Ideologia LGBT u władzy! Transpłciowi ekstremiści w Izbach Reprezentantów USA

Nasi autorzy

Ideologia LGBT u władzy! Transpłciowi ekstremiści w Izbach Reprezentantów USA

Również i w Polsce spotykamy się z nachalną promocją ideologii LGBT. Na zdjęciu tzw. marsz równości w Lublinie w 2019r. fot. PAP, Wojtek Jargiło Również i w Polsce spotykamy się z nachalną promocją ideologii LGBT. Na zdjęciu tzw. marsz równości w Lublinie w 2019r. fot. PAP, Wojtek Jargiło Znani ze skrajnie antychrześcijańskich poglądów transpłciowi mężczyźni określający się jako kobiety zostali wybrani do legislatyw stanowych w USA. Większość z nich znana jest z aktywnego indoktrynowania dzieci i młodzieży, np. podczas pracy w charakterze nauczycieli, wolontariuszy czy nawet poprzez autorstwo książek o treści prezentującej ideologię LGBT, skierowanych do... dzieci!

Mimo wielkiego sukcesu republikanów, którzy w większości wygrali wybory na poziomie stanowym, do legislatyw dostało się także siedmiu mężczyzn deklarujących się jako kobiety. W Delaware był(a) to „Sarah” McBride, którego wybrano na senatora stanu. W Vermont do Izby Reprezentantów stanu wszedł uważający się za kobietę Taylor Small. Niestety, w znanym ze zdecydowanego popierania postawy pro-life stanie Kansas sukces w wyborach do Izby Reprezentantów odnotował także „Stephanie” Byers, do niedawna wykładowca (wykładowczyni?) na jednej z uczelni, profesjonalny działacz LGBT wielce „zasłużony” w rozpowszechnianiu i promowaniu ideologii gender wśród studentów. Urzędujący już w legislatywach i w Izbach reprezentantów mężczyźni uważający się za kobiety, którzy zostali ponownie wybrani na swoje urzędy, to m.in.: „Danica” Roem (stan Wirginia), „Gerri” Cannon i „Lisa” Bunker (New Hampshire) oraz „Brianna” Titone (stan Kolorado). Wszyscy oni zdążyli już odegrać rolę w forsowaniu ostatniej fali antychrześcijańskiej polityki poszczególnych stanów i sponsorowaniu lub wspieraniu ustaw, które w ciągu ostatnich dwóch lat podważały prawa rodziny i prawo do życia dzieci nienarodzonych.

Wśród „dokonań” wybranych polityków na szczeblu stanowym nie brakuje np. wdrażania agresywnych projektów broniących ideologii LGBT w szkołach wyższych i średnich, kierowania instytucjami, które ułatwiają wprowadzenie tych projektów do placówek edukacyjnych, czy też próby zlikwidowania prawnej ochrony chrześcijańskich firm, które odmawiały wspomagania eventów LGBT, takich jak gejowskie imprezy lub śluby osób tej samej płci („Stephanie” Byers). Z kolei np. „Lisa” Bunker zasłynął autorstwem licznych publikacji LGBT skierowanych do dzieci, przepchnął też w New Hampshire ustawę gwarantującą każdemu, kto zmieni płeć... nowy akt urodzenia. „Danica” Roem przepchnął z kolei dla stanu Wirginia prawo, które penalizuje określanie dewiacji LGBT jako choroby psychicznej i zabrania poddawania leczeniu osób z zaburzeniami płciowymi. Nad wyraz niebezpieczne zjawisko dla Stanów Zjednoczonych!

Źródło: Life Site News, Raymond Wolfe, MM

Dokąd zmierza nasza cywilizacja, skoro jesteśmy świadkami takich zdarzeń? Odpowiedzi poszukuje w swojej najnowszej książce prof. Wojciech Roszkowski: 

Bunt barbarzyńców. 105 pytań o przyszłość naszej cywilizacji

Bunt barbarzyńców. 105 pytań o przyszłość naszej cywilizacji

 

Czy cywilizacja zachodnia, do której wszak należymy, już upadła? A jeśli tak, to czy będzie w stanie się podnieść i pod jakimi warunkami? Pytania te nurtują wielu ludzi, także wybitnego intelektualistę i świetnego pisarza prof. Wojciecha Roszkowskiego. Autor rozważał je już w skrzącym się imponującą erudycją dziele „Roztrzaskane lustro”, które stało się bestsellerem ubiegłego roku.

 

 

Komentarze (0)

  • Podpis:
    E-mail:
  • Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Wpisy są moderowane przed dodaniem.

Zamknij X W ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.