Hiszpania: warsztaty crossdressingowe dla dzieci od 6 do 12 lat

Nasi autorzy

Hiszpania: warsztaty crossdressingowe dla dzieci od 6 do 12 lat

Rada katalońskiego miasta Tarrasa, znajdującego się w zespole miejskim Barcelony, proponuje dzieciom w wieku od 6 do 12 lat w ramach jesiennego festiwalu TNT udział w warsztatach crossdressingowych. Według programu imprezy warsztaty Drag Kids, które odbędą się w dniach 1 i 2 października, mają stanowić dla młodych uczestników oraz ich opiekunów „okazję do poznania się poza uprzedzeniami” oraz „zrozumienia, kim naprawdę jesteśmy pomimo tego, co społeczeństwo ustaliło w punkcie wyjścia”. Najmłodsi będą zachęcani, między innymi przez trzy drag queen, aby wymyślić sobie nowe imię, umalować się i przebrać w kolorowy strój z bogatej oferty przebrań. Organizatorzy wyjaśniają, że celem ma być zabawa i miłe spędzenie czasu, nie zaś „zadawanie wielkich pytań”, jednak gdyby takie się pojawiły, „rodziny nauczą się nowego sposobu, aby odpowiedzieć na nie z innej perspektywy”.

Przewodnicząca katalońskiej partii Valents, Eva Parera, skrytykowała mocno ten pomysł jako „haniebny”. Według niej dzieciom w tym wieku nie powinny być zadawane pytania w rodzaju „jakie ciało chciałbyś sobie stworzyć”. „To coś, czego nie możemy tolerować”, dodała, przypominając przy tym, że jej partia zwracała już wcześniej uwagę na wydarzenia nienadające się dla dzieci, jak np. sponsorowany przez producenta prezerwatyw wyścig w samej bieliźnie, jaki odbył się w sierpniu w gminie Mollet del Vallès. „Nie możemy tolerować tego, aby nasze dzieci były narażone na takie działania, które nie mają na celu wychowania ich ani pomocy w ich rozwoju”.

Źródło: abc.es/ Jordi Martínez, AM

Dyktatura gender

Dyktatura gender

Adam Bujak, ks. Dariusz Oko, Benedykt XVI, ks. Waldemar Chrostowski, Krzysztof Feusette

Z obrony skrajnej mniejszości zrodził się atak na olbrzymią większość. Z tolerancji dla odmienności - gloryfikacja dewiacji i wszelkich zaburzeń. Z badań nad wpływem kultury na zachowania człowieka - koncepcja inżynierii biologicznej. Z nowoczesnego wychowania - seksualizacja dzieci i to już od przedszkola. Ze swobody światopoglądowej - obowiązkowa ateizacja. Kompletna swawola przedstawiana jest jako prawdziwa wolność. Tak oto na naszych oczach rodzi się dyktatura ideologii gender.

 

Komentarze (0)

  • Podpis:
    E-mail:
  • Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Wpisy są moderowane przed dodaniem.

Zamknij X W ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.