Roczna prenumerata miesięcznika WPIS. Wydanie papierowe + wydanie elektroniczne

"WPIS" to najciekawszy i najbogatszy miesięcznik na rynku. 

Najbogatszy – z uwagi na bogactwo treści i tematów, wspaniałą fotografię i grafikę, wyjątkowe edytorstwo. „Wpis” czytają i rekomendują największe autorytety w naszym kraju! Do grona naszych autorów należą m.in. Adam Bujak, ks. Waldemar Chrostowski, Marek Deszczyński, Marek Klecel, Antoni Macierewicz, Krzysztof Masłoń, Andrzej Nowak, ks. Dariusz Oko, Krzyszytof Ożóg, Czesław Ryszka, Leszek Sosnowski, Krzysztof Szczerski, Janusz Szewczak czy Artur Śliwiński.

Głównym sposobem dystrybucji naszego miesięcznika jest prenumerata. W ten sposób rozprowadzamy ok. 85% nakładu. Prenumerata gwarantuje regularną dostawę miesięcznika.

PROSIMY O PŁATNOŚĆ ZA PRENUMERATĘ Z GÓRY PRZELEWEM

"Wpis" można zakupić także w salonikach prasowych sieci RUCH, Kolporter, Garmond, w sklepach sieci Empik oraz w wielu punktach Poczty Polskiej, w placówkach PKN Orlen i w parafiach.

Natomiast ci, którzy jeszcze nie są przekonani, mogą zamówić egzemplarz okazowy. Wystarczy wysłać maila na adres biuro@bialykruk.pl albo wejść w odpowiednią zakładkę na stronie.

Egzemplarz okazowy wysyłany jest do Państwa GRATIS!

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i do zamówień internetowych.
Oferta dotyczy wysyłki na terenie Polski. W przypadku chęci otrzymywania wersji papierowej poza granicami kraju, prosimy o indywidualny kontakt.
Nasz zespół chętnie pomoże i odpowie na wszelkie pytania!

Tel.: 12 260 32 90 lub 12 254 56 09

Mail: biuro@bialykruk.pl

Wysyłkę plików do pobrania za pośrednictwem maila rozpoczynamy od bieżącego numeru i kontynuujemy przez rokNa życzenie klienta możemy zrealizować prenumeratę od wcześniejszych numerów w zależności od ich dostępności. W takiej sytuacji prosimy o zaznaczenie tego w uwagach zamówienia.


 

Czytelników, którzy kupili tę książkę, zainteresowało również:

Opinie o produkcie (2)

WPIS jest zdecydowanie najlepszym, najciekawszym periodykiem na polskim rynku. Każdy numer czytamy z mężem od deski do deski. Dziękujemy

25 stycznia 2021

Prenumerowalem I bylem zachwycony trescia ,szata graficzna dziekuje

29 października 2021
do góry

Zamknij X W ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl