Prof. Wacław Leszczyński: świadomie bezdzietni – skończą życie w przytułkach dla starców. Rodzi się dwa razy mniej Polaków niż 40 lat temu

Nasi autorzy

Prof. Wacław Leszczyński: świadomie bezdzietni – skończą życie w przytułkach dla starców. Rodzi się dwa razy mniej Polaków niż 40 lat temu

Rodzina jest dziś atakowana na rozmaite sposoby, a wielodzietność jest niesprawiedliwie piętnowana. Fot. Pexels Rodzina jest dziś atakowana na rozmaite sposoby, a wielodzietność jest niesprawiedliwie piętnowana. Fot. Pexels Hitlerowskie Niemcy w latach 30. dwudziestego wieku straszyły zagrożeniem ze strony Polski, gdyż miała wysoką dzietność. Gdy w 1939 r. napadli na Polskę, to oprócz masowego mordowania Polaków, wprowadzili aborcję tylko (!) polskich dzieci. W PRL rządzący okupant sowiecki stwierdził, że Polaków jest za dużo, więc w 1956 r. wprowadzono „prawo do aborcji”. Krytykowano też dzietność Polaków, mówiąc o „ciemnych ludziach mnożących się jak króliki” i obrażano kobiety ciężarne. W szkołach uczono, że w okresie płodowym dziecko nie jest człowiekiem, ale amebą, kijanką i podobne bzdury. Za mówienie prawdy i za odmowę przez lekarza dokonania aborcji, karano. W wyniku tego liczba urodzeń gwałtownie spadła z 794.000 w 1955 r. do 520.000 w 1967 r. W latach 1970. skutkiem osłabienia tej akcji liczba urodzeń wzrosła do 720.000 (w 1983 r.), a liczba dzieci na kobietę w wieku rozrodczym wynosiła 2,42.

Rządzący po 1989 r. komuniści z liberałami kontynuowali działania okupantów. Dopiero w 1993 r. ograniczyli aborcję, ale i tak z trzema wyjątkami, m. in. dzieci przypuszczalnie chorych. W 1996 r. uchwalili nowelę tej ustawy, zezwalając na aborcję „kobiecie znajdującej się w ciężkich warunkach życiowych lub trudnej sytuacji osobistej”. Unieważnił ją w 1997 r. Trybunał Konstytucyjny, jako naruszającą gwarancje dla życia ludzkiego oraz sprzeczną z art. 38 Konstytucji z kwietnia 1997 r.

Ostatnio agentura zmieniła taktykę. W czasie swych rządów obniżyła poziom oświaty, a teraz obok żądania „prawa do aborcji” ogłupia i demoralizuje młodzież na forach społecznościowych i w swoich mediach. Celem życiowym młodzieży ma być sukces zawodowy, pieniądze oraz seks z antykoncepcją (w tym z „pigułkami śmierci”), bez zobowiązań i odpowiedzialności. Agentura stawia homoseksualizm jako wzorzec „prawdziwej miłości” i stara się wprowadzić pedofilską seksedukację dzieci od przedszkola i młodzieży. Na te akcje szerokim strumieniem płyną pieniądze z zagranicy i z polskich budżetów samorządowych, w postaci grantów, dotacji i nagród.

W wyniku takiej działalności wśród młodzieży upowszechniły się, w miejsce stałych małżeństw, związki partnerskie, bez zobowiązań, a więc w większości bezdzietne. Według wrogich Polsce organizacji proaborcyjnych Polki dokonują 34.000 aborcji rocznie, głównie wskutek „turystki aborcyjnej”. Ta wroga atmosfera wobec dzietności Polaków doprowadziła do zmniejszenia liczby urodzeń w 2005 r. do ok. 350.000 i liczby dzieci na kobietę do 1,25. Żebyśmy mieli do czynienia z pełnym następstwem pokoleń (czyli niemalejąca liczebność narodu), ten wskaźnik musi wynosić ponad 2,1.

Agentura, poza środkami materialnymi, dysponuje poparciem opozycji i jej zwolenników, w części pogrobowców PRL, a w części ogłupionych przez wrogie Polsce media. Ta opozycja rezygnuje zarazem z suwerenności Polski, popiera agresję na Polskę, sprzeciwia się ochronie jej granic i budowie na nich muru, pod pretekstem „humanitaryzmu”. Stwarza psychozę nienawiści w stosunku do tych, którzy się jej przeciwstawiają. Organizuje uliczne demonstracje, wzbudzające nienawiść i nawołujące do przemocy, jak ten pod nazistowskim znakiem błyskawicy w 2020 r., po orzeczeniu Trybunału Konstytucyjnego o niezgodności zabijania chorych dzieci z Konstytucją. Pierwszymi zamordowanymi ofiarami tej nienawiści byli działacz PiS w Łodzi i prezydent Gdańska, który ośmielił się kandydować wbrew woli opozycyjnej partii. Szczególną nienawiść agentura wraz z opozycją kierują w stosunku do Kościoła Katolickiego – za sprzeciw wobec mordowania nienarodzonych dzieci i demoralizacji młodzieży, choć nie tylko za to.

Aby szkodzić posługują się kłamstwem, oszczerstwem i prowokacją. Organizują bluźniercze marsze, licząc na swą bezkarność. Rozdmuchują i medialnie uwielokrotniają jakże nieliczne przypadki pedofilii wśród kleru. Produkują ohydne kicze teatralne i filmowe oczerniające w obrzydliwy sposób polskich kapłanów i biskupów, ale i zwykłych katolików i Polaków. Oskarżają kler o różne przestępstwa, zwłaszcza o pedofilię, dostarczając na to fałszywych „świadków”. W wyniku tego Watykan nakłada na polskich biskupów nieuzasadnione kary. Takim skrzywdzonym przez to jest śp. kardynał Henryk Gulbinowicz. Bo w Watykanie nie rozumieją, że w takich przypadkach ktoś mógł oszukiwać. A nawet Papież Franciszek całował rękę poleconego mu przez agenturę oszusta, podającego się za ofiarę pedofilii kleru.

Ta akcja nienawiści do Kościoła skutkuje niszczeniem krzyży (ich „odpiłowywaniem”, w myśl zaleceń opozycji), figur Madonny i przydrożnych kapliczek, napadami na kościoły i księży, a ostatnio bestialskim zamordowaniem zakonnika w Siedlcach. Czy ta zbrodnia wreszcie otworzy oczy zwolennikom opozycji? Wątpliwe.

Na dzietność Polaków nie wpłyną żadne ustawy. Konieczna jest zmiana mentalności młodzieży i wyższy jej poziom duchowy oraz intelektualny. Musi ona też zrozumieć, że świadomie bezdzietni - skończą życie w przytułkach dla starców. Potrzebny jest powrót młodzieży do wartości chrześcijańskich i patriotyzmu.                  

Prof. Wacław Leszczyński

Wobec wrogiej propagandy, wobec działalności wrogiej agentury, musimy odważnie stawać w obronie naszych przekonań i wartości - przekonuje ks. prof. Janusz Królikowski:

Nie mamy prawa milczeć! Apologia Kościoła

Nie mamy prawa milczeć! Apologia Kościoła

Ks. Prof. Janusz Królikowski

Zbyt wielu z nas milczy. Zbyt wielu najbardziej ceni sobie święty spokój, czyli spokój uzyskany kosztem przeróżnych ustępstw na polu moralności i zasad wiary. Poprawność polityczna nachalnie propagowana przez mass media i wymuszana coraz to nowymi rozporządzeniami prawnymi dotknęła także niektórych reprezentantów i członków Kościoła.

 

Komentarze (0)

  • Podpis:
    E-mail:
  • Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Wpisy są moderowane przed dodaniem.

Zamknij X W ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.