IKEA wspiera organizację LGBT, wydała specjalne torby dla gejów i lesbijek.

Nasi autorzy

IKEA wspiera organizację LGBT, wydała specjalne torby dla gejów i lesbijek.

Torba KVANTING, duża, wielokolorowa   Fot. Katalog online/Ikea.com Torba KVANTING, duża, wielokolorowa   Fot. Katalog online/Ikea.com

Od 1 czerwca w sklepach znanej sieci meblarskiej IKEA będzie można nabyć jedno z ich najbardziej znanych akcesoriów w innej wersji kolorystycznej. Mowa o charakterystycznej wielkiej niebiesko-żółtej torbie stworzonej przez paryski butik Colette, której limitowana seria pojawi się w barwach tęczy – symbolu ruchu LGBT. Całkowity dochód ze sprzedaży toreb zostanie przekazany fundacji Human Rights Campaign, która stanowi największą grupę interesu osób LGBT w USA. Według statutu tej organizacji “HRC wyobraża sobie Amerykę, gdzie geje, lesbijki, osoby biseksualne i transpłciowe maja zapewnioną równość i przyjmowani są jako pełnoprawni członkowie amerykańskiej rodziny w domu, pracy i każdej społeczności”,

Dla społeczności LGBT czerwiec jest tzw. Pride Month, czyli miesiącem dumy, ze względu na wydarzenia, jakie rozegrały się w czerwcu 1969 r. w Nowym Jorku. Doszło wówczas do zamieszek w rejonie pubu Stonewall, których powodem był nalot policji na pub we wczesnych godzinach rannych 28 czerwca, przeciw czemu gwałtownie demonstrowali członkowie społeczności LGBT. Zamieszki te są powszechnie uważane za najważniejsze wydarzenie, jakie prowadziło do zaktywizowania ruchu gejowskiego.

Źródło: Dziennik Narodowy

Dyktatura gender

Dyktatura gender

Adam Bujak, ks. Dariusz Oko, Benedykt XVI, ks. Waldemar Chrostowski, Krzysztof Feusette

Z obrony skrajnej mniejszości zrodził się atak na olbrzymią większość. Z tolerancji dla odmienności - gloryfikacja dewiacji i wszelkich zaburzeń. Z badań nad wpływem kultury na zachowania człowieka - koncepcja inżynierii biologicznej. Z nowoczesnego wychowania - seksualizacja dzieci i to już od przedszkola. Ze swobody światopoglądowej - obowiązkowa ateizacja. Kompletna swawola przedstawiana jest jako prawdziwa wolność. Tak oto na naszych oczach rodzi się dyktatura ideologii gender.


Komentarze (0)

  • Podpis:
    E-mail:
  • Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Wpisy są moderowane przed dodaniem.

Zamknij X W ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.