Album jest dziełem dwóch światowej sławy fotografików Adama Bujaka z Krakowa i Arturo Mariego z Rzymu - jedynych, którzy mieli możliwość przebywać w najbliższym otoczeniu Ojca Świętego. Niezwykłość i uroda zdjęć są zatem gwarantowane. Fotografie uzupełnione zostały pięknymi podpisami-komentarzami, najczęściej cytatami z wypowiedzi wielkotygodniowych Jana Pawła II. Tekst wprowadzający objaśnia zwyczaje, historię i symbolikę Wielkiego Tygodnia, poczynając od pierwszych wieków chrześcijaństwa.

„Wielki Tydzień 2000 z Janem Pawłem II” jest drugą pozycją ze Złotej Serii Białego Kruka „Wielkie Wydarzenia Roku Świętego 2000”. Wydany został w podobnej szacie graficznej oraz na równie wysokim poziomie jak „Znak przymierza”, który spotkał się z wielkim uznaniem czytelników. Album stanowi bardzo ważne ogniwo w opowieści o Wielkim Papieżu rodem z Polski.

Wielki Tydzień w Rzymie – tradycja i teraźniejszość    6

Niedziela Palmowa    16

Wielki Wtorek, Misteria    42

Wielki Czwartek    48

Wielki Piątek    78

Droga Krzyżowa, Koloseum    92

Wielka Sobota    110

Niedziela Zmartwychwstania    130

Opinie o produkcie (0)

do góry

Zamknij X W ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl