W październikowym WPISie jak zawsze wiele intersujących i aktualnych tekstów.

Piszemy m.in. o obchodach 40. rocznicy wyboru Karola Wojtyły na papieża, korzyściach, jakie dają szczepienia i rozwoju Poczty Polskiej. Zamieszczamy teksty związane z listopadowymi rocznicami historycznymi, nie brakuje też artykułów na temat wiary i Kościoła. 

W tym numerze min.:

„Pluralizm jest mordercą prawdy” – Leszek Sosnowski pisze o sytuacji na rynku medialnym i o panujących na nim fałszywych bożkach pluralizmu i tolerancji. Najwyższy czas z nimi skończyć!

„Trzeba nie tylko go wspominać, ale wziąć do ręki jego nauczanie” – homilia abp. Jana R. Pawłowskiego wygłoszona podczas Mszy św. z okazji 40. rocznicy wyboru papieża Jana Pawła II odprawionej 16 października 2018 r. w Bazylice św. Piotra w Rzymie.

 „Zbrodnie VAT-owskie” – poseł Janusz Szewczak pisze o ciągnącej się przez całe lata skandalicznej procedurze wyłudzania podatku VAT w Polsce.

Gorąco zachęcamy do lektury!

Czytelników, którzy kupili tę książkę, zainteresowało również:

Opinie o produkcie (0)

do góry

Zamknij X W ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl