Roczna prenumerata miesięcznika WPIS. Wydanie papierowe

  • promocja
  • nowość

KTO CZYTA „WPIS” – ROZUMIE WIĘCEJ!

Autorzy:

data wydania: 16-04-2021
Zarejestruj się aby otrzymać rabaty* 25% na pierwsze zamówienie oraz 20% na kolejne! Darmowa dostawa na terenie Polski powyżej 200zł.
*Rabaty nie łączą się z pakietami i innymi promocjami.

Dostępność: duża ilość
Cena: 89,00 zł 115,00 zł 89.00 PLN
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Pin It

"WPIS" to najciekawszy i najbogatszy miesięcznik na rynku

Najbogatszy – z uwagi na bogactwo treści i tematów, wspaniałą fotografię i grafikę, wyjątkowe edytorstwo. „Wpis” czytają i rekomendują największe autorytety w naszym kraju! Do grona naszych autorów należą m.in. Adam Bujak, ks. Waldemar Chrostowski, Marek Deszczyński, Marek Klecel, Antoni Macierewicz, Krzysztof Masłoń, Andrzej Nowak, ks. Dariusz Oko, Krzyszytof Ożóg, Czesław Ryszka, Leszek Sosnowski, Krzysztof Szczerski, Janusz Szewczak czy Artur Śliwiński.

Głównym sposobem dystrybucji naszego miesięcznika jest prenumerata. W ten sposób rozprowadzamy ok. 85% nakładu. Prenumerata gwarantuje regularną dostawę miesięcznika.

PROSIMY O PŁATNOŚĆ ZA PRENUMERATĘ Z GÓRY PRZELEWEM

"Wpis" można zakupić także w salonikach prasowych sieci RUCH, Kolporter, Garmond, w sklepach sieci Empik oraz w wielu punktach Poczty Polskiej, w placówkach PKN Orlen i w parafiach.

Natomiast ci, którzy jeszcze nie są przekonani, mogą zamówić egzemplarz okazowy. Wystarczy wysłać maila na adres biuro@bialykruk.pl albo wejść w odpowiednią zakładkę na stronie.

Egzemplarz okazowy wysyłany jest do Państwa GRATIS!

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i do zamówień internetowych.
Nasz zespół chętnie pomoże i odpowie na wszelkie pytania!

Tel.: 12 260 32 90 lub 12 254 56 00

Mail: biuro@bialykruk.pl

Wysyłkę rozpoczynamy od bieżącego numeru i kontynuujemy przez rok. Na życzenie klienta możemy zrealizować prenumeratę od wcześniejszych numerów w zależności od ich dostępności. W takiej sytuacji prosimy o zaznaczenie tego w uwagach zamówienia.


 

 

 

Opinie o produkcie (4)

Prenumeruje od kilku lat wspaniały miesięcznik

18 grudnia 2020

Produkt bardzo wysokiej jakości, serdecznie polecam czytanie tego wspaniałego miesięcznika.

19 grudnia 2020

Niezwykle wartościowe, patriotyczne i katolickie czasopismo. Dziękuję i serdecznie pozdrawiam.

3 stycznia 2021

Od trzech lat prenumeruję Wasz miesięcznik. Uważam go za najciekawszy i najlepszy periodyk na polskim rynku. Ciekawe tematy, wspaniali autorzy. Każdy numer czytamy z mężem od deski do deski. Dziękujemy.

25 stycznia 2021
do góry

Zamknij X W ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl