Belgia: muzułmańska młodzież zaatakowała działaczy LGBT

Nasi autorzy

Belgia: muzułmańska młodzież zaatakowała działaczy LGBT

Po raz kolejny okazało się, że zderzenie islamu z ideologią LGBT w zdecydowanej większości przypadków powoduje otwarty konflikt; tym razem przekonali się o tym mieszkańcy belgijskiego miasta Genk, biorąc jednak pod uwagę liczbę muzułmanów w krajach Europy Zachodniej, przy jednocześnie wzrastającej popularności ruchu LGBT wśród rdzennych jej mieszkańców, takich scen będzie z pewnością coraz więcej. 11 maja na dziedzińcu l’Atlas College w Genk jedno z belgijskich stowarzyszeń ds. walki z homofobią zorganizowało happening połączony z konkursem dla mieszkańców miasta; jak się okazało, impreza spotkała się z ostrym sprzeciwem... muzułmańskich uczniów tej szkoły, którzy wznosząc okrzyki „Allah akbar!”, obrzucili butelkami zarówno członków stowarzyszenia, jak i... nauczycieli, nie wyłączając dyrektor szkoły Christel Schepers, a nawet obecnych na imprezie przedstawicieli władz miejskich. „Podczas tej imprezy grupa muzułmańskich uczniów zaczęła się zachowywać bardzo agresywnie. Zaczęło ich przybywać, w końcu było ich około setki. Krzyczeli, rzucali w nas butelkami, pluli na tęczowe flagi rozwieszone wokół estrady”. Jak podaje „Le Figaro”, nauczyciele próbowali opanować sytuację, udało im się to jednak dopiero wówczas kiedy po trwającej właśnie długiej przerwie uczniowie wrócili na zajęcia. Dyrektor szkoły zapowiedziała, że w związku z „nieakceptowalnym zachowaniem uczniów” kara zostanie wymierzona zarówno przez szkołę, jak i przez władze miasta. Mer miasta Genk Wim Dries oficjalnie potępił zachowanie uczniów: „agresja przeciwko przedstawicielom władz miasta, podobnie jak przeciwko wolontariuszom stowarzyszenia ds. walki z homofobią jest absolutnie niedopuszczalna. Należy zawsze okazywać sobie szacunek, nawet jeśli się nie zgadzamy”. Pytanie tylko, czy muzułmańscy uczniowie nie uznają stanowiska mera za przejaw islamofobii?

Źródło: Valeurs Actuelles, Le Figaro, MM

Dyktatura gender

Dyktatura gender

Adam Bujak, ks. Dariusz Oko, Benedykt XVI, ks. Waldemar Chrostowski, Krzysztof Feusette

Z obrony skrajnej mniejszości zrodził się atak na olbrzymią większość. Z tolerancji dla odmienności - gloryfikacja dewiacji i wszelkich zaburzeń. Z badań nad wpływem kultury na zachowania człowieka - koncepcja inżynierii biologicznej. Z nowoczesnego wychowania - seksualizacja dzieci i to już od przedszkola. Ze swobody światopoglądowej - obowiązkowa ateizacja. Kompletna swawola przedstawiana jest jako prawdziwa wolność. Tak oto na naszych oczach rodzi się dyktatura ideologii gender.

 

 

Komentarze (0)

  • Podpis:
    E-mail:
  • Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Wpisy są moderowane przed dodaniem.

Zamknij X W ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.