Prenumerata miesięcznika WPIS na rok 2024. Wydanie papierowe

  • promocja
  • nowość

"WPIS" to najciekawszy i najbogatszy miesięcznik na rynku .  Najbogatszy – z uwagi na bogactwo treści i tematów, wspaniałą fotografię i grafikę, wyjątkowe edytorstwo. „Wpis” czytają i rekomendują największe autorytety w naszym kraju! Do grona naszych autorów należą m.in.  Adam Bujak,...

Autorzy:

Zarejestruj się aby otrzymać rabaty* 25% na pierwsze zamówienie oraz 20% na kolejne! Darmowa dostawa na terenie Polski powyżej 200zł.
*Rabaty nie łączą się z pakietami i innymi promocjami oraz nie dotyczą cen podręczników.

Dostępność: duża ilość
Cena: 179,00 zł 200,00 zł 179.00

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: PLN
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Pin It

"WPIS" to najciekawszy i najbogatszy miesięcznik na rynku

Najbogatszy – z uwagi na bogactwo treści i tematów, wspaniałą fotografię i grafikę, wyjątkowe edytorstwo. „Wpis” czytają i rekomendują największe autorytety w naszym kraju! Do grona naszych autorów należą m.in. Adam Bujak, ks. Waldemar Chrostowski, Marek Deszczyński, Marek Klecel, Antoni Macierewicz, Krzysztof Masłoń, Andrzej Nowak, ks. Dariusz Oko, Krzyszytof Ożóg, Czesław Ryszka, Leszek Sosnowski, Krzysztof Szczerski, Janusz Szewczak czy Artur Śliwiński.

Głównym sposobem dystrybucji naszego miesięcznika jest prenumerata. W ten sposób rozprowadzamy ok. 85% nakładu. Prenumerata gwarantuje regularną dostawę miesięcznika.

PROSIMY O PŁATNOŚĆ ZA PRENUMERATĘ Z GÓRY PRZELEWEM

"Wpis" można zakupić także w salonikach prasowych sieci RUCH, Kolporter, Garmond, w sklepach sieci Empik oraz w wielu punktach Poczty Polskiej, w placówkach PKN Orlen i w parafiach.

Natomiast ci, którzy jeszcze nie są przekonani, mogą zamówić egzemplarz okazowy. Wystarczy wysłać maila na adres biuro@bialykruk.pl albo wejść w odpowiednią zakładkę na stronie.

Egzemplarz okazowy wysyłany jest do Państwa GRATIS!

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i do zamówień internetowych.
Nasz zespół chętnie pomoże i odpowie na wszelkie pytania!
Oferta dotyczy wysyłki na terenie Polski. W przypadku chęci otrzymywania wersji papierowej poza granicami kraju, prosimy o indywidualny kontakt.

Tel.: 12 260 32 90 lub 12 254 56 00

Mail: biuro@bialykruk.pl

Zakup tego produktu oznacza zakup wszystkich numerów wydanych w 2024 roku, niezależnie od momentu, w którym prenumerata zostanie zakupiona. 

Promocja "kup więcej i zapłać mniej" dotyczy egzemplarzy wysyłanych na jeden adres, np. przy zakupie dwóch kompletów w cenie 232 zł oba egzemplarze będą co miesiąc przychodziły pod jeden adres - adres podany przy składaniu zamówienia. 

Aby zamówić prenumeratę na różne adresy (dwa lub więcej) należy dla każdego adresu zamówić osobną prenumeratę za 179 zł. Opinie o produkcie (0)

do góry

Zamknij X W ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl