Austriacki prokurator mówi wprost: Islamiści są jak naziści.

Nasi autorzy

Austriacki prokurator mówi wprost: Islamiści są jak naziści.

imigranci 

 

W Austrii 17 października przed sądem stanęło kilku islamistów. Imam został skazany na siedem lat więzienia. Według prokuratora islamizm zastępuje państwo prawa, jeśli nie jesteśmy ostrożni. W Austrii w czwartek skazano w sądzie kilku członków islamskiego stowarzyszenia religijnego „Rahmet” z Linzu. Głównym winowajcą był imam oskarżony o radykalizację młodych mężczyzn i werbowanie ich do ISIS. Stowarzyszenie działało w Wiedniu, Linzu i Grazu.

Na rozprawie wysłuchano także różnych muzułmańskich biegłych, w tym Ednana Aslana, profesora islamskiej edukacji religijnej, który przeanalizował niektóre piątkowe modlitwy oskarżonego kaznodziei. „Islamiści to islamscy naziści, islamizm zastępuje praworządność, jeśli nie jesteśmy ostrożni, musimy skończyć z fałszywą tolerancją” – podkreślił prokurator w swoim końcowym wystąpieniu.

Ostatecznie imam został skazany na 7 lat kary pozbawienia wolności za udział w zrzeszeniu terrorystycznym i przestępczej organizacji, jak również powiązanie z wrogami państwa.

Źródło: kath.net

George Soros. Najniebezpieczniejszy człowiek świata

George Soros. Najniebezpieczniejszy człowiek świata

Andreas von Rétyi

Kim jest naprawdę? Wygląda na to, że globalnym cinkciarzem, który dorobił się na gigantycznych spekulacjach walutami. Sam siebie kreuje na wielkiego filantropa, w rzeczywistości jest megazagrożeniem dla świata.

 

Komentarze (0)

  • Podpis:
    E-mail:
  • Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Wpisy są moderowane przed dodaniem.

Zamknij X W ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.