „Ustawę o równości” i biorąc udział w przedstawieniu legislacji, która miała zapewnić, że rząd federalny interpretowałby „płeć” jedynie na podstawie jej biologicznego znaczenia, donosi „Metro Weekly”.
Abraham obecnie prowadzi przed Risponem. Jeśli żaden z tych trzech nie zdobędzie 50 procent głosów w prawyborach otwartych 12 października, dwaj kandydaci z największą liczbą głosów zmierzą się ze sobą w drugiej turze wyborów w dniu 9 listopada.

Źródło: Life Site News

Roztrzaskane Lustro - Upadek cywilizacji zachodniej

Roztrzaskane Lustro - Upadek cywilizacji zachodniej

Wojciech Roszkowski

Czy to już koniec naszej cywilizacji?
Trzymamy w ręku książkę, która jest jednym z najważniejszych dzieł współczesnej humanistyki, nie tylko polskiej. Wybitny uczony i pisarz, wielki erudyta, prof. Wojciech Roszkowski, dokonuje w niej bilansu naszej cywilizacji. Bilans to dramatyczny.


Komentarze (0)

  • Podpis:
    E-mail:
  • Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Wpisy są moderowane przed dodaniem.

Zamknij X W ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.