Polskę pokazywać można na różne sposoby. Tym razem wędrujemy szlakiem św. Jana Pawła II, którego znamy także jako wielkiego miłośnika piękna. Szczególnie zauroczony był Ojciec Święty rodzimym krajobrazem, przyrodą, architekturą i sztuką. Daje temu wyraz mistrz fotografii Adam Bujak w tym albumie, w którym zaprezentowanych zostało 60 miejscowości mających szczęście i honor gościć świętego Papieża podczas jego dziewięciu apostolskich podróży do Polski i po Polsce.

Z tej książkowej opowieści wyłania się bogaty obraz naszego kraju od morza po Tatry, od Warszawy i Krakowa po miejscowości małe, które zazwyczaj nie trafiają do albumów, jak Skawina, Dukla czy Lubaczów. A małe okazuje się też być piękne! Przekaz fotograficzny o Polsce ubogacają zdjęcia dokumentalne, ukazujące postać św. Jana Pawła II podczas pobytów w Ojczyźnie.
Kilkadziesiąt obszernych cytatów z papieskich wypowiedzi tworzy dodatkową opowieść o naszym kraju, o jego historii i bogactwie chrześcijańskiej tradycji.

Warszawa
Warszawa-Praga
Radzymin
Gniezno
Jasna Góra
Kalwaria Zebrzydowska
Wadowice
Auschwitz-Birkenau
Nowy Targ
Tatry
Niepokalanów
Poznań
Katowice
Wrocław
Lublin
Tarnów
Szczecin
Gdańsk
Gdynia
Gdańsk
Łódź
Koszalin
Podkarpacie
Rzeszów
Przemyśl
Kielce
Radom
Łomża
Białystok
Olsztyn
Włocławek
Płock
Skoczów
Bielsko-Biała
Żywiec
Legnica
Gorzów Wielkopolski
Kalisz
Zakopane
Ludźmierz
Krosno
Dukla
Pelplin
Elbląg
Licheń
Ełk
Bydgoszcz
Toruń
Wigry
Siedlce
Drohiczyn
Sandomierz
Zamość
Sosnowiec
Stary Sącz
Sądecczyzna
Skawina
Łowicz
Kraków
Tyniec

Opinie o produkcie (0)

do góry

Zamknij X W ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl